Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Psycho na bank nie dadzą w GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij tutaj:

http://steamdb.info/sub/28813/#section_apps

 

Jeśli dobrze widzę to tylko dodatkowa postać? Nie wiem czemu mieliby tego nie dać.

GOTY zawiera przeważnie wszystko co wychodziło na daną grę, także nie wiem w czym problem.

 

EDIT:

Kolejne świeże info:

http://www.gram.pl/news/2013/07/04/borderlands-2-goty-to-juz-prawie-pewniak-wydanie-pojawilo-sie-w-rejestrze-steama.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GOTY znajdzie się Season Pass. Nie dadzą dodatkowych płatnych dodatków. Oprócz GOTY wydadzą zapewne Ultimate Legendary GOTY lub coś w tym stylu.

Edit : teraz przeczytałem ostatni link : znajdą się wszystkie najważniejsze a nie wszystkie dodatki jakie wyszły.

Edytowane przez Nesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz GOTY wydadzą zapewne Ultimate Legendary GOTY lub coś w tym stylu.

 

Nie chce być uszczypliwy, ale wiesz co to jest wersja GOTY?

GOTY, Complete, Legendary, zwał jak zwał. Sens jest taki, że pakują wszystko co wyszło do danej gry na jedną płytę, a nie tylko Season Passa, bo to nie miałoby żadnego sensu.

Plus jest taki, że masz wszystko w jednym miejscu i nie musisz bulić, ale minus, że musisz czekać i nie pograsz w pierwszym dniu w nowy dodatek.

Jeszcze się nie spotkałem z takim przypadkiem, żeby w tych wersjach czegoś brakowało (chyba, że pierdoły typu kolorowe sznurówki, to nawet lepiej że tego nie dają).

Dwie wersje GOTY...hehe :)

 

W newsie na gram.pl również bazują na zawartości wrzuconej na Steamie, a później tylko sobie napisali, że znajdą się tam "między innymi" te główne dodatki.

Także nie ma co dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie wersje goty po tym dodatku co ostatnio wyszedł chciałem kupić od razu podstawkę ale poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko sam podałeś linka, w którym jest napisane, że wyjdą najważniejsze a nie wszystkie dodatki :) Naucz się czytać ze zrozumieniem. A twoje gdybanie i pobożne życzenia nijak się mają do GOTY. Przypomnę ci twoje posty po wyjściu Borderlands 2 GOTY bez Psycho i kilku innych DLC. W wersji GOTY będzie tylko Season Pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się mam nauczyć? Uważaj, bo za tego typu teksty są tutaj nagrody.

Wklei linka do bazy Steama i na nim opierają newsa, a że sobie wymienili w newsie tylko główne DLC fabularne to nic nie znaczy.

Równie dobrze mogli napisać, że MIĘDZY INNYMI są tam jakieś 2 główne DLC...czyli wg Twojego rozumowania będą tylko 2.

 

Oczywiście wszędzie piszą, że zestaw będzie zawierać całą paczkę dodatków, nawet w bazie Steama już są wprowadzone.

Wcześniejsze tego typu akcje Steama się potwierdzały, więc nie widzę czemu tutaj miałoby być inaczej.

Bazuje na tym co piszą, a teraz tylko trzeba czekać na potwierdzenie 2K/Gearboxa.

Okaże się inaczej? Trudno, ale wątpię, żeby było inaczej bo fani Borderów już dawno ograli ten tytuł + dodatki, a wersja GOTY jest dla całej reszty, żeby jeszcze raz mogli zarobić.

Wydawanie samej gry + Season Pass jest bez sensu, chociażby z tej racji, że coś takiego można cały czas kupić i promocji na tego typu zestawy jest od groma.

Chociażby ostatnia akcja na Amazonie pt. Bundleganza, gdzie można było wyrwać to śmiesznie niską cenę.

 

Wszędzie wpiszą, że zestaw będzie zawierać wszystkie główne dodatki, poza tymi kosmetycznymi, nawet w bazie Steama już jest wsio dodane.

