Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zostala juz wyslana ze sklepu gry-online, prawdopodobnie jutro dojdzie paczka to napisze co i jak.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN ocenił grę na 8.0.

Podobno kuleje tryb Legacy, na którym mi najbardziej zależało. Ocenili go bez ogródek, jako zły. Treningi określono jako zbyt trudne i nudne.

Zobaczymy już jutro.

Ale mnie zachęciłeś do grania... Hehe

Odrazu mi się odechciało na tą gierkę czekać.

Tak poważnie to poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zachęciłeś do grania... Hehe

Odrazu mi się odechciało na tą gierkę czekać.

Tak poważnie to poczekamy, zobaczymy.

To jest tylko opinia innych. Każdy ma swoje odczucia. Nie widziałem recenzji innych portali, a przede wszystkim sam nie grałem, więc nie wyrabiam sobie zdania.

Pogramy - ocenimy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak legalcy jest lipny to ja tego nie kupuje. Szlag mnie trafi zachciało im się robić jakieś story z tym Bishopem. Jak nie kupię to 200 zeta w kieszeni, chociaż ten plus. Jak ktoś znajdzie na youtube jakiś filmik to wrzucać

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak legalcy jest lipny to ja tego nie kupuje. Szlag mnie trafi zachciało im się robić jakieś story z tym Bishopem. Jak nie kupię to 200 zeta w kieszeni, chociaż ten plus. Jak ktoś znajdzie na youtube jakiś filmik to wrzucać

.

Spokojnie - poczekajmy na inne oceny. Jedna jaskółka itd... Jutro już dużo osób powinno mieć grę, więc będziemy pisać i dzielić się spostrzeżeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś informację odnośnie wysyłki gry ze sklepu ps3site.pl ? Wg informacji które były zamieszczane na stronie i przy zamówieniu, gry miały być wysyłane 28.02.2011, udało się wysłać tego dnia?

Edytowane przez BONUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem grę z Ultimy. Zamówiona wczoraj.

Na razie mogę potwierdzić, że okładka i instrukcja jest po polsku. Natomiast sama gra w wersji angielskiej.

Zastanawiam się, czy to możliwe, że wypuszczono na Polskę dwie edycje - jedną taką, jak otrzymałem a drugą ze spolszczeniem kinowym. Raczej wątpię. Pewnie niektóre sklepy "machnęły się" z opisami.

Biedna ta instrukcja, a w zasadzie czarno-biała ulotka. Właściwy manual dostępny jest online. Ochrona środowiska. Chociaż cenę mogliby obniżyć:confused:

Do zobaczenia w ringu :thumbsup:

Edytowane przez Szopan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz grał w leglacy napisz jak wyglądają te trenigi miały to byc chyba jakieś mini gierki mam nadzieję, że łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz grał w leglacy napisz jak wyglądają te trenigi miały to byc chyba jakieś mini gierki mam nadzieję, że łatwe.

Do gry zasiądę po pracy. Ok. 20ej. Postaram się coś skrobnąć:thumbsup:

Pisałem wczoraj, że wg IGN treningi są w formie mini gierek i podobno właśnie nie dość, że są trudne to dodatkowo wieje nudą. Ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gry zasiądę po pracy. Ok. 20ej. Postaram się coś skrobnąć:thumbsup:

Pisałem wczoraj, że wg IGN treningi są w formie mini gierek i podobno właśnie nie dość, że są trudne to dodatkowo wieje nudą. Ale zobaczymy.

Też czytałem i oglądałem video recenzje IGN. Było tam napisane że Legacy niewiele różni się od tego z FNR4. I z tego co pokazywali (jeśli chodzi o treningi to również część była z FNR 4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem i oglądałem video recenzje IGN. Było tam napisane że Legacy niewiele różni się od tego z FNR4. I z tego co pokazywali (jeśli chodzi o treningi to również część była z FNR 4)

Masz, może linka do tej videorecenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, kurde te treningi znów wyglądają tak jak w Fight Night Round 4. Jeszcze się zastanawiam, ale raczej nie kupie bo legalcy znów overall będę miał 78 i dalej nie ujadę.

Hey co do tych treningów w Championie są trudniejsze od FNR4 bo jak odpaliłem treningi to robię je na contender Heay Bag push mi poszło na 8000, a Heavy bag combo na 6450.

