Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Tu zainteresowani mają mapkę z lokalizacją znajdźiek. Po kliku na punkt, można zobaczyć filmik oraz odznaczyć punkt na mapie by się komu nie mieszało :) http://achievementhu...s/acb/index.php

hahaha, no, zapomniałem wrzucić, przydatna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no mówcie co chcecie, ale do cholery podchodze do każdej napotkanej studni, fontanny, wrzucam monety na wszystkie możliwe sposoby i pucharek nie wpada...

wkurw...e ze taka glupota moze tak irytowac... spedzilem ostatnio 10 minut i wyrzucilem z 1000 florenów, żeby to zrobić i ni chu chu...

może być jakiś bug?

Kolejny myk to puchar "Recuit 3 Assassins". Myślałem, że chodzi tutaj o doprowadzenie trzech rekrutów do poziomu asasynów, ale za to trofeum nie wpada... a zatem pytanie: co trzeba w takim razie zrobić?

Edytowane przez kore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zwerbować trzy osoby. W mieście straże ich atakują i pomagając im rekrutujesz ich. Osobny trofik jest za wyszkolenie jednego do rangi assasyna :)

Bugi... instalowałeś może dlc? Ponoć wtedy bugują się trofiki i jedyna rada to usunąć dane gry i zacząć od nowa... ale bez dlc... je instaluj po zdobyciu wszystkiego z podstawki.

---------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no mówcie co chcecie, ale do cholery podchodze do każdej napotkanej studni, fontanny, wrzucam monety na wszystkie możliwe sposoby i pucharek nie wpada...

Jak Ci nie wpadnie to nic prostszego jak dokończyć grę, wbić wszystko co się da i zacząć od nowa na nowym save (w menu masz chyba 3 miejsca na nową grę).

Gdy tylko zaczniesz grać Ezzio to zwiń trochę kasy i leć do studni.

Złapałeś buga jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :)

@bochen:

zwerbowałem już bodaj 7 albo 8 rekrutów, z czego 5 to juz asasyni :) i puchar nie wpadl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak znaleźć osoby do rekrutacji? Są oni zaznaczeni jakoś na mapie? Miałem raz taką sytuację, ze strażnicy walili do jakiegoś biedaka (na głowie miał ikonkę) czy to ten przyszły rekrut którego mam zwerbować?:) Poza tym on strasznie szybko zapieprza po dachach i trudno go zatrzymać?

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na mapę i obczaj sobie takie charakterystyczne romby. Podpisane masz je jako "werbunek asasyna".

Tylko że jest jeden warunek; musisz mieć podpaloną wystarczająco dużą ilość wież Borgiów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
......Miałem raz taką sytuację, ze strażnicy walili do jakiegoś biedaka (na głowie miał ikonkę) czy to ten przyszły rekrut którego mam zwerbować? :) Poza tym on strasznie szybko zapieprza po dachach i trudno go zatrzymać?

To nie jest rekrut ;)

Z tego co pamiętam to jest kurier i jak go ubijesz spada Ci poziom rozgłosu (coś jak z plakatami).

Co do rekrutów to jak napisał Kolega wyżej.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pomieszaliście! :D

Rekruci to ci z czarno-białym rombem, który widać na mapie po spaleniu wieży Borgiów. Nie uciekają tylko czekają aż przyjdziesz ich uratować(najczęściej trzyma ich za szyję strażnik i 3 czeka, by go zaatakować).

Kurierzy to posłańcy Borgiów w czerwonych płaszczach z takim białym znaczkiem nad głową. Ciężko ich w AC:B spotkać(w II, było ich aż za dużo), bo nie widać ich ani na minimapie, ani na tej mapce, którą wywołujemy :select: . Bardzo szybko uciekają po dachach i zabicie ich powoduje wzrost rozgłosu o 75%(za powalenie i obrabowanie nie rośnie rozgłos).

Są też kieszonkowcy, którzy są oznaczeni czerwoną sakiewką(widać ja na mapce). Można ich okraść po zabiciu(nie podnosi to rozgłosu).

Możesz też spotkać szarpiących się ze strażnikami wieśniaków bez broni. Czasami się przydają, żeby spowolnić pościg.

Obniżenie rozgłosu powoduje natomiast zabicie urzędnika(oko w rombie na mapce), ale pojawiają się oni dopiero jak osiągniesz rozgłos +75.

Co do werbunku assasynów. Ja trafiałem na praktycznie same kobiety. Moje Brotherhood stało się praktycznie Sisterhoodem z armią deskowatych assasynek. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie! Teraz to już obczaiłem. Sroki, że wam namieszałem tak, ale coś mi się pokiełbasiło. Zwerbowałem bodajże już 5 assasinów, w tym dwie kobiety i wysłałem niektórych na misje po za Rzymem (oczywiście te łatwe). Dobry patent z tym werbowaniem. Jedna assasinka wypełniła mi misje gdzieś w Hiszpani i ulepszyłem jej broń, a teraz ma poziom drugi ;)

Obniżenie rozgłosu powoduje natomiast zabicie urzędnika(oko w rombie na mapce), ale pojawiają się oni dopiero jak osiągniesz rozgłos +75.

