Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się tego ustawić, tak samo jak staminy na zadawalajacym poziome. Gdyby to było takie proste to nikt nie narzekałby na tego patcha.

Stamina reaguje minimalnie. Między zero a max różnica jest mała.

Przy uszkodzeniach na max jedynie są na skórze lekkie zaczerwienienia.

Jedyne co się da zrobić to przy modyfikacjach suwaków pojedynki trwają 6-7 rund a nie 3, ale krwi i tak nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy jest jakaś opcja żeby zagrać w jakimś turnieju? oczywiście online o jakiś pas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za tryb Legacy (kariera) i o dziwo gra się bardzo przyjemnie. Na razie kilkanaście walk, ostrożne prowadzenie zawodnika w stylu polskich mistszów typu Kołodziej whistling.gif

Pomijając fakt, że samo prowadzenie kariery ma mało wspólnego z rzeczywistością same walki w tym trybie są bardzo przyjemne.

Są uszkodzenia i stamina nie leci na łeb na szyje thumbsup.gif

Krwi jeszcze nie widziałem, ale opuchnięcia i rozcięcia są powszechne. Może jak zainwestuje w inne ciosy niż podbródkowe można będzie obić przeciwnika do krwi.

Jest też TKO, ale niestety zdażyło mi się przez TKO tylko przegrać 2 razy.

Przeciwnik ledwo żywy, zdrowie na 10% na jedno oko nie widzi nic, cały zapuchnięty w 7 rundzie sędzia w końcu przerywa walkę i .... wygrywa przeciwnik WTF?dry.gif

4 razy leżał na deskach, wszystkie rundy wygrane 1-2 pkt, ale to nie ważne małe rozcięcie pod moim okiem jest decydujące. Nie jestem w stanie kontynuować walki....

Sytuacja zdążyła mi się 2 razy, niestety trzeba było wczytać LOAD bo nie uznaję takiego robienia w wuja.

Zainwestowałem w umiejętności defensywne oraz wytrzymałość na ciosy.

Zobaczę co będzie dalej, jak takie kwiatki będą w walkach o mistrzostwo to znaczy. że absolutnie wszystkie tryby w tej grze są niegrywalne.

BTW Na storze można kupić sam tryb Champion za 4,99 euro (chyba 18zł?) Chyba pierwsze w historii sprzedawanie gry na części.

Ciekawe czy znajdą się chętni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb jeszcze wyjdzie Ci bokiem, jak koło 30 walki będziesz miał już wszystkie trzy pasy i będziesz je bronił z trzeba zawodnikami na krzyż przez kolejne 20 pojedynków by dobić do GOAT.. Dodatkowo nie wiem po co tam jest tyle gierek treningowych, jak sensowny wzrost zapewniają tylko sparingi. No i chyba najgorsza rzecz-w drugiej połowie kariery masz już tak sprawnego zawodnika, że wszyscy padają już koło 2-3 rundy, także nuda, nuda, nuda. Dodam, że rozgrywam ten tryb zawsze na największym stopniu trudności i nie wiem jak to wygląda na innych. Na prawdę straszne jest to co oni z robili z tą grą, a bez łatek pograć nie mogę, bo wiesza mi się na kalendarzu i radą na to jest tylko aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zacząłem od najniższej wagi i gram Donaire. Myślę że jestem w stanie dojść nawet do średniej (ciekawe czy się da ?) bo Nonito ma niezłe warunki wzrost - zasięg. (lepsze niż Manny)

15 pasów do zdobycia w FNC. Myślę że czeka mnie niesamowita kariera tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Adamek?

Możesz ściągnąć w "Share Boxer" czy coś takiego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakieś kody żeby odblokować wszystkie postacie? Bo kupiłem tą gierke tylko na imprezki (sprawdza się wyśmienicie) a nie dla celów przechodzenia kariery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Mianowicie, chcę sobie kupić FNC i mam pytanie dotyczące bokserów, Czy można jakoś ściągnąć fighterów takich jak ( w sumie to m.in)Floyd Mayweather Jr. czy Tomasz Adamek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można. Są robieni przez innych graczy. Nie są idealnie odwzorowani, ale niektórzy są zrobienie na stosunkowo wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można pobrać bokserów, lecz zanim znajdziesz coś co Cię interesuje to zajmie Ci z 10 minut, bo ludzie robią więcej postaci dla 'jaj'. Share Boxer jest zalany takimi bokserami jak Barack Obama, 2Pac, Bieber itp... Ja osobiście znalazłem Floyda, fajnie odwzorowany. Tomasz Adamek wogóle nie podobny, zaś Andrew Golota odwzorowany jak dla mnie idealny, tylko jakiś fanboy go chyba robił, bo wszystko ma na full i jest na poziomie 100.