Ale oczywiście Ty masz rację :biggrin: nioch nioch nioch ^^

 

Kończę dyskusję, bo to jest bez sensu.

Jak chcesz dalej brnąć to na własną odpowiedzialność, ale radzę zerknąć za co dostałeś swojego pierwszego warna :)

Wpisz w guglach "Borderlands 2 GOTY" i poczytaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chill "czarnuchy" ale juz! ;) zaczyna sie dyskusja z dupy a ja nadal nie dostałem opinii o kiszacym sie na dysku nowym dlc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nesh

Możesz człowieku wyjaśnić, o co Tobie chodzi? Mówisz, że w newsach i linkach podrzuconych przez Patricko nie jest napisane, że będą wszystkie DLC, ale jak ja tam wchodzę, to widzę wszystkie, poza bezwartościowymi paczkami ze skórkami. Może Ty po prostu nie wiesz, jakie i ile DLC wyszło do BL2? W rejestrze Steama jak wół pokazuje 4 dodatki fabularne, 2 postacie, Ultimate Upgrade Pack i pre-orderowe DLC, czyli Creature Slaughter Dome.

@zdun

Opinia leci w takim razie, napisałem to na innym forum, tu po prostu zacytuję siebie samego, nie ma sensu pisać tego wszystkiego jeszcze raz :)

To jest pierwsze dobre fabularne DLC do Bordera 2. Ale nic dziwnego, skoro zabrali się za nie twórcy podstawki a nie jakieś łamagi z Triptych, które spartaczyły trzy poprzednie dodatki.

Absolutnie genialne dialogi. "Nowi" starzy bohaterowie - mistrzostwo. Mr. Torgue rządzi ponad wszystkim. Świetny design, fajni przeciwnicy, nowe patenty w mechanice, wreszcie slot machines na erydium, skrzynie, przy otwieraniu których rzucamy d20 i rezultat definiuje jakość skarbu plus parę innych. Dla kogoś takiego jak ja - co ma 4 postacie obładowane pomarańczowymi przedmiotami - bezużyteczne, ale ogólnie bardzo fajne.

Nowy gear jest mocny. Bardzo mocny. Nowe przedmioty od Seraph Vendora robione pod Kriega i to widać - jedyna postać, która nie posiada w drzewkach zdolności czegoś, co zakłada slag i trzeba było zmieniać co chwila broń. A tu dziwnym zbiegiem okoliczności - smg, co wali na raz prądem i slagiem oraz tarcza, która pluje slagiem w napastnika kiedy nas atakują. Oprócz sprawy Kriega, dzięki tym dwóm zabawkom ostatni skill Syreny w drzewku Cataclysm - Ruin - jest w sumie niepotrzebny - można wziąć smg Florentine, założyć kociego COMa z bonusem 99% do obrażeń smg i siać zniszczenie absolutne. Strzelba co strzela mieczami taka sobie - może na Normalu i TVHM użyteczna, ale żeby działała w UVHM, to trzeba mieć build mocno zorientowany na explosive damage. Pistolet Grog Nozzle mega przepakowany.

Największą mocną tego dodatku są oczywiście nawiązania. Całą swoja młodość spędziłem przy sesjach D&D, więc grając w ten dodatek czuję się jak w domu. Wyłapywanie tych wszystkich smaczków daje mi najwięcej frajdy.

I koniec tekst na podryw w stylu Borderlands 2, który mnie dosłownie wyrwał ze skarpetek - "Hej Moxxi, wiesz, powinnaś błyszczeć na pomarańczowo, bo twoje ciało jest LEGENDARNE" :biggrin:.

EDIT:

Kody na złote na klucze z okazji Dnia Niepodległości USA. Ważne do 8 Lipca. Dwa pierwsze na 5 kluczy, ostatni na 3, razem aż 13 kluczy!

