Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

moje zdanie jest takie, ze jesli chcecie kupic ja dla trybu single to puki co szkoda 200zl.

jak single z naciskiem na online to... :) juz powinniscie ja miec!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w online jest możliwość rozegrania normalnego pojedynku tzn. losuje mi gościa wybieramy wagę i bokserów? Jeszcze jedno mam pytanie odnośnie online, ale to pewnie jeszcze trudno stwierdzić. Czy ludzie robiąc swojego boksera i walcząc online wykorzystują jedynie swój zasięg? W FN4 podobno było to zmorą co psuło przyjemność z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie do posiadaczy. Jak jest z płynnością? Poprawili ją względem dema, czy nadal idzie odczuć lekki dyskomfort?

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy dziś jeszcze liczyć Szopan na jakiś review ;d? Albo przynajmniej te odpowiedzi na nurtujące nas kwestie ;d.

Na razie nie mogę wiele powiedzieć - gram tylko fabułę na wysokim poziomie trudności i nie mogę się oderwać. Nie wszedłem nawet do menu gry - tylko Champion mode.

Jeśli masz pytania co do tego trybu to pisz. Chociaż jeszce go nie skończyłem :biggrin:

Jutro Legacy i online.

Piachu00 chyba dzisiaj ostro szpąci w tych trybach :thumbsup: więc jak coś to pytajcie jego.

Edytowane przez Szopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mogę wiele powiedzieć - gram tylko fabułę na wysokim poziomie trudności i nie mogę się oderwać. Nie wszedłem nawet do menu gry - tylko Champion mode.

Jeśli masz pytania co do tego trybu to pisz. Chociaż jeszce go nie skończyłem :biggrin:

Jutro Legacy i online.

Piachu00 chyba dzisiaj ostro szpąci w tych trybach :thumbsup: więc jak coś to pytajcie jego.

To liczę, że napiszesz coś o legalcy jak pograsz. Ja już zamówiłem, pewnie gra przyjdzie w czwartek. Z tego co pisaliście to gra online, może być ciekawa. Jak ktoś założy gym tu to chętnie dołączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To liczę, że napiszesz coś o legalcy jak pograsz. Ja już zamówiłem, pewnie gra przyjdzie w czwartek. Z tego co pisaliście to gra online, może być ciekawa. Jak ktoś założy gym tu to chętnie dołączę.

Damy radę. Nie skończę jednak dzisiaj trybu Champion. Idę spać:whistling:

Gratuluję zakupu i dozo w gymie. Trzeba będzie jakiś skonstruować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś czy jest już Fight Night Champion w Media Markt i za ile?? (najlepiej w Zabrzu :whistling: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzi na pytania z gory:

mozna rozegrac normalny mecz z kolega normalnymi bokserami - ale tylko nie rankingowy (jesli z kumplem). rankingowe gra sie z losowo dobieranymi przeciwnikami.

co do zasiegu to jest on bardzo wazny - ale jesli trafisz na dobrego gracza, a raczej lepszego od siebie z krotkim zasiegiem to przestaje to byc atutem.

aczkolwiek moj bokser ma max zasiegu.

co nie zmienia faktu ze grajac w trybie online przegralem z tysonem bedac wladymirem klitshko - tak jak pisalem, glownie skil tutaj, umiejetnosc blokowania ciosow,skracania dystansu i wyczucia kiedy udezac - moim zdaniem w fnr4 zasieg byl wiekszym "problemem" niz jest tutaj.

*co do gymu to jestem juz w jednym ale z tego co wiem amerykanin jest tam "szefem" - wiec problemy z dostepnoscia z racji roznicy godzin i slaba jakosc polaczenia, mogli bysmy cos stworzyc polskiego :) z graczy forum ? co wy na to ?

pozatym niscy bokserzy sa bardzo niebezpieczny jak skroca juz dystans - latwo wtedy o stunta albo i flash ko

przez co wygrywajac walke do 4 rundy mialem kolesia 2 razy na deskach i chwila nie uwagi - flash ko, a cepiarzy juz kilku spotkalem co tylko bija r2 i czekaja na dar od boga :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*co do gymu to jestem juz w jednym ale z tego co wiem amerykanin jest tam "szefem" - wiec problemy z dostepnoscia z racji roznicy godzin i slaba jakosc polaczenia, mogli bysmy cos stworzyc polskiego :) z graczy forum ? co wy na to ?

pozatym niscy bokserzy sa bardzo niebezpieczny jak skroca juz dystans - latwo wtedy o stunta albo i flash ko

przez co wygrywajac walke do 4 rundy mialem kolesia 2 razy na deskach i chwila nie uwagi - flash ko, a cepiarzy juz kilku spotkalem co tylko bija r2 i czekaja na dar od boga :)

To możemy zakładać ten gym. Nie wiem jeszcze jak to się robi - więć może Piachu00 zająłbyś się tym? Chętnie wstąpię do naszego forumowego gymu :thumbsup:

Wczoraj na koniec zagrałem jedną walkę online i dostałem baty chyba w 6 rundzie. Trafiłem na cepiarza, jak to nazwałeś, i mu się udało. Ale widzę w grze wielki potencjał.

