Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

czysty przypadek. Pęknięcie płytki od wewnętrznego ,,pierscienia" 5mm i nie czyta jej. Teraz juz wiem, ze musze kupic etui na płyty ;) człowiek uczy sie na błędach. Jak zajechalem pierwsza konsole YLODem to juz wiem, ze lepiej nie trzymac ps3 pionowo, tak samo teraz wiem, zeby olac te ich pudelka. Mam nadzieje, ze nie czai sie na mnie wiecej takich nowinek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.

Platyne zrobiłem po 4 dniach od premiery i sprzedałem ale teraz chce wrócić do tego tytułu. Można wiedzieć co będzie w tym patchu 1.5? Bo nie śledziłem wątka od 3 miesięcy więc długo byłoby mi szukać co i jak?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam od wczoraj mojego Skyrima giera fajna , mam pytanko czy np. jak użyję sposobu na podniesienie destruction,Restoration itp z oghma infinitum book to czy faktycznie potwory będą miały taki sam lv jak mojej postaci bo słyszałem że w Skyrimie tak wałaśnie jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam do was pytanko bo sprawa wyglada tak ze swojego Sykrima kupiłem w dniu premiery w dwa dni zrobilem jakos 20 poziom i gra zaczeła mi strasznie klatkowac rwac i tym podobne. Czy te patche które wychodziły do tej pory naprawiły to? Bardzo chce zakupic ten tytuł ale boje sie tego ze gra nie bedzie smigac jak powinna. Wiec jak to teraz wyglada?? Moge smiało brac ten tytuł czy bede zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam do was pytanko bo sprawa wyglada tak ze swojego Sykrima kupiłem w dniu premiery w dwa dni zrobilem jakos 20 poziom i gra zaczeła mi strasznie klatkowac rwac i tym podobne. Czy te patche które wychodziły do tej pory naprawiły to? Bardzo chce zakupic ten tytuł ale boje sie tego ze gra nie bedzie smigac jak powinna. Wiec jak to teraz wyglada?? Moge smiało brac ten tytuł czy bede zawiedziony.

Na mojej, już nie młodej, konsoli takie klatkowanie i rwanie miało miejsce gdzieś po 4-5 godzinie grania. To był znak, że na dzisiaj wystarczy. Ogólnie da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te artefakty Deadryczne wystarczy że mam/miałem je w plecaku czy muszę mieć choć raz w ręce by wpadło trofeum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te artefakty Deadryczne wystarczy że mam/miałem je w plecaku czy muszę mieć choć raz w ręce by wpadło trofeum?

Możesz nawet je sprzedać w diabły albo wyrzucić. Gra ładnie zlicza i zapamiętuje wszystko, liczy się fakt otrzymania. Gdzie, kiedy i co potem z tym zrobiłeś, nie ma już znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu zwrócił uwagę, na jak dla mnie największy zmarnowany potencjał tej gry, czyli prawie nie ma wyborów moralnych, które by jakoś rzutowały na naszego bohatera i jak świat się do niego odnosi, dla mnie pięknie to było zrobione w KOTOR, albo pomogę ci droga niewiasto a w zamian dasz mi item którego potrzebuję lub klękaj do świetlnego miecza swego nowego Pana a to co chce zabiorę z twojego ścierwa. No i większego nacisku na dialogi i rzeczy które możemy zrobić odpowiednio nakłaniając ludzi do naszych racji, różnymi metodami. Pewnie, że to występuje, ale jak dla mnie zostało potraktowane zbyt po macoszemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie z góry czy czym większy lv mojej postaci to czy gorsi będą przeciwnicy ? ja mam teraz 39 bez tej księgi ale chciałbym zrobić na tip top SMITH i DESTRUCTION a w tedy będę miał 45lv a jestem dopiero przed drugą misją fabularną tak zwiedzałem dungeony i robiłem misje poboczne , chcę wiedzieć czy będę miał problem z dalszą grą ??

