Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, czyli można bokserami takimi jak Arreola czy Kliczko, no to jak najbardziej dołączam do tego klubu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli można bokserami takimi jak Arreola czy Kliczko, no to jak najbardziej dołączam do tego klubu :D

No właśnie nie wiem czy można. Ktoś może nam to wyjaśni. Próbowałem pobrać instrukcję ze strony EA, ale nie mogę. Może tam będzie to rozjaśnione.

Edit:

Chyba tylko stworzeni bokserzy wchodzą do gymu. Na 99%. Obejrzałem na YT.

Edytowane przez Szopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będę musiał znaleźć filmik na YT jak wysłać to EA swoje zdjęcie i żeby kreator w grze mnie zrobił i będę mógł z Wami trenować ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzał ktoś czy przy tworzeniu zawodnika można mu wybrać dowolną piosenkę (czyli nie taką dostępną z listy tylko swoją z dysku)?

Kurde już się nie mogę doczekać piątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ważne pytanie do posiadaczy. Jak jest z płynnością? Poprawili ją względem dema, czy nadal idzie odczuć lekki dyskomfort?

Ponawiam pytanko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mozeciedo gymu dolaczyc w kazdej wadze tylko wytlumaczcie mi jak beda wygladaly sparingi miedzy nami skoro ja hv a Ty np mdl - nie da sie.

w gymie moga byc tylko piesciarze stworzeni - ale nikt nie zabrania wam stwozyc Lewisa czy Tysona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie mozeciedo gymu dolaczyc w kazdej wadze tylko wytlumaczcie mi jak beda wygladaly sparingi miedzy nami skoro ja hv a Ty np mdl - nie da sie.

w gymie moga byc tylko piesciarze stworzeni - ale nikt nie zabrania wam stwozyc Lewisa czy Tysona :D

Jeżeli można wybrać zawodnika tylko raz i to stworzonego - to nie da się. Myślałem że da radę zmieniać zawodników - ciekawiej by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei preferuję wagę półśrednią i jej okolice, ale zobaczę jak większość ludzi z gymu wybierze.

Jeszcze moje pytanie jak sprawa wygląda z tymi boostami są na zawsze czy tylko na jakiś czas tak jak w FIFIE.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wie ktoś może, jak to jest z tą polską wersją kinową ? Czy ona jest na prawdę dostępna w sklepach Euro ? Bo nie wiem czy kupować w MM czy w Euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wie ktoś może, jak to jest z tą polską wersją kinową ? Czy ona jest na prawdę dostępna w sklepach Euro ? Bo nie wiem czy kupować w MM czy w Euro :)

Nie ma kinówki tylko okładka ktoś już pisał na poprzednich stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM DURNE PYTANIE- gdzie jest online pass? Bo mam w pudelku tlyko "ulotke" - a manual dostepny w necie. nie widze nigdzie kodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mnie też ciekawi to, że dużo ludzi nie ma w pudełku kodu do grania online Oo A na ps store jest do kupienia za 36 zł, dlatego jak kupię otworzę przy sprzedawcy grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w grze nie ma instrukcji? Jak tak to trochę lipa. Nie chodzi nawet o to że sobie nie można bez niej poradzić, ale jest to jakieś olewanie graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli sie przekonuje do tej gry :)

chetnie tez dolacze do jakiegos polskiego gymu

niesamowicie podoba mi sie opcja z ciezkim KO, brakowalo tego w FR 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć - krótka refleksja na temat nowej części FN

Wczoraj kupiłem gre w Ultimie , wróciłem do domu i pierwsze co wrzuciłem płytkę i zacząłem grać , jeżeli chodzi o tryb kariery to przeszedłem olimpiadę amatorem i później zawalczyłem jeszcze raz . Jestem fanem online więc nie mogłem się doczekać i od razu wrzuciłem multi , dodam jeszcze ze jestem wielkim fanem boksu i w FN4 grałem praktycznie non stop z całkiem dobrymi wynikami . Przejdźmy do rzeczy , plusy i minusy jeśli chodzi o Championa a Fight Night round 4

Champion :

Lepsza grafika

Rozcięcia, zranienia

Więcej opcji w multi

Generalnie widać że produkt jest nowszy

Fight Night 4 :

Zdecydowanie lepsza grywalność - chodzi mi przede wszystkim o techniczny boks - tam był czas na wszystko , na unik ,balans tułowiem, wyprowadzenie ładnej kontry (grywalność czyli to co najważniejsze ) !!

Champion jest dla mnie momentami nawalanką w której chodzi o to aby naj... rywalowi , poza tym akcja z zamroczeniem , dla mnie to jest jakieś chore , jak ktoś po raz 1 zamroczy to później po 10 ciosach robi to znowu i znowu aż w końcu zabije , nie ważne czy po zamroczeniu odchodze i czekam minute czy bije po 15 sekundach , ta opcja mi sie bardzo nie podoba , czego własnie nie było w FN 4 tam byłeś zamroczony później dochodziłeś do siebie musiałeś walczyć ostrożnie ale nie łapali cie znowu po kolejnych 4 ciosach . Po za tym może ktoś mi wytłumaczy jak własnie po zamroczeniu nie dać sie sprowadzić na ziemie ?? Czasmi się udaje ale w 70 % zaliczasz glebe poniewaz czasami wystarczy dotkniecie rywala i leżysz na ziemi , odepchnięcie lub wymiana gówno dają bo też fikasz ... Coś w tym temacie jest spieprzone , tak jak pisałem porównuje tą cześć z FN 4 .