W3CTB-J669B-S9WCB-ZTK3J-959W5

C3CJJ-W6XZ3-ZH5CJ-STKJ3-RXH5X

CBWBT-BFR9K-9SW53-9TCBB-KFSBF

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRo-Lame-Tip dla wszystkich farmiących Leviatana...po wejściu na mapę pobiegnijcie od razu w lewą stronę, jest tam miejsce gdzie od góry zakrywać was będzie skała...jeżeli tam przykucniecie to żaden atak bossa nie będzie was dosięgał...jest tylko jeden myk. Pod koniec walki i tak musicie wyjść i zabić mniejsze mobki ponieważ inaczej nie odkryje się ostatni słaby punkt na bossie...

 

EDIT: dzięki za klucze :) dzięki nim trafił mi się taki sprzęt o którym mogłem pomarzyć ;D

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kluczy to jak np dzis je wpisze i nie wykorzystam do 8 w grze to przepadna? chce dobic 50 lvlu

Jak zagrac w trybie Uvhm?

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niet...klucze zostają tak czy siak, po prostu te kody dają za darmo klucze tylko jednorazowo i do 8 lipca...jeżeli próbowałbyś wpisać te kody po tym dniu to nie będą działały.

 

UVHM odblokowuje się po jednorazowym przejściu gry...wtedy po prostu w menu wybierasz kontynuację i gra się pytam w jakim trybie chcesz zacząć, masz do wyboru Normal i UVHM, wybierasz ten drugi i jazda.

 

Jeżeli gra jakimś cudem nie zapyta się o to, to masz jeszcze możliwość odpalenia tego trybu drugim sposobem.

Odpalasz grę, wybierasz  :triangle: i ładujesz swoją postać którą przeszedłeś grę, wtedy gra na 100% pyta na którym poziomie chcesz zacząć zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest albo czy bedzie Takie DLC zeby było mozna grac jako Lilith?? :P  :wub:

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i już raczej nie będzie większych DLC, jako że GOTY jest tuż za rogiem, a wątpię, żeby po GOTY wypuszczali jakieś większe DLC.

Teraz już pewnie samego heady i skiny będą puszczać, ewentualnie jakieś paczki skinów, a tak to co miało wyjść to już wyszło.

Oczywiście mogę się mylić, ale mam wrażenie, że oni raczej pracują już nad B3 na następną generację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe chociażby fabularnie jest aby grać Lilith (przecież ona bierze cały czas czynny udział w fabule i bzdurą byłoby ja dodawać) aleeeeee moze wypuszczą skin który zamieni Mayę w Lilith (tu największe prawdopodobieństwo jezeli już)... 

 

Jeszcze w tym tygodniu zabieram się za DLC z tiną - zacieram rączki gdyz zapowiada się kusząco :D i arcy klimatycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe chociażby fabularnie jest aby grać Lilith (przecież ona bierze cały czas czynny udział w fabule i bzdurą byłoby ja dodawać) aleeeeee moze wypuszczą skin który zamieni Mayę w Lilith (tu największe prawdopodobieństwo jezeli już)... 

 

Jeszcze w tym tygodniu zabieram się za DLC z tiną - zacieram rączki gdyz zapowiada się kusząco :biggrin: i arcy klimatycznie...

 

Ja właśnie skończyłem i robię side questy. Mam Cię w znajomych na psn to się jakoś zgadamy ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było...Maya to w sumie Lilith tylko z innym skillem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było...Maya to w sumie Lilith tylko z innym skillem :P

 

Tak w sumie to tak, ale tak w sumie to nie. ;)

 

Teraz z innej beczki.

 

Wbiłem 50 lvl Zerem, i uważam że grając samemu, jest 100x trudniej.

Przeszedłem raz całą grę Axtonem i Mayą i jest łatwiej niż Assaasinem. 

 

Uważacie tak samo czy po prostu nie umiem grać Assasinem. Jedynkę skończyłem właśnie Mordecaiem, którego odpowiednikiem teraz jest Zero, więc stwierdziłem że dwójkę też pojadę assasinem.

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Wreszcie oprócz kodów do kluczy, pojawiły się kody do wyposażenia.

