Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

pobrałem gre z pss strone i mam tylko tryb champion reszta zablokowana, o co chodzi ?

Bo pobrałeś sam tryb champion. Cała gra jest kilka razy droższa. Ile dałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pobrałeś sam tryb champion. Cała gra jest kilka razy droższa. Ile dałeś?

Na PSS jest full gra, tylko musi ściągnąć wszystkie pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może zrobimy jakiś turniej tutaj wokół nas ? Waga ciężka, 10 osób i rankingi byśmy porobili :) Byłaby zabawa : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś poszło, ale mam jeden tryb zablokowany w game modes, to chyba to ze bez rekawic mozna sie tłuc ? ile on kosztuje na psn ktos wie ?

Jeszcze takie mam pytanie, jak ustawic te suwaki z damage stamina itd, zeby była krew i obrazenia bo poki co to nie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pytanie było już zadane dziesiątki razy. Nie da się ustawić, nawet gdy suwakiem wyjedziesz poza ekran

Krew jest w multi i trybie kariery. W normalnych walkach 1 vs 1 lub 1 vs CPU nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak usunac patcha ? i jak ustawic suwaki zeby dosyc przyjemnie sie gralo ?

Edytowane przez Ronbalto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos senswonie wyjasnic dlaczego gdy przeciwnik sie do nie przytula spada mi pasek staminy? I nie mowie o tym zoltym tylko ogolnym pasku wytrzymalosci. Przeciez to jest chore. Clinch sluzy do odpoczynku a nie jeszcze wiekszego zmeczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spytam o boks ogólnie, nie o grę. Ma ktoś może link do transmisji dzisiejszej walki Granta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spytam o boks ogólnie, nie o grę. Ma ktoś może link do transmisji dzisiejszej walki Granta ?

Rowniez nie moge znalesc tego streama, ale to nic bo przeciez dzis ufc oraz walka chaveza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko wolałbym obejrzeć walkę Granta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bare knuckles mode jest do kupienia na pss ? warto kupic? jaka cena ? tam krew sie leje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w temacie - czy są jakieś przesłanki o nowym Fight Night na 2012 rok?

- jeśli tak , podajcie proszę linki :)

pozdro dla Wszystkich Fighterów !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nowym Fight Nighcie chyba nie ma nic nowego. Pewnie nie wyjdzie żaden w 2012 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gra jest do dupy ! :/ Od kiedy Kliczko nie ma sił już w 5 rundzie przy wolnej walce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , stworzyłem sobie zawodnika w wadze ciężkiej próbuję grać w World Championschip i nikogo mi nie znajduje, stoczyłem tylko 2 walki(wygrałem) i dalej nic

Nie wiem czy nikt w to nie gra, czy co się dzieje... :(

A jak z tym u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mało osób gra w OWC, z racji tego patcha, zresztą sam przestałem. Miałem rekord przed patchem 30 - 4 Adamkiem a po patchu zacząłem dostawać po dupci bo Adamek w 5 rundzie miał już mało staminy, a dobrze wiemy jakim tempem Adamek walczy na prawdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram swoim zawodnikiem i nie narzekam jakos na brak staminy, sporo walk walczylem do 10 rundy, niektore do decyzji i stamy mi starczalo na 50%. Jedynie jak przeciwnik dobrze bije po bebechach to problem sie pojawia w pozniejszych rundach.

Nie mam problemów z znalezieniem przeciwnika, natomiast wkurwia mnie to ze w niektorych walkach wyskakuje nagle Waiting for user, po czym polączenie zanika a mi zalicza przegraną. Nie ogarniam tego, napewno to nie wina mojego neta. Mialem juz takich sytuacji z 5 grajac jedna postacia przez dwa dni. Ostatnio rowniez zdarzylo mi sie cos takiego, ze wygralem walke a zaliczylo mi przegraną. Nokaut zaś mialem zaliczony do statystyk. -__-

Edytowane przez timoN_hardkoR ♥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem 2 walki w OWC i o dziwo jedną stoczyłem na całym dystansie :) Tak się zacząłem zastanawiać, trafiałem go często moim Furym, bomby z prawej ręki, a on upadł tylko 2 razy i wytrzymał do końca, przy czym wcześniej biłem się z kolesiem który po takich bombach jak on dostawał padał na deski bez zamroczenia. Ciekawe jak to jest, że jeden tak upada, a drugi tak, może szczęka się losuje ? :D Bo w obydwu walkach bomby wchodziły czyściutko... A tutaj statystyki walki :)

http://imageshack.us...zdjcie0607.jpg/

http://img41.imagesh.../zdjcie0608.jpg

Edytowane przez Bamek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem od czego zalezą te flash KO :D. Ostatnio pare razy znokautowałem jednym ciosem (sędzia nie liczył nawet) OVR 84, zaś z OVR 79 walcze do prawie samego konca :D. Moze OVR to głownie siła ataku, obrona i wytrzymalas sie w to nie wlicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba po prostu trzeba mieć od tak, jak Ci gra da, to masz mocną szczęke :D Wcześniej jak w OWC miałem Adamka, bo mnie mogli lać i nawet nie odczuwał tego mój bokser :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o poradę - stworzyłem sobie zawodnika(samego siebie ze zdjęcia) - ovr 80, z tym że na cechy "na drugiej stronie" - (siła, szybkość, stamina, refleks )dałem wszystkie powyżej 90,

więc na cechy ze strony pierwszej niewiele punktów zostało, zacząłem przegrywać wszystkie walki(chodzi mi o tryb olnline OWC) ,

bo moje ciosy jakby nie robiły wrażenia na przeciwnikach - czy to właśnie jest powód?

Ile daliście na power, speed, stamina, refleks tworząc zawodnika? (może trzeba dać ok. 70 na każdy, a resztę zainwestować w ciosy?)

Proszę o poradę, stworzę boksera jeszcze raz i może lepiej mi pójdzie, podzielcie się doświadczeniami proszę....:)

Pozdrawiam wszystkich fanów Fight Night !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, czy da się np. Kliczkiem czy Hayem po prostu poboksować w worek ? Bez żadnych punktów itp, taki trening ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, czy da się np. Kliczkiem czy Hayem po prostu poboksować w worek ? Bez żadnych punktów itp, taki trening ?

Game modes-> Training

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś założony jakiś aktywny gym ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×