Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobieństwo, że będą chcieli wyciągnąć kasę w postaci DLC jest bardzo duże. Czy będzie Adamek trudno powiedzieć.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nikt Adamka nie zrobil ?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty już zrobiłeś tego gyma?;)

PS Adamka może nie być jak wymagań finansowych nie zmniejszy

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie bo chetni sie nie zglosili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie bo chetni sie nie zglosili :P

Piachuuu....

Coś mi się wydaje, że chętni się zgłaszali. Nieprawdaż? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachuuu....

Coś mi się wydaje, że chętni się zgłaszali. Nieprawdaż? :whistling:

Ja chętnie też dołącze do tego Gymu jeżeli oczywiście pozwolicie :)

Z góry dzięki Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachuuu....

Coś mi się wydaje, że chętni się zgłaszali. Nieprawdaż? :whistling:

Ja potwierdzam, to co wcześniej mówiłem że jestem chętny, tylko że jutro dołączę bo przyjeżdżam na weekend do domu ze studiów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny i się zgłoszę, ale najpierw muszę popykać trochę offline, grę dostałem dzisiaj.

ps-Jak dodac swoją muzykę na wejście do ringu???

2 pytanie czy da radę wpisac swoje miasto w Hometown tak jak w FNR4?

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bokserów zrobionych przez graczy jakim sposobem się ściąga ?:) I jeszcze jedno pytanie, ile trwa zrobienie własnego boksera, te wysyłanie swojego zdjęcia itp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę niech ktoś napisze :

czy grafika w pełnej wersji jest płynniejsza niż w demie ? W demie na moje oko było max 40 fps i momentami mocno zwalniała... Oczywiście punktem odniesienia jest FNR4, gdzie było super extra 60 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bokserów zrobionych przez graczy jakim sposobem się ściąga ?:) I jeszcze jedno pytanie, ile trwa zrobienie własnego boksera, te wysyłanie swojego zdjęcia itp ;]

Zrobieni zdjęcia to chwilka tak samo załadowanie go na strone easports. Ja jednak dzisiaj się z godzinkę męczyłem bo coś mi nie chciał wygenerowac twarzy i się zatrzymywał na 98%, ale w końcu po mękach zobiłem.

Co do ściągani bokserów klikasz boxer share, a potem download boxer i to cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:laugh:

Zrobieni zdjęcia to chwilka tak samo załadowanie go na strone easports. Ja jednak dzisiaj się z godzinkę męczyłem bo coś mi nie chciał wygenerowac twarzy i się zatrzymywał na 98%, ale w końcu po mękach zobiłem.

Co do ściągani bokserów klikasz boxer share, a potem download boxer i to cała filozofia.

Może masz skomplikowaną facjatę:pardon:

Ja natomiast zwątpiłem dzisiaj w tą grę.Przegrywam wszystkie walki online przez nokaut jednym ciosem. Potrafię prowadzić np. 5 rund i gleba w szóstej... Nie wiem, o co kaman :verymad:

Albo gra premiuje lucky loosers albo ja już nic nie potrafię. A w demo szło mi tak dobrze :whistling:

Chce ktoś kupić FNC (gram na trialu).??

Żarcik :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:laugh:

Może masz skomplikowaną facjatę:pardon:

Ja natomiast zwątpiłem dzisiaj w tą grę.Przegrywam wszystkie walki online przez nokaut jednym ciosem. Potrafię prowadzić np. 5 rund i gleba w szóstej... Nie wiem, o co kaman :verymad:

Albo gra premiuje lucky loosers albo ja już nic nie potrafię. A w demo szło mi tak dobrze :whistling:

Chce ktoś kupić FNC (gram na trialu).??

Żarcik :tongue:

Szopan mam to samo pisałem o tym we wcześniejszym wątku , mogę sobie punktować - 1 strzał i mnie nie ma , może powinienem grać w koszykówkę :) Tam przynajmiej sporo punktów się zdobywa

Ja też tego nie rozumiem , jak w to grać :) Chyba ze ja mam jakieś chore przyzwyczajenia z FN 4

Edytowane przez efektywny1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś może Legacy i może powiedzieć kilka słów o nim? Bo zdaje się, że wszyscy się rzucili na champion mode i online :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem legacy jutro coś napiszę jak mnie nikt nie uprzedzi. Mam też problem robilście heavy bag punches. Nie wiem co nadusic jak mam pokazane L na niebieskm tle??

Jak bic w heavy bag punches szybko na dół???

