Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ancelotti klasa , schodzi zawodnik przybija piątkę pochwali poklepie , przypomina się Pep co czasami nawet na zawodnika nie spojrzał jak schodził xD . Kiedyś tak to na mnie wrażenia nie robiło miałem Carlo za fajansa trochę ale dziś patrzę inaczej styl elegancki 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ribery to jest pilkarz ktory potrzebuje poglaskania i przytulenia.Kuzwa, Hajto miazdzy 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pojechał ale generalnie no ma racje , każdy kto oglądał Bayern w ostatnich latach widzi że atmosfera znowu się zmieniła , bardzo jestem ciekaw meczu z Atletico

 

i nawet Robben podaje do Lewgo hehe

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Szalke jak ładnie sezon zaczeło, takie transfery że hej, a tu 4/4 w dupkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konopianka , Embolo "zawsze mi się kojarzy z Ebolą" na szpicy Huntelaar na cb Naldo a w bramce Farhmann w ciemno można było obstawiać czarnego konia 

 

coś cisza o Napoli , nic nie wpadło ?

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz na CN.Szkoda niewykorzyatanych szans. Martwi uraz Leo.



Wypada na 3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze grali, ale trochę brakło. Mascherano też w tym sezonie wali błędy prawie co kolejka.

Dobrze że Real stracił punkty, bo byłoby nieciekawie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dopiero 5 kolejka. Maszcze walil baboly za kazdym razem jak gra.Jego czas juz się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wołajcie połykacza grzechu bo za późno na księdza ...

 

ec91d613c2b9ef75038b1f207242d6b4.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trawa parzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro mecz na szczycie :1_grinning:

Coś jak Gołota - Saleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie.

Cała Europa żyje dzisiejszym szlagierem "ekstra"klasy.

A że obie ekipy są w wyśmienitej formie szykuje się nie lada gratka dla fanów piłki na najwyższym poziomie.

Strzelam, że będzie 1-1 w czerwonych kartkach.

Goli nie przewiduję, bo w tym sezonie nasze potęgi mają w dupie tę statystykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak bvb pojedzie kolejną ekipę z 5:0 to przestaniecie się śmiać z Legii? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jak bvb pojedzie kolejną ekipę z 5:0 to przestaniecie się śmiać z Legii?

Hm.

Pytanie godne przeanalizowania.

Cała szopka jaka dzieje się ostatnio w stołecznym klubie właściwie nie jest godna wyśmiania.

Racja. Pewne kwestie lepiej przemilczeć.

Wśród ekip, które dostały ostatnio łomot od BVB było widać chęć walki. Legia... a dobra, cicho.

Mam tylko nadzieję, że nie skończy grupowej przygody z LM ze stosunkiem bramek 0-45.

Bo znów będzie trzeba powstrzymywać śmiech.

"Słabych drużyn w Lidze Mistrzów już nie ma".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest Celtic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia ma dzisiaj nóż na gardle.

Musi wygrać.

Tylko jest problem, bo Wisła jest na fali i będzie chciała srubować rekord zwycięstw z rzędu w tym sezonie.

Póki co ma jedno :-)

Zapowiada się ciekawy wieczór.

Na szczęście będę w pracy zarobiony...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubisz nudne wieczory? :)

 

Rzeczywiście,  jak na polski stan umysłu, dziś będzie super meczyk. Legia będzie chciała pokazać że te wszystkie zła to przez trenera Albana i wyjdzie na boisko chyba potrójnie zmotywowana  ( nowy trener, który na dodatek daje sygnały że nie lubi Zewłaka i jego pseudo grajków ściągniętych dla Hasiego,  ci pewnie mecz zaczną na ławie ).

A Wisła wreszcie złapała wiatr w żagle. Po tych perturbacjach z Citką już się wszyscy pozbierali. Ostatni mecz wygrali chyba 1:0 , ale powinni ze 4:0, bramkarz rywali miał dzień konia.

Enyłej, wieczór zapowiada się ciekawie, cieszę się że piwko już się chłodzi i będą emocje przed tv.

 

 

 

 Btw

 

Chciałem uroczyście poinformować że mój syn zgodził się prezentować barwy RKS Okęcia Warszawa rocznik 06-07. Nawet byłem u buka i chciałem postawić kurs na to czy zagra w reprze, ale odpuściłem, bo płacili strasznie mało :1_grinning:;)

Ps.