Ile trzeba miec pkt, żeby podwyrzszyc overall tak o 80%.

Mam jeszcze pytanko czy w Champion idzie wyłączyc auto zapis wejśc w stan gry jescze raz i zaczac na nowo trening jeśli ni wychodzi???

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, kurde te treningi znów wyglądają tak jak w Fight Night Round 4. Jeszcze się zastanawiam, ale raczej nie kupie bo legalcy znów overall będę miał 78 i dalej nie ujadę.

Właśne odpalam fnr4 i robe treningi heavy bag combo pomyliłem się jeden raz na alternatywnym sterowaniu i wyszło mi 6475-contender. Ma ktoś filmiki jak robic to perfekcyjnie ile trzeba miec pkt, żeby zdobyc w legalcy około 80% do overalla. Jak poradzę sobie z tymi treningami to w Champion, może dam radę.

W Championie są jeszcze trudniejsze czy to samo praktycznie???? I czy da radę w legalcy zrobic tak, żeby nie było auto zapisu, czyli jak źle wyjdzie minigierka to jeszcze raz.

Na YT masz jak poprawnie wykonywać treningi. Ja grając karierę grałem głównie Open Sparring, Heavy Bag Push (najtrudniejszy, ale da radę ogarnąć), Heavy Bag Combos i Maize Bag. Reszta w ogóle albo rzadko. W Open Sparring to wiadomo, tutaj nie masz chyba problemów. Ja głównie używałem ciosów sierpowych i podbródkowych, bo za nie najwięcej punktów i do tego po każdych ciosach seria uników (za nie też są pkt). Heavy Bag Push z filmików na YT musisz się nauczyć. Ja to robiłem tak, że raz lewy sierp raz prawy koniecznie z hayemakerem. Najważniejsze jest trafić w czerwoną strefę (czyli wysoko/nisko), bo jak się w złe miejsce wyprowadzi cios to worek się cofa. Należy wykonywać wszystko dosyć powoli i uważnie bo te strefy się zmieniają z lekkim opóźnieniem. No i ważne jest zachowanie dystansu, chociaż będąc "przytulonym" do worka też da się wykonać to na champion. Heavy Bag Combos wykonywałem na gałce i tutaj najważniejsza jest rutyna. Wiele kombinacji się powtarza to potem się kręci gałką z pamięci. Na początku trzeba uważnie wyprowadzać ciosy, żeby się nie pomylić a z czasem już można na pełnej szybkości ;d. Jedną, dwie pomyłki można zrobić i zaliczyć to na champion z tego co pamiętam. W Maize Bag używamy tylko L1 (ten od uników) i unikamy worka lewo/prawo. Trudno tutaj coś konstruktywnego napisać. Trzeba operować z wyczuciem lewym analogiem, tak żeby ciało było nisko pochylone. Wtedy grając mniejszym bokserem nie trzeba się nawet patrzeć na worek tylko seryjnie wykonywać uniki. Wiele problemów jest jak trzeba wyprowadzić cios, bo w tedy łatwo można tą gruszką w łeb dostać co niweczy nasze postępy. Ja zawsze po komendzie "punch!" wykonywałem prawy sierpowy na korpus czyli wychylenie gałki w prawo.

Grunt to trenować najpierw na sucho tam jak w menu sobie wybierasz training games. Kiedy załapiesz schemat można spokojnie w legacy każdy trening na champion kończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey widzę, że w 4 można w legalcy ile wlezie te treningi robic, wystarczy nie zapisac gry czy w Champion też tak można, jeśli tak to kupuje. W Fnr4 treningi na contender robie, ale już nie wiele brakuje do Championa.

Te menu w legalcy trochę przypomina to w UFC, tylko mam nadzieję, że nie nabyte umiejętnośi nam nie spadają tak jak w UFC.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanko czy jakims cudem ci co juz dostali gre nie bylo Kodu do Online w pudelku u was ? Zamowilem z ultimy ale kodu nie bylo nigdzie :/

Co mam zrobic w/g was dzwonic do ea czy cos ?

