Skocz do zawartości
kozi00

Brink

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez zadnego potwierdzenia nie dostalem, choc mam odbior osobity 20 minut od siedziby cenegi :/ zal d... sciska. Mi sie wierzyc nie chce w te wszystkie oceny jakoby miala byc slaba gra, tym bardziej ze w wiekszosci pokazywali urywki gry a nie jakies smieszne rendery jak inni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na dzień dobry mamy do ściągnięcia patcha 18 MB.

Edit: Ok, pograłem jakieś dwie godzinki.

Zrobiłem dwie misje z kampanii Ruchu Oporu oraz kilka wyzwań.

Jeśli chodzi o kampanię to jest to coś w stylu Strefy Wojny z Killzone 3. Mamy określony czas i musimy robić różne zadania, np. wysadzenie drzwi, eskorta rannego towarzysza itp. Jeśli komuś podobała się SW w K3 to będzie się tutaj czuł jak w domu. Póki nie ma PSN to trzeba grać z botami i w sumie z nimi też się fajnie gra. Rzucają amunicję, reanimują, wzmacniają pancerz itp. czyli grają zespołowo :D

Robiąc wyzwania odblokowujemy dodatki do broni. Na razie grałem w dwa rodzaje wyzwań:

- tower defence: bronimy posterunku przed nadciągającymi falami wroga

- drugie polegało na wykonywaniu określonych zadań, które możemy robić tylko my więc musimy na bieżąco zmieniać swoją klasę żeby wykonać misję.

Po tych dwóch godzinach gra mi się ogólnie podoba. Przyjemnie się strzela i skacze/wspina/ślizga.

Jak już będzie można zagrać z ludźmi to powinno być jeszcze lepiej.

Jedna tylko rzecz mnie denerwuje: co kilka minut wyskakuje komunikat na ekranie, że nie jesteśmy połączeni z PSN :verymad: I jednak trochę to przeszkadza <_<

To tyle ;)

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie odebrałem gre wiec zaczynamy:D

szkoda ze graficznie gra tak słąbo wypada przynajmniej dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby sie grafa liczyla.... chyba slabej grafy 15 lat temu nie widziales....

Opisz lepiej gameplay bo sie wszyscy doczekac nie moga zroznicowanych opinii.

P.S. Ja ciagle czekam na kuriera:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla Ciebie, ja rowniez mam w spamie. Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna:) Boty też pomagaja naprawde zespolowa akcja:) kolega wyzej opis i ja sie z nim zgadzam. a jak ktoś ma tą gre to też macie tak ze wolno sie wczytuja tekstury? np smietnik zamazany a po chwili juz normalny troche wkurzające jest to....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest rewelacyjna, ale polecam zacząć zabawę z nią od robienia Challenge'ów. Bo to w sumie taka szkółka i jest o wiele bardziej przystępna niż filmiki tutorialowe. Natomiast jak się zacznie grać od razu Kampanie to można dostać szamotania mózgu i wszystko wydaje się zagmatwane i chaotyczne. Poza tym w challenge'ach odblokowuje się wszystkie dodatki do broni, a trochę tego jest.

Jak na razie nie ogarniam połowy tego wszystkiego, ale oderwać się nie mogłem. Gra odkrywa się przed nami powoli i ze smakiem, co chwila mamy coś nowego. Customizacja super. Grafika nie jest zła. Gameplay trzeba samemu obczaić. Ten parkour z początku myślałem, że niepotrzebny dodatek, ale po zaliczeniu challenge'u z niego, zmieniłem zdanie.

Wracam grać :D

P.S. Boty na normalu wiedzą jak grać. Nie ma wcale łatwo.

P.S.2 Nic mi nie wyskakiwało, że jestem nie zalogowany do PSN :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... JA PIER****.....

Gra ma tyle mozliwosci, ze nawet nie chce mi sie pisac. 100% tego co napisal poprzednik. Nie zaluje ANI grosza. Grafa wymiata, customizacja bohatera i broni jest PRZEOGROMNA. Boty uzywaja glowy, na normalu latwo w dupe dostac.

Gdyby nie lezalo PSN, to gierka moim zdaniem zasluguje na miejsce wsrod BFBC2 oraz CoD. Jest to moim zdaniem jeden z najlepszych shooterow na ta chwile, a gralem w wiele. I moge to powiedziec po samym singlu, a podejrzewam, ze jak odpale multi i bedzie ekipa to wrazenia beda jeszcze lepsze.

