Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam trochę głupie pytanie, ale ten problem w moim PSN jest dla mnie irytujący ....

Mianowicie moi znajomi nie segregują się alfabetycznie... Czy wezmę w/g stanu czy w/g nazwy to nie mam tak jak miałem wcześniej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zrobiło po nowej aktualizacji chyba, bo u mnie tak samo jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż zakładam w tej chwili konto na PSN, no i stanąłem na pkt. gdzie trzeba podać adres mieszkania ITP. Wybrałem na początku UNITED STATES bo słyszałem że najlepiej tak robić. Teraz gdy chce przejść do następnego kroku wyskakuje: You must enter a valid Address. Please check your entries carefully. . Co mam w tym przypadku zrobić ? Wpisać wymyślony czy jakiś który znajde ? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już mam :)

Ps. moja nazwa na PSN Ziver126

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miał taki problem i udało mu się z nim poradzić , uszkodzona konsola najprawdopodobniej się przegrzała , podczas grania się wyłączyła i świeci się na żółto ale mniejsza o to, wiadomo ze się nie chce włączyć.

Chodzi o usunięcie Zarejestrowanych kont na niej Login + Hasło i co najważniejsze WYREJESTROWANIE ICH Z PSS wyciągnięcie dysku to tylko usuniecie danych ( gry, filmy zdjęcia)

Czy ktoś przerabiał taki temat ? wiem ze mogę usunąć konto główne ale zostanie ono usunięte z mojej drugiej konsoli a chodzi mi o odzyskanie wolnego slotu na zarejestrowanie konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! czy ktoś też ma taki problem?? mam konto na psn na polskę dobrze zakładam 2 konto na ps3 próbuje założyc psn amerykańskie i dupa nie chce sie założy już przy e-mailu raz się dostałem na adres i próbowałem wbic go na odwal się i nic czy ktośteżma taki problem???? POMOCY!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! czy ktoś też ma taki problem?? mam konto na psn na polskę dobrze zakładam 2 konto na ps3 próbuje założyc psn amerykańskie i dupa nie chce sie założy już przy e-mailu raz się dostałem na adres i próbowałem wbic go na odwal się i nic czy ktośteżma taki problem???? POMOCY!!!!

A próbowałeś np. @playstationnetwork.com w email wpisać? Mi zawsze założyło konto jak taki podawałem. I odrazu poszukaj w necie jakiś prawdziwy adres ze stanów, bo czytałem na forach, że mogą być problemy z założeniem konta US z nieprawdziwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, że zapomniałem na śmierć jakie mam hasło do swojego konta PSN. W dodatku przy zakładaniu podałem nieprawdziwą datę urodzin. Da się jakoś odzyskać to hasełko? Mam tylko maila..

edt nie było tematu :D źle podawałem datę urodzin <wali głową w ścianę>

Pozdro

Edytowane przez Khazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,myślałem że tylko ja mam problem z zalogowaniem się.OCB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo. Szukalem infa na playstation blog i nic ... Czyzby hakerzy ? nawet strona playstation.com nie dziala :( Prosze o jakies info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonimowi zaczeli dzialac...

ja jebi* nie pisz takich rzeczy ;)

http://search.twitte...=%23psn〈=en czyli jednak oni (?)

i jeszcze to znalazlem http://www.psu.com/news/11201?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+LatestNews-Psucom+%28Latest+News+-+PSU.com%29 ide spac nie chce mi sie czekac. Dobranoc :)

Edytowane przez linkin120289

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie powiem, że jestem kompletnie zielony w tematyce bo mam konsole od wczoraj :sweat: Mam pytanie związane z tematyką BAN'a na konto PSN. Czytałem, że stosując "Jailbreak" można dostać ban. Czy to znaczy, że nawet grając w oryginalne gry nie da się grać przez sieć? Jeśli to nie o to chodzi to czym skutkuje taki ban?

p.s. Jestem zagorzałym graczem PC'owym i lubię nawet oryginalne gry mieć w całości na dysku żeby się płyty nie rysowały itp..

Z góry dzięki za odpowiedz :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że podłączysz pena do USB, a konsola wyśle w świat informacje o tym. Nawet nie musisz odpalać gry. Stosując jaibreaka można dostać bana nawet na Forum a co dopiero na PSN.

I tym optymistycznym akcentem proponuję więcej do tej tematyki nie wracać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni nie mogę zalogować się na swoje konto PSN (z poziomu komputera). Cały czas przerzuca mnie z powrotem do ekranu logowania. Dostęp z komputera został zablokowany czy ja mam coś źle ustawione (wcześniej wszystko działało jak trzeba)?

PS.Konto na PS3 działa tak jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko jak kumpel kupił dodatek do Assassina to mogę go jakoś zgrac do siebie?

Po 2 jak mam kasę na swoim psn moge jakoś przesłac pieniądze na psn kumpla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim sposobem on może mi zgrac ten dodatek?

Musi Ci podać dane swojego konta, wtedy się logujesz i pobierasz dodatek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×