Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam zamiar na dniach zakupić sobie tą część FN. Pytanie moje takie - czy online pass jest niezbędny do wszystkich funkcji online oraz czy istnieje możliwość wyboru czy chce się wgrywać nowy patch czy też nie?

Poczytałem parę stron i widzę, że jednak nie był to najlepszy ruch ze strony EA. Czy gra warta jest zakupienia dla grania offline w trybie single i czasam multi? Czy trybe online daje jednak wiele satysfakcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam gre z PS Store i powiem tak, Passa musisz miec aby zagrac online, przed patchem nie wiem jak bylo ale gra sie nie najgorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej a ja gram czxesto w boksik gierka super ale mam pare pytan pomoglbymi ktos,niestety nieznam angielskiego wiec...mam male problemy hehe np niewiem co to sa te medale jesli wchodze w swojego boksera chce mu dodac SKILL ,wciskam R2 i tam tez moge kupic jakies medale za zebrane xp.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne pytanie do bardziej doświadczonych graczy ode mnie;) Kupiłem i ściągnąlm gierkę z PS Store - dobra cena, mimo braku płytki. Pytanie tyczy się sprawy z patchem. Liczyłem zgodnie z zapowiedziami na ostre ringowe wojny, obite twarze,peknięte łuki brwiowe i 10-12 rundowe wyniszczające pojedynki. A mam max 4 rundy, zero śladów walki i słaniających się na nogach bokserów po kilku seriach wyprowadzanych ciosów. Czytałem w tym temacie ,że ma to związek z patchem.

1. Czy ten patch da się usunąć na wersji pobranej z PSSTORE ? Jeśli tak to jak i czy da się pomijać instalację tego patcha pomimo stałego łącza internetowego konsoli?

2. Czy mam pecha czy naprawdę ciężko jest znaleźć przeciwnika do gry online?

3. Właściwie dlaczego zrezywgnowano z głównego atutu gry ,czyli zniszczeń i uszczerbków na zdrowiu zawodników, który samo EA promowało w trailerach gry?

4. Czy kupienie FNC Bundle umożliwia instalację gry na więcej niż jedną konsolę?

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Nie wydaję mi się aby była taka możliwość, chyba że pobierałeś go osobno. Jeżeli wersja z PS store zawierała patch od początku to mogiła.

2) W godzinach wieczorno-popołudniowych nie powinno być problemu, przynajmniej w wadze ciężkiej

3) To pytanie do EA, dlaczego popsuli grę. Trudno zrozumieć tą decyzję.

4) Jak każdą rzecz zakupioną w PS Store możesz zainstalować na 2 konsolach.

Jak chcesz krew i uszkodzenia to jest w trybie kariery i walkach online. W trybie walk 1 vs 1 lub 1 vs CPU nie ma. Dlaczego? To pytanie do EA Sports.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam na krew,nie nazekam nawet jak gram normalnie multiplayer jest,krew itp.....wkurza mnie tylko bo mi zacina czasem,i to nawet dosc czesto niewiem czemu..... krew jest w zaleznosci od uderzen pewnie -nie powiem ale wolalbym jej wiecej,ale zeby oczy byly napuchniete ,podbite to faktycznie oto ciezko.....;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z inne beczki. Wiadomo kiedy będzie nowy FN ?

Ten był bardzo udany wg mnie jeśli chodzi o singiel, choć przydałby się jeszcze jeden poziom trudności (wyższy ma się rozumieć). Chętnie bym pograł w nowego FN, mam nadzieje że w nowej edycji nie będzie możliwości wygrywania pojedynków online przez body spamerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najprościej pokonać Frosta w trybie kariery :) jak unikać jego ciosów w pierwszych rundach ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najprościej pokonać Frosta w trybie kariery :) jak unikać jego ciosów w pierwszych rundach ? :>

Uciekać, uciekać i jeszcze raz uciekać. Trzeba unikać jego ciosów, bo wystarczy, że raz się zagapisz i może być po walce. Najtrudniejsze moim zdaniem jest 75 ciosów w korpus. Ja doskakiwałem, wyprowadziłem kilka sierpowych i odskok (inaczej zresztą chyba się nie da). Poza tym, jak było już pisane wyżej nie każda walka wygląda tak samo. Często bywa tak, że Frost wyprowadza znacznie więcej ciosów niż zwykle. Polecam jednak ciągle filmiki na youtube, będziesz przynajmniej wiedział jak ta walka powinna wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciekać, uciekać i jeszcze raz uciekać. Trzeba unikać jego ciosów, bo wystarczy, że raz się zagapisz i może być po walce. Najtrudniejsze moim zdaniem jest 75 ciosów w korpus. Ja doskakiwałem, wyprowadziłem kilka sierpowych i odskok (inaczej zresztą chyba się nie da). Poza tym, jak było już pisane wyżej nie każda walka wygląda tak samo. Często bywa tak, że Frost wyprowadza znacznie więcej ciosów niż zwykle. Polecam jednak ciągle filmiki na youtube, będziesz przynajmniej wiedział jak ta walka powinna wyglądać.

Dzięki wielkie za info na ten temat :D muszę usiąść do tej walki przygotowany max :) dziś dotrwałem prawie do końca 4 rundy :D niestety dostałem gonga pod koniec :> i już nie mogłem wstać :D

A teraz pytanie z innej beczki są PL gracze którzy organizują jakieś turnieje ? pomiędzy sobą pytam z ciekawości bo chętnie bym się pobawił w coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proste pytanie.

