Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A wracając jeszcze do Francji to tam jest podobno niezły hejt na Henry'ego, który będąc jedną z ikon francuskiej piłki pracuje w sztabie Belgii. 

Pojawiły się nawet głosy, że w takiej sytuacji powinien zrezygnować z posady i wrócić już z mistrzostw do domu :vxoAZzf: 

Ci Francuzi to jednak mają gorzej nawalone we łbie niż Polacy :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sLk napisał:

A wracając jeszcze do Francji to tam jest podobno niezły hejt na Henry'ego, który będąc jedną z ikon francuskiej piłki pracuje w sztabie Belgii. 

Pojawiły się nawet głosy, że w takiej sytuacji powinien zrezygnować z posady i wrócić już z mistrzostw do domu :vxoAZzf: 

Ci Francuzi to jednak mają gorzej nawalone we łbie niż Polacy :ExHPnhn:

W sumie to bym się z nimi chętnie zamienił, oni jeszcze dyskutują o meczach swojej reprezentacji na etapie półfinałów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sLk napisał:

A wracając jeszcze do Francji to tam jest podobno niezły hejt na Henry'ego, który będąc jedną z ikon francuskiej piłki pracuje w sztabie Belgii. 

Pojawiły się nawet głosy, że w takiej sytuacji powinien zrezygnować z posady i wrócić już z mistrzostw do domu :vxoAZzf: 

Ci Francuzi to jednak mają gorzej nawalone we łbie niż Polacy :ExHPnhn:

Mówisz o kalifacie francuskim? Przecież rdzenni francuzi nie mają nic do powiedzenia :xzibit: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xavris napisał:

W sumie to bym się z nimi chętnie zamienił, oni jeszcze dyskutują o meczach swojej reprezentacji na etapie półfinałów :P

 

Akurat potencjał piłkarski to Francja ma nieporównywalnie większy od naszego. Wystarczy zobaczyć kto w kadrze Francji nie pojechał na mundial decyzją trenera. U nas bierze się nawet człowieka, który w minionym sezonie dwa razy zerwał więzadła albo innego, który w bieżącym roku zagrał 80 minut :30vm3cw:   

A odnośnie trenerów to wyobrażam sobie taką sytuacje z gatunku fantastyki, że np. Franz Dyzma trenuje  jakąś drużynę i spotyka się z Polską w fazie pucharowej mundialu. 

Sytuacja mało realna, to fakt, samo zdanie posiada dwa oksymorony.  Franz - trenuje oraz Polska - faza pucharowa.. :obama:

 

 

10 minut temu, hacker25 napisał:

Mówisz o kalifacie francuskim? Przecież rdzenni francuzi nie mają nic do powiedzenia :xzibit: 

 

Rdzennych francuzów już nie ma, wyginęli jak mamuty  :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozegra się tak naprawdę tytuł mistrza. Liczę na Belgów. Myślę, że jutro angole wygrają w rzutach karnych z wykończonymi Chorwatami.

Ale dziś też rusza Eurowpierdol :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krysztiano oficjalnie piłkarzem Juve.Gruboooo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, neuro napisał:

Krysztiano oficjalnie piłkarzem Juve.Gruboooo.

w pale się nie mieści, ciekawe ile za niego zapłacono - bo jak te 100mln o których mowa to wydaje się to nie możliwe i nie do ogarnięcia głową 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne ile na pewno to im się zwróci i jeszcze zarobią.Można już stawiać na kolejne scudetto dla Juve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła - chodzi mi o stronę Realu, że sprzedają top1,2 grajka na świecie za 100 baniek :ronnie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile miałby kosztować 33 letni zawodnik? Plus jeszcze tyle samo Juve wyłoży na lata opiewające w kontrakcie aby mu zapłacić czyli wyjdzie ponad 200. A potem za ile go sprzedadzą? Gdy będzie miał 36 lat np.? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Araby albo chinole kupią go za dwa razy tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 baniek za ponad 33 letniego gracza to jest mistrzostwo Pereza.Hazard ficzado?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100 baniek za ponad 33 letniego gracza to jest mistrzostwo Pereza.Hazard ficzado?

