Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ciekawe ile Szpila może przyjąć, to tez jest ciekawe, nikt go jeszcze nie trafił, przydałby się jakiś Grant żeby sprawdził mu szczękę ciosem jak Adamkowi w 6 rundzie :D

Grant puki co to bylo by samobojstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie wiem co się stało ale jak daje na stronie EA na ranking OWC świat to jestem na 25 miejscu pomimo tego, że jak się da pojedyncze kraje np. USA to tylko tam ponad 50 osób ma więcej punktów ode mnie także nie wiem, chyba przestali uwzględniać nieaktywnych graczy...tak są nowi mistrzowie świata także fajnie jest może coś z systemem walki też zmienili ale nie wiem bo jeszcze nie odpalałem gry, w sumie po kilku dniach nawet nowi gracze mogą się dostać do pierwszej setki w tej chwili...pozdro

zapraszam do mojego gymu

EVENEMENT PL

Edytowane przez robinson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia nie mam kontaktu z konsolą :/ Były jakieś aktualizację do Fna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia nie mam kontaktu z konsolą :/ Były jakieś aktualizację do Fna ?

nic nie było, jedynie zabrali się za odświeżenie rankingu w OWC i ... to chyba na tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam FNC dopiero od tygodnia i mam pytanko - czy jak skasuję nakładkę 1.02, o której Piszesz i gram w trybie Legacy to później wchodząc do gry online gra automatycznie mi się zaktualizuje do wersji 1.02 i stracę swoją całą karierę w legacy mode? , czy po prostu obrażenia i krew się zmniejszy i nie zakłóci mi to mojej kariery?

Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam wszystkich miłośników Fight Night Champion !!!

Witam.

Jak chcecie odzyskać krew i staminę to wystarczy skasować na konsoli pobrane pliki z poprawkami 1.02. i wróci stare dobra FNC :)

Te poprawki znajdują się w folderze NARZĘDZIE DANYCH GIER.

Ja tak zrobiłem i wszystko wróciło do normy. Jest krew, stamina nie spada tak szybko i na wysokim poziomie trudności jest ciężko walczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do "starych "graczy jeszcze - to jak jest z tą krwią i obrażeniami - jest ich więcej w tym patchu 1.02 czy w pierwszej pierwotnej wersji gry? , bo chciałbym aby było jak najwięcej krwi i obrażeń - proszę o podpowiedź...

pozdrowionka!!!

Witam,

mam FNC dopiero od tygodnia i mam pytanko - czy jak skasuję nakładkę 1.02, o której Piszesz i gram w trybie Legacy to później wchodząc do gry online gra automatycznie mi się zaktualizuje do wersji 1.02 i stracę swoją całą karierę w legacy mode? , czy po prostu obrażenia i krew się zmniejszy i nie zakłóci mi to mojej kariery?

Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam wszystkich miłośników Fight Night Champion !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew wycięto w patchu 1.02, ale w multi później przywrócono krew specjalnymi ustawieniami, które się zaciągają przy graniu w sieci.

Jeżeli chcesz zobaczyć bryzgającą krew na wszystkie strony to tylko w grze online.

Niestety nie ma żadnych informacji na temat kolejnych patchy.

Coś czuję że szybciej zobaczymy zapowiedz kolejnej części gry niż łatkę 1.03

EA zupełnie głusi na błagania graczy.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktos mi wyjawi tajemnice jak odblokowac George Foreman w wadze cieżkie, już chyba tylko on mi pozostal do pokonania zeby zdobyc zloto Fist For Every Face.

Dzieki :)

No dobra, pokonalem caly roster

http://is-what-we-like.com/fight-night/fightnight.pdf

a trofeum i tak nie wpadlo <nerwus> ciekawe co zrobilem zle ???

Edytowane przez FRANZ_MAURER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktos mi wyjawi tajemnice jak odblokowac George Foreman w wadze cieżkie, już chyba tylko on mi pozostal do pokonania zeby zdobyc zloto Fist For Every Face.

Dzieki :)

No dobra, pokonalem caly roster

http://is-what-we-li.../fightnight.pdf

a trofeum i tak nie wpadlo <nerwus> ciekawe co zrobilem zle ???

Trzeba grać z CPU. W opcjach mogą być twoje ustawienia np. 1 runda trwająca minute. Tak najszybciej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w świetnego FNR3, kupiłem FNC i jakoś to nie to samo. Czy rzeczywiście boks w wadze ciężkiej to takie szybkie petardy na twarz? Sterowanie też jakieś takie śmieszne (lepiej mi się uderza z pięści jak to zastosowali w EA MMA). Po patchu brak krwi - duży minus. W tym story mode odpadłem po 5+ porażkach na trybie "tym większym niż pro" (cholernie ciężko, trza będzie zmienić pierw na pro), natomiast w trybie legacy pierwszy turniej wygrałem bez większych problemów.

