Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Stan Futbolu na te chwile jest najlepszy. Jest Zarzeczny, czasami Pol. Fajnie to zrealizowane.... Temat raczej jeden na odcinek ale tak moze zdryfowac na zupelnie inny ze fajnie sie oglada. Ja na weszlo oglada.

Via Xiaomi Mi5 Karramaba!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, adick007 napisał:

Mistrz Anglii gra dziś jak Mistrz Polski.

Nie no, szanujmy się. Mecz Mistrza Polski był zacięty do ostatniej minuty. Emocje na meczu Chelsea- Lester skończyły się w 33 minucie :)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no, szanujmy się. Mecz Mistrza Polski był zacięty do ostatniej minuty. Emocje na meczu Chelsea- Lester skończyły się w 33 minucie

Chyba mi nie powiesz, że na "extra"klasie przeżywasz jakiekolwiek emocje?

3 podania z klepki i komentatorzy mają orgazm.

Takie w naszej lidze mamy "emocje".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, adick007 napisał:

Mistrz Anglii gra dziś jak Mistrz Polski.

Mistrz Anglii gra tak jak zakładano od początku sezonu, czyli jak angielski średniak. Nic dwa razy się nie zdarza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, na meczu Chelsea, siedziałem z wypiekami na twarzy do ostatniej minuty.

Emocje i jakość to dwie różne rzeczy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 http://www.legia.sport.pl/legia/1,139320,20840054,nietypowy-transparent-na-meczu-pogon-legia-pamietaj-kibicu.html

 

tak się to powinno robić 

 

 

Wyjątkowa mizeria dzisiaj/wczoraj na europejskich stadionach , Bayern i Borrusia solidarnie grały piach :) edit: No dobra demolka Atletico niezgorsza :) 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca dzisiaj nareszcie dobrze zagrała na Camp Nou i wygrali 4:0. Alcacer to chyba nigdy nie strzeli bramki.

Atletico też ładny meczyk, a teraz zobaczymy czy Real przed meczem z Legią przełamie swoją passę remisów. 

 

I Real się przełamał pakując szóstkę. Czy we wtorek wpakują więcej?

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teodozryk już wytrzeźwiał po zgrupowaniu repry i znowu strzela... :tongue:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siadamy gleboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy...

za godzinke Liverpool - Manchester United
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mourinho wyjątkowo grzeczny dziś.

Może przeziębiony, czy coś.

A duet komentatorów z C+ dziś jak zawsze robi świetną robotę.

Panie H., ucz się pan..

Co do jutrzejszego meczu, stawiam optymistycznie 4-1 dla gospodarzy.

Myślę, że jakaś kontra Legionistom się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już dzisiaj ten dzień...  Jaki obstawiacie wynik? IMO jak się Real zmobilizuje to będzie pogrom, ale szansy dla Legii można upatrywać w tym, że Real mobilizuje się głównie na mecze z Barcą i na finał CL w pozostałych  często nie chce im się biegać. Także wcale nie jest powiedziane, że będzie jakieś wielkie strzelanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pogrom , Ronaldo uwielbia się "wyżywać" na "słabszych" żadna tajemnica , cudu nie będzie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchar:

Zidane do swojej ekipy:

Pamiętajcie! To jest Champions League!

Tu już nie ma słabych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pazdan nie zagra , szkoda . Jedyny typ co w sumie przed meczem miałby "realną" sznasę na żłówika z Ronaldo heh :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam link dla wszystkich hejterów i nie tylko.

http://www.legia.com.pl/pl/34246,Taka_murzynskosc.html

 

Świetnie napisane. Może jak się niektórym zechce przeczytać ( co w dzisiejszych czasach jest dość rzadkie), to pójdą po rozum do głowy.

W całym artykule zabrakło jeszcze wątku o Reprezentacji, bo też pasowałby jak ulał.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"... Dla takich chwil jest się właścicielem, pracownikiem, piłkarzem i kibicem Legii ..."

 

No fajnie.


Gdyby tylko jeszcze udało się tą warszawską hołotę z trybun jakoś ogarnąć. Bo coś mozolnie to idzie.

Wtedy "te chwile", na które się czeka latami wyglądałyby jak święto piłki na polskim stadionie z rywalem najwyższej półki.

