Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

juz pre order złozony :) dostane gre i jesli ktos bedzie chcial zagrac to zapraszam - psn ; piachu00

pozdrawiam

No i ja zamówiłem. Ultima dzisiaj wysyła. Przy dobrych wiatrach jutro będzie :thumbsup:

Również zapraszam do gry - Szopan.

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już ktoś będzie miał grę to byłbym wdzięczny za informację odnośnie Legacy tej normalnej kariery. Czy wygląda tak jak w poprzednim FN czyli 1/2/3 sesje walka i tak w kółko czy jest bardziej urozmaicona. Aha i czy wprowadzono nowe treningi. Dzięki ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już ktoś będzie miał grę to byłbym wdzięczny za informację odnośnie Legacy tej normalnej kariery. Czy wygląda tak jak w poprzednim FN czyli 1/2/3 sesje walka i tak w kółko czy jest bardziej urozmaicona. Aha i czy wprowadzono nowe treningi. Dzięki ;].

Jak tylko dostanę grę postaram się wrzucić kilka informacji na w/w temat. Podobno sklep ps3site też dzisiaj wysyła - jakby był ktoś chętny :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wujo tez zamowil a coo ;] dodajcie KOSA-POLAND i jutro badz pojutrze walczymy . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tak właśnie sobie myślę kiedy będzie do kupienia w Media Markcie lub w Empiku... Jakby ktoś jutro dostał to opowiadać co i jak :]

Mnie także dodać do znajomych to powalczymy :

Blaszek

Edytowane przez Bamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak właśnie sobie myślę kiedy będzie do kupienia w Media Markcie lub w Empiku... Jakby ktoś jutro dostał to opowiadać co i jak :]

Stacjonarnie gra pewnie będzie dostępna od 04.03.2011r. - czyli "premierowo". W empiku ma status jako niedostępna, w MM nie mam pojęcia. Natomiast RTV-EURO ma być w wersji PL(kinówka) za 199 zł.

Ja ze względu na niecierpliwośc zamówiłem wersję ANG i niestety trochę drożej, ale co tam. Liczy się fun i skrócenie oczekiwania :pardon:

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo tym RTV-Euro to mnie zaciekawiłeś, to ja tam wędruje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo tym RTV-Euro to mnie zaciekawiłeś, to ja tam wędruje :P

Podałem Ci info, jakie mają na stronie. Sam rano szukałem :thumbsup:

Natomiast ciekawi mnie fakt, iż mają być w obiegu wersje Ang. lub PL w spolszczeniu kinowym. Przed chwilą zerknąłem na Allegro i niektórzy sprzedawcy oferują (jako dostępną od ręki) wersję z okładką po polsku a sama gra ma być w jęz. ang.

Nie wiem, o co kaman. Ciekawe, co ja dostanę :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym Euro agd to chyba błąd z wersją PL. Wszystkie inne sklepy mają full ENG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego ? -,- Może akurat Euro sprzedaje wersję polską ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3kropki.pl też sprzedaje podobno polską wersję.

Jak był FNR4 też miała być PODOBNO polska wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja skończy się na okładce + instrukcji

Może to i nawet lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Słabo, że nie będzie po polsku...

Nie będę wiedział tak naprawdę za dużo.

Treningi po ang. jeżeli będą tak skomplikowane jak w FN4 to będzie trzeba szukać jakichś poradników...

Apropo wku*wia mnie to, że piraci już mogą sobie pograć w nowego Fight Night`a.

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo, że nie będzie po polsku...

Nie będę wiedział tak naprawdę za dużo.

Treningi po ang. jeżeli będą tak skomplikowane jak w FN4 to będzie trzeba szukać jakichś poradników...

Apropo wku*wia mnie to, że piraci już mogą sobie pograć w nowego Fight Night`a.

Ojtam ojtam. Nie jest to jakiś rozbudowany RPG by znać perfekt język. Dasz sobie radę. Ja jakimś orłem nie jestem, ale przy fnr3 i fnr4 nie miałem problemu i nie sądzę,że przy FNC będzie inaczej.

Mi się też to nie podoba, że piraci grają jak zwykle najwcześniej. Do tego stopnia,że dzisiaj zamówiłem grę i mam już wysłaną. .Jutro będzie :thumbsup:

Dozo w ringu :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kozak, gram od 5 dni i lepsza niż FNR4 zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kozak, gram od 5 dni i lepsza niż FNR4 zdecydowanie

Gdzie tak wcześnie kupiłeś?:geek:

Napisz może coś o trybie Champion, a nie tylko chwalisz się,że grasz od pięciu dni :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie gra miała być 4 marca na ultimie piszę już, że można kupić. Jeśli ktoś naprawdę gra to niech coś powie o trybie legalcy czy treningi nie są tak trudne jak w fnr4??????

Ja chcę odpalic legalcy i miec dobry overall i grac na minimum 3 lvl trudności. Ogólnie na ultimie jest anglielska wersja, a tu patrze na link na allegro i się dziwie, że jest po polsku.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gra miała być 4 marca na ultimie piszę już, że można kupić. Jeśli ktoś naprawdę gra to niech coś powie o trybie legalcy czy treningi nie są tak trudne jak w fnr4??????

Ja chcę odpalic legalcy i miec dobry overall i grac na minimum 3 lvl trudności. Ogólnie na ultimie jest anglielska wersja, a tu patrze na link na allegro i się dziwie, że jest po polsku.

Dla mnie treningi w FN4 były dobre i chyba moja opinia jest jedną z nielicznych. Owszem nie były łatwe, ale dzięki temu nie były nudną klepaniną. Nawet znienawidzony Heavy Bag Push polubiłem i stał się łatwy. Trzeba po prostu wprawy. No i jeszcze co rzadkie jest w tego typu grach to wg mnie naprawdę te treningi coś dawały. Heavy Bag Combos poprawiały wyczucie gałki i wyprowadzanie serii ciosów. Sparing i Stay on your feet to wiadomo. Ogólnie co jak co, ale treningi na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ojtam ojtam. Nie jest to jakiś rozbudowany RPG by znać perfekt język. Dasz sobie radę. Ja jakimś orłem nie jestem, ale przy fnr3 i fnr4 nie miałem problemu i nie sądzę,że przy FNC będzie inaczej.

Mi się też to nie podoba, że piraci grają jak zwykle najwcześniej. Do tego stopnia,że dzisiaj zamówiłem grę i mam już wysłaną. .Jutro będzie :thumbsup:

Dozo w ringu :rofl:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=15372 <-- z tego wynika, że ta gierka będzie z PL napisami

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Yesiu, ale ja jestem normalnym graczem i dla mnie te treningi były za trudne i gra nie dawała takiej radochy. Dla mnie mogły by być tylko pkt do rozdania po walce i tyle. Nie powiem, że jestem cieńki bo na poziomie goat na 3 walki 2 wygrywałem, a na profesjonalu prawie cały czas, ale tych treningów nie umiałem robic i ze słabym overalem w legalcy to na 3 poziomie baty od każdego, a na 2 równe walki. Zresztą to co było w poprzedniej częsci to już nie ważne niech ktoś coś powie jak to wygląda w Championie z tymi treningami.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN ocenił grę na 8.0.

Podobno kuleje tryb Legacy, na którym mi najbardziej zależało. Ocenili go bez ogródek, jako zły. Treningi określono jako zbyt trudne i nudne.

Zobaczymy już jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×