Cóż więcej mówić, dam grze jeszcze parę szans, ale na pewno nie zauroczyła mnie tak jak wspomniany wcześniej FN3 (chyba póki co jedynie praca kamery bardziej mi się podoba).

BTW grałem wcześniej w demo i miałem podobne odczucia, jednak ciekawość spowodowała, że grę kupiłem... oby to nie był błąd ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powtarzam uporczywie pytanie - czy jak skasuję nakładkę 1.02, (czy ktoś z Was tak gra?)

- i gram offline w trybie Legacy to później wchodząc do gry online gra automatycznie mi się zaktualizuje do wersji 1.02 i stracę swoją całą karierę w legacy mode? , czy po prostu obrażenia i krew się zmniejszy i nie zakłóci mi to mojej kariery?

I czy można grać offline cały czas na "pudełkowej wersji gry" i wszystko jest dobrze?

Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam wszystkich miłośników Fight Night Champion !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej większość wcześniej czy później aktualizowała do 1.02 nie kojarzę aby ktoś alarmował o utracie kariery, gdyby się tak działo pewnie byłyby takie sygnały.

Oczywiście, że można cały czas grać na wersji 1.00. Można paprzcież "wyciągnąć wtyczkę" z netem i gra nie będzie nawet "wiedzieć" o aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wi-fi więc konsola widzi neta cały czas, ale to nie problem, można nie pobierać.

Chodziło mi bardziej o:

1. Wasze opinie po np.kilkudziesięciu rozegranych walkach w offlini'e - czy rzeczywiście krwi i rozcięć jak na lekarstwo(2x krew na 30 walk?),

czy wcale nie jest tak źle i występują dość często i warto grać na 1.02 bo na przykład ta łatka jest lepsza do oryginału,

2. Czy jak będę grał na "pudełkowej "wersji to będę mógł pobierać stworzonych bokserów z sieci i przypadkowy upload nie zepsuje mi kariery w Legacy Mode

Może mi odpowiesz na pyt.1 pablos i inni doświadczeni gracze?

Pozdrowionka!!!

Raczej większość wcześniej czy później aktualizowała do 1.02 nie kojarzę aby ktoś alarmował o utracie kariery, gdyby się tak działo pewnie byłyby takie sygnały.

Oczywiście, że można cały czas grać na wersji 1.00. Można paprzcież "wyciągnąć wtyczkę" z netem i gra nie będzie nawet "wiedzieć" o aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyt 1. Krwi nie ma w ogóle , lekkie zaczerwienienie skóry. Ogólnie w offline twarze zawodników po 10 rundowych walkach (tzn zwykle trwają do 3-5 co oczywiście też jest wielkim minusem)prawie nienaruszone.

W multi krew leje się od pierwszej rundy, twarze zawodników to krwawe maski. Jak się używa jednego ciosu, waląc w jedno miejsce to morda jest porządnie obita biggrin.gif

Mimo wszystko gram na łatce,(choć rzadko, gra słabo mnie wciąga) trzeba trochę poustawiać inaczej w opcjach odjąć siły ciosu, dołożyć staminy i nawet jest lepiej, ale bez zachwytu i rewelacji.

Jeżeli jesteś w stanie przeboleć brak krwi w singlu to łatkę można pobrać.

Pyt 2. Pobrałem łatkę wiec się nie wypowiadam.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonalem wszystkich ale chyba nie tego Foremana co trzeba, bo ten co trzeba jest badal zablokowany i nie wiem jak go odblokowac, czy EA musi wkurzać swoimi produktami zamiast umilać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wi-fi więc konsola widzi neta cały czas, ale to nie problem, można nie pobierać.

Chodziło mi bardziej o:

1. Wasze opinie po np.kilkudziesięciu rozegranych walkach w offlini'e - czy rzeczywiście krwi i rozcięć jak na lekarstwo(2x krew na 30 walk?),

czy wcale nie jest tak źle i występują dość często i warto grać na 1.02 bo na przykład ta łatka jest lepsza do oryginału,

2. Czy jak będę grał na "pudełkowej "wersji to będę mógł pobierać stworzonych bokserów z sieci i przypadkowy upload nie zepsuje mi kariery w Legacy Mode

Może mi odpowiesz na pyt.1 pablos i inni doświadczeni gracze?

Pozdrowionka!!!

jest krew w latce 1.02, sciagamy uaktualnienie wchodzac w tryb online, pobiera nam sie wtedy nowy zestaw ustawien czy jak to nazwac i dziala on nie tylko w trybie multi ;] dodatkowo mozna ustawic fizyczne obrazenia na maxa oraz wytrzymalosc i mamy normalnie krew oraz zmniejszona ilosc debilnych flash ko ;]

Edytowane przez kenny01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonalem wszystkich ale chyba nie tego Foremana co trzeba, bo ten co trzeba jest badal zablokowany i nie wiem jak go odblokowac, czy EA musi wkurzać swoimi produktami zamiast umilać...