Pobierzcie sobie Floyda, ktoś zrobił jest bardzo podobny i świetnie się nim gra.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram Legacy - Randy Marsh. Gra sie fajnie jesli ktos lubi rozwijac swoja postac. Bo tak to wątkow ze "story mode" raczej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie moze ile w mediamarkcie kosztuje fnc ? bo w empiku to 229 ~~ , za 200bym kupil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media markcie to nie wiem ale dzisiaj byłem w saturnie i gierke wyrwałem za 179zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopan mam to samo pisałem o tym we wcześniejszym wątku , mogę sobie punktować - 1 strzał i mnie nie ma , może powinienem grać w koszykówkę :) Tam przynajmiej sporo punktów się zdobywa

Ja też tego nie rozumiem , jak w to grać :) Chyba ze ja mam jakieś chore przyzwyczajenia z FN 4

Ale wiesz - w demo grało mi się online zajeb.... Demios76 może cos o tym powiedziec :thumbsup:

A teraz...masakra. Nic nie wychodzi i nic nie wchodzi. Blokada materiału.

Zagram sobie chyba legacy na spokojnie i potrenuję na treningach. Bo tak to lipa straszna. Zamiast lewych prostych bardzo często zadaję przez przypadek lewe sierpy i przez to się nadziewam na mocne kontry.

Ja zacząłem legacy jutro coś napiszę jak mnie nikt nie uprzedzi. Mam też problem robilście heavy bag punches. Nie wiem co nadusic jak mam pokazane L na niebieskm tle??

Jak bic w heavy bag punches szybko na dół???

Pobierzcie sobie Floyda, ktoś zrobił jest bardzo podobny i świetnie się nim gra.

L na nibieskim tle oznacza,że robisz zawodnikiem zejście i dopiero zadajesz cios na worek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopan nie mow ze nasz pojedynek Jones vs Lewis tak Cie zdolowal ;) hehe to byla dobra walka :)

dzis a najpozniej jutro rano bede zakladal gym - pod nazwa POLISH GYM lub POLISH CREW, bedzie kierowany raczej do wagi ciezkiej ale nie tylko - wszyscy ktorzy beda chcieli dolaczyc prosze o dodanie mnie do FL i napisanie o co chodzi, moj psn id to piachu00 , pozdro i do zoba na ringach

*mysle, ze jako pierwszy event zrobie turniej wagi ciezkiej w gymie :) takze zapraszam

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopan nie mow ze nasz pojedynek Jones vs Lewis tak Cie zdolowal ;) hehe to byla dobra walka :)

Ojtam ojtam. Ja się nie dołuję, bo granie dla mnie to przyjemność a nie powód do frustracji :biggrin: Chodzi mi o całokształt moich walk online. I problemy z zadawaniem ciosów. Nie gram na przyciskach i grał nie będę. Muszę lepiej opanować gałę:whistling:

Wcześniej wychodziły mi ładne kombinacje typu lewy na dół, zejście w prawo i sierp lub podbródek, bardzo często tak nokautowałem. No a teraz sam jestem nokautowany w podobny sposób.

Ale jest jedno wyjście - grać, grać i jeszcze raz grać.

A na turniej się piszę.Daj znać wieczorem. Będę online od 19ej.

Edytowane przez Szopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie nie wiem od ktorej bede i czy wogole dzis wieczorem bede - dlatego napisalem, ze jutro ewentualnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 tez sie pisze do gymu, jako fan gier bokserskich począwszy od Knockout Kings na psx ;P

narazie męcze Champion mode, od razu wzialem GOAT aby nieco uatrakcyjnic grę (przedluzyc) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu00 tez sie pisze do gymu, jako fan gier bokserskich począwszy od Knockout Kings na psx ;P

narazie męcze Champion mode, od razu wzialem GOAT aby nieco uatrakcyjnic grę (przedluzyc) :)

moj pierwszy boks to Knockout Kings 2000 na PSX i dobrze go wspominam jak na tamte czasy, pamientam jedna fajna rzecz ze mozna bylo grac bokserem wago lekkiej z ciezka - takze nie bylo zadnych wagowych blokad :), dodaj mnie na psn i dzis/jutro rano startujemy z gymem.

Ali w fnr4 na GOAT byl niezlym koksem :D

*czasami jak mi ktos spamuje skrzynke po przegranej to pisze mu zeby mnie nazywal goatem hehehehe ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

W sprawie kodow do on-line dzwonilem dzis znow do EA i powiedzieli ze ta sprawa sie zajmuja, maja niby dostac dzis te kody i byc moze jeszcze dzis je dostaniemy (szczerze watpie pewnie na poniedzialek beda :down: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×