Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

ale do potrojnej ucieczki trzeba min 5os, albo 6, bo gdy sa 4 to nie bedzie 3 scigajacych, sprawdzone :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteście w dalszym ciągu chętni na ustawkę to proponuję się przenieść do tego tematu: http://www.ps3site.pl/forum/topic/47735-assassins-creed-brotherhood-multiplayer/page__st__980

Teraz pytanie o samą grę. W singlu mam okropne lagi, a do tego napęd pracuje bardzo głośno po włożeniu płyty. To wina tego, że grę mam z tego dwupaka ACR+ACB i ACB musiałem z niej instalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w 7 synchronizacji i mam, pytanie związane z nowym odzieniem. Właściwie kiedy odblokuję jakieś nowsze szaty, albo zbroję? Czy dopiero po przejściu gry dostaje się tą białą jaką ma Ezio na okładce? ;)

I jeszcze jedno, przez przypadek anulowałem misje poboczną z gildy assasinów, czy jest jakaś szansa, żeby ją odzyskać, czy już przepadła?

Z góry dzięki za odpowiedzi i Pozdrawiam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz odwiedzał kryjówki wyznawców Romulusa (a chyba tak to się nazywało), będziesz miał okazje zdobyć bardzo fajną zbroję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam glitcha w tej misji 

 

 

Gdy powinien przebrac sie za zolnierza (4:20 na filmiku) u mnie nic sie nie dzieje, dalej jest w stroju assassina i nie mam jak tej misji zrobic bo ciagle jest wykrycie..

 

Czyli zeby to naprawic trzeba wywalic pliki z gra i wgrac je od nowa?..

 

ehh rozwiazanie problemu bylo w 1 komentarzu : d

 

"Crap, this mission doesnt work with aïtars armor on, ezio wont disguise"

 

A ja wlasnie latam w tym przebraniu..

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać łączoną edycję AC: Brotherhood + Revelations (120 zł)? 

http://www.nogame.pl/pl/p/Assassins-Creed-Brotherhood-Revelations-PS3/2139

 

Czy może osobno w wersjach kolekcjonerskich/specjalnych? Pytam głównie pod kątem trofeów dostępnych w DLC i generalnie czy warto brać te dodatki? Bo z tego co kojarzę jedyne DLC z trofeami w Brotherhood to dodatek Porwanie Leonarda, niedostępny ani w zwykłej edycji na płytce, ani w specjalnej (Z dodatkami Kopernik i Spiskowcy) a jedynie w kolekcjonerskiej (Da Vinci). W PSS koszt tego DLC to ok. 40 zł.

 

Pytam również pod kątem Revelations - sorki za offtop  ;) Bo z tego co widziałem są tam jakieś trzy DLC. Orientujecie się w jakiej wersji na płytce można je dostać? Na PSS widziałem 3 płatne dodatki do Revelations w sumie za prawie stówkę  :sad: Ktoś wie, które z nich zaliczają się do trofików?

Dodam, że miejscem na dysku nie grzeszę, żeby wszystko upychać z PSS więc te 6 GB samych dodatków to tak z bólem serca bym upchnął  :)

Swoją drogą to dodatki w PSS do obu gier wychodzą drożej niż obie gry razem wzięte  :shok: WTF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem DLC o Leonardo Da Vincim, zainstalowałem, wchodzę w menu dodatki i nie ma. Co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem DLC o Leonardo Da Vincim, zainstalowałem, wchodzę w menu dodatki i nie ma. Co zrobić?

Wejdź do gry. Na mapie powinno być jako dodatkowe wspomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem DLC o Leonardo Da Vincim, zainstalowałem, wchodzę w menu dodatki i nie ma. Co zrobić?

 

 To DLC zrobi się dostępne w trakcie, lub po ukończeniu 5 sekwencji.

Znajdziesz ikonke na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wykonanie zadań dla obiektu 16 (leże Romulusa i clustery) niesie ze sobą coś więcej niż tylko trofek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wykonanie zadań dla obiektu 16 (leże Romulusa i clustery) niesie ze sobą coś więcej niż tylko trofek?

 

Z tego co pamiętam, w ostatniej misji Romulusa, zdobywa się nową zbroję. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak, dostaniesz zrobję wyznawców romulusa czy jakoś tak, nawet taka całkiem całkiem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbroję Brutusa już mam. Czyli ogółem wychodzi, że nic poza tym. No nic dzięki panowie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomoglibyście w zrobieniu tych pucharków: Pracownik Miesiąca Abstergo i Wzór do Naśladowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek konspiracja Kopernika zaliczony. Teraz trzeba się wziąć za flagi, których tak nienawidzę zbierać i za multika. Do tego mógłby mi ktoś wyjaśnić jak rozwalić gości na arenie już trzech? Bo ja sobie nie radzę. Klepię jednego kopnięciami i pięściami a w międzyczasie klepnie mnie drugi. Jak skontruję to zaraz rzuca się kolejny i marnuję w ten sposób tylko czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piasek, użyj piasku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy dobrze podswietlic i kontrowac tych co cie atakuja (zaczynaja przy nich migac te kropeczki czy tam cos takiego). Wtedy jak masz takiego typa podswietlonego i trzymasz blok to automatycznie koles zbiera baty, a w tym czasie gdy Ezio go klepie podswietlasz kolejnego i tez go atakujesz. Wtedy assassyn skacze od jednego do drugiego i lupie kazdego po kolei.