Ja zawsze staram się jak najszybciej obniżać rozgłoś, gdy jakiś strażnik mnie zauważy kiedy własnie wbijam mu ostrze w gardło. Wtedy od razu zrywam plakaty z moją facjatą, albo właśnie zabijam urzędnika. Można także dać łapówkę.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się szkoli nowych rekrutów, gdy ma się już jakiegoś dobrego assasyna(9-10lvl). Wysyła się go wtedy na akcję, za którą dostaje się dużo expa, z jakimś początkującym z 1lvlem. Wtedy nasz noobek wskakuje od razu na 4-5 poziom. :)

BTW. W AC:B jest za mało strażników na dachach. Rozumiem, że kogoś mogli wkurzać w ACII, gdzie była ich masa, ale przebiegnięcie po dachach przez pół miasta i spotkanie tylko kilku to przegięcie. :|

Mam teraz spory problem z grą. Jestem już na początku 8 sekwencji i mam ogromne spadki FPS'ów. Raz mi się zwiesiła cała konsola przez to, mam też spadki FPS'ów podczas biegu w dużych lokacjach, ale w "leżach" nie ma z tym problemów... Nie mam zainstalowanych DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem po skończeniu Brotherhooda i czuję się... jak bym dostał obuchem przez łeb :) Zakończenie to KOSMOS! Nie chcę tu spojlerować, więc zapytam, czy byłby któryś z Was koledzy tak miły i odezwał się do mnie na priv, aby odpowiedzieć na dosłownie 2 pytania dotyczące fabuły? :) Bo czegoś tu cholera nie czaję..

Edytowane przez kore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w tego Assassyna?

Ja bym pograł online jakiegoś jakby się zebrało kilka osób :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pograć, ale jakoś do multi mnie nie ciągnęło, więc moge lamić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz mnie online też w AC:B zupełnie się nie podobał ;) zagrał bym tylko ze względu na jedno brakujące trofeum i żeby pomóc innym jeśli czegoś brakuje ;)

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram. :) Multi mi się podoba, a że nie mam w co grać to sobie pykam. Na razie mam 29lvl. Najbardziej złoszczą nooby, którzy latają cały czas po dachach i strzelają z pistoletu. Nie rozumiem ich, bo za oba dostaje się naprawdę mało pkt i jest to nieopłacalne dla nich.

Jeśli chodzi o trofea to mogę pomóc, bo też mi brakuje kilku... Pracownik i wszystkie premie z co-op'a to tragedia dla mnie. Większość premii oprócz tych już mam, ale potrójna ucieczka to mega trudny bonus. Dwóm osobom czasami uda mi się uciec, ale trzy na głowie to dla mnie bariera nie do pokonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram. :) Multi mi się podoba, a że nie mam w co grać to sobie pykam. Na razie mam 29lvl. Najbardziej złoszczą nooby, którzy latają cały czas po dachach i strzelają z pistoletu. Nie rozumiem ich, bo za oba dostaje się naprawdę mało pkt i jest to nieopłacalne dla nich.

Jeśli chodzi o trofea to mogę pomóc, bo też mi brakuje kilku... Pracownik i wszystkie premie z co-op'a to tragedia dla mnie. Większość premii oprócz tych już mam, ale potrójna ucieczka to mega trudny bonus. Dwóm osobom czasami uda mi się uciec, ale trzy na głowie to dla mnie bariera nie do pokonania.

i od tego właśnie są ustawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że nie wiem? :D Tylko znaleźć kogoś do tego ciężko. Widziałem, że coś graliście, ale z miesiąc temu i pewnie wszyscy z tamtej ekipy mają już platyny. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tego co wiem to raczje cala ekipa (ok 10 os) juz powbijala, ale moze ktos pomoze, ja teraz pozyczylem innemu kumplowi a sam mecze 3, ale warto probowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał pograć to msg na psn -> OloPL

co prawda w AC:B nie grywałem od 1,5 roku ;p singiel poprzechodzony, ale trophy z multi itp. zostaly do wbicia ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mogę pomóc, troche po premierze gry miałem już wszystkie trofea oprócz tego jednego i można by je wbić w końcu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest ktoś chętny na AC:B to dodawać mnie na psnie a może uda nam się zebrać jakaś ekipę do wbiciu trofeów. Mój psn to Yayami-omate ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DaaV:

Czy da się wbijać premie na prywatnym meczu? Bo zastanawiam się czy da się zrobić potrójną ucieczkę w prywatnym meczu w 4 osoby. :D Gdzie 3 są w jednym teamie, a jedna w drugim. Byłoby łatwiej zebrać 4 osoby niż 6. :)

Ten sposób na trofeum Strong Closer działa na PS3? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×