Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

moj pierwszy boks to Knockout Kings 2000 na PSX i dobrze go wspominam jak na tamte czasy, pamientam jedna fajna rzecz ze mozna bylo grac bokserem wago lekkiej z ciezka - takze nie bylo zadnych wagowych blokad :), dodaj mnie na psn i dzis/jutro rano startujemy z gymem.

Ali w fnr4 na GOAT byl niezlym koksem :D

*czasami jak mi ktos spamuje skrzynke po przegranej to pisze mu zeby mnie nazywal goatem hehehehe ;)

hmm no byl mocny za to Tyson na GOAT byl po prostu mega agresywny, ale akurat Iron Mike'a latwo bylo na GOAT pokonac

w FN 3 tez mozna bylo rozne wagi przeciwko sobie wybierac z tego pamietam, przynajmniej na PS2 tak bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

W sprawie kodow do on-line dzwonilem dzis znow do EA i powiedzieli ze ta sprawa sie zajmuja, maja niby dostac dzis te kody i byc moze jeszcze dzis je dostaniemy (szczerze watpie pewnie na poniedzialek beda :down: )

wogole dziwi mnie ta cala sytulacja z kodami, jak mozna bylo do czegos takiego dopuscic, ja tez zamawialem w ultimie i kod mialem w srodku na ulotce z crisisa2

hmm no byl mocny za to Tyson na GOAT byl po prostu mega agresywny, ale akurat Iron Mike'a latwo bylo na GOAT pokonac

w FN 3 tez mozna bylo rozne wagi przeciwko sobie wybierac z tego pamietam, przynajmniej na PS2 tak bylo

faktycznie Mike tez byl mocny jednak wg mnie Ali mocniejszy - dobrze operowal jabem i strajtem + zachowywal niezly dystans :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogole dziwi mnie ta cala sytulacja z kodami, jak mozna bylo do czegos takiego dopuscic, ja tez zamawialem w ultimie i kod mialem w srodku na ulotce z crisisa2

No niestety pierwszy raz w zyciu takie cos mnie spotkalo i teraz przez hu... jakiegos kto nie potrafi schowac piep.....kodu do pudelka na cisnieniu chodze B) same problemy :mad: chociaz 7 days trialu jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale placac za gre w preorderze + przesylke 215zl wymagam kompletnego produktu a nie jakiejs kupy w postaci braku kodu, to chyba oczywiste.

a tak na marginesie jak dostaniesz kod dawaj do naszego polskiego dzimu :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale placac za gre w preorderze + przesylke 215zl wymagam kompletnego produktu a nie jakiejs kupy w postaci braku kodu, to chyba oczywiste.

a tak na marginesie jak dostaniesz kod dawaj do naszego polskiego dzimu :D

Z mila checia jaka waga gracie w GYM ilu czlonkow macie ? Moge z kumplem wpasc do was ? Robote mam dzis do 19, takze o 20 na ringu powinienem byc :)

Czy wczoraj wieczorem mieliscie tez problemy zeby polaczyc sie z serwerami ?

Edytowane przez KOSAmisiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mila checia jaka waga gracie w GYM ilu czlonkow macie ? Moge z kumplem wpasc do was ? Robote mam dzis do 19, takze o 20 na ringu powinienem byc :)

Czy wczoraj wieczorem mieliscie tez problemy zeby polaczyc sie z serwerami ?

Tak mi się gra nie chciała włączyc, wyłączyłem kabel od neta i zaraz działała. Już po północy wszystko normalnie cykało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram ciezka - wczoraj wieczorem bylem 13 w top world wiec pewnie teraz jestem 30-50, jeszcze nikogo nie mamy :D wroce z roboty i dopiero zaloze ten gym, a aktywny bede w godzinach wieczornych albo dopiero jutro rano, napewno zbierze sie duzo osob wiec wpadajcie smialo, dodaj moje psn id i napisz ze do gymu.

wlasnie ten connection jest deko po.... , dostalem 2 disc w grach rankingowych - myslalem, ze krew mnie zaleje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie bo widze ze sie ociagacie - gym "Wpierdol Center" zaprasza.

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie bo widze ze sie ociagacie - gym "Wpierdol Center" zaprasza.

