Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie napiszcie jak wgrywać własne utwory muzyczne PLS!!!

Musisz na pendrive stworzyc folder MUSIC (duzymi literami) wgrac tam muzyke, potem podlaczyc do soniaka i w zakladce muzyka ps3, stworzyc nową playlistę. Potem gdy odpalisz fn bedziesz mogl dodawac utowory z tej playlisty :).

Ja to koncze grac online w tą grę, bo wzbudza we mnie agresję <_<. Co trzy walki dostaje disconnect mimo braku lagów i oczywiscie zalicza mi porazkę, mimo "wygranej" walki heh. W zadnej grze nie mam takich problemów, te serwery pod FN są dupne jakies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj FNC i troszkę jestem zdziwiony gdzie jest Floyd Mayweather Jr, juan manuel marquez, amir khan, antonio margartio, tomasz adamek i wielu innych, jest na PSN jakiś patch czy coś który ich dodaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma patcha. Możesz ściągnąć stworzonych przez innych graczy zawodników, niektórzy są nawet przyzwoicie zrobieni. Co ważne za darmo i bez niepotrzebnego kombinowania(jak np w PES)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma patcha. Możesz ściągnąć stworzonych przez innych graczy zawodników, niektórzy są nawet przyzwoicie zrobieni. Co ważne za darmo i bez niepotrzebnego kombinowania(jak np w PES)

z tym 'przyzwoicie' to przesadziłeś troszkę xD nawet Ci zawodnicy co są już np. bracia kliczko to twarze są masakryczne jakby nie napisali kto to to pewnie po twarzy bym się nie zorientował :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym 'przyzwoicie' to przesadziłeś troszkę xD nawet Ci zawodnicy co są już np. bracia kliczko to twarze są masakryczne jakby nie napisali kto to to pewnie po twarzy bym się nie zorientował :biggrin:

Bez przesadyzmów z tymi Kliczkami hehe, nie wiem gdzie widzisz problem ;p. Ja znalazłem paru zawodnikow naprawde swietnie odwzorowanych, na przykład Mayweathera, Golote, Marqueza i duzo wiecej (jest nawet idealny Rocky hehe).

Wystarczy dobrze poszukac. Znajdziesz tam nawet harrego pottera, ktory jest masakrycznie dobrze odwzorowany i walczy w flyweight :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o jakieś rady dla początkującego. Mam problem z blokiem, trzymam przycisk bloku a ciosy przeciwnika i tak przechodzą. Włączyłem poziom ten jeden wyżej od najłatwiejszego i od razu mam problem w pierwszej walce. Ciosy wchodzą jak w masło.

Nogi nogi i jeszcze raz nogi do tego balans tułowiem - sam blok nie wystarczy - pewnie do tego jeszcze masz słabą siłę bloku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w ogóle w to ktoś on-line? Czy po patchach które skutecznie zmasakrowały całkiem dobrą grę, wszyscy odpuścili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gra jest do dupy ! :/ Od kiedy Kliczko nie ma sił już w 5 rundzie przy wolnej walce...

Każdy może mieć słabszy dzień :)

Teraz mało osób gra w OWC, z racji tego patcha, zresztą sam przestałem. Miałem rekord przed patchem 30 - 4 Adamkiem a po patchu zacząłem dostawać po dupci bo Adamek w 5 rundzie miał już mało staminy, a dobrze wiemy jakim tempem Adamek walczy na prawdę :)

Najbardziej śmieszą mnie zawodnicky którzy nazywają mnie body spammerem - czy bijąc 65 % ciosów na tułów a resztę na głowę można kogoś tak nazywać ?

Przecież to boks - jeśli walczy się technicznie i bez fauli wszystko jest dozwolone - a zauwazyłem ze częśc moich rywali nie znajduje sposobu na ciosy na tułów - ale to już chyba nie jest mój problem , jednak ciosy na korpus są wyniszczajace i będe jeszcze bardziej nad nimi pracował :)

Edytowane przez efektywny1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może mieć słabszy dzień :)

Najbardziej śmieszą mnie zawodnicky którzy nazywają mnie body spammerem - czy bijąc 65 % ciosów na tułów a resztę na głowę można kogoś tak nazywać ?