Pierwszy raz w zyciu takie cos mi sie przytrafilo tym bardziej ze gra byla zafoliowana :/

Edytowane przez KOSAmisiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanko czy jakims cudem ci co juz dostali gre nie bylo Kodu do Online w pudelku u was ? Zamowilem z ultimy ale kodu nie bylo nigdzie :/

Co mam zrobic w/g was dzwonic do ea czy cos ?

Pierwszy raz w zyciu takie cos mi sie przytrafilo tym bardziej ze gra byla zafoliowana :/

Ja też dostałem z Ultimy i kod mam. Dobrze sprawdziłeś?

U mnie kod online znajduje się na odwrocie ulotki o Crysis 2. Popatrz - może przeoczyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem z Ultimy i kod mam. Dobrze sprawdziłeś?

U mnie kod online znajduje się na odwrocie ulotki o Crysis 2. Popatrz - może przeoczyłeś.

U mnie wlasnie nie bylo w srodku pudelka tej ulotki tylko ta smieszna mini instrukcja i ulotka o paczkomatach (ale nie w srodku gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zadzwoń do Ultimy i opisz sytuacje. Masz prawo reklamować. Tym bardziej, że gra nie weszła jeszcze w drugi obieg i próba wyłudzenia z Twojej strony byłaby mało prawdopodobna :thumbsup:

Na razie i tak jest chyba trial online, to sobie poradzisz :rofl:

Edit:

Jak tam? Wszyscy grają?:biggrin: Jak opinie?

Ja na razie robię tryb fabularny na poziomie Champion i zblokowałem się na Alvarezie. Ale do trzech razy sztuka.

Na razie wygląda to imo bardzo dobrze.Zobaczymy dalej.

Pozdro!!!

Edytowane przez Szopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ja gram tyle, ze online - zapraszam na ring :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

estem puki co 4 w rankingu swiatowym wagi ciezkiej :) jak dla mnie mistrzostwo ale jestem fanem boksu i FNR4 tez bylo dla mnie mistrzostwem. Moge wypowiedziec sie na temat online - bo jesli chodzi o "story" pogralem 15 minut - wyglada to mniej wiecej tak - upadasz, stracone marzenia, walka o nie, jestes na szczycie :D takie wrazenie odnioslem.

co do multi - nowosci jakie zostaly dodane wzgledem fnr4

(champion mode)

rozwoj boksera na multi, levelujemy - exp za wygrane walki - dodajemy statsy bokserowi, czyli startujemy zdechlakiem i koksujemy go :)

dodano wlasnie gymy bokserskie-jestem w jednym

mozliwosc toczenia turnieji wewnatrz gymu - zdobycie tym samym paska gymu, zwyklych walk jak i sparingow, z tego co widzialem, sa jeszcze pasy roznych narodowosci ale puki co nie wiem dokladnie o co z tym chodzi.

za 25 dni jest tez turniej ogranizowany przez ea w wadze sredniej bodajrze i z tego co mi sie wydaje mozna tam wygrac specjalne paczki bostujace boksera, bosty sa dostepne rowniez za wyzwania - w roznych modach, tj fight now, story, online.

jak dla mnie pozycja obowiazkowa i nie zaluje zlotowki, szkoda ze jutro musze isc do pracy bo nocke bym strzelil.

jedynye dwa minusy jakie uswiadczylem to - 1 disconnect no i slawne juz flash ko.

sorki za bledy ale juz ledwo patrze na oczy. pozdro

* i jest sporo bokserow zablokowanych wiec podejrzewam, ze bedzie trzeba ich dokupic w pss

jak macie jakies pytania to piszcie - z checia odpowiem

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ja gram tyle, ze online - zapraszam na ring :D

Powalczymy. Muszę skończyć fabułę - nawet mnie wciągnęła :tongue: Nie ide spać dopóki nie przejdę. Koleś, którego screena strzeliłem wcześniej skończył ją w niecałe dwie godziny, ale przyznał,że na easy. Ja gram na Champion i nie jest tak łatwo, szybko i przyjemnie.

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem chwile wlasnie na champion - dwie walki ko i jedna na pelnym dystansie(ta olimpijska) ;)

strasznie mnie dnerwowal ten typ ktory uciekal i tylko bil jaba ...

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy dziś jeszcze liczyć Szopan na jakiś review ;d? Albo przynajmniej te odpowiedzi na nurtujące nas kwestie ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×