Najbardziej podoba mi się indywidualność zawodników. Dzisiaj rano zawalczyłem Klitschko vs Arreola. Na początku walczyłem chaotycznie (poznawałem zawodnika) i Chris obijał mnie systematycznie.Jak słabłem to parł na mnie w swoim stylu i próbował wsadzić swojego prawego cepa - jak w rzeczywistości :thumbsup: Zaliczyłem 2 razy dechy i zacząłem walczyć jak Klitschko - długie proste na wstecznym lub z doskoku i szybki atak lewy-prawy. Położyłem Arreolę w 8 rundzie po ciężkiej walce. Coś wspaniałego.

Moim zdaniem nie ustawiajcie sobie poziomu poniżej Champion - wtedy walki będa i ciekawsze i bardziej emocjonujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zaloze, okolo 16 bede w domu to dodam Cie do friends, masz jakis pomysl na nazwe ? (fajnie zeby bylo cos zwiazanego z polska - moze wtedy wiecej osob chcialo by dolaczyc)

wlasnie ja mam sposob na cepiarzy taki jak podales na arreole - lewy prawy ucieczka, nie wchodz z nimi w klincz i krotki dystans bo tam to juz walka bedzie na wyniszczenie i albo on albo Ty zaliczy deski :)

jeszcze mozna zrobic tak ze jak zobaczysz ze on slabnie nacierac na niego ;> czesto wpada stunt i chlopak leci :)

jeszcze co mnie rozwala to obrazenia twarzy, majstersztyk jak udalo mi sie w pierwszej rundzie rozbic luk i rozciac twarz :) krew byla wszedzie hehe

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zaloze, okolo 16 bede w domu to dodam Cie do friends, masz jakis pomysl na nazwe ? (fajnie zeby bylo cos zwiazanego z polska - moze wtedy wiecej osob chcialo by dolaczyc)

wlasnie ja mam sposob na cepiarzy taki jak podales na arreole - lewy prawy ucieczka, nie wchodz z nimi w klincz i krotki dystans bo tam to juz walka bedzie na wyniszczenie i albo on albo Ty zaliczy deski :)

jeszcze mozna zrobic tak ze jak zobaczysz ze on slabnie nacierac na niego ;> czesto wpada stunt i chlopak leci :)

jeszcze co mnie rozwala to obrazenia twarzy, majstersztyk jak udalo mi sie w pierwszej rundzie rozbic luk i rozciac twarz :) krew byla wszedzie hehe

W piątek też powinienem dołączyć do forumowego gymu. Gra przyjdzie dzisiaj, ado piątku jestem w akademiku i nie ma szans abym sobie pograł :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy moze ktos sie obiektywnie wypowiedziec, czy warto to kupić? Pomijając pierwszy zachwyt, rzućcie krytycznym okiem na to co widzicie. Czy czesto sa walki, ze stoja 2 wiatraki i obijają się bez pamięci? Jak praca nóg? Jak online (są lagi)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy moze ktos sie obiektywnie wypowiedziec, czy warto to kupić? Pomijając pierwszy zachwyt, rzućcie krytycznym okiem na to co widzicie. Czy czesto sa walki, ze stoja 2 wiatraki i obijają się bez pamięci? Jak praca nóg? Jak online (są lagi)?

Ja uważam, że jak najbardziej warto. Pewnie po jakimś czasie wyjdą błędy - nie ma gry idealnej - ale polecam Ci na 100%:thumbsup:

Walki z wiatrakami są zawsze - trzeba sobie z nimi radzić - Piachu00 podał sposób jak. Wszystko zależy od tego, jak walczysz, na jakim jesteś poziomie i co robi przeciwnik. Pracę nóg oceniam dobrze - szybkie odskoki, doskoki,balans lewy/prawy skos - ważne jest wyczucie dystansu. Nie sztuka trafiać cały czas w gardę, plecy lub łokcie tylko sztuką jest trafiać celnie w punkt - do tego trzeba nauczyć się trzymania dystansu.

Nie doświadczyłem lagów online bez przyczyny. Jeszce w demie zdarzyło mi się kilka razy, ale to była wina routera. Gubił dnsy. Teraz wymieniłem i jest ok.