Podsumowując : Cały czas się staram przekonać do tego tematu bo ma wiele ciekawych opcji no i brutal bajka , ale co z tego jak momentami przypomina mi to mortal kombat :) i do tego te gówniane zamroczenia i Ko .

Dodatkowo praktycznie nie odczuwam różnicy w szybkości czy zawodnik waży 260 funtów czy 215 jego szybkośc zmienia się ale w niewielkim stopniu .

Prośba aby któryś z graczy przedstawił mi patent jeżeli chodzi o te zamroczenia , jak z nich skutecznie wychodzić

Ale będę grał twardo online może sie w końcu przekonam jak na razie FN4 był dla mnie spro lepszy ponieważ ja lubie boks techniczny a nie cepy

Jeśli tworzycie Gym chętnie bym się do niego dołączył - mam zawodnika stworzonego w Heavy , a z użytkownikiem Piachu chyba nawet wczoraj grałem online :)

Moja wypowiedź jest oczywiście tylko moimi odczuciami - kazdy może twierdzić co innego , i co innego sie ludziom podoba :)

Dajcie znać z tym Gymem i wyjasnienie na moje zapytania :)

Pozdrawiam wszystkich fanów serii FIGHT NIGHT :)

Strzałka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanie, czy te DLC do FNa to już jest koniec, czy jeszcze jest jakieś prawdopodobieństwo że dodadzą np kilku bokserów, w tym Adamka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę że w MP można kupować se jakieś boosty za real kase by mieć lepszego zawodnika w MP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytania czy boosty do wykupienia są tylko na jakiś czas czy są trwałe???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM DURNE PYTANIE- gdzie jest online pass? Bo mam w pudelku tlyko "ulotke" - a manual dostepny w necie. nie widze nigdzie kodu...

U mnie tak samo, zamawialem z Ultimy zadzwonilem do nich kazali zadzwoni do EA ci mi kazalai formularz wypelnic i dzis powinienm dostac wygenerowany kod, pamietaj zrob zdjecie paragonu bo bez tego nic nie bedzie mam nadzieje ze komus to pomoglo pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak założycie gyma to zaproście :thumbsup:

PSN ID polo510

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo, zamawialem z Ultimy zadzwonilem do nich kazali zadzwoni do EA ci mi kazalai formularz wypelnic i dzis powinienm dostac wygenerowany kod, pamietaj zrob zdjecie paragonu bo bez tego nic nie bedzie mam nadzieje ze komus to pomoglo pozdrawiam

dzieki, zaraz przekręce do nich. Mam nadzieje ze podobnie jak u Ciebie, rozwiaza mi ten problem i nie bede musial jezdzic po wawie w celu wymiany gry bo zwyczajnie mi sie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć - krótka refleksja na temat nowej części FN

Wczoraj kupiłem gre w Ultimie , wróciłem do domu i pierwsze co wrzuciłem płytkę i zacząłem grać , jeżeli chodzi o tryb kariery to przeszedłem olimpiadę amatorem i później zawalczyłem jeszcze raz . Jestem fanem online więc nie mogłem się doczekać i od razu wrzuciłem multi , dodam jeszcze ze jestem wielkim fanem boksu i w FN4 grałem praktycznie non stop z całkiem dobrymi wynikami . Przejdźmy do rzeczy , plusy i minusy jeśli chodzi o Championa a Fight Night round 4

Champion :

Lepsza grafika

Rozcięcia, zranienia

Więcej opcji w multi

Generalnie widać że produkt jest nowszy

Fight Night 4 :

Zdecydowanie lepsza grywalność - chodzi mi przede wszystkim o techniczny boks - tam był czas na wszystko , na unik ,balans tułowiem, wyprowadzenie ładnej kontry (grywalność czyli to co najważniejsze ) !!

Champion jest dla mnie momentami nawalanką w której chodzi o to aby naj... rywalowi , poza tym akcja z zamroczeniem , dla mnie to jest jakieś chore , jak ktoś po raz 1 zamroczy to później po 10 ciosach robi to znowu i znowu aż w końcu zabije , nie ważne czy po zamroczeniu odchodze i czekam minute czy bije po 15 sekundach , ta opcja mi sie bardzo nie podoba , czego własnie nie było w FN 4 tam byłeś zamroczony później dochodziłeś do siebie musiałeś walczyć ostrożnie ale nie łapali cie znowu po kolejnych 4 ciosach . Po za tym może ktoś mi wytłumaczy jak własnie po zamroczeniu nie dać sie sprowadzić na ziemie ?? Czasmi się udaje ale w 70 % zaliczasz glebe poniewaz czasami wystarczy dotkniecie rywala i leżysz na ziemi , odepchnięcie lub wymiana gówno dają bo też fikasz ... Coś w tym temacie jest spieprzone , tak jak pisałem porównuje tą cześć z FN 4 .

