Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wstyd, Pod wieloma względami. Tyle mam do powiedzenia o wczorajszym meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na kacu poczytałem wywiady, skupiłem się bardziej na prezesach, bo o sfochowanym Nikoliciu mówić nie będę. Daje się odczuć że miarka odnośnie trenera się przebiera, szefostwo ma dobrą minę, ale można wyłapać między wierszami krytykę. Ciekaw jestem czy mają jakąś alternatywę z trenerem, czy udupią gi po kolejnej porażce bez stylu, czy jednak poczekają do przerwy zimowej.

Edit.

Właśnie czytam że ten młody Gruzin odbył z drużyną dwa treningi, lol, grubo! To pokazuje że :

-trener jest idiotą bo stawia na gościa który nawet jakby był Messim , miał zerowe zgranie z zespołem.

Pokazuje także że:

-trener jest idiotą bo daje jasny sygnał reszcie walczących zawodników że na nich nie liczy , że przyjdzie pierwszy lepszy grajek i na miejsce za free, mimo że nie zna pewnie połowy imion nowych kolegów.

A może to jednak nie idiota tylko beznadziejny trener?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik wynikiem .... 

 

Ale już kiedyś pisałem że pracowalem jako steward , zobaczyc kilkanaście lat późbiej w stolicy macierzystego kraju stewardów z gazem na lidze mistrzów załamka .. Więcej nie oglądam Legii niech tam porządek zrobią na trybunach najpierw .

 

A sportowo było do przewidzenia  , na zawsze szacunek do Pana Pisza , Podbrożnego czy Ratajczyka 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Hasi ładnie się pożegnał z Ł3. Szkoda tylko, że dopiero BVB musiało otworzyć niektórym oczy na to co wyrabia trener. Na szczęście to już koniec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obyś miał dobrego nosa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenit wyciagnal wynik z 3-0 na 3-4 w 15 minut.

No niezle. Wczorajszy mecz to jest pikus jesli chodzi o rozczarowanie... 75 min 3-0 juz swietujesz a tu dupa :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Banok napisał:

 

Kibice Wyklęci ciąg dalszy :biggrin:

 

Ku..a Yamakasi !?!?  :4_joy:  Widzę, że kibice poruszają się bardziej sprawnie niż piłkarze.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka będzie jak taka spine zrobili Janusze i fanatycy o bilety na Real... A mecz odbędzie się przy pustych trybunach... Zniosę jajo ze śmiechu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zrobisz ze swoim bilecikiem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nosa. Ja to wiem z dobrego źródła :24_stuck_out_tongue:

Tego samego co o transferze Olkowskiego?

Oby, PS też już pisze o szukaniu trenera, zresztą ciężko wyobrazić sobie inny scenariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem że Hasi ,Guiego wystawił na obronie, nie testując go tam ani razu na treningu. Miał się kierować radą że kiedyś za Berga, tam grywał i szło mu dobrze. Jest to taki absurd że całkowicie w to nie wierzę, internety różne brednie piszą. Ale jeśli ta plota byłaby prawdą, to normalnie ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem to po srodowym meczu w studio C+.Jeśli to prawda to dla mnie kompromitacja tego Pana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poszło to jako plota? Kto to mówił, jakiś zawodnik, ktoś z klubu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fryz napisał:

Tego samego co o transferze Olkowskiego? emoji14.png

Oby, PS też już pisze o szukaniu trenera, zresztą ciężko wyobrazić sobie inny scenariusz.

 

Nie każdy transfer dochodzi do skutku ;) Ale możesz się śmiać, nie mam nic przeciwko. Mam do tego dystans. Czasami słyszę pewne rzeczy, więc dzielę się z Wami. Wiem np, że Hasi miał ochronny parasol w postaci Miodulskiego, który to kazał zwolnić Czerczesowa, bo nie podobał mu się styl Legii. Tak samo jak Kubuś R. Leśny zarządził, że ma sobie szukać klubu, a ten pobiegł następnego dnia do Miodulskiego, poskarżył się na to, że on nie może w taki sposób zakończyć przygody z L, że on zrobi wszystko, aby tylko nie zostać usuniętym. No i co? Kubuś będzie twarzą kampanii fundacji Miodulskiego. A następnego dnia Leśny napisał, że ten ma pozbierać się psychicznie i fizycznie, potem wróci silniejszy. 

 

Obecnie w klubie są dwie frakcje. Jedna nie chce Hasiego, prowadzi rozmowy z dwoma trenerami  (jeden z tych trenerów w tym roku grał już przeciwko Legii). Druga frakcja liczy, że w 2 następnych meczach Hasi zaskoczy (HAHA), a jak nie, to sam poda się do dymisji (HAHAHAHAHA). Czego oczywiście nie zrobi, bo ma 2 bańki od ręki odszkodowania plus pensje. Amen. 

 

57 minut temu, okoni napisał:

Nie wiem czy to prawda, ale słyszałem że Hasi ,Guiego wystawił na obronie, nie testując go tam ani razu na treningu. Miał się kierować radą że kiedyś za Berga, tam grywał i szło mu dobrze. Jest to taki absurd że całkowicie w to nie wierzę, internety różne brednie piszą. Ale jeśli ta plota byłaby prawdą, to normalnie ręce opadają.

 

Hasi słyszał w klubie, że Gui tam grał, więc go wystawił. Taktyczny idiota roku. 

 

@okoni

 

Smokowski to mówił, powołując się na ludzi z klubu. 

Edytowane przez bartbuks
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bartbuks napisał:

 

Nie każdy transfer dochodzi do skutku ;) Ale możesz się śmiać, nie mam nic przeciwko.

 

Ależ ja się nie śmieję, to była tylko leciutka uszczypliwość, nie wątpię ani w Twoje źródła, ani w informacje, tym bardziej, że spora część z nich wcale nie jest ściśle tajna i można je usłyszeć z różnych źródeł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trener o którym myśli Legia to jest Probierz😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, neuro napisał:

Ten trener o którym myśli Legia to jest Probierz

Nie. Ani Probierz, ani Michniewicz. 

 

Przepraszam, wprowadziłem Was w błąd. Legia grała z drużyną, którą prowadził, nie z nim. Chodziło mi o Adriana Gulę. On prowadził Trencin. Słowak był poważnym kandydatem na objęcie stanowiska w 2015, ale właściciele postawili na ciężką rękę Czerczesowa. 

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli poleci Hasi, to razem z nim powinien polecieć żewłak , alban to jeko kumpel i pomysł. Najgorsze jest to że jak zmieni się trener to coś czuję że cała ta trójca pseudo kreatorów gry z pomocy, będzie zbędnym balastem który będzie psuł atmosferę. Mam coraz większe wrażenie że ktoś tym typom naopowiadał , jaką ta polska liga to kalafiory i jak łatwo tu się gra. Wytrzeszcz oczu u Mulina po każdym nieudanym podaniu, sugeruje że chłopcy chyba się przeliczyli z doborem swoich umiejętności do ekstraklapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×