No więc wygranym jest Real, bo w sumie zrobili dobry deal. Zwróciły im się pieniądze. To Juve raczej nie popisało się myśleniem - no chyba że Ronaldo wygra im LM z dwa razy więc wtedy kasa się zgodzi.

 

Dobrze dla rynku że tak się stało. To ruszy lawinę transferową i mogą być ciekawe przetasowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juve to się nie opłaca? Chłopie zobaczysz jaki będzie szal na prezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100 baniek za ponad 33 letniego gracza to jest mistrzostwo Pereza.Hazard ficzado?
Czy ja wiem czy mistrzostwo. Wydaje mi się że oba kluby na tym skorzystały. Real jakby nie patrzeć dostanie niezła sumę. A Juve bądź co bądź jednego z najlepszych piłkarzy, do tego marketingowo high level. Każdy patrzy przez pryzmat wieku. Zauważyłem że od jakiegoś czasu jak jakiś zawodnik skończy 30 lat to już stary pryk i na emeryturę. Trzeba wziąć tylko pod uwagę na jakim poziomie treningowym jest i jak prowadzi się Ronaldo. Przecież to że ma 33 lata to nie ma znaczenia. Spokojnie dwa sezony na wysokim poziomie pociągnie. Szczerze to w dzisiejszych czasach 100 baniek, mówię tu o samym transferze to jest nic za takiego zawodnika. Wolę jego niż jakieś jednosezonowce za których wołają po 150 baniek (patrz Milinkovic Savic z Lazio np.)

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Juve to się nie opłaca? Chłopie zobaczysz jaki będzie szal na prezentacji.
Prezentacja to jest nic. Juz przecież akcje Juve poszły o 6% jak tylko pojawiły się pierwsze konkrety. Wystarczy jeden wyjazd przed sezonem do Chin. Albo superpuchar Włoch niech znów zagrają w Chinach. Przecież ten człowiek zwróci im się nawet bez wygrania LM.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostką, mogłem się zagapić ale w obu drużynach naliczyłem po 5 osób z jasną karnacją :p najlepszy jest ten Belg, który wygląda jak kiełbasa że starym, brązowym brokułwm na końcu xD jebaniuchny nie wiem czy on coś widzi jak biegnie xD

pomijajac to, liczę na dobre widowisko. Obym się nie rozczarował, czego sobie i Wam życzę.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prezentacja to jest nic. Juz przecież akcje Juve poszły o 6% jak tylko pojawiły się pierwsze konkrety. Wystarczy jeden wyjazd przed sezonem do Chin. Albo superpuchar Włoch niech znów zagrają w Chinach. Przecież ten człowiek zwróci im się nawet bez wygrania LM.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

On z samych koszulek im się zwróci.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest transakcja win-win. Juve kupiło piłkarza z absolutnego topu za niewygórowana kwotę ( patrząc na dzisiejsze ceny za piłkarzy) który pchnie drużynę oraz cała ligę do przodu. Zarówno pod katem sportowym jak i marketingowym. Natomiast Real musi w końcu przebudować drużynę. Ta formuła zaczęła się już dosyć mocno wypalać. Zryw w okolicach marca- kwietnia na mecze pucharowe ligi mistrzów może już przestać wystarczać. Przecież gdyby nie przełomowy sukces w CL to ten sezon Realu to by była katastrofa. Wypalił się trener, wypalili się niektórzy piłkarze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okej, ale nie macie pewności że Krystyna będzie wciąż napierdzielać brame za bramą, może zdarzyć się kontuzja itd. Nie bierzecie pod uwagę jego wieku. Ja wiem że wielu patrzy na niego jak na terminatora, ale jednak jest człowiekiem wiec wszystko się moze wydarzyć. Marketingowo się zgodzę - strzał w 10, ale perspektywicznie? Nie jestem taki pewien. Ale pożyjemy zobaczymy

Czy jest transmitowany eurowpierdol Legii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystiano tak się prowadzi że kontuzje go omijają.Moim zdaniem zaora tą Serie A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×