Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym doświadczeniem to przesadziles😉 Pokonali nas bo byli bardziej ambitni od naszych piłkarzy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę odbierał naszym, że nie chcieli. Mam tu głównie na myśli fakt, że dali się wciągnąć w przepychanki i tak po prawdzie to Glik i Lewandowski nie wylecieli z boiska bo właśnie są tym kim są. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ maly

 

 

Stary, ja wiem że masz dobre chęci,  ale Milika jedyne co może obronić to bramki. Niestety kolo pudluje już nawet dwusetki. Nie wiem co jest z typem , ale w tylko tym meczu mógł strzelić trzy bramki, łatwe bramki. Doskonale rozumiem że ten remis to nie jego wina, ale chłop razi nieskutecznością, widać  że sytuacje z Euro to nie przypadek. Ja bym go całkowicie rozgrzeszył gdyby to on skupiał na sobie totalnie uwagę,  przez co Lewy miałby wiecej miejsca, ale przecież tu jest odwrotnie.

Mam nadzieję że chłopak się wreszcie przełamie,  bo warto mieć w kadrze napastnika który w meczu ma dwie, trzy setki ( chociaż żeby jedną trafił ;) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkania nie widziałem, ale gromy na Milika od rana w robocie :) może za dużo od niego wymagamy? To żaden Raul czy Inzaghi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę swój post z przed miesiąca:

 


"Nie uprawiam seksu dzień przed meczem - ujawnił Milik. Robią mi się potem miękkie nogi. Jak się gra co trzy dni, to trzeba uważać i wiedzieć, kiedy wolno to robić."

 

Ktoś tu jednak oszukuje :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e963fd3e27b8d22e97cdf6db94ac353a.jpg

Lekki śmiech przez łzy.

Chorwaci mieli lekka beke z nas.

Pozdrawiam ciepło iz Hrvatske.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem drugą połowę , wstaje na relaksie kacor pokonany i 2-0 i ....wróciły demony przeszlości , normalnie lata 90 , azerbejdżany i koseckie ściągające koszulkę na Słowacji :) Milik k.. i tak trzymam z tobą , ale zmiana na kwadrans przynajmniej powinna być 

 

A Niemcy później rozjechały Norwegow bez wysiłku , nie możemy pozwolić by znowu nam uciekli formą 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwie po co trener cały czas wypuszcza w 11-stce tego Milika. Przecież to partacz 1 klasa. Na euro pokazał jaki jest słaby i wczoraj z Kazachami to samo. Może Nawałka ma z nim jakąś umowę i co spotkanie musi grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Teo będzie dalej w takiej formie to Arkadiuszo w koncu spocznie sobie przynajmniej na jeden mecz. Ja jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Problem" z Milikiem jest taki, że to ewidentnie ulubieniec Nawałki i u niego raczej z boiska nie schodzi, nawet jak ewidentnie nie daje drużynie tyle, ile powinien. Szkoda, bo to raczej nie wpływa dobrze ani na samego Arka ani na resztę drużyny, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.

A z drugiej strony nie ma chyba wątpliwości, że obecnie Milik w formie jest drugim napastnikiem reprezentacji. Tylko, żeby tę formę w kadrze znalazł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, malyksg86 napisał:

To nie wina Milika, że mecz nie został wygrany. Niektórzy widzę i na forum i tak ogólnie w społeczeństwie to z chłopaka robią jakąś piłkarską kalekę i tylko czekają aż spudłuje w dogodnej sytuacji. Nie chce mi się go tłumaczyć bo nie mam czasu na kłótnie ale dobrze wiecie, że sytuacje z pierwszej połowy wcale nie były takie proste. Zdarza się i tyle.

 

O czym Ty mowisz, fakt gra obronna jest bardzo istotna aczkolwiek przede wszystkim zwycięstwo dają bramki. Bez bramek to choćby z super obroną możesz co najwyżej zremisować. Milik gdyby wykorzystał swoje sytuacje, to byśmy spokojnie wygrali. 

Nie mówie, że sytuacja w której walnął w poprzeczkę na pustą bramke była jakaś super łatwa, ale umówmy sie - gdyby w jego miejscu stał np Glik i by nie trafił(aczkolwiek zakładam,że jednak by trafił :1_grinning: )to też by były hejty, że nie trafił,że brama pusta. Ale jest obrońcą, no można to jakoś wytłumaczyć zadania na boisku ma inne.

A Milik?

Krótkie przypomnienie - ten chłopak za 32(!) mln euro trafił z Ajaxu(czyli nie byle jakiego klubu kopanego) do Napoli, czyli klubu, w którym w napadzie w ostatnich latach nie grał byle kołek, tylko Cavani i pozniej Higuan, więc byle kogo nie ściągają. 

