Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się mylić, ale może chodzi o quest z rzeczami jakie musimy dostarczyć do sklepu lub kowala w którym przyjmowaliśmy jedną misję, są to określone przedmioty do znalezienia w skrzyniach ze skarbami lub po przeszukaniu ciał zabitych.

Polecam tą stronę, jest tu opis broni wraz z wymaganiami jakie należy spełnić aby móc nabyć określony 'kozik'. LINK

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dlaczego jak chcę kupić jakąś broń u kowala to piszę mi że muszę najpierw wypełnić misję? (Czy coś podobnego).O jaką misję chodzi?.Tą aktualną powiedzmy czy jakąś specjalną misję dla kowala?.Nie kumam tego proszę o pomoc.

Musisz wykonać zadania kupców, są one dostępne, u kowali, krawców itp, zaraz przy Twojej kryjówce (dodatkowo zaznaczone białym tłem) - tylko tam możesz je zrobić, do ich wykonania będą potrzebne najróżniejsze przedmioty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, teraz już wszystko jasne, dzięki Panowie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam :) Jak zrobić skok z konia na belkę ? Nie ogarniam w ogóle o co chodzi :) I jak wyglądają strażnicy papiescy (mam zabitych 21, ale którzy to są to nie wiem) ? To te skurczybyki z Watykanu ? (robię zadania gildii, i właśnie tych dwóch nie kumam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do środy powinienem mieć Assasina chętny ktoś do multi? pokazać mi o co w tym biega :P mam mikrofon więc spoko :)

jak co to do friendsów dodawać.

PSNID Hubcio26x

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do środy powinienem mieć Assasina chętny ktoś do multi? pokazać mi o co w tym biega :P mam mikrofon więc spoko :)

jak co to do friendsów dodawać.

PSNID Hubcio26x

Chętnych znajdziesz w dziale on-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach pustka, wbijanie trofików multi to coś okropnego, mam kilku znajomych, wywala błędy połączenia przy próbie podłączenia się do gry - platynę sobie odpuszczam, 50 level postaci wbijałbym chyba 2 lata, przy takiej ilości graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szkoda. Sam miałem ochotę jeszcze pograc :)

Powiem Ci szczerze, że multi w ACB mimo wszystko to kawał fajnej zabawy. Wiem, że ludzie psioczą na 50 lvl ale mnie tam się podobało :)

klimat, klimat i jeszcze raz klimat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to że w multi AC:B nie ma kamperów :D ale ten assasin trochę za krótki pograłem chwile i już borgia nie żyje a tego drugiego cesare muszę znaleźć i zabić i chyba koniec gry :/ no to teraz jeszcze ograć revelations i czekamy na AC:III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to że w multi AC:B nie ma kamperów :biggrin: ale ten assasin trochę za krótki pograłem chwile i już borgia nie żyje a tego drugiego cesare muszę znaleźć i zabić i chyba koniec gry :/ no to teraz jeszcze ograć revelations i czekamy na AC:III

Wiesz, jak nie robisz dodatkowych zadań to fabuła jest krótka, zabawa zaczyna się, gdy wykonujesz subquesty - w nich tkwi siła AC: B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to że w multi AC:B nie ma kamperów :biggrin: ale ten assasin trochę za krótki pograłem chwile i już borgia nie żyje a tego drugiego cesare muszę znaleźć i zabić i chyba koniec gry :/ no to teraz jeszcze ograć revelations i czekamy na AC:III

Może kamperów nie ma ale są idioci biegający po dachach w tą i z powrotem co kompletnie psuje tą genialną gre ...

Edytowane przez cinek9696
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie jak odpalić Spisek Kopernika? :biggrin:

Jak ściągniesz ten dodatek na dysk, będzie aktywny ok 5 sekwencji.

Pojawi się ikonka mw. na środku mapy.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągniesz ten dodatek na dysk, będzie aktywny ok 5 sekwencji.

Pojawi się ikonka mw. na środku mapy.

A ja do ściągnięcia miałem tylko to DLC z da Vincim.

Edit: Ok, właśnie zasysam z PSS :) Myślałem, że jest od razu na płycie.

Edytowane przez snoopdogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje paru osob do zrobienia trofeum :

Pracownik Miesiąca Abstergo

oraz Wzór do naśladowania

Mam hs wiec niebedzie problemów. Pisac na PSN.

Ktos wgl w to gra ?