Trener był zaskoczony koordynacją mojego syna, podobno miał najlepszą z grupy, i podobno jest to zmora teraźniejszej młodzieży. Ja byłem zaskoczony słowami trenera ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gratuluję talentu synka, oby za 10 lat grał za gruby hajs :-)

Moi chłopcy z rocznika 09 i 11 pykają w Gromie Tychy, ale to jeszcze raczkowanie.

Chociaż już jest im wpajana taktyka, ustawianie się pozycyjne. Fajnie to wygląda.

A 10 letni chłopcy z klubu jak mają gierkę 5v5 to już naprawdę dobrze to wygląda.

Zaprocentują te szkółki niebawem napewno

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam sporą nadzieję że te szkółki odpalą. W dobie smarfonów i czipsów,  ciężko dzieciaka zachęcić do ruchu. Jak słyszę że za kilkanaście lat mamy , jako społeczeństwo,  mieć problem z nadwagą  ( co dziesiąty nastolatek jest grubaskiem :38_worried:  ) to mnie w plecach strzyka. 

Widać że ktoś się wreszcie za to wziął,  treningi są ciekawe i uczące. Nie ma tak jak kiedyś,  pięć kółek wokół boiska i macie piłkę,  grajcie. Trener po kursach, a nie jakiś były grajek z cv trzech sezonów w okręgówce. Fajnie to wygląda. Martwi natomiast mała frekwencja, ta grupa to było max 15tu chłopaków :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, okoni napisał:

Martwi natomiast mała frekwencja, ta grupa to było max 15tu chłopaków :/

 

Bo teraz to się trenuje w szkółkach Legii albo Barcelony, ew. u Koseckiego (choć to już mało modne) a nie jakieś RKS-y.

 

Co do dzisiejszego meczu: liczę oczywiście na to, że piłkarzykom łaskawie zachce się grać, skoro już pozbyli się trenera i wyjdą po swoje. Nie sądzę z kolei, żeby Vuko zrobił z nich w tydzień wielkich piłkarzy, ale też potencjał tej drużyny jest na tyle duży, że jeśli im się zachce to spokojnie są w stanie wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo,  muszą wrócić do ustawienia z Nico i Prio w ataku, w środku musi być Rado ofensywny i Jodła pracujący w defensywie, Kuchy i Gui na skrzydłach. Obrona to pewnie Hlousek i Bereś,  a w środku Pazdan i .... y  .... Rzeźniczak? :1_grinning:

Co do szkółek Legii czy Barcy. Znowu jest tak że nie trenują tam najlepsi, tylko Ci co stać ich rodziców.  Przykładowe ceny ( robiłem risercz) Legia 400 zl miesięcznie,  trzeba zapłacić trzy miesiące z górki. Delta Warszawa 180 miesięcznie. Okęcie 60 zl miesięcznie. Ja się pytam, wiem że w Wawce są czasami bananowe pensje, ale gigantyczny odsetek ludzi tyra tu za dwa-trzy tysie. Kogo stać przy dwójce nygusów, wywalać od tak 800 zeta miesiąc w miesiąc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, okoni napisał:

 

Co do szkółek Legii czy Barcy. Znowu jest tak że nie trenują tam najlepsi, tylko Ci co stać ich rodziców. 

 

Wiem, stąd też dla mnie te wszystkie przedszkola, akademie i szkółki sygnowane logami wielkich to kpina. A kogo stać? Wystarczająco wiele osób, żeby te akademie zarabiały na siebie, a to jest ich celem.

 

Ja generalnie jestem zwolennikiem starego systemu, kiedy to dzieciaki latały grać do klubów, które były najbliżej i z tych najlepsze trafiały to większych i lepszych. Teraz małe kluby padają, bo rodzice muszą się chwalić, że dziecko wożą (bo samo przecież nie pojedzie) na treningi do Legii albo Barcelony. Kiedyś po prostu gra w jakimś klubie to była pochodna pasji do piłki, a teraz to tylko kolejne zajęcia pozalekcyjne, coś jak angielski albo basen. Oczywiście, nie w każdym przypadku żeby się tu nikt nie oburzał. ;)

 

Okoni, jak Twój młody będzie prowadził nasza kadrę do mistrzostwa świata to ja już teraz zaklepuję jego koszulkę. :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×