Kupowac w ciemno.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko dwa dni i rowniez bede sie zagrywal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania, może ktoś zna odpowiedź :)

1. Gdzie jest DLC Doom Pack? Dostaliście jakiś kod czy coś? Bo ja mam gołą grę.

2. Na stronie Bethesdy można wyczytać, że po wpisaniu VIP code z gry będziemy mieli zarejestrować swój profil PSN, staty itd. WTF?! Kolejny kod, którego na oczy nie widziałem.

I'm confused.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DLC doom pack dostaniemy na maila po 13 maja:) a co do drugiego pytania to jest vip code ale tylko w stanach podobno

Edytowane przez kill
+1 :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema,a jak się ma sprawa ze statystykami: K/D itp.,czy ogólnie są dostępne?pozdro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja slysząłem ze podobno nie ma masz pracowac dla zespolu i dla xp a nie dla siebie ale moze ktos mnie poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez gdzies czytalem ze nie ma k/d - to jest gra nastawiana na granie druzynowe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i lepiej wieksza zabawa bedzie z gry:) jak wroci psn zakladamy druzyne i gramy przez neta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajnie, nie bedzie rywalizacji na ratio tylko na druzynowa walke, od jutra trenuje swoje umiejetnosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o nabijanie ratio itp.,teamplay zawsze jes na pierwszym miejscu,ale te staty typu K/D itp. podkręcają gierke........,bardziej mobilizują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mobilizacji masz wbijanie lvli, nowych broni, czesci ubioru itp.

Ale statystyki ONLINE tez sa, z tym, ze nie mozna w nie wejsc bo PSN DEAD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkrywanie broni?,ubioru?co to za motywacja?Wbijam w to,

takie rzeczy powinny być odkryte na starcie.(we wszystkich fps)MULTI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i powinny, ale nie sa i pewnie juz nigdy nie beda... w ktorym fpsie z tych nowszych tak masz??

Z tego co piszesz to smialo Ci moge powiedziec, ze sie w ogole do tej gry nie nadajesz i nie trac kasy, bo ta gra wlasnie na customizacji sie opiera i na grze zespolowej z olaniem K/D. A tych co chca miec K/D ratio i to ich motywuje, jak sam napisales to zapraszam do QUAKE'a. Takich ludzi w druzynie nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie juz doczekac kiedy wycostumizuje swojego grubasa, ja bede szedl z obrotowa na niemcow a Wy bedziecie skakac po dachach by zaciukac ich od tylca :D A moim zdaniem byloby nudnie jakbys mial wszystko odkryte, bo co? Mi sie np to w battlefieldzie podobalo ze musialem troche expic by zdobyc jakas bron

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak to jest z tymi złotymi Coinsami do odblokowania Perków? Bo jak na razie nie mogę się zdecydować jaką klasę będę rozwijał, a z tego co rozumiem, nie da się jednocześnie robić wszystkich. Jest tam opcja Sell All i o to mi chodzi. Czy dostanę zwrot wszystkich wydanych punktów? Może ktoś próbował?

Trochę to dziwne, że można rozwijać dla jednej postaci jedną klasę. A co w późniejszych misjach? Rozwinę dajmy na to w pełni Soldiera, a do ukończenia misji będę potrzebował Inżyniera 5 klasy z Wieżyczką Gutlinga :P I co? Dupa? Miałbym zakładać nową postać i trenować ją od nowa na Inżyniera? Nie jest to dla mnie zbyt jasne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwijasz to co lubisz i masz tyle umiejetnosci ile masz lvli:D

A sprzedac mozesz umiejetnosci ale kosztuje to 1 lvl, czyli cofnie Cie o 1 lvl.

P.S. Gram i stwierdzam, ze giera zajebista, nie wiem jak po necie jest, ale z botami zajebiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał w to online - PC, Xbox?

Recenzja wideo z PS3site - Xbox:

jedzie ostro po grze.

Lagi, niedopracowany online, krótkie, wtórne i niedorobione.

W łykend będę miał sprawozdanie kumpla z PC - nomen omen cena Brinka na PieCa to 99 zeta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×