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka jest idea przedmiotów typu bawełna, totemy, jakies amelinium, amulety ? To sie do czegos przydaje? Lepiej to zbierac czy od razu sprzedac wszystko w sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddajesz kowalom, krawcom itp. W zamian masz unikatowe przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu czegokolwiek sprzedawać, bo pieniędzy i tak jest multum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie otóż mam do was pewne pytanie. Czy ma ktoś z was działający retail (może być angielski) do trofeów w AC:B z DLC. Pobrałem ostatnio ten dodatek jednak dalej nie wiem gdzie mogę znaleźć te arlekiny, którego Herolda przekupię za 500 forintów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie otóż mam do was pewne pytanie. Czy ma ktoś z was działający retail (może być angielski) do trofeów w AC:B z DLC. Pobrałem ostatnio ten dodatek jednak dalej nie wiem gdzie mogę znaleźć te arlekiny, którego Herolda przekupię za 500 forintów itp.

Jak napisałeś jest to trofik z Porwania DaVinci.

Lokalizacja Arlekinów poniżej (tylko pamiętaj, trzeba ich pobić a nie ubić ;P), co do Herolda -> przekup któregokolwiek.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zaczynałem grać, i gra bardzo przypadła mi do gustu, jednak mam parę pytań odnośnie tego dzieła Ubisoftu, mianowicie::

- Na czym polega "odtwarzania wspomnień?" Czy powtarzamy sekwencje w razie np. jak mamy za mało synchronizacji? Czy w razie takiego zabiegu, wrócimy potem do "teraźniejszości"?

-Jak najprościej uzbierać pieniądze(zbieram na kusze), unikalnych przedmiotów nie chcę sprzedawać.

- Czy podczas nieudanej akcji w misjach pobocznych, koniecznie musimy powtarzać całą sekwencje od momentu zaakceptowania zadania?

- Czy misje poboczne to te "wykrzykniki" czy to są główne zadania?. Bo innych znaczników na mapie nie mam, i do końca pewien nie jestem czy wypełniam główną misje czy poboczną.

A tak poza tym, gra miażdży systemem walki i ogólnego "kombinowania" i chyba zapoznam się z innymi częściami tej sagi.

Z góry thx za odp. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Powtarzamy sekwencję, które chcemy, najlepiej z niepełną synchronizacją, żeby to nadrobić. Po wykonaniu zadania z przeszłości gra przenoszi nas automatycznie do teraźniejszości. Bez obaw.

2. Nie sprzedawaj niczego, wykonuj z początku zadania poboczne od gildii złodziei, kurtyzan i najemników, a następne naprawiaj budynki. Pamiętaj, żeby przejmować wieże Borgiów, bo bez nich masz ograniczony skarbiec.

3. To zależy, w niektórych trudniejszych misjach trzeba do 100% synchronizacji dawać Restart Memory. Jeśli nie wykonałeś zadania to wejdź do Menu i jeśli oblałeś to po prawej opis zadania będzie na czerwono.

4. Wykrzykniki to główne zadania, poboczne to kwiatek dla kurtyzan, celownik dla najemników i jakieś okularki dla złodziei.

Gra jest chyba najdłuższa z wszystkich AC. Jak masz jeszcze dodatek od Leonardo da Vinci to jest naprawdę sporo do wykonania, ja gram już któryś raz z kolei, żeby wbić platynę, ale to jest gra na naprawdę długi czas.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. Nie sprzedawaj niczego, wykonuj z początku zadania poboczne od gildii złodziei, kurtyzan i najemników, a następne naprawiaj budynki. Pamiętaj, żeby przejmować wieże Borgiów, bo bez nich masz ograniczony skarbiec.

No właśnie kilka rzeczy sprzedałem takie np. kaptur z klejnotami, i kość słoniową, a nawet taką popierdółke jak pomidor. No cóż teraz już jest za późno, ale sądziłem ,że dobrze robię chcąc uzbierać na kuszę ;)

Naprawianie budynków hmm... jak dotąd odnowiłem tylko stajnie. Właśnie utwierdziłeś mnie w przekonaniu, żeby na tym nie poprzestać. ;)

4. Wykrzykniki to główne zadania, poboczne to kwiatek dla kurtyzan, celownik dla najemników i jakieś okularki dla złodziei.

Kurcze, jak dotąd to tylko misje fabularne wykonywałem i doszedłem aż do sekwencji drugiej. Mam nadzieje, że żadnego zadanie pobocznego nie utraciłem ;)

P.S zastanawiały mnie te ikonki właśnie...

Gra jest chyba najdłuższa z wszystkich AC. Jak masz jeszcze dodatek od Leonardo da Vinci to jest naprawdę sporo do wykonania, ja gram już któryś raz z kolei, żeby wbić platynę, ale to jest gra na naprawdę długi czas.

Jestem samotnym graczem i cholernie mnie pocieszyłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×