Oto kod do niezłego shoodguna, legendarnej tarczy i legendarnego moda do granatów.

WTWBB-9RZ95-ZZWWT-SJ533-S9WF5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem ponieważ zbugowała mi się misja z 4 DLC (tiny Tina). Dokładniej  the game of games.Czy mógłbym razem z bratem przejść to u kogoś innego?

My mamy Zero i salvadora na 50 lvl TVHM.

I szukam chętnych do pokonania tych 4 smoków z tego samego dlc ale ja mam Maye a brat Axtona na 61lvl.

 

Chętni niech napiszą na psnid: Jestemtosterem 


o i dzięki za ten kod.Ja dostałem legendarne granaty maliwiana i tarcze transformer a wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem ponieważ zbugowała mi się misja z 4 DLC (tiny Tina). Dokładniej  the game of games.Czy mógłbym razem z bratem przejść to u kogoś innego?

My mamy Zero i salvadora na 50 lvl TVHM.

I szukam chętnych do pokonania tych 4 smoków z tego samego dlc ale ja mam Maye a brat Axtona na 61lvl.

 

Chętni niech napiszą na psnid: Jestemtosterem 

o i dzięki za ten kod.Ja dostałem legendarne granaty maliwiana i tarcze transformer a wy?

 

Aktualnie wbijam Maye na 61 już mam 38 na TVHM  to będziemy mogli spróbować :) Mam Zero na 50 ale nie lubie nim grać :sad:

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTWBB-9RZ95-ZZWWT-SJ533-S9WF5

Dodam tylko, że kod mamy dzięki uprzejmości serwisu DLCentral. Precyzyjnie rzecz biorąc, po wpisaniu kodu do ekwipunku pierwszej załadowanej postaci dostajemy purpurową strzelbę Torgue, legendarny granat Life Leech (ja dostałem Longbow Electric) oraz legendarną tarczę The Transformer (absorbuje pociski, obrażenia od elektryczności zamiast ranić, regenerują tarczę). Mistrz! Sprzęt będzie na takim poziomie, na jakim załadowana postać. Kod ważny do 7 Września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że kod mamy dzięki uprzejmości serwisu DLCentral. Precyzyjnie rzecz biorąc, po wpisaniu kodu do ekwipunku pierwszej załadowanej postaci dostajemy purpurową strzelbę Torgue, legendarny granat Life Leech (ja dostałem Longbow Electric) oraz legendarną tarczę The Transformer (absorbuje pociski, obrażenia od elektryczności zamiast ranić, regenerują tarczę). Mistrz! Sprzęt będzie na takim poziomie, na jakim załadowana postać. Kod ważny do 7 Września.

 

Tylko trochę beka bo załadowałem Mayę na 38 poziomie po aktywowaniu kodu i otrzymałem itemki. Wbiłem 39 lvl i wyszedłem z gry. Wróciłem godzinę później i znowu otrzymałem ekwipunek bez wpisywania kodu na 39 poziomie :)

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja mam legendarny class mod dla Syrenki na   61 lvl więc jak byś chciał :)

 

Na stronie www.gearboxsoftware.com co dzień jest class mod  dla każdej postaci (Axton ):

WT5JT-6ZJ9J-SH5WJ-SBWTT-693S6

 

Jak ktoś miał by nieużyte head-y z 3 dlc na każdą classe to chętnie bym je skopiował dla siebie.

Sam mam 2 pearlescent Pistol(Jackobs) i snipe(maliwian) na 61lvl oraz legendarny classmod dla zero Lvl 61

 

Macie jakiś sposób na Hyperiusa bo po rozwaleniu minionów on zaczyna skakać i puszczać nowy i zawsze (prawie) padam w duecie Maya i Axton czy Zero i Salvador ale prubuje dopieścić Gaige i Kreiga na wyższy level aktualnie 38

 

jak maciie telefon z androidem to jest apka gdzie są podane shift cody( pomoc jak chcesz e-techa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×