Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

gra jest sandboxem tak jak AC II ? Pograłem troszkę i jak chcę gdzieś iść to pisze ,,obszar jest niedostępny dla tego wspomnienia''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest sandboxem ;) Pograj trochę i wszystko ci się odblokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frapuje mnie jedna rzecz, kto pomaga Ezio po ataku na Monteriggioni kiedy spada z konia. Jeżeli jest to wytłumaczone później w grze to tylko mnie o tym poinformujcie, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, mam pytanie odnośnie wszystkich dotychczasowo wydanych gier z serii Assassin's Creed. Czy dodatki do nich w wersji GOTY są dostępne na płytach, czy też tylko na PSS, i kupując używkę ich nie uraczę? Warto w ogóle brać te dodatki (fabularne) - nie znam serii kompletnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, mam pytanie odnośnie wszystkich dotychczasowo wydanych gier z serii Assassin's Creed. Czy dodatki do nich w wersji GOTY są dostępne na płytach, czy też tylko na PSS, i kupując używkę ich nie uraczę? Warto w ogóle brać te dodatki (fabularne) - nie znam serii kompletnie?

Wszystkie dodatki sa na plytach przy edycji GOTY , jedynie do gry on-line jest wymagany tzw on-line pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać z muve edycję Da Vinci w związku z KG za 50 % ceny ? Jest tam język polski ? Grają ludzie na multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC Da Vinci jest super. Ja osobiście polecam.

Na multi całkiem sporo ludzi jeszcze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać z muve edycję Da Vinci w związku z KG za 50 % ceny ? Jest tam język polski ? Grają ludzie na multi ?

W AC:B sa polskie napisy. Nie wiem czy sie oplaca bo nie napisales ile to jest ta polowa ceny :P

Na multi jest coraz mniej ludzi i ciezko jest znalezc chetnych do gry , w chwili obecnej wiekszosc graczy multi jest na AC:R .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trochę z innej beczki. Szukam sceny rozmowy pomiędzy Eziem a Machiavellim. Padło tam mniej więcej takie stwierdzenie, że koniec świata będzie wtedy kiedy silniejsi zaczną pomagać słabszym. Ktoś może kojarzy, w której sekwencji i jakim wspomnieniu pojawiła się taka rozmowa? Nagrodzę plusem. Ważne.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem grę w edycji specjalnej, która zawiera kod na pobranie 2 dodatkowych misji do singleplayera.

Utworzyłem konto w ubisoft/uplay ale nie mogę go połączyć z PSN... Jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz edycję Da Vinci ?

Tam poprostu ściągasz z PSN i wszystko biega jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką wersję - http://allegro.pl/as...2409398066.html do ściągnięcia jest misja akwedukty oraz rynek trajana, należy mieć konto w ubi/uplay - mam ale nie mogę go połączyć z PSN :(

Nie mozesz polaczyc konta uplay z tej prostej przyczyny ze w grze po polsku nie ma uplay. Wszystko co bylo do odblokowania poprzez uplay jest dostepne.

Jesli bedziesz mial gre , ktora obsluguje uplay np ktoras z serii AC po angielsku lub AC R obojetnie jaka wersje to po wlaczeniu gry wciskasz trojkat i konto zostanei polaczone

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuje za pomoc. Czyli wystarczy, że teraz kupię AC Revelations PL, aktywuje uplay i wróce do Brotherhooda, żeby pobrać tą zawartość?

Wszystko co bylo do odblokowania poprzez uplay jest dostepne.

Nie widzę tych misji (tzn. rynek trajana jak przeglądam dna jest ale nie widzę akweduktów, wcześniej miałem edycje da vinci ale nie wykorzystałem kodu na ten dodatek). Główny wątek fabularny przeszedłem już dawno. Teraz wróciłem, żeby ją całkowicie skończyć.

Edytowane przez wilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzedam komuś grę z ekskluzywną zawartością (Kopernik&Spiskowcy), to czy ta osoba będzie mogła bez przeszkód pobrać te misje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuje za pomoc. Czyli wystarczy, że teraz kupię AC Revelations PL, aktywuje uplay i wróce do Brotherhooda, żeby pobrać tą zawartość?

No nie do końca.

ja mam AC:R z aktywowanym Uplay i nigdzie nie mogę pobrać tych dodatków, ponieważ wyskakuje mi komunikat że nie posiadam AC:B :biggrin: ... a mam :)

Odpalając AC:B w dodatkach nie mam tych misji do pobrania.

(AC:B edycja DaVinci)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzedam komuś grę z ekskluzywną zawartością (Kopernik&Spiskowcy), to czy ta osoba będzie mogła bez przeszkód pobrać te misje?

Kopernik jest za darmo do sciagniecia z PS Store , a za dodatek DaVinci trzeba zaplacic okolo 40 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, czy przedmioty na handel (np. pomidory, kość słoniowa itp.) przydają się w późniejszych etapach gry ? Czy można je od razu sprzedawać i łoić kasę (o którą jak wiadomo, na samym początku jest ciężko) ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, czy przedmioty na handel (np. pomidory, kość słoniowa itp.) przydają się w późniejszych etapach gry ? Czy można je od razu sprzedawać i łoić kasę (o którą jak wiadomo, na samym początku jest ciężko) ? :)

Beda potrzebne do shopquestow , jak nie bedziesz ich robil to mozesz wszystko sprzedac

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam taki zamiar, wiec nie będę sprzedawał nic, dzięki za odp. leci +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dlaczego jak chcę kupić jakąś broń u kowala to piszę mi że muszę najpierw wypełnić misję? (Czy coś podobnego).O jaką misję chodzi?.Tą aktualną powiedzmy czy jakąś specjalną misję dla kowala?.Nie kumam tego proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to juz nie pamiętam, ale pomiędzy misjami też tak masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to juz nie pamiętam, ale pomiędzy misjami też tak masz ?

HHmmm, wiesz, w sumie to nie zwróciłem na to uwagi, z tego co mi się wydaję to jak zaczynałem pierwszą misję to mi tak właśnie pisało, teraz mam drugą misję i piszę mi tak samo.I właśnie nie wiem czy po prostu muszę grę ruszyć do przodu, czy mam jakieś specjalne zadanie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×