Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Od kilku miesięcy mam problem z podpięciem konsoli do sieci. Gdy łączę PS'a z routerem netii, po kilku minutach otrzymuję komunikat o przekroczeniu czasu na uzyskanie adresu IP. Szukałem rozwiązania w google i ku mojemu zdziwieniu nie tylko ja mam taki problem. Niestety żadne z opisywanych rozwiązań nie pomagało, zmieniałem hasło, ustawiałem filtrację MAC i nic.

Pomyślałem, że warto napisać nowy wątek na tym forum, ze względu na dużą ilość użytkowników i myślę, że komuś udało się to rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam kod 80710102 nie wiem co mam już zrobić próbowałem wiele razy zmieniać ten server DNS i w konsoli wpisuje i nic nadal :/ Na początku nie wyszukiwało mojego IP rozwiązałem ten problem i pojawił sie ten a konsole posiadam od 5 dni :/ proszę o pomoc

gg 24840229

Tu masz ten sam problem i rozwiązanie, podobno działa:

http://www.pslive.pl/p/niespodziewany-blad-80710102-dns-210

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 8 mb z routera a na tesie w ps3 6.5 o co kaman ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nic nadzwyczajnego. u mnie zamiast 20 mega jest tylko 10, ale z tego afery nie robie. musisz sie z tym pogodzic.

ps. przy tescie masz nawet napisane ze sa to tylko wartosci orientacyjne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , otóż posiadam typ nat 3 chciałem przekierować na NAT 2 lecz się nić nie zrobiło robiłem według tego poradnika : http://www.ps3site.pl/forum/topic/5990-faq-router-i-ps3/ i nadal mam nat ograniczony , w czym leży problem? mam router TP LINK TL-WR340G. Czy wszystko zrobiłem dobrze ?

http://zapodaj.net/9a0e2bcb4aa7.jpg.html

http://zapodaj.net/2d271894d8ea.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , otóż posiadam typ nat 3 chciałem przekierować na NAT 2 lecz się nić nie zrobiło robiłem według tego poradnika : http://www.ps3site.p...q-router-i-ps3/ i nadal mam nat ograniczony , w czym leży problem? mam router TP LINK TL-WR340G. Czy wszystko zrobiłem dobrze ?

http://zapodaj.net/9...cb4aa7.jpg.html

http://zapodaj.net/2...94d8ea.jpg.html

A może przed routerem masz modem, który też robi NAT'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zadnego modemu mam neta osiedlowego kupiłem poprostu router ponieważ obecnie mam 2 kompy podłączone do niego to jeszcze chciałbym połączyć PS3 ustawilem prawie wszystko tak jak w poradniku nie mam pojecia tylko czy dobrze jest static ip ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz porty poblokowane musisz skontatkowac sie z administratorem sieci zeby je odblokowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś chciałem sobie pograć online na PS3 ale żadna gra nie może się połączyć z serwerem. Do PSN loguje normalnie. Prawdopodobnie admin poblokował jakieś porty, pytanie brzmi - które? Których portów "chcą" gry? Wczoraj jeszcze wszystko działało ok, lecz ciągle mnie rozłączało, admin coś tam wymieniał i kombinował przy nadajniku (mam radiówke) i przestało rozłączać ale nie mogę grać online. Próbowałem grać w Killzone 3, dema Twisted Metal i Syndicate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Których portów chcą gry to już zależy od firmy obsługującej dany serwer.

Musisz szukać na stronie producenta, nie lepiej pisać do admina i go prosić o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dowiedziałem się że nie mam poblokowanych portów ale typ z obsługi kazał mi włączyć DMZ w konsoli . Wiecie jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMZ włączasz na routerze nie na konsoli.

Wpisz adres w konsoli statyczny i później na routerze w opcji DMZ ustawiasz ten adres IP.

Podaj model routera to Ci powiem dokładnie co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

TP link wr340g , wsyzstko tam sie jakos dziko ustawia

Dodalem do dmz niby nadal nat 3 o co chodzi?... Niech mi to ktos wytlumaczy bo ja juz nie ogarniam.

Dodam że UPnP w konsoli mam niedostepne w routerze włączone jest.

Teraz gram w uncharted 2 i mogę bezproblemowo łaczyć się z graczami , a np w rdr wgl nie i nadal mam nat3 , nie wiem od czego to zalezy.

Edytowane przez toxico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem że mi konsola nie znajduje wogole punktu dostepu nie widzi mojej sieci problem jest dziwny o tyle że tydzień temu wszystko działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam do was pytanie - jak podłączyć konsolę Ps3 do sieci ?

Mam internet Neostrada TP, na piętrze domu, a konsola jest w pokoju niżej. Mam też router, ale nie wiem jak go podłaczyć żeby działał razem z konsolą.

Czy trzeba dokupywać jakieś dodatkowe kable ?

Proszę o pomoc i poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz ten router ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładna nazwa to NETGEAR Router WGR614., cztero portowy. Jeśli trzeba mogę dać zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem wczesniej masz pewnie porty poblokowane musisz sie skontaktowac z administratorem sieci zeby je odblokowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytaj wyżej porty nie są poblokowane. Administrator nie blokuje portów

Dostałem taką odpowiedź :

Jedynymi portami blokowanymi przez nas są:

135, 137, 139, 445 - czyli te używane przez system Windows do

udostępniania plików w sieci.

Do naszego modemu może być podłączone bezpośrednio jedno urządzenie

zarejestrowane po adresie MAC w naszym serwerze.

Do podłączenia wielu urządzeń służy router. Jeżeli już Pan go posiada

proszę postępować zgodnie z jego instrukcją i ustawić konsolę jako tzw

DMZ.

Router stanowi zaporę ochronną między sprzętem a siecią zewnętrzną. Tryb

DMZ sprawia, że wszystkie zapytania z zewnątrz nieblokowane trafią do

urządzenia zdefiniowanego w tej regule.

A dodam że dodałem konsole do DMZ.

Mój Router to TP LINK TL-WR340G , nie wiem nawet czy go dobrze skonfigurowałem , chociaż spokojnie moge w uncharteda 2 pograć bo chociaż szuka graczy a np w RDR już nie szuka...

Edytowane przez toxico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładna nazwa to NETGEAR Router WGR614., cztero portowy. Jeśli trzeba mogę dać zdjęcia.

A Neo jak masz teraz podpięte do komputera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w chwili obecnej TP-Linka TL-WR941ND i wydaje mi się, że konsola sobie jakoś z nim nie radzi. Pliki 60MB są ściągane w 10-15min a łącze mam 25Mb/s więc powinno to zajmować znacznie mniej czasu. Pliki o jakich mówię to tzw patche do gier (aktualizacje) które są ściągane po włożeniu nowej gry do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze masz ip prywatne posiadam taki sam router tplink wr340g i u mnie wszystko zajebiscie smiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w sieci osiedlowej , da się jakoś sprawdzić jakie mam ip , czy publiczne czy prywatne? Albo pomożesz mi ustawić ten router?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×