Do Piachu00:

A może "PAPA STAMM GYM PL" ?? Nie wiem. Wymyślajcie :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy moze ktos sie obiektywnie wypowiedziec, czy warto to kupić? Pomijając pierwszy zachwyt, rzućcie krytycznym okiem na to co widzicie. Czy czesto sa walki, ze stoja 2 wiatraki i obijają się bez pamięci? Jak praca nóg? Jak online (są lagi)?

sluchaj zagralem kilka walk z wiatrakami jak to okresliles :) jednak jesli myslisz i umiesz operowac bokserem to osmieszysz goscia poprostu :)

praca nog hmm co masz na mysli konkretniej ?

online - mialem lagi ale to przy meczach z graczami zza wielkiej wody.

nie wiem czy moje oceny sa obiektywne bo jestem fanem boksu, ale ten fn robi miazge.

co do gymu tam ktos wyrzej pisal ze bedzie w piatek dopiero - spoko w piatek dolaczysz :)

a moze nazwa " PL FIGHT FOR PRIDE "

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dodawanie "PL" do czegokolwiek (nickow, nazw) to wiocha... Nazwijcie se Gyma WPIERDOL CENTER i bedzie wypas :)

praca nog.. o to mi konkretnie chodzi, czy mozna zatanczyc zawodnikiem, czy też stoja przewanzie jak kołki i okladaja sie piesciami. Czy cios niesie za soba odpowiednia mechanike calego ciala - w tym nog. I blok - cz nadal jest automatyczny jak w demie (korpus - twarz), czy w pelnej wersji juz sami nad tym panujemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie dodawanie "PL" do czegokolwiek (nickow, nazw) to wiocha... Nazwijcie se Gyma WPIERDOL CENTER i bedzie wypas :)

praca nog.. o to mi konkretnie chodzi, czy mozna zatanczyc zawodnikiem, czy też stoja przewanzie jak kołki i okladaja sie piesciami. Czy cios niesie za soba odpowiednia mechanike calego ciala - w tym nog. I blok - cz nadal jest automatyczny jak w demie (korpus - twarz), czy w pelnej wersji juz sami nad tym panujemy?

dla jednego wiocha dla innego nie :)

jak bedziesz stal w miejscu to moment bedziesz obskoczony, trzeba sie ruszac. Biomechaniki ciala boksera nie znam wiec nie moge sie wypowiedziec na ten temat :laugh:

blok jest jaki byl w demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla jednego wiocha dla innego nie :)

jak bedziesz stal w miejscu to moment bedziesz obskoczony, trzeba sie ruszac. Biomechaniki ciala boksera nie znam wiec nie moge sie wypowiedziec na ten temat :laugh:

blok jest jaki byl w demie.

w sumie racja, o gustach sie nie dyskutuje.

Lipa z tym blokiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ten blok za ciekawe rozwiazanie z jednej strony tzn ze ciagle siedzenie za blokiem nic nie da bo i tak dochodza ciosy jest plusem ale zarazem minusem jesli chodzi o korpus bo tam i z blokiem praktycznie wszystko wchodzi :) dosyc dziwna sprawa z tym, musial bym zawalczyc sam ze soba na dwa pady i zobaczyc jak sedziowie punktuja te ciosy na korpus przy bloku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem chwile wlasnie na champion - dwie walki ko i jedna na pelnym dystansie(ta olimpijska) ;)

strasznie mnie dnerwowal ten typ ktory uciekal i tylko bil jaba ...

Ja zrobiłem do tego typa 3 podejścia. Dopiero po 2 walce zauważyłem, że nie trzeba go gonić przez cały ring tylko podejść przy linach i akcja. Jeśli zaczenie uciekać, to zachodzimy mu drogę albo w lewo albo w prawo, by pozostawał jak najbliżej lin - i doskok. Wtedy zacznie się gubić i będzie nasz.

Zresztą fajnie jest to pomyślane - przez prawie cały tryb Champion (jeszce go nie ukończyłem) spotykamy przeciwników, którzy walczą w całkowicie odmienny sposób - jeden ucieka, drugi zadaje bardzo silne prawe, trzeci jest niesamowicie wytrzymały itd.

To uczy taktyki i przydaje się na później - chociażby do online, gdzie każdy walczy inaczej.

