Skocz do zawartości
kozi00

Brink

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

dlc jakie dlc ? to juz gra ci nie styka :P :)

Mozecie mnie dodac, krzysiek juz mnie dodal, tak samo kill i brzoza. Yano poslij mi inva tez, mroczas87.

zara dodam ...

edit : krzychu mroczas i brzoza wyslane :)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę na meczyk. Będę koło 19:30. Dodawajcie mnie teraz, a jak wrócę to zaakceptuje wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra kozacka. Szczególnie podoba mi się mapka Container City. Bardzo fajnie zrobili customizacje sylwetki. Dopiero na 18 levelu zajarzyłem że zmieniając figurę dostępny jest większy arsenał :D. Gra spełniła na razie wszystkie moje oczekiwania i nie mogę się doczekać odpalenia online. Moja preferowana klasa to inżynier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem gra sie fajnie ale boty to czasem glaby jakich malo :) praktycznie samemu trzeba robic wszystko ale jutro wieczor ladujcie pady i hs'y zagierczymy ... u mnie zolniez i inzynier te dwie klasy pasuja mi najbardziej ...

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ja swoja kopie bede mial jutro;) wiec chetnie pogram z Wami-dodajcie mnie bonesO_PL - beede gral z psychopath-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Bo są dwa, zwykły i na czas.

Albo wariacje opcji, typu friendly fire itd.

Ja mam inne pytanie. Czy tu się nie da założyć własnego lobby, drużyny? I też wam zawsze domiesza botów do gry nawet jak gracie online? (Free Play)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak brakuje ludzi na serwerze zawsze dobiera boty. Nie da się ich wyłączyć (albo ja o czymś nie wiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tylko w trybach Old Skool i Competitive nie ma botów. Zostały one wprowadzone, aby zmniejszyć lagi na serwerach ( Może być4 gracz i 4 boty )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tylko w trybach Old Skool i Competitive nie ma botów. Zostały one wprowadzone, aby zmniejszyć lagi na serwerach ( Może być4 gracz i 4 boty )

No właśnie, zauwazylem, ze w Competitive nie ma botow, i jest calkiem ciekawie. Old School jeszcze nie sprawdzalem.

W kampanie tez widzialem, ze duzo ludzi gra, wczoraj jak z Brzoza gralismy, to caly nasz team byl zlozony z ludzi:]

Ale generalnie troche martwi mnie rzecz nastepujaca. W trybie Competitive jakos nie moge trafic na serwery z ludzmi. A jak dolaczam do innych to zawsze gram sam przeciwko botom. I czasem wydaje mi sie, ze tylko ja kupilem ta gre. I dlatego tez pytam na jakich ustawieniach gracie, bo moze mi cos losuje dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi mało gra, to prawda. Mam nadzieje, że to się zmieni w niedługim czasie. Dzisiaj wyjątkowo w kampanię udało mi się zagrać z ludźmi :) a nie botami. Jest nieźle.

Co do challenge to można to robić również online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna, bo gralismy juz tak, tylko ze nie zalicza ich chyba do trofeum

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalicza do Leaderboards, ale nie odblokowuja sie nowe bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, czyli jednak trochę będzie trzeba się nagimnastykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z Be More Objective na 2 gwiazdki, a tak to wszystkie mam skonczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś opisać multiplayer w tej grze? Oglądałem już sporo filmów ale dalej nie rozumiem na jakiej zasadzie to polega.z tego co widziałem to sa jakieś misje. Kiedyś gralem w wolfenstaina et I tamte tryby bardzo mi się podobały :)

Ps: czy sa lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mroczas jutro bedziesz gral wieczorem ? moze sie jakos ustawimy hs'a masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś opisać multiplayer w tej grze? Oglądałem już sporo filmów ale dalej nie rozumiem na jakiej zasadzie to polega.z tego co widziałem to sa jakieś misje. Kiedyś gralem w wolfenstaina et I tamte tryby bardzo mi się podobały :)

Ps: czy sa lagi.

Lagow nie ma.

A multi wyglada tak, ze masz 2 druzyny do 8 graczy max w jednej druzynie. Jest kilka mapek, z ktorych kazda ma inne zadania do wykonania. Sa to zadanka takie jak: eskorta rannego (medycy musza leczyc), wysadzenie obiektu (soldier ma ladunki), naprawa obiektow, badz tez konstruowanie barykad itp ( inzynier ), hakowanie elektroniki (operative).

No i jak wykonasz pierwsze zadanie, to uaktywnia sie kolejne, i musisz wykonac wszystkie, aby wygrac misje. Na kazde zadanie masz okolo 5-10min, po wykonaniu czas sie odnawia.

Kazda ze stron konfliktu ma inne zadanie. Podczas gdy jedna zdobywa, druga musi bronic.

Do tego dochodza zadania poboczne. Konstruowanie stanowisk MG, barykady, zdobywanie Command Postow itp.

Zabawy co nie miara.

mroczas jutro bedziesz gral wieczorem ? moze sie jakos ustawimy hs'a masz ?

Dzisiaj siedzialem caly dzien:P Widzialem Cie, ale grales w co innego wiec nie przeszkadzalem :P Trzeba bylo sie dolaczyc. Jak bede jutro to mozesz smialo inva przyslac to dolacze do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up no to fajnie pogramy cosik jutro praktycznie jestem caly dzien z malymi przerwami a potem az do poznej nocy @kill przylaczysz sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chętnie, po południu będę. Tylko mi się trochę nie podoba jak to jest rozwiązane w tej grze. Powinno być normalne lobby i dopiero wybór gry, a nie takie przypadkowe dołączanie, nie wiadomo kto do kogo, nie wiadomo czy grasz z botami czy z ludźmi. Gra się wykaszani (tak jak wczoraj) i wszyscy głupieją bo każdy gdzie indziej. Jeden w menu, drugi w jednej drużynie, trzeciego dołączyło do przeciwnej drużyny... Botów wyłączyć się nie da... Nie podoba mi się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co oznacza fioletowy nick w grze? Pierwszy raz widziałem, żeby ktoś miał kolorowy nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fioletowy nick oznacza ziomala Twojego, najpewnej tego, ktorego zaprosiles, badz zostales przez niego zaproszonym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, bo nikogo nie zapraszałem. Koleś owszem był w moim teamie, ale to tyle.

i jeszcze jedno: co się dzieje jak w około celownika kręci się czerwona kropka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

Na potwierdzenie Twoich słów wrzucam cytat z recenzji pecetowej wersjii IGNu:

"With private servers and more customization than on Xbox 360, Brink feels at home on the PC. Using a comprehensive search function, hundreds of options pop up to show exactly what game type, and which rules, a match has. In addition to this search prowess, PC offers up full control over match rules including friendly fire, buffs, and player count. The Xbox version lacks this fine-tuning ability that can help ease a player into the right kind of match."

Nawet końcowa ocena jest wyższa od wersjii konsolowych o pół punktu właśnie przez to.

Dla mnie i tak to jest pozytywne zaskoczenie, że ci pecetowi szmaciarze coś jako tako na PS3 skodowali :biggrin:

Przypomniam, że przy Enemy Territory: Quake Wars poddali się od razu i oddali port konsolowy do zrobienia jakimś partaczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, bo nikogo nie zapraszałem. Koleś owszem był w moim teamie, ale to tyle.

i jeszcze jedno: co się dzieje jak w około celownika kręci się czerwona kropka?

To w takim razie musiales sie przylaczyc do FIRETEAM i miales z tymi osobami na fioletowo chat glosowy, innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×