Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

O ile mnie pamiec nie myli - to zrobiles wlasnie dobrze, ze nie zabiles psa :/ bo wlasnie wtedy dostaje sie artefakt...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to sprawdziłem, i masz rację, to ta jakaś maska jest liczona jako artefakt a nie buława czy co on tam chciał ci wcisnąć, więc psa zabijać nie wolno :P, dzięki za pomoc i wybaczcie za zamieszanie już, się wyjaśniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ma ktoś sposób jak szybko podbijć level do 50? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Riverwood w domu kowala jest typ imieniem Hadvar, idz tam i znajdz go, tak żeby nikogo nie było w pobliżu.

Możesz go bezkarnie okładać ile chcesz bo jest nieśmiertelny i nie woła strażników. Szybko możesz rozwinąć 1h, 2h, destruction, restoration , sneak i archery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dużo przedmiotów na sprzedaż np kości smoka.W jakich sklepach dają najwięcej i gdzie się one znajdują ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się ,że wszędzie ceny są takie same, to zależy od twojego lvl. speech i niektórych perków, ale ręki nie dam sobie uciąć

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co mam ulepszyć, żebym mógł drogo sprzedawać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz po prostu sprzedawać jak dobrze pamiętam.... po około 70 godzinach gry i sprzedawaniu 90% wszystkich znajdziek nabiłem sporo tego perka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a normalnie mogę ulepszyć za te punkty co mam za wbicie lvl-a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh 30 godzin na liczniku, poziom trudności padł na łeb na szyję, chodzę bezmyslnie przed siebie i naciskam R1 i kłade każdego jednym-dwoma ciosami. Nagle dochodzę do jakiegoś bossa (nie będe zdradzał zeby nie było spojlerów) i okazuje się, że walka jest po prostu nie do wygrania dla mnie. 20 podejść i typ mnie kładzie za każdym razem na luzie. Wyważenie poziomu trudności, a raczej brak wyważenia to katastrofa w Skyrimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam ponad 100h i gra rzeczywiście stała się dużo za łatwa, ale są ciągle idiotyczne sytuacje, kiedy zabijam 2 smoki które pojawiły się jeden po drugim bez prawie żadnej starty życia, wchodzę do jakiś lochów, i w połowie walki z dougarami kilku atakuje mnie jednocześnie i zadają jakiś super max critical epic falcon punch, i mając 80% życia ginę momentalnie....po czym wracam do tego miejsca i na ślepo wszystkich rozwalam, without breaking a sweat . Cóż taki urok tej gry

:P

@Zioomek, wejdź w linka, którego umieściłem kilka postów wyżej, tam masz jak szybko zrobić speech

Edytowane przez Wsioq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i grasz w skyrim na ps3 bez znajomości angielskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest ciężko, ale daje rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze podziwiam wytrwałość, ale może lepiej zamiast do konsoli przysiądź do podręcznika od ang. :P, a co do speech'a to wpisz "skyrim speech glitch" na YT masz mnóstwo filmików co trzeba zrobić, i raczej bez znajomości języka spokojnie podłapiesz

Edytowane przez Wsioq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość - patch 1.5 w drodze :biggrin:

NEW FEATURES

  • New cinematic kill cameras for projectile weapons and spells

  • New kill moves and animations for melee weapons
  • Shadows on grass available (PC)
  • Smithing skill increases now factor in the created item’s value
  • Improved visual transition when going underwater
  • Improved distance LOD transition for snowy landscapes

BUG FIXES

  • General crash fixes and memory optimizations
  • Fixed issue with Deflect Arrows perk not calculating properly
  • In “A Cornered Rat,” the death of certain NPCs no longer blocks progression
  • Fixed issue where Farkas would not give Companion’s quests properly
  • Fixed crash when loading saves that rely on data that is no longer being loaded
  • Followers sneak properly when player is sneaking
  • Fixed issue with weapon racks not working properly in Proudspire Manor
  • Arrows and other projectiles that were stuck in objects in the world now clean up properly
  • Fixed issue where “Rescue Mission” was preventing “Taking Care of Business” from starting properly
  • Fixed issue where certain NPCs would fail to become Thieves Guild fences
  • Fixed issue in “Diplomatic Immunity” where killing all the guards in the Thalmor Embassy before starting the quest would break progress
  • In “Hard Answers,” picking up the dwarven museum key after completing the quest, no longer restarts the quest
  • Killing Viola before or after “Blood on the Ice” no longer blocks progression
  • Fixed issue where Calixto would fail to die properly in “Blood on the Ice”
  • In “Waking Nightmare” fixed occasional issue where Erandur would stop pathing properly
  • Fixed issue where letters and notes with random encounters would appear blank
  • Fixed rare issue where dialogue and shouts would improperly play
  • Lydia will now offer marriage option after player purchases Breezehome in Whiterun
  • Fixed issue where if player manually mined ore in Cidhna Mine, jail time would not be served
  • Fixed rare issue with skills not increasing properly
  • Fixed issue where the Headsman’s Axe did not gain proper buff from Barbarian perk
  • In “A Night to Remember” it is no longer possible to kill Ysolda, Ennis or Senna before starting the quest
  • Fixed issue with the ebony dagger having a weapon speed that was too slow
  • Fixed issue with “The Wolf Queen Awakened” where backing out of a conversation with Styrr too soon would block progress
  • The third level of the Limbsplitter perk now properly improves all battle axes
  • Fixed a rare issue where Sanguine Rose would not work properly
  • In “Tending the Flames” King Olaf’s Verse will no longer disappear from explosions

http://www.bethblog....ght-1-5-update/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś nowe wiadomości na temat spolszczenia na ps3 albo jakiejś petycji graczy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakieś nowe wiadomości na temat spolszczenia na ps3 albo jakiejś petycji graczy?

gdybyś przeczytal parę stron wstecz to bys wiedział że jestem od dłuższego czasu w stałym kontakcie z panem cenegi i ciągle was informuje czy jest szansa na edycję goty pl na ps3/x360.;)

ale teraz napisze na czym stoimy. w niedziele tamtego tygodnia dostałem wiadomość o tego pana z cenegi że we wtorek leci do bethesdy gdzie głównym tematem będzie ten temat(lokalizacji skyrima na x360/ps3 przy okazji wydania goty) wczoraj wysłałem kolejna wiadomość z zapytaniem czy wtorkowe rozmowy przyniosły skutek. na razie żadnej nowej wiadomosci nie dostalem. czekam niecierpliwie i jak dostane wiadomość to się z wami podziele ;)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chciałem sobie kupić Skyrima w następnym miechu i chyba będę miał szczęście jak będzie spolszczona wersja , Ang mi nie przeszkadza ale polskie napisy będą w sam raz .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj dostałem wiadomość na temat lokalizacji Skyrima. Niestety nie jest za wesoło. Oto treść tej wiadomości

Czesc

Małe prawdopodobieństwo ze skyrim jednak zostanie spolszczony niestety. Powoli przestaje w to wierzyć.

Co do lokalizacji to jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa ;)

Thx i miłej niedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cześć" i "thx"? Jakiś znajomy w cenedze? :D

Jak spolszczą to tylko w wydaniu GotY.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cześć" i "thx"? Jakiś znajomy w cenedze? :D

Jak spolszczą to tylko w wydaniu GotY.

tak jakby, od dłuższego czasu ze sobą korenspondujemy i stąd takie zwroty ;)

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj ten Homer i jego detektywistyczne zdolności. :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×