Young Foremana nie trzeba pokonywać. Jak trofeum nie wpadło to musiałeś kogoś pominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno nikogo nie pominąłem, bylem taki zawziety że grałem caly roster dwukrotnie i nadal nic z tego. Jak juz wspomnialem sugerowalem sie ta lista http://is-what-we-like.com/fight-night/fightnight.pdf i zniej napewno nikomu nie odpuscilem od wagi heavy po bantam. Tryb Champion skonczylem i odszedlem jako GOAT, Frosta tez pokonalem, jedynie chyba przegralem z bratem Bishopa w trybie champion ale tak chyba przewiduje scenariusz:)

Rece opadaja juz z ta gra a rece powinny isc w gore i sie boxowac:)

Za wszelkie kolejne porady z gory skladam serdeczne prawe sierpowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Fight Night Champion -

mam pytanko, czy ktoś gra jeszcze(albo sporo grał) w Legacy Mode? - bo chciałbym zasięgnąć paru wskazówek... :)

1.Na jakim obozie i co najlepiej ćwiczyć aby mieć największe przyrosty XP

2.Czy zawsze Eventy i np.propozycje sparingów z championami wypadają na ostatni tydzień przed walką(gdzie powinno się odpocząć aby stamina się zregenerowała), czy można to zrobić w innym tygodniu.

3.Od początku kariery mam 3 boosty - na siłę, refleks i coś jeszcze - jak zdobyć inne - bo pokazuje się chyba tylko sklep i możliwość ich kupienia.

4. No i mam parę innych pytań ale poczekam, czy ktoś się w ogóle odezwie

Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Fight Night Champion -

mam pytanko, czy ktoś gra jeszcze(albo sporo grał) w Legacy Mode? - bo chciałbym zasięgnąć paru wskazówek... :)

1.Na jakim obozie i co najlepiej ćwiczyć aby mieć największe przyrosty XP

2.Czy zawsze Eventy i np.propozycje sparingów z championami wypadają na ostatni tydzień przed walką(gdzie powinno się odpocząć aby stamina się zregenerowała), czy można to zrobić w innym tygodniu.

3.Od początku kariery mam 3 boosty - na siłę, refleks i coś jeszcze - jak zdobyć inne - bo pokazuje się chyba tylko sklep i możliwość ich kupienia.

4. No i mam parę innych pytań ale poczekam, czy ktoś się w ogóle odezwie

Pozdrawiam !!!

1. Sparing i tylko sparing, najlepiej na najdrozszych silowniach

2. Nie zawsze, ale każde akceptuj

3.To zalezy od silowni ktora wybierasz, tam masz co trenujesz

4. Odpowiedż na inne z mojej strony jest taka, ze choc gra zrobiła mnie w chu....chu bo nie zdobylem trofika za pokonanie rosteru a go pokonalem to jest jak dla mnie swietna bo gram w nią okolo 3 miesiące a w żadną inna nie grałem wiecej jak miesiąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich miłośników FNC !!!

Proszę o pomoc , stworzyłem w Legacy Mode zawodnika(siebie) - czy mogę tym zawodnikiem grać online pojedynki z innymi graczami? Jeśli tak to jak się nazywa ten tryb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich miłośników FNC !!!

Proszę o pomoc , stworzyłem w Legacy Mode zawodnika(siebie) - czy mogę tym zawodnikiem grać online pojedynki z innymi graczami? Jeśli tak to jak się nazywa ten tryb?

Tak możesz. Online -> World Championship

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak próbowałem , ale mój zawodnik jest w wadze lighthavyweight a tam można mieć zawodnika tylko w lekkiej, średniej lub ciężkiej - tak?

Bo już sam nie wiem, myślałem, że spokojnie mogę moim walczyć ale jak wybieram aby pobrał zawodnika,

jest komunikat, że nie ma żadnego zawodnika w tej wadze stworzonego (???)

Czy są jakieś procedury, które trzeba wykonać aby grać swoim zawodnikiem z Legacy Mode, np.przejść na emeryturę(ja ciągle jeszcze nim gram karierę), czy go gdzieś skopiować ?

Proszę o pomoc , bo coś nie mogę sobie nim pograć.

Powiedzcie mi jeszcze co z tymi GYM?(online), o co w tym chodzi? - czy macie jakąś GYM gdzie są Polacy i czy walczy się między sobą czy z innymi?

Tak możesz. Online -> World Championship

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie - możecie podać jakie zrobić konkretne ustawienia aby grając na wersji 1.02 było jak najwięcej obrażeń i krwi (physical damage mam na maxa w prawo) .

Z góry dzięki - pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×