Co wybrać? Fight Night Round 4 czy Finght Night Champion? :)

Proste pytanie to i prosta odpowiedź, FNC oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko odnośnie legacy mode. Gram w MW mam już 2 pasy, czy po zdobyciu 3 jest możliwość zmiany kategorii wagowej np. na HW???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, o co chodzi w treningu na worku - taka strzałka w dół i lekko zakręcona ? Nie mogę sobie z tym poradzić, a że pojawia się ona raz na jakiś czas to nie mam za dużo opcji do strzelenia jak ją wykonać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę do jakiejś hali "Gyms", wiec jakby ktos szukał zawodnika to jestem gotowy :P

Gram online head to head oraz OWC, mam kilka tysięcy punktów xp i nie wiem jak je odpowiednio wykorzystać, aby mój zawodnik bił mocniej i miał lepszą kondycję, jak to zrobić?

Grajac online OWC nie widzę staminy oraz health przeciwnika (moja stamina i health jest widoczna) i moje pytanie brzmi: czy da się to jakoś ustawić, czy w opcji gry online się nie da?

Dopowiem tylko, że w głównych ustawieniach gry My corner/ setting w HUB ustawione jest na health i stamina.

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Pozdrawiam: Cris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bedzie mi ktos w stanie odpowiedziec na szybko zanim pojde do sklepu po gre.

Czy w online sa problemy ze znalezieniem przeciwnika i polaczeniem sie znim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mnie ciekawi jak sie gra onnline czy jest jakis fajny system motywacji rankingow itp jest promocja w empiku na ta gre chyba za 100 zl z groszem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spozniliscie sie jakis prawie rok ;) jesli chodzi o gre w te gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spozniliscie sie jakis prawie rok ;) jesli chodzi o gre w te gre

Wiesz ostatnio odpalilem EA MMA, ktore sprzedalo sie raczej slabo, a online smiga(przynajmniej w ciezkiej wadze). Mimo iz jest starszy niz FNC ;)

No nic co sie stalo to sie nie odstanie, ja kupilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie urażę tu wielu fanów tej gry, wybaczcie. Ale wczoraj grałem ju kolegi, miałem pierwszą styczność z tą grą i... o mało co nie spadłem z fotela, ze śmiechu. Grałem z kolegą, na 2 pady. Włączyliśmy Fight Now, no i szczerze mówiąc spodziewałem się grafiki jak w porządnym symulatorze, i wgl. wielu realnych elementów. A dostałem... No właśnie, dostałem Fight Night Champion - dużych zawodników i mały ring - to pierwsze rzuciło mi się w oczy. Nie żebym atakował tą grę, jej fanów, ale wytłumaczcie mi - czy taki brak realizmu podoba wam się w tej grze? Walka to po prostu zwykłe naparzanie się pięściami, sam przyjąłem z 10 ciosów na twarz pod rząd. Zero krwi, do nokautu kolega potrzebował kolejne 10 ciosów, które wyglądały naprawdę śmiechowo . Wstałem spowrotem na nogi, i cóż znowu bezsensowne i nierealistyczne naparzanie się (bo walką tego nie nazwę) pięściami. Potem dostałem z główki (w boksie?) i zaliczyłem deski. Wybaczcie raz jeszcze, ale Mortal Kombat ma już ciekawszy system walki. To miał być symulator boksu, a mi to wygląda na arcadową nawalankę.:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OG_lot napisał :

Walka to po prostu zwykłe naparzanie się pięściami, sam przyjąłem z 10 ciosów na twarz pod rząd

To widocznie nie umiesz grać, każdy walczy inaczej, możesz iść na wojne i skończyć walkę w 1 rundzie a możesz też walczyć taktycznie przez dłuższy dystans...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widocznie nie umiesz grać, każdy walczy inaczej, możesz iść na wojne i skończyć walkę w 1 rundzie a możesz też walczyć taktycznie przez dłuższy dystans...

Z tego co do tej pory ogralem, to ogarneli stamine lepiej, bo wlasnie machac rekami przez 12 rund sie nie da(przynajmniej w trybie champion). To akurat zaliczyl bym na ogromny plus.

A co do uderzenia glowa, mozna to zrobic jak i mozna udezyc ponizej pasa. Nie widze w tym nic dziwnego, zwlaszcza, ze i ktos, kiedys, komus przeciez odgryzl ucho w rzeczywistosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co do tej pory ogralem, to ogarneli stamine lepiej, bo wlasnie machac rekami przez 12 rund sie nie da(przynajmniej w trybie champion). To akurat zaliczyl bym na ogromny plus.

A co do uderzenia glowa, mozna to zrobic jak i mozna udezyc ponizej pasa. Nie widze w tym nic dziwnego, zwlaszcza, ze i ktos, kiedys, komus przeciez odgryzl ucho w rzeczywistosci.

Ok ok, ja tylko oceniłem grę przez takie pierwsze wrażenie. Po prostu spodziewałem się symulatora w stylu emm powiedzmy UFC lub Ea Sports MMA i byłem zdziwiony że tyle ludzi zachwyca się taką rozgrywką:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×