Panowie jak szybko odblokować wszystkie postacie? Bo kupiłem tą giere na imprezki, i ostatnio z chłopakami graliśmy to połowa bokserów była zablokowana :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak szybko odblokować wszystkie postacie? Bo kupiłem tą giere na imprezki, i ostatnio z chłopakami graliśmy to połowa bokserów była zablokowana :(

Przejść tryb Champion Mode (odblokowujesz Bishopa, Frosta i stworzenych zawodników przez twórców) lub kupić na PSS (młody Foreman, De la Hoya, Pacquiao itd. i legendy tj. Marciano, Louis itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakieś kody żeby odblokować wszystkie postacie? Bo kupiłem tą gierke tylko na imprezki (sprawdza się wyśmienicie) a nie dla celów przechodzenia kariery.

Miałem ten sam problem, zerknij na chwilę na tryb kariery i zanim się zorientujesz będziesz się męczył z Frostem w ostatniej walce :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o jakieś rady dla początkującego. Mam problem z blokiem, trzymam przycisk bloku a ciosy przeciwnika i tak przechodzą. Włączyłem poziom ten jeden wyżej od najłatwiejszego i od razu mam problem w pierwszej walce. Ciosy wchodzą jak w masło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o jakieś rady dla początkującego. Mam problem z blokiem, trzymam przycisk bloku a ciosy przeciwnika i tak przechodzą. Włączyłem poziom ten jeden wyżej od najłatwiejszego i od razu mam problem w pierwszej walce. Ciosy wchodzą jak w masło.

Defensywa w trakcie walki nie opiera się wyłącznie na gardzie jak i samej obronie, workiem nie jesteś ;) Bez znaczenia jak długo będziesz się bronić, w końcu padniesz. Musisz polegać na balansie ciałem,poruszaniu się po ringu - to w sporym stopniu jest zależne od dobrze dobranej kontry. Prócz tego dystans, w zależności z jakim przeciwnikiem masz do czynienia musisz utrzymywać pewień stosunek - agresywny i krótki dystans w stylu przeciwnika zwali z nóg po pierwszych rundach jeżeli nie będziesz kontrolował swego dystansu. Każdy zawodnik ma własny styl i polega na własnych umiejętnościach. Najskuteczniejszy jest atak gdy przeciwnik się tego nie spodziewa - to logiczne, a to znaczy że kontry dają największy efekt. Przerwanie ataku i kontrola.

Swoją drogą, mam za sobą kilka godzin gry - nie mam zbytnio czasu, jednak wsiąkam w ten tytuł :biggrin:

Edytowane przez hanti
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, zerknij na chwilę na tryb kariery i zanim się zorientujesz będziesz się męczył z Frostem w ostatniej walce :ok:

Gram na easy i nie umię go pokonać. Dobijam te 75/75 uderzeń w brzuch, ale później już nie umię wstać bo wcześniej leżałem 2 razy na deskach. Nie wyobrażam sobie jaki on jest potężny na wyższym poziomie :)

Czyli resztę oprócz Bishopa i Foresta da się odblkować tylko przez kupno tego pakietu za 24 pln?? A długo zajmuje gra w karierze żeby ich odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli resztę oprócz Bishopa i Foresta da się odblkować tylko przez kupno tego pakietu za 24 pln?? A długo zajmuje gra w karierze żeby ich odblokować?

Tryb Champion to ok. 5h. Ciekawy i przyjemny :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5h to chyba z powtarzaniem zadań.

Mi przejście na easy większość za 1 razem zajęła 1:40 i taka jest realna długość, wszystko ponad to, to powtarzanie checkpointów i długość walk.

Jeżeli męczymy się z przeciwnikiem 10 rund zamiast 2 można dodać 0,5h na walkę.

Wszystko zależy od wybranego poziomu.Tryb jest krótki, ale można go sobie sztucznie wydłużyć.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5h to chyba z powtarzaniem zadań.

Mi przejście na easy większość za 1 razem zajęła 1:40 i taka jest realna długość, wszystko ponad to, to powtarzanie checkpointów i długość walk.

Jeżeli męczymy się z przeciwnikiem 10 rund zamiast 2 można dodać 0,5h na walkę.

Wszystko zależy od wybranego poziomu.Tryb jest krótki, ale można go sobie sztucznie wydłużyć.

łeee na Easy... Ja byłem bardziej ambitny ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobrałem gre z pss strone i mam tylko tryb champion reszta zablokowana, o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pomogło poczekanie kilkunastu sekund w menu głównym i wszystkie kłódki, które tam były poznikały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×