Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam do was pytanie znowu wróciłem do Brotherhooda już raz go przechodziłem ale potem sprzedałem i nie sądziłem że znowu wrócę ale jednak i dlatego mam pytanie ma ktoś z was poradnik bo już raz kupowałem ten z gry.pl czy coś takiego i drugi raz nie chcę płacić więc może ma ktoś z was jakąś stronkę najlepiej PL tym razem mam zamiar porobić trofki:-) Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Poradnik do trofeów? Wystarczy, że wpiszesz w google i od razu Ci wyskoczy biggrin.gif. Bo do przejścia fabuły nie jest Ci potrzebny poradnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemka mam do was pytanie znowu wróciłem do Brotherhooda już raz go przechodziłem ale potem sprzedałem i nie sądziłem że znowu wrócę ale jednak i dlatego mam pytanie ma ktoś z was poradnik bo już raz kupowałem ten z gry.pl czy coś takiego i drugi raz nie chcę płacić więc może ma ktoś z was jakąś stronkę najlepiej PL tym razem mam zamiar porobić trofki:-) Z góry dzięki za pomoc

wujek google prawde Ci powie, na pw wysyłam link, bo tu oznacza jako spam :tongue:

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz wygląda sytuacja na serverach w Brotherhoodzie?Słyszałem że trudno coś konkretnego porobić bo większość gra w AC:R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te poradniki do trofeów ale potrzebował bym bardziej jakiś poradnik do tych loży Romulusa i innych takich rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ciągle sprawia trudność 10-tne zabójstwo

po 6-7 razach mam już takie wk... że wyłączam grę

Ja te 10 likwidacji zrobiłem w wirtualnym treningu R1+[] i analog w strone agresora ( Do tego jakiś najlepszy nóż,tasak ,bo mieczem nie dało rady.)thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale R1 i [ ] ciągle trzymając??

potem analogiem na kolejna ofiarę i wcisnąć znowu [ ]???

R1 trzymasz ,a [ ] non stop wciskasz i analogiem wybierasz ofiarę.thumbsup.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki hubert

wrócę z pracy i odpalę wieczorem głupio żeby do platyny brakował tylko ten puchar:)

aha zapomniałem : czy uniki też mam robić? czy trzymając ww. nie podejdą już i nie będą zadawać ciosów?

jak najbardziej musisz unikać ciosów, bo gdy Cie trafia, musisz zaczynać od nowa :)

BTW również polecam zrobić to w wirtualnym programie animusa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek, ja się w sumie dziwie że to jest dla Ciebie tak wymagające, mi się to udało zrobić może po 4 próbie, właśnie w wirtualnym treningu i za pomocą zwykłego miecza. Ale za to ja nie jestem lepszy bo mi brakuje trofea za wszystkie premie w multi, do platyny :D (No i przy okazji przepraszam za dość dawną nieobecność przy robieniu tego, ale wypadło coś bardzo ważnego a później o tym zapomniałem, teraz jakoś nagle to do mnie wróciło)

Anyway, trzymam za Ciebie kciuki i popróbuj najwyżej z różnymi broniami te zabicia, bo szczerze mówiąc ukrytymi ostrzami mi się kontry ciężko robiło ogólnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ściągnąlem sobie właśnie ten dodatek o koperniku i mam pytanie czy ta misja pojawi mi si,e podczas przechodzenia gry czy jak to jest bo zainstalowało sie ale jako takie jej samej nie mogę wybrac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawi się podczas przechodzenia gry, na takim sporym placu przed (chyba) posiadłością

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam pytanie o dlc, ale o "Porwanie Leonarda" - Kiedy mniej więcej się ono "uaktywnia" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam pytanie o dlc, ale o "Porwanie Leonarda" - Kiedy mniej więcej się ono "uaktywnia" ?

Po 5 sekwencji.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z Uplayem w Brotherhoodzie? Mam polską wersję gry, jednak w uplayu zaznaczone jest, że jej niby nie posiadam. Wiem, że część nagród jest od razu dostępnych w polskiej wersji i tu mam pytanie.

Czy gdybym zamienił Brotherhooda z polskiej dystrybucji na np. wersję z UK, to czy pliki takie jak save czy dane o trofeach będą się zgadzać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z Uplayem w Brotherhoodzie? Mam polską wersję gry, jednak w uplayu zaznaczone jest, że jej niby nie posiadam. Wiem, że część nagród jest od razu dostępnych w polskiej wersji i tu mam pytanie.

Czy gdybym zamienił Brotherhooda z polskiej dystrybucji na np. wersję z UK, to czy pliki takie jak save czy dane o trofeach będą się zgadzać?

A jak to jest z Uplayem w Brotherhoodzie? Mam polską wersję gry, jednak w uplayu zaznaczone jest, że jej niby nie posiadam. Wiem, że część nagród jest od razu dostępnych w polskiej wersji i tu mam pytanie.

Czy gdybym zamienił Brotherhooda z polskiej dystrybucji na np. wersję z UK, to czy pliki takie jak save czy dane o trofeach będą się zgadzać?

Nie wiem czy pliki beda sie zgadzaly ale polska wersja AC:B nie posiada uplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dlatego pytam. Chodzi mi głównie o save. jaki BLES ma wersja z UK? Polska wersja ma BLES 00911.

Pytam, bo jestem trochę chorym perfekcjonistą w takich sprawach i brak możliwości wykonania wyzwań uplay i wydania punktów na nagrody mi nie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UK bles 00910 edycja specjalna

Ale w polskiej wersji wszsystkie bonusy zwiazane z uplay odblokowane punkty zdobyte w angielskiej wersji mozesz wykorzystac na cos innego.

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy w Brotherhood jest online pass do gry w sieci?Chcę kupić używkę i wbić platyne dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy w Brotherhood jest online pass do gry w sieci?Chcę kupić używkę i wbić platyne dlatego pytam.

Nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gra nie ma online passa, ileż razy można mówić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie schorzenie, zwie się nerwica natręctw.

Trzeba po kilka razy sprawdzać i się upewniać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×