Skocz do zawartości
thandor

Zawody Sezonowe

Rekomendowane odpowiedzi

oh, teraz czujesz się bardziej dowartościowany? :|

widocznie cos jest na rzeczy skoro poczules sie urazony moim zartem.. wybacz mi! ... i sprobuj grac bez wspomagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widział aukcję na allegro z RedBullem X2010 i F1 za 25zł ? :D

Za 25zl ludzie robia z siebie szmaty,ale co on winny ,to prawda ze glupich nie sieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie cos jest na rzeczy skoro poczules sie urazony moim zartem.. wybacz mi! ... i sprobuj grac bez wspomagania

Jeżeli to był żart to niestety ale słabo Ci wyszedł. Już lepsze żarty Karol Strasburger w Familiadzie opowiada.

Osobiście nie czuję się urażony, sam grając na padzie korzystam z jak najmniejszej liści wspomagaczy....ale czytając teksty typu "Ja to jestem PRO bo gram bez wspomagaczy, a wy jesteście nooby bo gracie ze wspomagaczami" etc. to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Każdy ustawia sobie wspomagacze wg własnych preferencji i tak jak mu wygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna...zapakowałem świeży olej do Nascara, którego miałem w garażu...i dodał mi prawie 50 BPH... jakiś olej do promów kosmicznych chyba tam mają...

Oczywiście byłem zmuszony kupić drugiego Nascara, bo limit jest do 850BPH w tych zawodach...ehh...przynajmniej pucharek wpadł za kupienie drogiego auta...

500.000 Cr; poszło lekką rąsią :) Mam nadzieję, że później to jakoś odrobię podczas normalnych zawodów. Chociaż w sumie i tak mam prawie 6mln Cr; , ale jakoś boli mnie to 500k za tego badziewnego Nascara :)

No i co do samych zawodów. To czy bez problemu tam się wygrywa, czy jednak trzeba cisnąć?

Chodzi mi o to, że jak będę jechał trochę bardziej bezpieczniej, to czy nie okaże się po 20 minutach grania, że jednak za bezpiecznie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to był żart to niestety ale słabo Ci wyszedł. Już lepsze żarty Karol Strasburger w Familiadzie opowiada.

Osobiście nie czuję się urażony, sam grając na padzie korzystam z jak najmniejszej liści wspomagaczy....ale czytając teksty typu "Ja to jestem PRO bo gram bez wspomagaczy, a wy jesteście nooby bo gracie ze wspomagaczami" etc. to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Każdy ustawia sobie wspomagacze wg własnych preferencji i tak jak mu wygodnie.

Tylko gdzie Ty widzisz, abym napisał cos o swoich umiejetnosciach? Na kilka slow zakonczonych usmieszkiem Ty sie sfochowałeś, jak wczesniej wspomniana dziewczynka. Zakladajac ze masz auto z napedem na przod (ja mam), tez strzelasz fochy jak widzisz BMW z naklejka "przedni naped jest dla dziewczynek"? A moze doganiasz goscia i mu lutujesz w zęby? Zluzuj, to tylko gra :)

A Fiacikow wciaz przejsc nie moge na zloto ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oboje "zluzujcie", GT5 to nie symulator żeby wytykać sobie kto jeździ na wspomagaczach a kto nie. A tak na następny raz - słowa kierowane do tego, któremu coś nie pasuje - przestań się interesować za mocno czyimiś problemami czy po prostu nie swoimi sprawami - czasem warto zainteresować się własnymi niż cudzymi :thumbsup:

Zawody sezonowe są do przejścia bez specjalnych napinek. Podstawa to dobre ustawienie auta (skrzynka, zawieszenie), potem dobre ogarnianie trasy (nie krzyczcie za głośno, ale w kilku miejscach skracam sobie trasę przez trawę - tym sposobem oszczędziłem sobie wyrywania włosów z nerwów). Jeśli gra na to pozwala (ścinki, odbicia się od konkurentów; real driving simulator <_< jeszcze ktoś w to wierzy?) to czemu mam sobie nie pomagać?

I po ostatnie primo, czasem warto odejść od konsoli i wrócić do niej następnego dnia. Licencje męczone w poniedziałek, we wtorek zaliczam na złoto na drugim podejściem- sprawdzone kilka razy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema zostal mi ostatni poziom w Gran turismo WRC mam kupilem cytryne c4 WRC a na 1 odcinku mam 30 sekund straty??nie wiem czemu jak wchodze w zakret spadają mi biegi do 1 jedynki zamiast po ręcznym odrazy gaz i jazda a po ręcznym spadają obroty 1 i jedzie.Napiszecie jak przechodzicie ostatni poziom i Ostatnio rajd NASCAR nim sie obejrze juz taka starta nie doodrobienia.Dzięki za odp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sugestie odnośnie Mini ?

Mi wystarczył stockowy Mini, nic w nim nie zmieniałem - pierwszego wyprzedziłem dosłownie na wyjściu z tej kompilacji skrętów w lewo przed metą. Tnij zakręty gdzie się da a bedzie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sugestie odnośnie Mini ?

zmodyfikuj auto, skróć skrzynię i tnij zakręty na jednej szykanie.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za cholerę nie mogę przejechać Hondą CRZ i Fordem focusem ST . Focusem juz byłem z 5 razy drugi ze stratą 6-8 sek do pierwszej pozycji . Próbowałem na swoich ustawieniach i na ustawieniach podawanych na forum i lipa . Muszę chyba odpocząć trochę i dla odmiany przejechać jakiegoś wytrzymałościowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z d*py, ale jedna kwestia mnie interesuje odnośnie wyścigu RX7. Czy ktoś z osób kończących ten wyścig na złoto może napisać jakie miał czasy okrążeń?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z d*py, ale jedna kwestia mnie interesuje odnośnie wyścigu RX7. Czy ktoś z osób kończących ten wyścig na złoto może napisać jakie miał czasy okrążeń?