Ps.Gra fajna jak podniosę SMITH,DESTRUCT itp do 100, to ściągam patcha - a propos jak ściągnę patcha to staty mi zostaną czy coś się popierdzieli ?

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem podobnie jak ty, główny quest machnąłem jakoś na 43 lvl. i jak cała gra można o nim powiedzieć wszystko tylko nie to że był trudny :P, bez problemów powinieneś sobie poradzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem podobnie jak ty, główny quest machnąłem jakoś na 43 lvl. i jak cała gra można o nim powiedzieć wszystko tylko nie to że był trudny :P, bez problemów powinieneś sobie poradzić

Już wykminiłem ale dzięki za odpowiedż mam cały set Deadryczny-legendarny (jeszcze brak łuku) i niema bata he he , podniosłem poziom do 80lv mam co chciałem teraz mogę robić misje dla companions i magów , mam tu tez jeszcze takie pytanko - jaki Enchanting dla broni jest najlepszy (oprócz soul trap bo zastanawiam się po cholere mi to jak mam czar soul trap) i czy jest możliwość połapania się w tym że np. staję się wampirem albo wilkołakiem zanim ludzie w wiosce mi powiedzą że wyglądam na chorego ?

Ps.Gdzie do cholery te smoki już mam 87% odkrytych terenów i jaskiń a nie spotkałem jeszcze ani jednego vzy muszę najpierw zrobić jakąś misję fabularną żeby mi te paskudztwa wyskoczyły ? a i jest ich (smoków) potem dużo do ubicia ? ufff . :banana:

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co?? to ty jeszcze za smokami nie walczyłeś a masz 80 poziom :) , brawa :) chyba ubijasz w 3 misji fabularnej i potem pojawiają się i losowo, i w wątku głównym...

ja miałem 37 jak skończyłem to co chciałem: wątek główny + wszystkie frakcje = 75 godzin gry...

ps. i co KoA to debilna gra co?? :biggrin:

jeżeli grasz na jakimś normal + to możesz mieć problemy z samą końcówką. (piszesz że masz 80, to i smoki też przykoksiły, ale nie nazwałbym je jakimś wielkim problemem).

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smoki pojawiają się randomowo, i jest ich nieograniczona ilość, idziesz sobie a tu pyk, smok, są też gniazda oznaczone na mapie jako smocza głowa. Ja miałem smoki od początku może dlatego ,że wykonałem kilka pierwszych misji głównego quest'u (może z 5 jakiś banalnych) i pojawiają się normalnie. Może to dlatego, albo masz bug'a. Sucks for you :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wykonać tą misję (w wątku głównym i to jedna z pierwszych misji) gdzie jakiś tam król/namiestnik w "white coś tam" każe ci iść z patrolem gdyż słyszał że gdzieś w sąsiedztwie jeden jaszczur niszczy wszystko na swej drodze (na takich polach obok tego "miasta"), ubijasz go i od tej pory cały czas się pojawiają. Sorki ale grałem od dnia premiery i za cholerę nie pamiętam nazw miast.

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wykonać tą misję (w wątku głównym i to jedna z pierwszych misji) gdzie jakiś tam król/namiestnik w "white coś tam" każe ci iść z patrolem gdyż słyszał że gdzieś w sąsiedztwie jeden jaszczur niszczy wszystko na swej drodze (na takich polach obok tego "miasta"), ubijasz go i od tej pory cały czas się pojawiają. Sorki ale grałem od dnia premiery i za cholerę nie pamiętam nazw miast.

Spoko ja też ich nie pamiętam a gram w to od paru dni he he , no buga nie mam i wiedziałem że musi być przyczyna wątku fabularnym więc będę musiał iść na ten patrol bo akurat mam tą misję ale nie poszedłem tam jeszcze , no co do KOAR to niestety spodziewałem się lepszej gry niestety sam wątek fabularny to raptem 10 misji i to krótkich jak hu.....i jedynie misje dla frakcji były fajne ale to gry nie ratuje nawet to dobrze opisałeś na forum KOAR he he , chłopaki macie jakieś pomysły co do zaklęcia-zaklącia tej broni bo zbroję zrobię pod magie destruction tylko nie wiem czego użyć w broni ??

