Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Zrodlo? Jak prawda to moze sie skusze :)

 gazetka tesco dostępna na str tesco a od 4 września za 155 w promocji. ilość sztuk ograniczona

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuckkkk.... Do mnie wyslali z amazona.co.uk kilka godz temu ale w trackingu nie ma info co e z nia dzieje. Ludzie oiszcie co i jak:-) czy warto bylo:-) dzis pewnie juz nie dojdzie ( tym bardziej ze idzie royal mail a nie jakims dlsem czy inna firma) ale jutro od 8 rana bede czekal:-) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuckkkk.... Do mnie wyslali z amazona.co.uk kilka godz temu ale w trackingu nie ma info co e z nia dzieje. Ludzie oiszcie co i jak:-) czy warto bylo:-) dzis pewnie juz nie dojdzie ( tym bardziej ze idzie royal mail a nie jakims dlsem czy inna firma) ale jutro od 8 rana bede czekal:-) :-)

z amazon.uk do polski zamawiałeś? Nie chce cię stresować ;p ale jak ja ostatnio zamawiałem to royal mailem mi paczka szła 5 dni :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w UK i z Amazona na drugi dzień przychodzi za dopłatą jedynie, jako Express. Normalnie ze 2 dni muszę czekać.

 

Na moje oko tak ze 4 dni będziesz czekał na bank :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha. Czyli drop będzie w regularnych godzinach. Mi zawsze podrzucają między 12.00 a 13.00

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro 179pln

a co mi tam, zjebie dziadów.
Dostałem smsa o 10:00, że gra do odbioru. Pojechałem po 16:00. Daję numer i widzę, że już będzie problem.
Jedna dziewczynka szuka, woła kolegę ten następnego . Po 20 moinutach przychodzi cieć i mówi, że gra do odbioru jutro, bo wtedy jest premiera.
Pokazuję cieciowi smsa, że gra czeka na odbiór. Chłopek roztropek traktuje mnie jak swego kolegę mówiąc, że nie ogarniam sytuacji, bo premiera jest jutro i widocznie jestem przyjebany, że o tym nie wiem. Wołam kierownika. Przychodzi kolejny cieciu, który coś tam sapie. Okazuje się, że to kolejny sprzedawca (już cztery osoby ze mną dyskutują). Udaje mi się namierzyć kierownika, który równie zlewająco mnie obsługuje, ale dzwoni do centrali i w drodze wyjątku wydaje mi grę mówiąc:
Tylko niech pan się dzisiaj nie loguje, bo zbanują panu grę. LOL
Drugi opowiada wymyśloną historię, że mu w ten sposób zbanowali ACIII.
Żenada.
Jutro sam dzwonię do centrali oraz piszę maila na obsługę w Euro AGD Puławska przy Realu, Warszawa.

 

qDZV46k.jpg?2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drodze wyjątku wydaje mi grę mówiąc:

Tylko niech pan się dzisiaj nie loguje, bo zbanują panu grę. LOL

Drugi opowiada wymyśloną historię, że mu w ten sposób zbanowali ACIII.

Nie wierze że mogą pracować tam za przeproszeniem tacy debile. Ile to Ja preorderow miałem gry przychodzily 2-3 dni przed premiera raz nawet tydzień a nigdy jeszcze nie dostałem bana :p

Boże jaka ta okładka jest piękna <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony Infernalnym hełmem 25% do expa. Nice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja troche popykałem i musiałem tv zwolnic wbity mam 8 lvl narazie mało moge powiedzieć ale jest nieźle, nie grałem w diablo 3 na pc, narazie mi to przypomina diablo :) z tego co wiedze to chyba pod kązdym guzikiem mamy po kilka skili które sie odblokowuja z lvl i kazdi skill jeszcze ma runny do wyboru, więc konbinacji bedzie dużo :) gra się bardzo przyjemnie gram narazie na normalu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficialnie was nienawidze. Foch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ja mam tylko nadzieję że gram.pl wysłało mi dziś paczkę bo jak nie to %^$^%

 

Haridil jaką postać wybrałeś ? Ja zamierzam odpalić szamana :)

Edytowane przez grembi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie ,że przez PSN każdy będzie miał indywidualny drop w odróżnieniu od coopa kanapowego

Edytowane przez zyggi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech juz bedzie 12:00 bo nie wytrzymam! Czas sie teraz tak wlecze jak przed premiera na pc, a moze i jeszcze bardziej;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine_79

mówisz ,że mnicha najlepiej posadzić w kącie na wielogodzinną medytacje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC grałem wszystkimi postaciami z czego barb, łowca i czarodziejka na inferno.

Najlepiej i najłatwiej grało mi się czarodziejką z całkiem przeciętnym sprzętem przeciwnicy padali jak muchy.

Oczywiście czarodziej/czarodziej (zresztą tak jak łowca) to tzw. glass canon, duża moc i znikoma obrona.

Barbarzyńca potrzebuje dobrego sprzętu żeby pokazać pazury, a ja nigdy kasy na to nie miałem :P

Łowca to gra w stylu strzelaj i uciekaj nie mój styl i szybko się znudziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie już aktywne ściąganie z psn niech ktoś da znać - znudziło mi się resetowanie automatycznego pobierania.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw ja bede grac barba . Szukam chetnych moze nie tyle co do wspolnego przechodzenia gry, ale do wymieniania sie lootem, na starcie bez cisnien item za item zeby sobie pomoc=] A poznije rowniez do wspolnej gry.

Jesli ktos jest zainteresowany dodawac na psn : kosciarz  z dopiskiem diablo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ja mam tylko nadzieję że gram.pl wysłało mi dziś paczkę bo jak nie to %^$^%

 

Haridil jaką postać wybrałeś ? Ja zamierzam odpalić szamana

ja tez jade szamanem bardzo łatwo sie gra ale to też poczatek :P 10 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi walkę w zwarciu to polecam Barbarzyńcę. Reszta profesji średnio się nadaje do walki mele.

Ja gram czarodziejką melee. :)

 

Swoją drogą:

czarodziejka to dobry tank :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grę łowcą demonów. Na razie jestem zachwycony samą grą, choć nie grałem nigdy w wersję PC, więc nie mam porównania.

Jest ktoś chętny do wspólnej zabawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram czarodziejką melee. :)

 

Swoją drogą:

czarodziejka to dobry tank :)

Nie ma lepszego taka abstrakcja=[]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grę łowcą demonów. Na razie jestem zachwycony samą grą, choć nie grałem nigdy w wersję PC, więc nie mam porównania.

Jest ktoś chętny do wspólnej zabawy?

jaki masz psn id??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×