Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na psn pojawiło się Fight Night Champion – All Modes Bundle - czy ktoś wie czy to normalna wersja gry - jak w przypadku wersji pudełkowej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na psn pojawiło się Fight Night Champion – All Modes Bundle - czy ktoś wie czy to normalna wersja gry - jak w przypadku wersji pudełkowej ?

Tak jest to normalna wersja gry, sam własnie zakupilem, wazy 5.5gb

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to normalna wersja gry, sam własnie zakupilem, wazy 5.5gb

Dzięki :) . Mam też pytanie, zawsze mnie to ciekawiło: dużo osób kupowało gry na spółkę na psn - i tu pytanie - nie mieliście problemów z graniem online ? - z online pass'ami ? W sumie zakupy na spółkę się skończyły(a i tak nie miałem ochoty z nich korzystać), ale ciekawi mnie ten temat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w fifke 12 i batka 3 kupionego na spolke, wiec nie ma zadnego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy na spolke nic nie kupilem, od kolegi sciagnalem tylko tekkena 5 i hustle king nic poza tym i mu nie placilem, zawsze wolalem pudelkowa wersje gry a FNC kupilem z stora mozna powiedziec z ciekawosci ile gra wazy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy na spolke nic nie kupilem, od kolegi sciagnalem tylko tekkena 5 i hustle king nic poza tym i mu nie placilem, zawsze wolalem pudelkowa wersje gry a FNC kupilem z stora mozna powiedziec z ciekawosci ile gra wazy :P

Też wole wersje pudełkowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadlem na pomysl z turniejami o mistrzostwo itp, ciekawe ilu polakow jeszcze gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem Fight night Champion, pograłem bez patcha i grało się zajebiście, a teraz gdy zainstalowałem patcha, to po 1/2 ciosach od przeciwnika mam 0 staminy i całą rundę nie mam siły walić mocno..

Jak to naprawić? W opcjach co ustawić? Max na lewo czy na prawo? Tak samo z krwią, zero zadrapań itp.

Pozdrawiam

Edytowane przez darkeldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem Fight night Champion, pograłem bez patcha i grało się zajebiście, a teraz gdy zainstalowałem patcha, to po 1/2 ciosach od przeciwnika mam 0 staminy i całą rundę nie mam siły walić mocno..

Jak to naprawić? W opcjach co ustawić? Max na lewo czy na prawo? Tak samo z krwią, zero zadrapań itp.

Pozdrawiam

Jak się cofniesz troszkę w temacie, to wszystkiego się dowiesz.

Możesz suwać sobie do woli, i tak to nic nie da. Dzięki patchowi całkiem udana gra stała się całkiem nie udaną grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veezo :

Nie jesteś pierwszy, który na to wpadł, też proponowałem ale nikt się nie zgłosił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zorganizowania turniej, walka o mistrzostwo w wadze ciezkiej bez stworzonych zawidnikow. Ja moge stworzyc strone oraz grafike ale w sprawach organizacji moge tylko pomoc oraz zasady i ktos kto ma o boksie pojecie bo ja za duzego nie mam. Jezeli zbierzemy z 12-20 graczy oraz z 2 ludzi oprocz mnie do organizacji mozna stworzyc cos. Chetnych prosze sie wypowiadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zawsze moge cos zagrac, mimo iz do orlow juz nie naleze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zagrać i pomóc w tej stronce.. ;) Kontakt jest do mnie pod nickiem, jak jestem na gg walić śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie znajdę jakiś dobry tutorial/ poradnik do Fight Night Champion ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę, ale niestety nie po polsku ale myślę że da się zrozumieć.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mój pierwszy post...zapewne będzie zignorowany bo tak zawsze jest przy nowych użytkownikach. Może kogoś zaciekawi, że w temacie FNC wypowiada się kobieta :> A kobiet to jakoś mało na forum zauważyłam :> Tak tak! Zdarzają się kobiety które grają na PS3 :D

Ciekawi mnie czasem jak by zareagował któryś z moich przeciwników online jakby sie dowiedział że dostał wciry od dziewczyny :D :D :D

A wracając do tematu...przejrzalam prawie cały temat i muszę powiedzieć że przywróciliście mi wiarę w ludzi. Myślałam że to coś ze mną jest nei tak i przegrywam z frajerami ale uświadomiliście mi istnienie spammerów. Nie wiem jaką ludzie mają z tego radochę? Ile ja się przy tym nasklinam :| Jaki jest sens takiej gry? No masakra. Nic mnie tak nie cieszy jk obicie takiemu mordy...prepraszam ale wzbudza to we mnie agresję. Poza tym często nie rozumiem jak to jest że kogoś obijam ciągle i nic mu nie jest.

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, pierwszy raz widzę wypowiedź dziewczyny :) Jeśli byś chciała możemy posparować heh :) Moje gg jest w avatarze, a być może kiedyś już od Ciebie dostałem wpierdziel na H2H ?:P Zapraszam na GG to się umówimy na sparing :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zagrać to możesz napisać również do mnie jak coś to pisz na GG lub tu na forum na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się dowiedzieć czy na dzień dzisiejszy opłaca się kupić tą grę jakby ktoś mógł to prosiłbym o zestawienie zalet i wad tej gry i też chciałbym się dowiedzieć czy dużo ludzi gra przez multi i czy ten tryb jest ciekawy mam nadzieję że wspomożecie kolegę w dokonaniu wyboru z góry dzięki pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mimo wszystko opłaca się kupić, czasami gra sporo osób, czasem mniej, ale zawsze jest dobra zabawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Turniejow to nie mam ostatnio zadnych pomyslow ani czasu na organizacje, moge zagrac spary, Zapraszac na PSN Veezo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×