 

Ale juz nawet olac ta pusta bramke, najlepsi w lepszych sytuacjach pudlowali, jedna sie moze zdarzyc, ale boze, on juz od poczatku euro marnuje stuprocentowe sytuacje, nie jest to jednorazowy wybryk. Kiedy bedzie lepsza okazja niz teraz z Kazachami do przełamania tej fatalnej(a wrecz smiesznej) nieskutecznosci? Moim zdaniem Milik był do zmiany w przerwie, wygrywaliśmy 2:0 jeszcze, Milik gra piach, był to idealny moment, by dać pograć Wilczkowi lub Teodorczykowi ktorzy sa w gazie. A tak nie zagrali nawet minuty, ja na ich miejscu bym sie ostro wpienił, że lecisz tysiace kilometrow lawe pogrzac, jestes w lepszej formie niz konkurent, ktory jeszcze dodatkowo gra piach a Ty siedzisz nadal... Zaraz mecz z Dunczykami, i oczywiscie Milik bedzie gral bo 'juz zgrany' i inne podobne bzdury,a Ci ktorzy w danym momencie bardziej zasluguja by grac, beda grzac ławe. Dramat

 

PS.Dodam jeszcze ze ta notoryczna nieskuteczność partnera Lewego - czyli oczywiscie Milika wpływa też na to jak ludzie mowia o Lewym i jego grze w kadrze, faktem niezaprzeczalnym jest, ze obroncy koncentruja sie na Lewym, czego nie zrobi to zawsze maja go na uwadze, robia miejsce - kto tego nie widzi, albo o zgrozo twierdzi ze Lewemu sie nalezy lawka, jest ciemny, bardzo delikatnie mowiac. No i te wszystkie sytuacje Milika biora sie tez miedzy innymi z tego, ze obok gra Lewy, bo gdyby gral Brozek, to podejrzewam ze tylu szans by spieprzyć akcje to by nie miał. Pozniej leci hejt - Lewy nic nie strzela, a w Bayernie to hattricki wali, zdrajca:4_joy:

 

Edytowane przez DeX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wiedziałem że Robek to ukryta opcja niemiecka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.09.2016 o 21:05, fryz napisał:

"Problem" z Milikiem jest taki, że to ewidentnie ulubieniec Nawałki i u niego raczej z boiska nie schodzi, nawet jak ewidentnie nie daje drużynie tyle, ile powinien. Szkoda, bo to raczej nie wpływa dobrze ani na samego Arka ani na resztę drużyny, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.

Ja rozumiem, że ulubieńcem trenera jest np. gracz, który podczas meczu angażuje się w grę drużyny, ma dużo asyst, zdobywa bramki itp. Ale jeszcze nie widziałem trenera którego ulubieńcem jest piłkarz, który co mecz marnuje takie sytuacje. Do tego jego strzały z dystansu. Żeby chociaż w światło bramki, to nie 5, 6m ponad poprzeczką (vide Euro 2016). Nawałka ma romans z matką Milika czy co?

Jak tak dalej będzie to nie zdziwię się jak z tak korzystnej dla nas grupy, nie wyjdziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Nawałka odniósł się w mediach co do tego fatalnego meczu?

laczynaspilka też ogon podkuliło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sprzedaż otwarta ale nie ma biletów choć jak zawsze sporadycznie mogą się jakieś zwroty pojawić więc można cały dzień polować może się komuś uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest sprzedaż otwarta ale nie ma biletów choć jak zawsze sporadycznie mogą się jakieś zwroty pojawić więc można cały dzień polować może się komuś uda.

Tzw zwroty. Ale z tego co widzę, to na tt kibice Legii ogłaszają bilety na mecze na które nie mogą iść i szybko dogadują z innymi kibicami Legii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zeszło w pakietach więc nie ma mowy o pojedynczych meczach. Meczu z pakietu nie będzie można udostępnić jak w przypadku ligi. A zwroty kto ma farta zgarnie tu nie pomoże umawianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym jednak na duże ilości zwrotów, a już na pewno nie przed Borussią i Realem. Przy fatalnej postawie część ludzi w teorii może zrezygnować ze Sportingu, ale to akurat nie jest specjalnie atrakcyjny rywal. Inna rzecz, że nie wiem czy w ogóle możliwy jest zwrot jednego biletu z pakietu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. Zwroty nie są z tego że ktoś się rozmyśla tylko z powodu przeciążenia serwerów itd miejsce jest zajęte ale ktoś nie dokończyl płatności i takie miejsce zwalnia się dopiero po jakimś czasie.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrot to zwrot, nieopłacone zamówienie to nieopłacone zamówienie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem komitet apelacyjny FIFA odrzucił odwołanie Realu i Atletico, więc oba kluby nie mogą kupować piłkarzy do stycznia 2018. Jeszcze zostaje im trybunał arbitrażowy, ale nie sądzę że on coś zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwrot to zwrot, nieopłacone zamówienie to nieopłacone zamówienie.

Ale tylko z tego są zwroty nikt nie kupi biletu żeby oddać za 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, na LE kumpel nigdy nie wiedział jak będzie pracować, więc zawsze kupował i jak nie mógł iść to zwracał. Tak samo ludzie kupujący pakiet na wszystkie trzy mecze mogliby zwrócić bilety na pojedynczy, ale to jak sądzę nie będzie możliwe.

 

Ale nieważne, tak tylko wspomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×