A tak - w kolejnej kolejce przyjedzie Real na piknik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.10.2016 o 19:06, adick007 napisał:

Mamy LIDERA!! :-)

GKS_Katowice_herb.jpg

 

logo.pngMamy lidera adick.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, adick007 napisał:

"... Dla takich chwil jest się właścicielem, pracownikiem, piłkarzem i kibicem Legii ..."

 

No fajnie.


Gdyby tylko jeszcze udało się tą warszawską hołotę z trybun jakoś ogarnąć. Bo coś mozolnie to idzie.

Wtedy "te chwile", na które się czeka latami wyglądałyby jak święto piłki na polskim stadionie z rywalem najwyższej półki.

A tak - w kolejnej kolejce przyjedzie Real na piknik.

 

Odkąd przyznałeś się, że identyfikujesz się z GieKSą to trochę inaczej patrzę na Twoje posty. Wcześniej myślałem, że może faktycznie krajowy futbol Cię raczej nie interesuje, a od obsesji związanej z Legią nie możesz się uwolnić, bo to jedyny polski klub znaczący cokolwiek w Europie. A tymczasem nie, okazuje się, że jednak kibicujesz innej polskiej drużynie, a tymczasem to o kibicach i wynikach Legii ciągle piszesz, co ciekawe, w zdecydowanej mierze negatywnie, choć jako kibic pierwszoligowca powinieneś raczej na poziom sportowy i organizacyjny patrzeć z nieco większym szacunkiem, zresztą jeśli chodzi o "kiboli" czy "hołotę" to w sumie też chyba nie ma co się wychylać. Ciekaw więc jestem skąd ta toksyczna miłość do naszego klubu?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jasno poprzednio odpowiedziałem skąd jad w kierunku L.

I po kilku postach stwierdziliśmy, że nie warto tej dyskusji dalej ciągnąć, bo już setki razy było wałkowane jak "wzbogacał" się wojskowy klub.

Piłkarsko świetnie, że Legia przełamała te dwie dekady nieobecności na salonach europejskich.

Życzę dobrych wyników.

W lidze może ostatni wynik kiepski, ale jakość wraca i myślę, że są w stanie się pokazać z dobrej strony.

Ale otoczka, huligaństwo, jakieś wpadki logistyczne... no to nie przystoi klubowi, który ma aspiracje... jak to było? "być polskim Bayernem".

Każdy chce, aby Legie traktować z szacunkiem choćby za to, że jest sportowo tam, gdzie reszta długo nie będzie.

OK. Tylko poza murawą pora zrobić coś z własnym wizerunkiem jeśli się wymaga szacunku.

Przyjedzie Real do naszej pięknej stolicy, piłkarze miną autokarem piękny Stadion Narodowy, po czym wybiegną na smutny, pusty obiekt na Łazienkowskiej.

W TV zobaczą to miliony ludzi (bo miliony Real w LM ogląda) i sobie pomyślą "co to kurfa jest?!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ja nie o to pytałem. ;-) Rozumiem (tzn. nie rozumiem, ale wiem że i jakie są) argumenty przemawiające za nienawiścią do Legii i podtrzymuję opinię, że powiedzieliśmy tu o tym wszystko co trzeba. Ja tylko nie rozumiem, po co ciągle o tym pisać? Nie lepiej poświęcić parę postów na dobrą postawę GieKSy w tym sezonie? Kurde no, jak Polonia straciła mój szacunek dwukrotnym kupowaniem awansu do ekstraklasy (i chwaleniem się tym na trybunach i wszędzie indziej) to też ucieszyłem się z ich zasłużonej degradacji, ale nie widzę powodu, dla którego miałbym teraz pisać o ich sytuacji na trybunach, frekwencji i wpadkach organizacyjnych, wolę się skupić na swoim klubie.

 

Nie traktuj tego jako obrazę czy złośliwość, tutaj naprawdę jestem cholernie ciekawy po co regularnie odnosić się do drużyny, której się tak nie lubi? Chodzi o to, że Legia po prostu, zresztą niestety moim zdaniem, jest najbardziej medialnym i eksponowanym klubem w Polsce i to działa na nerwy czy jest jakiś inny powód?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×