Ale nazwę wymodziłeś. Dresik? :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza to jest ta nazwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje - nie wchodz i nie marudź. Zrob sobie PolskaPL i graj zadowolony, nikt nie broni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był chętny na wieczorne sparringi to będę ok. 18-19ej. Muszę trenować, trenować, trenować :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w legalcy ja to jest z tym overalem bo spada po każdej walce, zależy jak zrobisz treningi. Walki są coraz trudniejsze gram na 3l poziomie trudności i 4 walkę ledwo zremisowałem.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie bo nie otrzymałem odpowiedzi a chce wiedzieć.

Czy ja dobrze widzę po waszych wypowiedziach że w multiplayerze można kupować se jakieś boosty za real kase by mieć lepszego zawodnika w MP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie bo nie otrzymałem odpowiedzi a chce wiedzieć.

Czy ja dobrze widzę po waszych wypowiedziach że w multiplayerze można kupować se jakieś boosty za real kase by mieć lepszego zawodnika w MP?

Pewnie, że można wejdz sobie w store i masz tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie tylko dla tego forum, tej społeczności. PS3Site PL - nazwa gym. Wbijać :)

Jak już się zbierzę spora liczba osób to się zrobi jakiś sezon czy coś. Koło 21-22 mogę pograć to pisać na InFeSs bo teraz dopiero kupiłem i zaczynam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania co do online. Jak zdobywać exp? Tzn. tylko po przez walki go można zdobywać? W co najlepiej inwestować? Czy można walczyć i żeby się nie zapisało w win/lose (coś jak sparing)[jeśli tak to jaka to opcja]? Najlepiej niech ktoś po trochu napisze co nieco o możliwościach w online.

//PS3Site PL - nazwa gym.//

Edytowane przez InF'ernaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w legalcy jak to jest z tym overalem zawsze będzie spadał po walce do nędznego poziomu. Wiadomo potem będą lepsze boosty bo więcej kasy i lepsze obozy. Tylko, że teraz mam już problemy z przeciwnikami.

Jeszcze nie przegrałem, ale ostatnia walka na remis, nie nienawidzę bokserów kontrujących, uciekał mi po ringu i czekał, aż ja będę zadawał ciosy i nadziewałem się na same kontry. W ostatnich 2 rundach poszedłem na całośc i dzięki temu ogłosili remis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać multiplayer trzeba dokupić jakiś 'dodatek' czy na z tyłu książeczki jest kod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać multiplayer trzeba dokupić jakiś 'dodatek' czy na z tyłu książeczki jest kod?

Ja w pudełki miałem ulotkę z Crysisem i na odwrocie był kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pudełki miałem ulotkę z Crysisem i na odwrocie był kod.

No to dobrze bo nie mam zamiaru dopłacać jeszcze tak jak to jest w UFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie kodów online w grach EA Sports, a konkretnie w Fight Night Champion. Nurtuje mnie jedna rzecz. Na mojej konsoli ma utworzone dwa profile (mój i brata). W momencie gdy chciałem grać online w Fight Nighta na moim profilu to oczywiście poproszono mnie o wpisanie kodu online, co zrobiłem. Dzisiaj mój brat, który zarówno ma odrębny profil na konsoli, jak i odrębne konto na ea, w momencie gdy chciał zobaczyć czy może grać online to nie poproszono go o podanie kodu online? Czyli normalnie z jednej konsoli może grac dwóch użytkowników na jednym kodzie online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie kodów online w grach EA Sports, a konkretnie w Fight Night Champion. Nurtuje mnie jedna rzecz. Na mojej konsoli ma utworzone dwa profile (mój i brata). W momencie gdy chciałem grać online w Fight Nighta na moim profilu to oczywiście poproszono mnie o wpisanie kodu online, co zrobiłem. Dzisiaj mój brat, który zarówno ma odrębny profil na konsoli, jak i odrębne konto na ea, w momencie gdy chciał zobaczyć czy może grać online to nie poproszono go o podanie kodu online? Czyli normalnie z jednej konsoli może grac dwóch użytkowników na jednym kodzie online?

Dokładnie tak. Bo jest ściągana nakładka na Twoją wersję FN:Champion (100kb) i tyle :) Także spokojnie możecie se grać oddzielnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umie ktoś zapisywac powtórki bo mi coś nie wyszło niby ustawiłem kamerę jak trzeba i zapisałem. Tylko, że jak odwtworzyc chciałęm w myhighlighs to już lipa straszna nie było widac co się na ekranie dzieje, kamera latała masakrycznie.

2 rzecz czy walki w world championship się zaliczają do rankingowych i czemu nie ma wagi półśrednije w rankingowych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×