Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to jakiś żart. Bez kitu az mi sie wierzyć nie chce.

Pracownicy hotelu już kilka dni plotkują. Ja juz po awansie na Euro słyszałem jak nasz czołowy piłkarz po świętowaniu zapinał w kiblu jakiegoś pustaka poznanego na imprezie. A żona czekała. Podobno ktoś nawet to nagrał, tylko ów piłkarz ostro posmarował, aby nie było afery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wszystko widzieli i słyszeli.

Nie twierdzę, że ci piłkarze są święci ale póki co to wszystko jest żałosne.

Chcę tylko przypomnieć bo niektórym to się w dupach poprzewracało, że ostatnia porażka w meczu o pkt miała miejsce z Niemcami czyt. żaden wstyd.

Przypomnijcie sobie nie tak odległe czasy przed Nawałką jak to było super.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest żałosne. Wystarczy chwilę pobyć przy jakiejś drużynie, by zobaczyć jak faceci, mający kasy jak lodu, spędzają wolny czas. Większość myśli, że oni zachowują się jak w klasztorze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tak nie myślę, tylko nie ma co teraz srać ogniem.

Ok, to poczekajmy do końca eliminacji. Przecież zamiast na WC, to mogą na wakacje jechać. Uwierz, że mocno przeżywać tego nie będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Jest w tej kadrze paru chłopaków nastawionych na sukces.

I jeśli dalej będzie jak jest, to oni nic nie zrobią. Sami awansu nie wywalczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, fryz napisał:

Z tym zakazem to nie do końca tak: to klub może nałożyć maksymalnie dwuletni zakaz, organy państwowe mają dużo większe możliwości karania (nasza ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych jest jedną z bardziej restrykcyjnych na świecie), ale, że jak w wielu innych kwestiach, państwo jest zwyczajnie nieudolne to w praktyce winni nie są karani zbyt poważnie, za to zamyka się stadiony.

Większy zakaz stadionowy może wydać tylko sąd. Nadal jednak nie ma u nas dożywotnich zakazów.

Maksimum jakie może orzec sąd, to 6 lat.

 

 

Co do dyskusji powyżej - serio kręcą Was takie opowieści na poziomie Fakt i PS?

Oba to szmatławce. Fakt od zawsze, PS od co najmniej kilkunastu lat.

 

A jeśli nawet była jakaś impreza, to chłopaki dumnie nawiązują do najlepszych naszych czasów - Orłów Górskiego :1_grinning:

Póki co wyniki są niezłe (może poza wpadką z Kazachstanem) więc nie przesadzajmy. Mały kubeł zimnej wody po Euro oczywiście się przyda, ale to wszystko.

Nie róbmy sensacji i nie karmmy trolla (Przeglądu).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sithman napisał:

Większy zakaz stadionowy może wydać tylko sąd. Nadal jednak nie ma u nas dożywotnich zakazów.

Maksimum jakie może orzec sąd, to 6 lat.

 

No zgadza się, poza zakazami sądy mają też inne możliwości karania, nawet bardziej dotkliwe - od grzywny do kary pozbawienia wolności. O tym właśnie pisałem. ;)

 

Co do imprezy - niby tak, piłkarze też mają prawo do zabawy, ale jeśli Teodorczyk najpierw się nachla i zarzyga hotel, a potem nie jest w stanie dobrze zagrać z Armenią to nie ma co porównywać go do Deyny czy Laty, którzy owszem, pili, ale przy okazji zdobywali trzecie miejsce na MŚ.

 

Inna rzecz, że zwyczajnie nie do końca mi pasuje facet w dresie z orzełkiem zapinający jakąś panienkę w kiblu, no ale niech tam, może to ja jestem niedzisiejszy.

 

Kadrowicze mieli pecha, sprawa się wydała i teraz będzie się za nimi ciągnął smród. Jest duża szansa, że zmotywuje ich to do poważniejszego podejścia w kolejnych spotkaniach, a w zasadzie wszystko i tak rozejdzie się po kościach, przynajmniej dla większości, bo nawet jak z kadry wyleci trzeci bramkarz czy rezerwowy napastnik to raczej nikt płakać nie będzie. A zawodników z pierwszego składu i tak nikt nie ruszy, nawet jeśli naprawdę chodzili po hotelu na kolanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zarzygać hotel, świństwo! Ja nigdy nie haftuję po alkoholu, szkoda marnować czegoś za go się wcześniej zapłaciło ;)

A to puknięcie jakiejś laski w klopie? Ojtam ojtam, dobre bungabunga nie jest złe :1_grinning:

 

Ale na poważnie,  jednak jest grubsza afera. Zastanawia mnie fakt że kolo nawalił się jak szpadel i wyszedł w pierwszym składzie. Albo tam jest totalna amatorszczyzna albo kolesiostwo. Dla mnie jest ti niewyobrażalne że koleś gra na totalnym kacu i nikt tego nie widzi, a ci co wiedzą,  ukrywają. Że takie myki u żelaznego Nawałki? Szpore zaskoczenie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś było na rzeczy tylko pismaki na swoją modłę wyolbrzymili. Podobno sprawa ma zostać wyjaśniona, więc coś na rzeczy musiało być.

 

I zgodzę się z tym że Piłkarze poczuli się zbyt pewnie, i widać to przede wszystkim na boisku.

A balować może każdy, Bońki i Dejny też balowali, Maradona wciągał przed meczami, ale grali swoje.

 

Dla mnie sprawa jest prosta, jeśli pismaki mają coś na kogoś to niech ujawnią nazwiska i tyle.

Ale mimo wszystko wybrali sobie zły moment moim zdaniem na takie teksty, nikomu to korzyści na pewno nie przyniesie.

Jak chcą kogoś rozliczać, to poczekajmy do końca eliminacji, wtedy przynajmniej będzie to miało jakiś sens.

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem to dopiero teraz przeczytałem że Lewczuk przeszedł do Bordo :Gmoch:

I zagrał w czterech ostatnich meczach w pierwszym składzie.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakubek dzis znowu dobre szol robi.Dwie brameczki na jego konto 😂

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska ekstraklasa byłaby o wiele wyżej na świecie, gdyby wszystkie drużyny grały cały sezon tak, jak grają przeciwko Legii.

Nie, nie wymyślam. Zwróćcie uwagę na tempo tych meczów (oczywiście pomijając ten epizod kiedy był Hasi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka zasada : Bij mistrza a jesli jest nim Legia to juz w ogóle 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem kiedyś, że Rzeźniczak już dawno powinien Legię opuścić?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, fryz napisał:

Wspominałem kiedyś, że Rzeźniczak już dawno powinien Legię opuścić?

Przecież to "pan legenda" :4_joy:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magiera taktycznie też nie błysnął. Teraz trzeba szykować dupę na wtorek. Bramki zaczynam liczyć od 5. :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakruja, a Pawełek chyba trzeźwy bo z sensem gada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matusiak, kiedys były inne czasy i pilo się więcej 😂😂😂

Świetny jak na razie jest Stan Futbolu w Eleven.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna konkurencja dla Cafe Futbol czy Ligi+Extra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×