Skocz do zawartości
kozi00

Brink

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

i jeszcze jedno: co się dzieje jak w około celownika kręci się czerwona kropka?

To znaczy że za parę sekund będziesz martwy :D chyba że wcześniej ktoś ściągnie z ciebie przyczepioną Stick Bomb (rzucany granat przez szpiegów). Nie orientuję się czy może to zrobić każdy czy tylko inżynier.

Edytowane przez diuszek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że za parę sekund będziesz martwy :D chyba że wcześniej ktoś ściągnie z ciebie przyczepiony Stick Granat (nie orientuję się czy może to zrobić każdy czy tylko inżynier).

Kazdy moze to sciagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak czytam i czytam gra jest ostro zamotana :P damy rade :) @kill ja w multi jeszcze nie siedzialem ale moze jak jest wieksza ekpia to wtedy wypeni miejsca botow czy tak nie jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie. Jak zapraszałem ostatnio mroczasa, to mu wywaliło serwer full, a grałem z botami i nie był to mecz private tylko open :confused:

Dzisiaj muszę na spokojnie popatrzeć w ten Free Play, bo to tam trzeba pogrzebać. Te opcje są zamotane. Wczoraj np. ustawiłem mecz tylko na invite firends a i tak rozpocząłem mecz z 15 botami, więc już zgłupiałem do reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill, zaloz Competetive, for everyone. A nie private. Tez bedzie bez botow, a przynajmniej ludzie inni beda mogli wbic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się grać tylko z ludzmi bez botów?jeśli jest na serwerze 16 slotów,z tego np. 10 zajętych to samo uzupełnia botami resztę? No I czy łatwo jest się dołączyć do jakiejś gry, bo jeśli ma być tak jak w black ops to chyba sobie odpuszczę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się grać tylko z ludzmi bez botów?jeśli jest na serwerze 16 slotów,z tego np. 10 zajętych to samo uzupełnia botami resztę? No I czy łatwo jest się dołączyć do jakiejś gry, bo jeśli ma być tak jak w black ops to chyba sobie odpuszczę :(

Old Skool i Competetive to sa tryby bez botow, i ludzie w sumie graja, ale tak jak napisal Kill wyzej, jakos nie da sie zalozyc jednego teamu, zeby wszyscy byli razem.

Ale to nie jest wcale takie dziwne, bo balans musi byc:D Jakby z jednej strony bylo 5 osob w teamie a w drugiej nikogo to z kim by sie gralo?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby dostać trophy "Well that was educational" muszę przejść challenges i wbić 20lvl jedną postacią czy niekoniecznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotka pilka, krotka odpowiedz: TAK! I jeszcze raz TAK! Ja kupilem tez, zeby pograc z kolega, ktory zreszta w tym temacie tez sie wypowiada. I obaj jestesmy gra zachwyceni. Takze jak chcesz pograc z kumplem, to nawet sobie mozesz kampanie i challenge grac w 2 na boty, ktory sa calkiem niezle. I jest tez MEGA FUN!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.Dzisiaj zamawiam, dodajcie mnie do znajomych to pogramy wspólnie.Psn nick: Hexagon_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dixon nie bedziesz zalowal, kupilem by grac z kumplem ktory tez sie tutaj wypowiada :P nawet nie wiesz jak po meczu sie wywyzsza jak ma wiecej xp hehehe :P giera przednia, jest tak szybka ze grajac z hsem trzeba uwazac czasem co sie mowi :P NIe jest to fps ala battlefield, tylko szybka dobra strzelaninka dla rozerwania, ja polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tutaj jest malutki problem narazie, bo w gruncie rzeczy gra sporo osob ALE tworcy gry nie przewidzieli, ze psn bedzie lezec, przez co sprzedaz gry byla z poczatku bardzo niewielka i przy takim ustawieniu serwerow jak teraz ciezko jest trafic na graczy innych, znaczy da sie bez problemu ale trzeba chwilke probowac. W przyszlym tygodniu ma wyjsc latka, i mam wielka nadzieje, ze wszystko zostanie naprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy były by osoby chętne do zrobienia That mine you found? Disarmed!. Piszcie privy, na psn itd. Bo już mnie coś trafia jak ludzie praktycznie nie reagują na zaznaczone miny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie czy ta gra jest dobra do grania samotnie online ? Mogę dostać ją za 120zł z przesyłką więc cena przyzwoita jak na nową grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja już sam nie wiem. Jedni mówią, ze gra wymiata, inni ze "kaszanka". 2 sztuki już zamówione, wszystko okaże się w praniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj,szkoda kasy!!!Ta gra to GNIOT!!!

No to powiedz nam Panie wszystkowiedzacy dlaczego ta gra to gniot, bo Twoja wypowiedz jest niczym recenzja zeratula.

Słuchajcie czy ta gra jest dobra do grania samotnie online ? Mogę dostać ją za 120zł z przesyłką więc cena przyzwoita jak na nową grę.

Kupuj smialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onkyo wooow to zes wyrazil swoja opinie, w koncu zlozyles 7 post, udalo Ci sie poskladac literki w zdanie ! Szkoda tylko ze nie grales w ta gre, bo jakbys mial okazje mialbys inne zdanie ! Idz sie pomodl do oltarzyka zeratula..

Gierka jest dobra, glownie na multi w ktorym mozna sie swietnie bawic. Dixon jesli bedziesz gral z kumplem to bedzie super, a mysle ze po patchu ktory bedzie w tym tygodniu bedzie jeszcze lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj,szkoda kasy!!!Ta gra to GNIOT!!!

anonimowsc w internecie pozwala na wszystko prawda ? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły:

http://bethblog.com/...k-now-on-steam/

Niestety, nadal brak party systemu i lobby przedmeczowego spowodowało u mnie wystawienie gry na Allegro. Niewątpliwie gra jest świetna jeśli chodzi o gameplay itd, ale jest jednocześnie bublem w tych dwóch wymienionych wcześniej aspektach. W głowie mi się do tej pory nie mieści, że tego nie ma w grze! Granie samemu, czy nawet w dwie czy trzy osoby jak się uda dołączyć na farta nudzi się po kilkunastu godzinach.

Gra teamowa bez teamów. Bardzo ku...a śmieszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły:

http://bethblog.com/...k-now-on-steam/

Niestety, nadal brak party systemu i lobby przedmeczowego spowodowało u mnie wystawienie gry na Allegro. Niewątpliwie gra jest świetna jeśli chodzi o gameplay itd, ale jest jednocześnie bublem w tych dwóch wymienionych wcześniej aspektach. W głowie mi się do tej pory nie mieści, że tego nie ma w grze! Granie samemu, czy nawet w dwie czy trzy osoby jak się uda dołączyć na farta nudzi się po kilkunastu godzinach.

Gra teamowa bez teamów. Bardzo ku...a śmieszne!

Hmm szkoda że sprzedajesz bo chętnie bym z tobą pograł bo kupiłem właśnie. Tak czy siak zobaczymy jak to wyjdzie w praniu najwyżej wymienię na inną grę, chociażby L.A Noire lub Mortala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×