Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hiszpania? Jutro kacapy odprawiają ich do domu, Władek Putin już ładuje specjalne akumulatory i sędzia przed meczem przejdzie badanie jajec. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi całkiem prawdopodobnie - chyba wszyscy pamiętają mecz Korea Hiszpania z 2002 :D

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, ale co jest nudne? Jego słaba gra w meczach gdzie rywal ciśnie? Z Iranem też gościa nie było :)

I nie powołujcie się na Hiszpanię, oni w pierwszym meczu byli beznadziejni, zresztą dalej są. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, okoni napisał:

Piachu, ale co jest nudne? Jego słaba gra w meczach gdzie rywal ciśnie? Z Iranem też gościa nie było :)

I nie powołujcie się na Hiszpanię, oni w pierwszym meczu byli beznadziejni, zresztą dalej są. 

No, że on w ważnych meczach nie istnieje - sto razy tu było pisane ile bramek w ważnych meczach wsadził. Tak sięgając najbliżej pamięcią - półfinał LM z Juve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo to już nie te lata. Jak zagra jeden dobry mecz, to na kolejny taki musi czekać kilkanaście meczów.
W Lidze Mistrzów też to było widać, a przecież nie grał w wielu meczach ligowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mawiają, że odpala w kluczowym momencie - i to w sezonie się sprawdziło (LM). Zgodzę się, że to już nie te lata ale opinia Okonia była imo krzywdząca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba miliarda euro to nikt zdrowy za niego nie da :ronnie:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na schodzącą gwiazdę mogą tylko araby  sobie pozwolić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać Cristiano Ronaldo nie miał tak dobrego 30.06 jak prawdziwy Ronaldo z Brazylii, który 16 lat temu 30 czerwca 2002 strzelił Niemcom dwie bramki w finale:banderas:

2899.jpg?w=700&q=55&auto=format&usm=12&f

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRYSTIANO NIGDY NIE BEDZIESZ RONALDEM :janusz:

0197dd1ef2ca01f8014293f69fbb8033.jpg

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko Cristiano bardziej się zbliża do Ronaldo w piłce reprezentacyjnej niż ten do Cristiano jeżeli chodzi o piłkę klubową i osiągnięcia indywidualne. 

 

O Pele kiedyś czytałem ciekawy artykuł - strzelił milion bramek w Santosie grając na klepiskach przeciwko amatorom. Zapewne jest w tym sporo prawdy.

 

Przez ludzi przemawia często sentyment - ja też oglądałem finał w 2002,  pierwszy gol Ronaldo to jeden z największych prezentów w historii piłki od Oliviera. Ale po latach nikt tego nie pamięta - słusznie bo liczy się wynik.

 

Porównywanie graczy z różnych "epok" imo nie ma zbyt dużego sensu.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na weselu, takim powiedzmy 7/10. Na ile oceniacie oba mecze, bo nie wiem czy wnosić zażalenie do młodych xD

Za sam wynik mecz Urugwaju oceniam na tłuste 8 :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem na weselu, takim powiedzmy 7/10. Na ile oceniacie oba mecze, bo nie wiem czy wnosić zażalenie do młodych xD

Za sam wynik mecz Urugwaju oceniam na tłuste 8

Hmm, jeżeli chodzi o te MŚ to oba na 9/10. Dobry film akcji z elementami thrillera.

Ale zaznaczam - te MŚ do tej pory.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chyba miliarda euro to nikt zdrowy za niego nie da :ronnie:
Parę dni temu Real obniżył jego klauzule do bodajże 120 mln tylko nie dla hiszpańskich klubów i PSG

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego czy bzyknąłeś świadkową, jeśli nie, imo czas na weselu stracony.:messi:

Meczyki były w pytkę, dawno tak dobrej piłki nie widziałem. Mecz Francja-Argentyna pięknie szalony, choć Messi gówno pograł i jego paka skazana była na pożarcie, kilka zrywów pozwoliło na to aby mecz trzymał w napięciu do samego końca. 

Mecz Urugwaju z Portugalią miał jednego aktora, Cavaniego, strzelił dwie takie bramy, że pewnie pomnik w kraju dostanie. Ten mecz był równie emocjonujący, choć nie tak widowiskowy. Piłkarskich kibiców-wyjadaczy, cieszyło perfekcyjne ustawienie i przesuwanie Urugwaju w defensywie oraz agresywne wyjścia do przeciwnika który próbując ataku pozycyjnego, zbliżał się do pola karnego. Bardzo fajnie się na to wszystko patrzyło. Obie gwiazdy, Kris i Lełon, pojechały do domu, jeden zostanie z tych mistrzostw zapamiętany z fotki którą wkleił wcześniej TeraJacek, drugi z tego, że przesadził z lekami uspokajającymi, był tak nieobecny, że po meczu nie ogarnął, że fajnie by było po skończonym spotkaniu piątki z ludźmi przybić. 

Ogólnie te dwa mecze zwróciły mi radość z piłki, którą straciłem po grze naszych orłów. Dziś troszkę gorsze pary, ale liczę na magię tego widowiska, że każdemu będzie chciało się biegać i walczyć. 

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakże pełne emocji były wczorajsze mecze :obama:

Ciekawe co wydarzy się dzisiaj...

 

96F88046-2AA2-4ED1-9CC5-8871D131318B.jpeg.fccacf903646215fd84f38098aad0c9b.jpeg89A53728-0367-4B88-8E90-89FE301105D5.jpeg.21fe8663fdac78bd5f237211ebda0ee6.jpeg

 

  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania prezentuje żenujący poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszliwie nijaka ta pierwsza połowa... Niby coś się dzieje, ale nic z tego nie wynika...

Ładny samobój i karny po głupiej ręce...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby Hiszpanie nie obudzili się z ręką w nocniku. Grają przeciw piłkarskim drwalom i może ci drwale biegają jak downy za piłką, ale te downy zrobią jeszcze jedną taką akcję, wpadnie bramka z dupy i nawet hiszpańska tiki taka nie pomoże, bo klepanie w szerz boiska to jeszcze nie bramka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co wczorajsze mecze zdecydowanie ciekawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przerwie poszedłem smażyć cukinię i tylko zerkam z kuchni... Nie mam wrażenia, że coś mnie omija :/ 

smuteczek trochę, bo jednak trochę tej Hiszpanii kibicuje, ale pamiętam zdecydowanie lepsze czasy tiki taki, kiedy coś z niej wynikało :p niestety tutaj nic się nie dzieje na na na na... Czyżby karne?

edit. Usiadłem na kilka minut, no to trochę taki mecz polska-japonia :p nasi równają do najlepszych, niekoniecznie w oczekiwany przez wszystkich sposób :p

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiki taka już umiera co te mistrzostwa potwierdzają. Ile to można grać? Wszyscy już to znają i mają rozpracowane. Mam nadzieje, że Hiszpanie odpadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×