Przecież to boks - jeśli walczy się technicznie i bez fauli wszystko jest dozwolone - a zauwazyłem ze częśc moich rywali nie znajduje sposobu na ciosy na tułów - ale to już chyba nie jest mój problem , jednak ciosy na korpus są wyniszczajace i będe jeszcze bardziej nad nimi pracował :)

Super. Prawdopodobnie też nazwał bym Cię body spammerem :whistling: ale po części masz rację, jeśli to nie jest faul, to możesz tak grać.

Ja osobiście uważam, ze hard hit w korpus to błąd tej gry, dlatego tak nie robię (robiłem), żeby nie psuć sobie zabawy, bo mam gdzieś ranking OWC. No i w zasadzie dlatego przestałem też w to grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Prawdopodobnie też nazwał bym Cię body spammerem :whistling: ale po części masz rację, jeśli to nie jest faul, to możesz tak grać.

Ja osobiście uważam, ze hard hit w korpus to błąd tej gry, dlatego tak nie robię (robiłem), żeby nie psuć sobie zabawy, bo mam gdzieś ranking OWC. No i w zasadzie dlatego przestałem też w to grać :P

Nigdy nie używam hard hitów - zwykłe ciosy na korpus , lewo , prawo - często prosty zeby ustawiać pod siebie rywala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - zacząłem grać w ONLINE -> RANKED MATCH i zauważyłem, że niektórzy są szybsi,silniejsi itd - kupiłem boost i nic to nie zmieniło - czy jest ktoś kto wie jak uaktywnić boost ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o której dzisiaj na ringu może pojawić się Helenius ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o której dzisiaj na ringu może pojawić się Helenius ?

Gala zaczyna sie o 21:30 (przynajmniej na moim streamie), a Helenius walczy przedostatni :).

no i oczywiscie chisora zostal oszukany, ehh jak ja kocham te sędziowanie ;) wszystkie osoby odpowiedzialne za ten werdykt powinny zdechnac

Edytowane przez timoN_hardkoR ♥
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wiecie może czy idzie mieć lepszy overall niż 91 w grze?? Ogólnie twórcy mega frajerzy, że pozbyli się krwi, dopiero w dodatku do wykupienia jest. Teraz w bare knuckles OWC nikt nie gra bo mało wiary to ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wiecie może czy idzie mieć lepszy overall niż 91 w grze?? Ogólnie twórcy mega frajerzy, że pozbyli się krwi, dopiero w dodatku do wykupienia jest. Teraz w bare knuckles OWC nikt nie gra bo mało wiary to ma.

Jak sie pozbyli krwi, skoro w kazdym moim pojedynku "krew sie leje" :> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pozbyli krwi, skoro w kazdym moim pojedynku "krew sie leje" :> ?

Teraz w zwykłej walce krwi jest mało zobacz bare knucles rule tam się krew dopiero leje, wcześniej było tak i w zwykłych walkach jak porządnie obiłeś przeciwnika. Teraz przeciwnik nie zdąży się zakrawić bo prędzej zafunduje mu KO.

Wkurza mnie w Bare knucles teraz nikt nie gra co najwyżej w zwykle OWC trochę ludzi pyka.

Ktoś zna odpowiedz na pytanko moje czy można miec overall ponad 91???? W końcu po coś zdobywam te punkty po zwycięstwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew jest i to dużo, nie wiem o co Ci chodzi, dzisiaj Wawrzykiem w OWC rozbiłem twarz jakiemuś ruskiemu aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem nie da sie ich wymienic na boosty?

Nie wiem jak to zrobić mam podan 5000 expa.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, mam prośbę o porady dla nowostworzonego zawodnika w OWC , budowa Tysona, częste ciosy: jab,prawy prosty, lewy podbródkowy - ovr.81

Co rozwijać aby nie schrzanić sobie kariery w OWC

Jak na razie mam 2wygrane, 0porażek, 2przez KO

Proszę o porady jak rozwijacie zawodnika, aby było dobrze..

Pozdrawiam Wszystkich !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę mniej więcej po równo, daje więcej na kombinacje, prawy i lewy prosty i oczywiście blok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej gram od niedawna Wladkiem i czasem tej gry nie rozumiem z 25 kontr wchodzi mi 24 silnych prawych a typ stoi dalej a czasem po trzech nie istnieje no i wtym OWC ciężko znalesc przeciwnika a jak juz znajde to becki zrobilem zawodnika pod wladka w OWC mam pol na pol 25 na 25 a level dalej 2 jak zdobyc wyższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna ogladac walki kogos online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×