Wystarczy zejść we wszystkich okrążeniach pozniżej 1:01 na złoto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, super, czyli jadę dobrą drogą :) Tylko kurcze czasami na dwóch, trzech okrążeniach powinie mi się noga i wchodzę powyżej 1:01. Muszę popracować nad powtarzalnością :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozna spokojnie zejsc ponizej 1:00 ;p

Spokojnie to raczej nie, ale fakt... da się... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazda za pierwszym razem, ale tego nissana to nie moge przejsc :/ Nascar w porownaniu z nim to proscizna;/ jakies sugestie? zrobilem sobie z wielkiej milosci r34 i pupa, 10 sekund straty, pewnie do urwania cos jeszcze bo z 4 razy probowalem ale nie sadze by na zloto :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nissana? To w nocy z pierwszej serii ewentow? To dosc trudne akurat. dwa razy to przechodzilem i w obu przypadkach na ostatniej szykanie ostatniego okrazenia minalem lidera (ta S'ka przed dlugim lukiem prowadzacym na prosta start/meta)

Pobaw sie skrzynia moze. Doloz jakis spojler czy cos

Edytowane przez lavertan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrzynie skrocilem bo i tak na tej prostej to mi osiagal z 260 kmh, spojler jest.. nie wiem jak do tego podejsc:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą Madzie wybrać do tego eventa sezonowego? Dzięki za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brzozaluk

R34 to nie jest dobry wybór... też go kupiłem, bo GT-R dostałem w wersji GT Academy, więc nie chciałem 2gi raz tego samego kupować... jednak nie szło, nie szło i zdecdowałęm się kupić GT-R 07', to tobie też radzę, ew. możesz kupić Spec-V 09' jak chcesz, bez znaczenia, nimi można wygrać bez problemu. A R34 stuningowałem na wszystkie strony i ciągle nic...

Teraz z mazdą próbuję, bo chcę ją przejść na premiumie (tj. nie kupując standardowego bathurs(d?)a), jednak też nie idzie... może zamiast turbo będzie trzeba kupić wydech i tuning silnika tak jak radzą na YT, oby pomogło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przejechalem ta najdrozsza mazda premium 40k chyba za nia. Nie dlatego ze inna sie w sumie nie da ale podobala mi sie a cena male ta kupilem ;p Problemu nie bylo zadnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie na Focusa? Skracam skrzynie do 190, zakladam spojlery, 224 km (zalozylem chyba katalizator) a ten pierwszy Focus i tak za kazdym razem odjezdza mi o okolo 10 sekund. Moze jakies zmiany w zawieszeniu/aero? Probowalem z obnizonym o -5 po obu stronach, ale tez nic. Moze kupic cos innego zamiast katalizatora (dolot, filtr)? Generalnie to co mam zrobic, zeby ta konserwa jakos lepiej skrecala, bo zachowuje sie jak czolg i ma masakryczny promien skretu...

Ktoś tam wcześniej pytal o event z Fiatem. Mnie poszedl on dosyc szybko. Podstawa to skrocenie skrzyni (nie pamietam czy maksymalne) do tego spojlery i chyba letko go obnizylem. Troche chamowki na torze (odbijanie) i Audi pokonane przy wyjsciu na dluga prosta. Z tych eventow co na razie zrobilem to najprostszy chyba ten z Honda Cr-z - mialem chyba 7 sek przewagi, ale tego Focusa to nie zdzierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z d*py, ale jedna kwestia mnie interesuje odnośnie wyścigu RX7. Czy ktoś z osób kończących ten wyścig na złoto może napisać jakie miał czasy okrążeń?

Dzisiaj zrobilem to na zloto i wszystkie okrazenia krecilem 0:59.xxx z najlepszym rzedu 0:59.5xx... Skrocilem skrzynie biegow, tcs na 0, abs na 10, wychodzenie z poslizgow wlaczone i wspomaganie kierowania na silne, asm wylaczone... Zawody przejechalem tym ostatnim rx'em z salonu...

Fajne sa jeszcze te zawody z nascarem na nurburgringu..z wystarczy zmniejszyc v-max do 350 i docisk uatawic na maxa... Ja takim sposobem mialem okolo 10 sec przewagi nad przeciwnikami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobilem to na zloto i wszystkie okrazenia krecilem 0:59.xxx z najlepszym rzedu 0:59.5xx... Skrocilem skrzynie biegow, tcs na 0, abs na 10, wychodzenie z poslizgow wlaczone i wspomaganie kierowania na silne, asm wylaczone... Zawody przejechalem tym ostatnim rx'em z salonu...

Fajne sa jeszcze te zawody z nascarem na nurburgringu..z wystarczy zmniejszyc v-max do 350 i docisk uatawic na maxa... Ja takim sposobem mialem okolo 10 sec przewagi nad przeciwnikami...

Pytanie tylko czy grasz na padzie czy na kierownicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×