Skocz do zawartości
kozi00

Brink

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten Brink? Widzę że macie strasznie rozstrzelone zdanie na jego temat, ale za 6 funtów chyba się opłaca? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, to jest gra na max 2/3 wieczory. Zrobić platynę i sprzedać.

Nie ma tutaj co oczekiwać nie wiadomo czego. Gra nie jest zła, ale też nie powala.

Masz tutaj po 8 misji na frakcję, czyli max 16 misji + ewentualnie 4 z DLC (darmowego swoją drogą, przynajmniej kiedyś był, nie wiem jak teraz).

Cała gra ma formę grania podobną do CS'a. Jeden zespół coś robi, a drugi mu przeszkadza, itd.

Mapy są bardzo fajne wg mnie. Zróżnicowane, ciekawe, nie za duże.

Broni też jest kilkanaście do wyboru, ale problem w tym, że tak naprawdę tylko 2 bądź 3 bronie nadają się gry.

Reszta jest prawie, że niegrywalna i wrzucona ewidentnie jako zapchaj dziury.

Za takie pieniądze masz grę na kilka wieczorów, szybką platynę i tyle.

Nie oczekuj niczego więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to napisałeś, że boję się że po zagraniu nazwą mnie trophy whore ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak prosta ona nie jest. Trzeba się trochę wysilić przy niektórych + dorwać osobę, żeby zrobić kilka pucharków.

Można je zrobić w singlu, ale z AI prędzej święta się zastanie niż to zrobi.

Do tego wylevelować postać na maksa. Po przejściu gry brakuje kilku leveli.

Jest prosty sposób, ale mimo wszystko trzeba spędzić przy tym trochę czasu.

No i rzecz jasna znajdźki w postaci audio logów, które dostaje się za wygrane mecze.

Trzeba potem po prostu biegać cały czas jeden mecz, samemu po mapie i to nabijać.

Bo po sieci nie znalazłem żywego ducha, żeby ktoś grał.

PS.

W Trine2 grałeś i Cię nie nazwali to już nigdzie Cie nie nazwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darayavahus gdybyś się zdecydował na tego Brinka to daj znać powbijamy pucharki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem bo już jest zamówiony, tak tylko pytałem czy się nie zanudzę :P Za 6 funtów to może bym i nawet w Harrego Pottera zagrał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak wroci moja ps3 z serwisu to pisze sie na ustaweczke aby zrobic platyne - btw najgorszy moj zakup w 2011 roku ... trudno czasami czlowiek wtopi inaczej gralbym w lotto :)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego najgorszy? Weź nie strasz, Patricko pisze, że nie takie złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daraya, ja to kupiłem na premiere z preorderu:) I gierka jest fajna, w dobie innych fpsow pojawiajacych sie na rynku, ta wyroznia sie paroma fajnymi motywami.

Glowny minus tej gry, to zle zaprogramowany multiplayer, z ktorym ta gra miala bolaczki juz od poczatku, nie laczylo z innymi graczami, dowalalo duzo botow na serwer, nie szlo ich wywalic itp, a pozniej niby cos probowali naprawic, ale ludziom sie odwidzialo. Niemniej jednak pogralem sobie duzo, pobawilem sie, spedzilem calkiem niezla liczbe godzin, no i wpadla platyna, ktora naprawde robi sie z przyjemnoscia. Gdyby ta gra miala zoptymalizowanego multiplayera, to moglaby zaistniec. A tak... jest po prostu dobra.

Niskich ocen tez nie otrzymala, takze graj smialo i baw sie dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

dobra ? jest srednia mimo wielu fajnych rzeczy ciezko bawic sie razem i to jest wielki minus tej gry liczylem na fajna zabawe ze znajomymi i powiem szczerze ze bez ustawek nie dalo sie razem pograc same boty i zrobienie cos z nimi graniczylo z cudem ... ale jezeli chcecie pograc i bedzie nas 4 osoby to moze cos z tego wyjdzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, gra multiplayerowa z beznadziejnym matchmakingiem to jak kanapka bez chleba ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówiłem, żeby kupić, zrobić platynę i sprzedać.