 

Mi z flag zostaly tylko te ukryte (10).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM SZUKAM KOGOS DO TROPHY ONLINE ?

 

:blink: Pomyliłeś temat drugi raz, a wystarczyło wejść w link, który Ci @Bochen wkleił w temacie: Poradnik do AC:B. Good Luck  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do trophy online potrzeba minimum 3 osoby i w dodatku ogarnięte aby zrobić extreme varierty do jednego z pucharków a jak masz nie farta to potrzebujesz jeszcze więcej osób do zrobienia potrójnej ucieczki. Miesiąc temu robiłem platyny dla brotherhooda, revelation i AC3, i brotherhood ma zdecydowanie najtrudniejsze pucharki z racji tego że samemu nie jest się w stanie zrobić achivmentów online. Ja szukałem grupy na forum gry na ps3trophies.org a i tak miałem problem ze znalezieniem 3 ludzi którzy mieli by mózgi. Dopiero za ok 3-4 podejściem po ok półtora tygodnia intensywnych poszukiwań udało mi się to zrobić z amerykaninem i gościem z Kataru o 2.00 w nocy :). Druga sprawa to to że musisz tam wbić maksymalny lvl co jest niestety bardzo trudne z racji małej ilości osób która w to gra(o niektórych godzinach nie ma szans na znalezienie gry).

Jednym słowem jeżeli nie masz bardzo dużego samo zaparcia lub nie znasz angielskiego w celu ustawki to raczej nie masz co myśleć o wbiciu w tej grze platyny. Ja zdążyłem zdobyć platynę przed premierą AC3 w plusie. Myślę że jeżeli nie zdobędziesz platyny do premiery Ac4 to już jej nie zdobędziesz no chyba że przez ustawkę na achi i wbicie expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest dział, jeśli ktoś chce ustawki na levele lub trofea, na razie zajmujemy się podbijaniem poziomu, bo to jest praktycznie najdłuższa praca z tym:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/47735-assassins-creed-brotherhood/page-57

Później zaczniemy robić trofea związane w trybie Multiplayer, szczególnie pracownik miesiąca Abstergo.

A co do nie wbicia platyny po premierze AC IV: Black Flag. Ustawki będą robione na bank, a może kto wie, Brotherhood pojawi się w PS+ w przyszłym roku.

Ogólnie mogli zamiast AC:III rzucić Brotherhood na PS+, dzięki czemu multiplayer by w końcu odżył

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu robiłem platyny dla brotherhooda, revelation i AC3, i brotherhood ma zdecydowanie najtrudniejsze pucharki z racji tego że samemu nie jest się w stanie zrobić achivmentów online. Ja szukałem grupy na forum gry na ps3trophies.org a i tak miałem problem ze znalezieniem 3 ludzi którzy mieli by mózgi. Dopiero za ok 3-4 podejściem po ok półtora tygodnia intensywnych poszukiwań udało mi się to zrobić z amerykaninem i gościem z Kataru o 2.00 w nocy :).

Jednym słowem jeżeli nie masz bardzo dużego samo zaparcia lub nie znasz angielskiego w celu ustawki to raczej nie masz co myśleć o wbiciu w tej grze platyny. Ja zdążyłem zdobyć platynę przed premierą AC3 w plusie. Myślę że jeżeli nie zdobędziesz platyny do premiery Ac4 to już jej nie zdobędziesz no chyba że przez ustawkę na achi i wbicie expa.

 

Trzeba było zacząć od PS3Site, to byś się tyle nie męczył  :P  Zawsze ktoś tu się znajdzie, chyba, że gry są już kompletnymi starociami.

Teraz w AC:B spotykamy się systematycznie w 6-8 osób, więc myślę, że jeśli tylko będą chęci to każdy z nas wbije platynę bez większych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na trophies orgu jest zdecydowanie większa baza graczy i to w dodatku nastawionych na platynowanie gier. Niestety ale tutaj nie mogłem nikogo znaleźć do gry w brotherhooda tym bardziej że do tych trophy potrzeba minimum 3 ludzi. Z tego co widzę w tym temacie ruszyło się coś zaraz po tym jak zdobyłem już platyne :).

aby zrobić extreme varierty potrzeba 3 osoby

do triple escape potrzeba 5 osob

do lvlowania potrzeba 6 osob (3 grupy po 2 osoby z czego robi się 2 ekipy i w każdej jedna osoba z każdej drużyny po czym wszyscy się zaczynają w każdej ekipie ogłuszać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×