Podsumowując : Cały czas się staram przekonać do tego tematu bo ma wiele ciekawych opcji no i brutal bajka , ale co z tego jak momentami przypomina mi to mortal kombat :) i do tego te gówniane zamroczenia i Ko .

Dodatkowo praktycznie nie odczuwam różnicy w szybkości czy zawodnik waży 260 funtów czy 215 jego szybkośc zmienia się ale w niewielkim stopniu .

Prośba aby któryś z graczy przedstawił mi patent jeżeli chodzi o te zamroczenia , jak z nich skutecznie wychodzić

Ale będę grał twardo online może sie w końcu przekonam jak na razie FN4 był dla mnie spro lepszy ponieważ ja lubie boks techniczny a nie cepy

Jeśli tworzycie Gym chętnie bym się do niego dołączył - mam zawodnika stworzonego w Heavy , a z użytkownikiem Piachu chyba nawet wczoraj grałem online :)

Moja wypowiedź jest oczywiście tylko moimi odczuciami - kazdy może twierdzić co innego , i co innego sie ludziom podoba :)

Dajcie znać z tym Gymem i wyjasnienie na moje zapytania :)

Pozdrawiam wszystkich fanów serii FIGHT NIGHT :)

Strzałka

byc moze bo wczoraj od godziny 16 do 22 bylem na multi non stop.

jednak po wczorajszym dniu mam powazne zastrzezenie co do multi - jest to bodyspamming, w sumie to nic w porownaniu do hyperpunchy z fnr4 ale bardzo wkurza, gralem z typem nr 1 w ciezkiej (gra jasiem fasolą - ja jebie) i to bylo 10 rund z jego strony bicja w tulow - jako ze pozatym ze jest lamusem to umie dobrze grac , nic nie moglem zrobic, tylko zbierac na nery i liczyc na jakiegos lucky puncha poniewaz mial szybszego boksera. Wogole niektore osoby maja juz 88 overala w swoim bokserze - dla porownania ja z bilansem 38-7 mam 80, musieli sie niezie dobostowac - takze uwazajcie na takich graczy - ja zwyczajnie wychodze w trakcie wyboru boksera.

co do ucieczki w czasie zamroczenia - musze tutaj przytoczyc pewna walke moja mianowicie przegrywalem z typem 8 rund na punkty - bywalo ze bylem zamroczony pare razy w ciagu rundy - jednak udalo mi sie uciekac i gosc nie mogl mnie wykonczyc - w 8 rundzie zaliczyl ko :) naprawde mozna w tej czesci toczyc epickie walki :)

moja rada jesli chodzi o zamroczenie - odsuwajcie sie szybko bez gardy, a gdy przeciwnik bedzie chcial wyprowadzic cios wciskajcie blok i nastepnie dalej bez gardy ucieczka - unikajcie lin i naroznikow bo jak tam zostaniecie zlapani to czekaja deski :)

proponuje tez uwazac na leszczy ktorzy maja wymaksowany jeden sierpowy i cala walke bija nim liczac na flash ko lub stunta - przegralem tak 2 walki i teraz nawet znacznie wygrywajac na punkty po knockdownach jestem czujny jak lasica :)

jest to taka czesc w ktorej przy odrobinie szczescia moze powalic cie znacznie slabszy gracz, dodaje tez troche to uroku bo trzeba caly czas byc czujnym

Szopan dzis zaprosze Cie kolo 20-21 do FL i bedziemy mogli ktoregos razu poboksowac w gymie bo z tego co wczoraj sie dowiedzialem exp leci tez za sparingi wewnatrz gymu a nie tylko za wygrane rankingowe walki.

do zoba na ringach :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poboksujemy. Muszę się trochę podszkolić - nie mogę pozbyć się nawyku z kręcenia gałą przy podbródkach. Poza tym wkurza mnie trochę zadawanie prostych - zbyt blisko siebie jest sierp i prosty, przez co często nadziewam się na kontry :confused:

Wczoraj zagrałem trochę online i cóż. Gdy grałem online w demo wygrywałem ok. 80% walk, a teraz bilans 1-4-0. Masakra. Zaliczyłem dwa razy flash ko, raz nadziałem się na taką kontrę, że Pacquiao się nie podniósł i raz na własne życzenie.

Tu trzeba grać bardzo taktycznie i z pomysłem. Obserwować, co przeciwnik robi przez pierwszą rundę i dostosować się w kolejnych starciach.

Do Piachu00:

Posparingujemy wieczorem. Co prawda nie gram wagą ciężką, ale potestuję zawodników - może któryś mi podpasuje. Na razie najlepiej walczyło mi się Arreolą - ale to z sympatii do niego. Równy koleś i potrafi przegrywać.

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, pare meczy mozemy zagrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponowię moje pytanie :D

:

A mam jeszcze pytanie, czy te DLC do FNa to już jest koniec, czy jeszcze jest jakieś prawdopodobieństwo że dodadzą np kilku bokserów, w tym Adamka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×