Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Zadania poboczne możesz wykonywać nawet po przejściu gry, także spokojnie.

Odnawianie budynków daje ci więcej kasy do banku, co 20 minut dostajesz kasę (patrz na informacje Animusa).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile godzin starcza cała gra? W sensie wszystkie zadania poboczne, wątek główny, zebranie znajdziek potrzebnych do trofeów itp... Jest dużo krótsza od II(u mnie po skończenie wszystkiego oprócz znalezienia skrzynek skarbów były na liczniku 34h).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ile godzin starcza cała gra? W sensie wszystkie zadania poboczne, wątek główny, zebranie znajdziek potrzebnych do trofeów itp... Jest dużo krótsza od II(u mnie po skończenie wszystkiego oprócz znalezienia skrzynek skarbów były na liczniku 34h).

Też gdzieś tyle co mówisz między 20-30 godzin. Ale to tylko singiel. Multi jest albo raczej było bardzo fajne jak grałem półtora roku temu (teraz nie wiem jak jest) i dzięki multi właśnie można spędzi w grze drugie tyle czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dlaczego niemam dostępu do pełnego miasta, tylko do określonego obszaru? Np. znalazłem znacznik gildy złodziei, i chce wykonać tą misje, ale niestety jestem, że tak powiem - ograniczony i nie mogę się tam dostać, czy to oznacza, że nie mam dostępu do tego zadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do terenów na mapie będzie przydzielany wraz z postępem w grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dlaczego niemam dostępu do pełnego miasta, tylko do określonego obszaru? Np. znalazłem znacznik gildy złodziei, i chce wykonać tą misje, ale niestety jestem, że tak powiem - ograniczony i nie mogę się tam dostać, czy to oznacza, że nie mam dostępu do tego zadania?

W Assassyna nigdy nie grałeś? Wraz z postępem w grze odblokowujesz kolejne regiony

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Assassyna nigdy nie grałeś? Wraz z postępem w grze odblokowujesz kolejne regiony

Okey, ale co z tymi misjami pobocznymi, które są dostępne na tych terenach ? (nie chcę wykonywać ciągle misji fabularnych) Czy będę do nich miał dostęp dopiero po ukończeniu gry?

Teraz jestem pod koniec synchronizacji 2 i chcę jakąś misję poboczną wykonać, ale teren mnie ogranicza, a oprócz misji fabularnej i punktów widokowych nic nie mogę zrobić, czyli to oznacza, że znów będę musiał wykonać misje fabularną....

To jest moja pierwsza gra ze serii Assassins Creed, i dlatego tyle pytań zadaję.

P.S dzięki wszystkim za wskazówki :)

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę cierpliwości :)

Idź spokojnie fabułę i zaglądaj na mapę czy odpalił się już jakiś poboczny wątek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/u...tions-ps3-6.jpg

Mam taką wersję gry i nie wiem jak zmienić język na polski(napisy). W opcjach mam tylko fransuki, hiszpański itp., a polskiego nie ma. :| Na okładce jest niby PL, a z tyłu jest napisane, że można włączyć napisy tylko pytanie jak? W manu konsoli mam polski ustawiony, a płyta ma numer BLES(w innych grach z tym oznaczeniem mam napisy)... Może winę za to ponosi to, że mam konto na ANG PSN? :/

A jeśli chodzi o samą grę to po pierwszej sekwencji i etapie z Desmondem(jakieś 1h gry) mam bardzo pozytywne odczucia. Grafika powala! W porównaniu do ACII to niebo, a ziemia. Jedyna rzecz, która mi się nie podobała to włosy

Cateriny

oraz ogon i grzywa konia(w ACII wyglądały ładniej :/ ). Grafika w cutscenkach też wygląda lepiej, a postacie nie stoją ją jak słupy soli. Sam gameplay się dużo nie zmienił, ale etap z Desmondem prezentuje się dobrze i przypomina mi trochę nową Larę. Ten mrok i taka specyficzna stylizacja bardzo mi się z nią skojarzyły. :)

Edytowane przez Killeras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem juz o tym gdzies...

Ja tez kupilem ta wersje ze 2-3tygodnie temu byl ten sam problem i okazalo sie dzwoniac do centrum technicznego Ubisoft w Polsce, ze poszedl na Polske wadliwy naklad i wydali 'cala' linie tych wlasnie dwupackow bez wgranego jezyka polskiego.

Ja ta gre zwrocilem do sklepu, zareklamowalem i zwrocili mi kase bez problemu.