Online tutaj prawie, że nie istnieje. Jedynie w ustawkach można pograć i tyle.

Gra sama w sobie nie jest zła. Nie napisałem nigdzie, że to świetna produkcja, ale też nie napisałem że słaba.

Taki średniak na kilka wieczorów, nic więcej. Tym bardziej biorąc pod uwagę cenę tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówiłem, żeby kupić, zrobić platynę i sprzedać.

Online tutaj prawie, że nie istnieje. Jedynie w ustawkach można pograć i tyle.

Gra sama w sobie nie jest zła. Nie napisałem nigdzie, że to świetna produkcja, ale też nie napisałem że słaba.

Taki średniak na kilka wieczorów, nic więcej. Tym bardziej biorąc pod uwagę cenę tej gry.

Z zaznaczeniem średnio-dobra, a nie średnio-zła:) Aby nikogo nie zniechęcić:)

@up

dobra ? jest srednia mimo wielu fajnych rzeczy ciezko bawic sie razem i to jest wielki minus tej gry liczylem na fajna zabawe ze znajomymi i powiem szczerze ze bez ustawek nie dalo sie razem pograc same boty i zrobienie cos z nimi graniczylo z cudem ... ale jezeli chcecie pograc i bedzie nas 4 osoby to moze cos z tego wyjdzie ...

Tak, jest dobra:) średnie gry to ja Ci mogę wymienić:):):) Ta gra jest dobra, i idzie sobie w nią pograć i się dobrze bawić, ma mało bugów, jest całkiem przemyślana, jedyną bolączką jest właśnie ten matchmaking, który nie pozwolił jej stać się grą bardzo dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mroczas

juz zapomiales jak gralismy razem w dniu premiery i jak gowniane bylo to multi co ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mroczas

juz zapomiales jak gralismy razem w dniu premiery i jak gowniane bylo to multi co ? :P

Nie zapomnialem:) I nigdzie nie napisalem, ze multi jest piekne:) Wrecz przeciwnie:)

Aczkolwiek, mowie teraz o caloksztalcie. Ostatnio chyba nawet troszeczke poprawili cos z tym multi, bo platynowalem, ale to i tak nie jest to co powinno byc no i dodatkowo teraz malo ludzi w to gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, a tu widzę u mroczasa, że jakieś DLC było bo nie ma 100%. A na psn widziałem chyba tylko dodatkowe postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo dlc i chyba nawet za free ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak, ale wtedy nie bylo mnie w Polsce, i nie zassalem, a teraz to juz po ptakach bo gry nie mam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HarDy, mam Brinka więc możemy pograć, nie wiem czy teraz bo Diablo, zaraz Max, ale kiedyś się zgadamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra? Chyba kogoś nieźle wygięło. Ludzi nie ma, a te boty przyprawiają człowieka o szał. Bronisz bez problemu objective'a przez 9:30 min, a w ciągu ostatnich 30sek przybiega chmara wrogów, zabijają Cię dwoma strzałami i wykonują robotę. W obronie też jacyś super skuteczni, a moi idioci z teamu biegają po mapie nie wiadomo czego szukając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowilem ze gra jest srednia to byl moj najgorszy zakup 2011 ... no coz ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hardy, trudniej Cię złapać na PSNie niż mrówkę w błocie, jednej trofki mi brakuje, tej z inżynierem i miną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mediamarkcie ceni się na 20zł. brać czy nawet za takie pieniądze odpuścić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie gierka podobala:) Szkoda ze multi tak slabo wyszlo, z racji tego, ze ludzi malo i problemy z balansem. Ale ogolnie gierka przyjemna. Za 20 zl to grzech nie kupic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×