Skocz do zawartości
kozi00

Brink

Rekomendowane odpowiedzi

BRINK

Witam maniakow FPS-ow.Mam dla was dobra wiadomosc , zapowiada sie calkiem niezla strzelanka,

ma do zaoferowania cos co jestcze nie bylo :-)

sami zobaczcie zapraszam na stronke :http://www.brinkthegame.com/

Dajcie znac co myslicie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem jakiegoś trailera na YT, i muszę przyznać, że wygląda ciekawie. Elementy parkuru + strzelanka = ciekawa propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem jakiegoś trailera na YT, i muszę przyznać, że wygląda ciekawie. Elementy parkuru + strzelanka = ciekawa propozycja.

zgadzam sie, wkońcu jakies inne FPS, moze wkoncu ludzie zaczna grać w inne gry prócz call of duty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję beta tej gry, dzisiaj testuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze posiadam bete :) gra wam powiem calkiem calkiem mysle ze to solidna produkcja bedzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jednak nie dałem rady bo nie wyrobiłem z robotą ale dziś na bank testuję :P

Betę mam od Sony (Beta Trial Member)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jednak nie dałem rady bo nie wyrobiłem z robotą ale dziś na bank testuję :P

Betę mam od Sony (Beta Trial Member)

Cwir minął miesiąc. Żądamy relacji.:verymad: ... No chyba, że masz obowiązek milczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir minął miesiąc. Żądamy relacji.:verymad: ... No chyba, że masz obowiązek milczeć.

No niby mam, ale nie dlatego milczę. Dramat u mnie z czasem na granie. Jak już jakiś mam to GT5 albo PES a teraz jeszcze Killzone doszło..

Dziś zrobię podejście do Brinka i może i co nakręcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde czekam na to tak jak na bf3 i rage :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostanę prorokiem, więc albo ta gra będzie czerpała z coda i innych albo będzie innowacyjna i każdy ją oleje, stawiam na to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lagi tej gry nie zabiją, to zapowiada się na całkiem ciekawego fpsa. Te perki przy odpowiednim balansie mogą urozmaicić rozgrywkę, jednak przykład koll of djuti dobitnie pokazuję, że nie zawsze się to udaje. Postawię podobnie jak @Mardok, tyle że przez marną kampanię marketingową nie osiągnie Brink sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam lubie rzeczy ktore sa niszowe bo tak bedzie z ta gra :) i kupie na bank szczegolnie ze bardzo przypomina mi borderlands ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieństwie do niektórych nie widzę w tej grze żadnych innowacji?

Bo niby co? Skoki rodem z Crysisa, preki rodem z CoDa, rozstawiane wieżyczki jak w KZ? To niby ma być ta "innowacyjność"? No bo chyba nie ustawienie sobie wyglądy "chopka"?

Będzie oficjalna beta to sprawdzę, nie będzie, jeszcze lepiej, FPSow jest w tym roku od groma jest w czym wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mori z pelnym szacunkiem ale nie kazdy szuka w tej grze "zajebistego" multi rodem z KZ3 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/video/preview-brink/711886

Zapowiada się naprawdę rewelacyjny FPS. Szczególnie podoba mi się ten pomysł z multiplayerem na wzór kampanii tylko z graczami online, z wielką swobodą działania. I like it.

Edytowane przez InFaMe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera odbędzie się tydzień wcześniej, niż zapowiadano :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mori z pelnym szacunkiem ale nie kazdy szuka w tej grze "zajebistego" multi rodem z KZ3 ...

Multi w KZ3 daleko do "zajebistego". Daleko nawet do "dobrego". A ponieważ to nie temat o KZ3, to ponawiam pytanie: cóz w tej grze takiego innowacyjnego? Chodzi mi oczywiście o BRINKa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w KZ3 daleko do "zajebistego". Daleko nawet do "dobrego". A ponieważ to nie temat o KZ3, to ponawiam pytanie: cóz w tej grze takiego innowacyjnego? Chodzi mi oczywiście o BRINKa.

Pytanie po co innowacje, jak najpierw trzeba poprawic to co do tej pory jest w grach MP?? Co multi to coraz bardziej niezbalansowane i przez to coraz bardziej wkur****ce, wiec chyba najpierw wypadaloby cos z tym zrobic zanim bedzie sie chcialo isc do przodu, prawda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieństwie do niektórych nie widzę w tej grze żadnych innowacji?

Bo niby co?

Przekopiowałem z jakiegoś sklepu, ale oni pewnie też tego nie pisali więc....

  • To nie jest kolejny, sztampowy bohater – modyfikuj wygląd swojej postaci na wiele sposobów, a dzięki postępom w grze i zdobywaniu doświadczenia odblokujesz jeszcze więcej możliwości personalizacji. Tu żaden bohater nie jest taki sam!
  • Dwie strony konfliktu – Rozpocznij kampanię dla jednego gracza jako członek ruchu oporu lub Ochrony, a następnie przenieś swoją postać do trybu online, by grać wspólnie lub przeciw innym graczom.
  • Zacieranie granic – Przenieś swoją unikatową postać w online kiedy tylko chcesz! Brink pozwala łatwo przenosić się między kampanią dla jednego gracza, co-opem z przyjaciółmi i intensywną akcją multiplayer. Tryb gry dla wielu graczy przenosi fabułę z kampanii do rozgrywki sieciowej, gdzie możesz grać wspólnie z maksymalnie siedmioma innymi osobami (lub SI) lub konkurencyjnie z 16 graczami.
  • Graj MĄDRZE (ang. SMART) - Brink wykorzystuje znaną z innych shooterów konfigurację klawiszy/padów, do których gracze są przyzwyczajeni, ale dodaje nową funkcję: przycisk SMART. Po naciśnięciu przycisku SMART, gra dynamicznie ocenia, dokąd starasz się dotrzeć i sprawia, żeby tak się stało. Nieważne, czy jesteś weteranem FPS lub dopiero zaczynasz, będziesz w stanie podjąć bardziej przemyślane decyzje podczas pełnej adrenaliny akcji.
  • Cele kontekstowe i nagrody - Cele, komunikacja, misje i wybór ekwipunku są generowane dynamicznie na podstawie klasy Twojej postaci, stanu, pozycji na mapie, kolegów z drużyny i ogólnego stanu bitwy we wszystkich trybach rozgrywki. Będziesz zawsze wiedział dokąd się udać, co zrobić, gdy tam dotrzesz, i co będzie nagrodą za wypełnienie misji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×