I kupilem na allegro wersje pudelkowe obu czesci 'nowe' i wyszedlem na to samo nawet zaoszczedzilem 10gr hehehe ;p

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez kaaroloo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a nie wiecie może, jak można pofarbować swoją zbroję? Tzn, u krawca kupiłem farbowanie swojej smoczej zbroi, jednak patrze, moja zbroja jest nadal w pierwotnych kolorach, jeszcze raz w chodzę w menu kupowania u krawca i pisze, że "biel assassyna" - nazwa farbowania - jest przez ciebie już zakupiona. Jak zmienić stary kolor na nowy? ;D

I jeszcze co zrobić z przedmiotami, mam ich dość dużo, niektóre bardzo wartościowe i rzadkie, można je wymienić na jakieś specjalnie przedmioty?

Dzięki z góry za pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farbują się tylko elementy z włókna, a nie metal i nie sprzedawaj przedmiotów bo przydadzą się w zadaniach od sklepikarzy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanko o pucharki...

"Easy Come, Easy Go

Pay 500 florins to an orator, then pickpocket him afterward."

Płacę Heroldowi te 500 flo, chwilę potem go okradam i... nic... coś źle robię?

"Your Wish is Granted

Throw money in a well."

Tutaj chodzi o te studnie, które pełnią rolę miejsc do skrywania się przed strażnikami? Bo próbuję tam wrzucić floreny i nic się nie dzieje...

"Grand Theft Dressage

Steal 5 horses from their riders, while remaining on horseback."

Dobrze rozumiem, że mam ukraść 5 koni samemu będąc na koniu? Nie bardzo czaje jak to zrobić? :)

Edytowane przez kore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wykupione DLC? Jeśli nie to te trofea nie wpadną, bo są do DLC z Da Vinci.

Ze studniami to chodzi o te, w których można się schować.

BTW. Te questy ze sklepami to kpina, bo nie dają żadnych dobrych broni(6 sekwencję mam i nie ma nic godnego uwagi u kowala... :/ ), a wymagania są chore, bo trzeba przeszukać masę skrzynek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aa no to wszystko jasne. Dzięki za pomoc :) Gdyby nie Ty, to zachodziłbym w głowę co jest kurde nie tak i pewnie pyrał Heroldów po całym Rzymie ;)

a można gdzieś zerknąć, które pucharki są do podstawki, które do DLC?

Edytowane przez kore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O. Dzieki za info :) Nie wiedzialem tego, bo na info o pucharkach patrze przez www, stad nieznajomosc szczegolow :)

ale skoro juz to wkeliles, to... jak zrobic chocby tak prosty puchar jak wrzucanie florenow do studni? podchodze do tej studni z kazdej strony rzucajac kase i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być to studnia lub fontanna. Ja wrzuciłem do studni i trofik wpadł. Poszukaj innej miejscówki albo po prostu popróbuj chwile. Ja kilka razy rzucałem zanim serio coś tam do środka wpadło i zaraz za tym trofik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najłatwiej to będzie po prostu zobaczyć:

Ogólnie polecam zaglądać na Youtuba, bo odnośnie Assassinów masz tam chyba pokazane sposoby na wszystkie co trudniejsze trofea. Wbij w wyszukiwarce "xxxxx trophy" i jakieś filmiki na 100% będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem do trofeum ze studnią dla sprawdzenia. Starczy podejść i sypnąć kilka garści do środka, a trofik wpada. :)

Ile piórek jest w leżach Romulusa poukrywane? Bo najwięcej w jednym udało mi się znaleźć tylko 3, a w innych po 1-2. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile piórek jest w leżach Romulusa poukrywane? Bo najwięcej w jednym udało mi się znaleźć tylko 3, a w innych po 1-2. :/

google - są mapy z rozrysowaną lokalizacją każdego z nich.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem do trofeum ze studnią dla sprawdzenia. Starczy podejść i sypnąć kilka garści do środka, a trofik wpada. :)

Ile piórek jest w leżach Romulusa poukrywane? Bo najwięcej w jednym udało mi się znaleźć tylko 3, a w innych po 1-2. :/

piórek nie ma w "leżach" Romulusa, tam są flagi. Piórek jest 10 i są na mapie, po 3 na dzielnicę + 1 w watykanie, a flag jest 100 a w kapliczkach Romulusa jest ich 18 (3 na każde miejsce)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flag jest 101 dokładnie z tego 18 w kapliczkach ;)

---------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×