Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie,

Wiecie może co to za pasek w Skyrim czasem się wyświetla w prawym dolnym rogu, nad staminą? Pokazje się czasami, a szczerze przyznam, że nie wiem co on oznacza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze kojarzę to jest to pasek enchantu na broni (ile jeszcze zostało)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze kojarzę to jest to pasek enchantu na broni (ile jeszcze zostało)

tak, to pasek ilości 'ładunków' w broni jakie jeszcze mamy ;) jak zleci trzeba ładować.

Edytowane przez DaaV
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niektóre "żelastwa" ładnie się prezentują. Aż żal ściska, że na pleja nie ma modów... Ostatnio czytałem o projekcie, który ma dodać tonę nowych broni (w tym włócznie), finiszerów i jakieś tam bajery mające na celu zwiekszenie realizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usłyszenie polskiego dubbingu na ps3 też by mi dodało dobrego klimatu, który cenie w takich typach gier przy których spędzam wiele godzin ;)

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję pomocy w "a night to remember" z questów deadrycznych, otóż żeby go rozpocząć muszę napić się z niejakim Sam'em Guevenne, w necie czytałem, że pojawia się w pierwszej knajpie do której się wejdzie po zdobyciu 14 lvl, teraz jestem na 51 i od 2 dni (normalnych a nie w grze :P), nie mogę go nigdzie w żadnej knajpie znaleźć, macie jakieś wskazówki, bo juz nie wiem jak sie za to zabrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję pomocy w "a night to remember" z questów deadrycznych, otóż żeby go rozpocząć muszę napić się z niejakim Sam'em Guevenne, w necie czytałem, że pojawia się w pierwszej knajpie do której się wejdzie po zdobyciu 14 lvl, teraz jestem na 51 i od 2 dni (normalnych a nie w grze :P), nie mogę go nigdzie w żadnej knajpie znaleźć, macie jakieś wskazówki, bo juz nie wiem jak sie za to zabrać?

Spośród pierdyliarda bugów, jakie trapią Skyrim, nigdy nie było problemu z napotkaniem Sama Guevenne.

- nie musi być to pierwsza tawerna, do której wejdziesz po osiągnięciu wymaganego poziomu

- 51? To coś Ty, musiałeś odwiedzać knajpy dziesiątki razy, nigdy na niego wpadłeś? Musiałeś go nie zauważyć na 100%, bo on sam nie zaczepia.

- przelatuj po miastach za pomocą szybkiej podróży, patrz uważnie a za którymś razem powinien się pokazać

- to może być tawerna w dużym mieście, ale może też być w mieścinie w stylu Ivarstead czy Rorikstead (takich jest trochę w Skyrim, może gdzieś nie byłeś?), a także może to być tawerna na środku zadupia, jak Old Hroldan albo Nightgate Inn. Sprawdziłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem, gdzieś czytałem, że on przemieszcza się miedzy tawernami i myslalem, że może jest do tego jakiś klucz, że tego dnia jest tu czy tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym bugiem z wodą (freezy). Mieliście/macie ten problem? Jeśli tak to czy sztuczka ze zgraniem ponownie patcha działa ? Pytam, bo ciagle nie mam Skyrima, a bardzo zagrałbym w niego. Miałem kupować po patchu 1.5. Niestety wiadomo jak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję pomocy w "a night to remember" z questów deadrycznych, otóż żeby go rozpocząć muszę napić się z niejakim Sam'em Guevenne, w necie czytałem, że pojawia się w pierwszej knajpie do której się wejdzie po zdobyciu 14 lvl, teraz jestem na 51 i od 2 dni (normalnych a nie w grze :P), nie mogę go nigdzie w żadnej knajpie znaleźć, macie jakieś wskazówki, bo juz nie wiem jak sie za to zabrać?

Ja też miałem taki problem - odwiedziłem prawie wszystlie znane mi knajpy i nic. U mnie tak to zadziałało - wchodzisz do knajpy - nie ma go - przyspieszasz czas o 5 godzin - wychodzisz z knajpy - wchodzisz z powrotem - nie ma go - ponownie przyspieszasz czas o 5 godzin - wychodzisz z knajpy - wchodzisz z powrotem - ja powtórzyłem całą operację 4-5 razy (dokładnie nie pamiętam) i po ponownym wejściu do knajpy kolo tam był. Powodzenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to czy sztuczka ze zgraniem ponownie patcha działa ?

Działa. Gra nie wiesza się już po wejściu do wody po jej reinstalacji. Generalnie już teraz Skyrim śmiga dość stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od początku byłem w gronie szczęśliwców, gdzie nie miałem żadnych problemów, sam nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli poprawić quest z Elandurem i lipa. Gość zniknął w wieży na dobre. Trzeba będzie to przejść z glitchem ze ścianami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy może ukazać się edycja GOTY ? I czy będzie po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanko, gdzie mogę kupić księgę aby podnieść moc czaru przywracania (restoration).?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy może ukazać się edycja GOTY ? I czy będzie po polsku ?

Nie wiadomo, bo jeszcze na to za wcześnie a do tego nie wyszło jeszcze żadne DLC, a można się spodziewać, że spokojnie będzie ich kilka. Ostatnie Fallouty wychodziły w kompletnych edycjach od 12 do 15 miesięcy po premierze, więc ze Skyrim pewnie będzie tak samo. Jak będzie PL, to tylko na PC.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem, gdzieś czytałem, że on przemieszcza się miedzy tawernami i myslalem, że może jest do tego jakiś klucz, że tego dnia jest tu czy tam.

Co do questu z Sam'em Guevenne to spróbuj w tym mieście Farklet czy jakoś tak mnie tam koleś pojawił się za pierwszym wejściem do knajpy i jeszcze jakiś npc gadał o konkursie picia czy coś takiego ale quest jest dobry tylko do platyny bo artefakt jest żałosny a sam quest jest do bani moim zdaniem.

Ps.Ja też mam tego patcha 2.4 czy 2.0 jakoś tak i nic mi się nie tnie gra idzie płynnie , czasem jest jakaś zwiecha 1sek ale to nie przeszkadza żadne błędy narazie mnie nie dotkły (sorki były 2 po dwóch smokach nie dostałem 2dusz walczyłem osobno ) zobaczymy jak to będzie dalej teraz skączyć misje dla imperium i potem dokończyć fabułe !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

artefakt jest żałosny

Errr... może nie umiałeś go używać? Nic tak mnie w całej grze nie bawiło jak schować się w kąciku, przyzwać Dremorę i patrzeć jak sam kosi wszystkich przeciwników w pień wykrzykując zabawne teksty. Dla odpowiedniego typu postaci laska jest bardzo użyteczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem sukinkota w wintherun, ale musiał sam do niego zagadać, no i dopiero za entym razem się tam pojawił, ale jednak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ostatniego patchu wszystko działało wyśmienicie. Po instalacji, dwie pierwsze zwiechy (czego nigdy nie uświadczyłem, a mam 80h) i konsola przestała mi działać! Możecie w to uwierzyć? Po ostatniej zawieszce system kompletnie się zamroził, toteż musiałem wyłączyć z kabla. Niestety, potem nie chciało się już włączyć. Sprawa pójdzie do sądu ! xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×