He jutro zrobię sobie tę misję z smokiem a potem będę ubijał gady , jak już wspomniałem mam Set deadryczny i jest chyba najlepszy bo niby smocza jest wyżej a jest słabsza !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAŻNA sprawa kto wie z jakiego przedmiotu otrzymać ENCHANTNING-25% mniejsze zużycie destruction magic bo czytałem gdzieś że jak się wsadzi takie do zbroi, hełmu, rękawic i butów to zużycie many z szkoły destruction nic nie kosztuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam misję Alduin's Bane czy jakoś tak muszę pokonać Alduina i mam straszny problem z zadaniem mu obrażeń. Jestem na 26 poziomem. Destrukcję rozwinąłem na 85 z tym, że korzystam z czarów lodowych i ogniowych a elektrycznych w ogóle nie ulepszyłem) Poza tym korzystam z jednoręcznego miecza (ewentualnie dwóch jednocześnie), ciężkiej zbroi. Mam w miarę ogarnięte Restoration. Gram na Expert. Co zrobić, żeby go zabić? Ekwipunek mam najlepszy jaki dało się zdobyć, nic droższego/lepszego nie znajdę.

Zaznaczam, że po tylu godzinach nie zamierzam zaczynać gry od nowa.

Czy jest możliwość ukończenia wątku Towarzyszy?

SPOILER!!! Po ataku SIlver Hand na "bazę" nie mogę kontynuować misji. Mam zrobionego ostatniego patcha, ale wciąż nie idzie.

Edytowane przez kalman1902

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się bawię świetnie popierniczam na 3cim poziomie trudności i jest spoko walki dobre choć rano zmieniłem na drugi bo dwa smoki mnie zaatakowały a nie chciałem ryzykować choć wątpię bym miał z nimi kłopot bo już na tym drugim poziomie rozwaliłem je bez problemu , gra super, co do pytań powyżej już nie aktualne , panowie mam teraz inne i już chyba ostatnie czy bug z książką Oblivion z kościotrupa na górze nieopodal WINTERHOLD po ściągnięciu patcha jest aktualny czy znika ?? powiem że jest to sposób na zarobienie kasy , chcę w końcu ściągnąć patcha i niewiem czy jeszcze pozarabiać czy będę mógł potem ?? :banana:

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za przyjemnosc grania przez wykorzystywanie bugow do ulatwienia sobie gry? Od razu sobie wlep kod na niesmiertelnosc i po sprawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, patch 1.5 już jest ale odradza się ściąganie go na PS3. WIĘKSZOŚCI graczy wiesza on grę, gdy wchodzi się do wody (to pewnie przez to, że patch miał dodać jakieś nowe efekty z nią związane).

Póki co nie ma odpowiedzi Bethesdy w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było patch'a 1.5, ale 2.4. Gra mi się nie wiesza, gdy wchodze do wody, więc na całe szczęście należę do mniejszości. Gdy strzelałem z łuku do nekromanty czas się spowolnił, jakby moja postać miała wykonać strzał kończący, ale nagle strzała zniknęła i czas wrócił do normy. Zdarzyło się to 2 razy, ale tylko na nekromantach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni patch (1.4) też w praktyce oznaczony był inaczej, chodzi jednak o to samo. Cóż, masz szczęście w takim razie - ja na razie poczekam, bo nie widzi mi się znowu reinstalki robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał. Nie gram już w Skyrim, czekam na DLC, ale dobrze, że ograłem całość przed tą łatką. Tak to już jest z tymi grami od B., coś się naprawia, coś się psuje, ale problem jest taki, że łatka miałą dłuuugą betę na Steamie i nagle takie coś?

Łał.

Bethesda na forum umieściła ogłoszenie co robić, ale to chyba taka standardowa gadka pomocy technicznej, która w niczym nie pomaga.

l3tq3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×