A tego Gyma nazwij Piachu jak chcesz - nazwa nazwą. Zawartość się liczy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie chapnelem go przy linach i zaliczyl KO.

a moze ktos wie jak odbywaja sie walki o mistrzostwo w champion mode ?

z tego co widzialem fajnie to bylo zorganizowane w ea mma, jak champ byl online mozna bylo probowac sie do niego podlaczyc - byla do tego oddzielna opcja, jak jest tutaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, w niedziele mam nadzieję kupuję grę i mam takie pytanie, grałem u kolegi w FNR 4 ale tylko grę na 2 pady, w demo FNA jak tylko wyszło grałem jak głupi a więc, tak w kilka słów może mi ktoś powiedzieć na czym polega stworzenie tego gymu ? Z tego co czytam to jest ciekawe, ale tak dosłownie o co w nim chodzi, szukaliście nazwy... Może przerobić z nazwy klubu Tomka Adamka : KS "Cios-Adamek" Gilowice. Można przerobić i nazwa dobra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem w stanie powiedziec na czym polega te zakladanie po za nadaniem nazwy i chyba logo :)

natomiast mozna tworzyc turnieje zamkniete danego gymu, walki sparingowe, normalne walki - jest tez champ gymu. mam nadzieje, ze mozna tez toczyc wojny gym na gym - dzis wieczorem wszystko sie wyjasni bo mamy zamiar stwozyc jakis gym. fajnie by bylo gdyby zglosilo sie duzo osob bo tworzyc cos dla 2-3 osob to bezsens. ja obecnie gram w wadze ciezkiej wiec i do takich gracyz kierowany byl by nasz gym.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatne Dlc już leci

  • Fight Night Champion
    • Bronze Conditioning Boost (£0.79/€0.99)
    • Bronze Endurance Boost (£0.79/€0.99)
    • Bronze Reflexes Boost (£0.79/€0.99)
    • Bronze Speed Boost (£0.79/€0.99)
    • Bronze Strength Boost (£0.79/€0.99)
    • Bronze Toughness Boost (£0.79/€0.99)
    • Bronze XP Pack (£1.59/€1.99)
    • Silver Conditioning Boost (£1.19/€1.49)
    • Silver Endurance Boost (£1.19/€1.49)
    • Silver Reflexes Boost (£1.19/€1.49)
    • Silver Speed Boost (£1.19/€1.49)
    • Silver Strength Boost (£1.19/€1.49)
    • Silver Toughness Boost (£1.19/€1.49)
    • Silver XP Pack (£2.39/€2.99)
    • Gold Conditioning Boost (£1.59/€1.99)
    • Gold Endurance Boost (£1.59/€1.99)
    • Gold Reflexes Boost (£1.59/€1.99)
    • Gold Speed Boost (£1.59/€1.99)
    • Gold Strength Boost (£1.59/€1.99)
    • Gold Toughness Boost (£1.59/€1.99)
    • Gold XP Pack (£3.19/€3.99)
    • Platinum XP Pack (£5.49/€6.99)
    • Champion Mode Antonio Chavez (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Dwight Cooper (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Isaac Frost (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Keyshawn Hayes (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Kobe Nichols (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Lucius Palmer (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Meldrick Johnson (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Mike Walker (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Post Prison Andre (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Raul Castillo (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Reggie Stewart (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Ricardo Alvarez (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Wilfred Rosario (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Young Pro Andre (£0.79/€0.99)
    • Champion Mode Boxer Bundle (£5.49/€6.99)
    • Online Pass (£7.99/€9.99)

O co chodzi z tym Boost? Zamiast się męczyć na treningach można sobie zakupić wyższy LVL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I rzecz jasna w Gymie trzeba mieć swojego zrobionego zawodnika tak ? Nie można walczyć na przykład D. Hayem czy Arreolą ?;]

Co do DLC, niestety Adamka nie ma :/

Edytowane przez Bamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem w stanie powiedziec na czym polega te zakladanie po za nadaniem nazwy i chyba logo :)

natomiast mozna tworzyc turnieje zamkniete danego gymu, walki sparingowe, normalne walki - jest tez champ gymu. mam nadzieje, ze mozna tez toczyc wojny gym na gym - dzis wieczorem wszystko sie wyjasni bo mamy zamiar stwozyc jakis gym. fajnie by bylo gdyby zglosilo sie duzo osob bo tworzyc cos dla 2-3 osob to bezsens. ja obecnie gram w wadze ciezkiej wiec i do takich gracyz kierowany byl by nasz gym.

Ale dla danego gymu chyba nie ma ograniczeń wagowych? Nie orientuję się jeszcze o co w tym do końca chodzi.

I jak jest z tymi zawodnikami ? Tylko stworzeni czy wszyscy z listy?

Preferuję niższe wagi. Mam dobrze ogranego Pacquiao po demie :biggrin: Poćwiczymy w wadze ciężkiej i będziemy walczyć. Muszę sobie wybrać pupila, który będzie mnie słuchał. Tak mi Arreola chodzi po głowie. Posparujemy wieczorem i zobaczymy kogo z HW będę w stanie adpoptować :rofl:

Edytowane przez Szopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×