Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

po przeczytaniu instrukcji od routera wszystko powinienes sam zrobic. to nic trudnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni mam problem z internetem w ps3. Konkretnie chodzi o NAT, czasami pisze "niepowodzenie". Od pół roku nie było żadnych problemów, a teraz prawie za każdym razem muszę wyłączać i włączać wtyczkę z routera, żeby internet działał. Kompa nie mam, więc w ustawieniach routera nie grzebałem. Czy jest możliwość, żeby ustawienia same się zmieniły? Wie ktoś jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym podlaczyc kabel ethernet do ps3 ale sie troche boje bo w instrukcji jest napisane iz kabel musi byc zgodny ze standardami 10base-t itd. wiec w koncu nie wiem czy ten kabel ktory mam do pc moge podlaczyc do ps3.... prosze o pomoc. na moim kablu pisze hanssen cm 75C utp 4pr 24awg csa LL43774 3p veifieo to tia/eia-568-a cat 5e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam bardzo istotne dla mnie pytanie

jakis czas temu temu sprzedalem fata 80 GB i niestety nie usunąlem trofeow a nawet zostawilem przy sprzedazy logowujacy sie automatycznie moje konto network. potrzebne mi ono bylo tylko do multi wiec nic przez nie nie kupowalem. teraz mam slimke i zmienilem sobie haslo emaila i haslo do network na inne. czy ta osoba ktora kupila odemnie mojego fata juz nie moze sie na MOJE konto network  zalogowac?i czy ja bede mogl na tych samych grach wbic trofea na nowej konsoli? i jak to jest z battlefield bad company 2 jak juz wykorzystalem ten kod na innej konsoli to czego juz nie moge robić a co moge? vip code bylem wtedy zalogowany na tym samym koncie co teraz 

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, jak mogę odblokować porty w modemie (dokłądniej livebox od tp), bo połączony jestem z konsolą przez wifi i ogólnie jak chcę wejść na takiego uncharted 2 multi to często mi błędy jakichś modeli, albo synchronizacji poziomów wyskakują no i to wkurza... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam kilka pytań odnośnie sieci:

1.Który internet będzie lepszy przy graniu i przeglądaniu stron www na PS3(kabel ethernet czy Wi-fi) chodzi mi o lagi.?

2.Czy każdy router będzie przesyłał internet do PS3 przy wyłączonym PC "czy będzie net na PS3 przy wyłączonym PC"?

3.Posiadam taki niby router-modem nie wiem ale wiem że ma własne zasilanie i chciałbym się zapytać czy nie można go podłączyć jako router tak aby działał net na PS3 bez potrzeby włączania PC? oto link do tego urządzenia co mam http://www.gry-online.pl/S055_forum.asp?ID=10686154&WID=10685461&N=1

czekam na odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 wiadomo ze kabel bedzie lepszm rozwiazaniem

2 tak

3 ten router trzeba chyba skonfigurowac zeby automatycznie laczyl sie z internetem, a nie zeby to robic recznie (poprzez zainstalowany w komputerze program)

Wie ktoś może, jak mogę odblokować porty w modemie (dokłądniej livebox od tp), bo połączony jestem z konsolą przez wifi i ogólnie jak chcę wejść na takiego uncharted 2 multi to często mi błędy jakichś modeli, albo synchronizacji poziomów wyskakują no i to wkurza... ;/

wchodzisz http://192.168.1.1/

hasło i login : admin

i tam konfigurujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  a jaki to program i jak go skonfigurować? i jak zrobić aby net był na PS3 ale bez włączania PC?

Mówisz że kabel będzie lepszym rozwiązaniem a o ile procent będzie lepszy od Wi-Fi na wi-fi będą spore LAGI?

Edytowane przez MAXSPIDER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już wiele razy było ale wybaczcie 151 stron to zbyt dużo, więc licze na prosta odpowiedz.

Mam internet Cyfrowy Polsat z wejsciem USB. Czy jest jakikolwiek sposób na to aby moje PS3 miało dostęp do sieci. Jeżeli nie, to czy istnieje możliwość sciągnąć np. patch na komputer a pozniej przerzucić na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedynym wyjsciem bedzie udostepnianie polaczenia internetowego przez komputer

a jaki to program i jak go skonfigurować? i jak zrobić aby net był na PS3 ale bez włączania PC?

Mówisz że kabel będzie lepszym rozwiązaniem a o ile procent będzie lepszy od Wi-Fi na wi-fi będą spore LAGI?

procentowo to nie wiem, ale napewno bedzie to odczuwalne.

z tego co mi sie wydaje ten program bedzie na plycie od wymienionego przez ciebie routera. chyba najpierw trzeba odinstalowac wszystko od neostrady, a pozniej przy ponownej instalacji wybrac trzeba zeby router sam sie laczyl z internetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prosba o pomoc w kwestii połaczenia konsoli przez lan do netu. próbuje przez router linksys wrt 160 nl

podłaczyc kablem do sieci. Niestety pojawia sie napis ze kabel nie jest podłaczony!!! Pod ten sam kabel podłączam laptop i net działa. Pls o radę co zrobić?

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Panowie mam zamiar kupić Router wi-fi ale nie wiem jaki doradzilibyście mi coś? Jakiś tani dobry i taki aby się nie rozłączał.Czekam na propozycje 

Chcę taki router abym miał neta w PS3 bez włączania PC.

Czy każdy router ma w sobie wbudowany modem?

Edytowane przez MAXSPIDER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można podłączyć modem przez USB do konsoli? To znaczy kabel Ethernet jest w gniazdku od telefonu stacjonarnego i modemie Neostrady ZXDSL 852 z modemu jest wyjście USB i czy jak podłącze to będzie działał internet w konsoli? Czy można tak zrobić że sam kabel Ethernet z gniazdka podłącze do konsoli to będzie działał internet? Co to jest to Wi-Fi? Proszę o odpowiedź bo nie znam się za bardzo na tym. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam od wczoraj mam ps3 i mam problem z podlaczeniem jej do internetu;/ mam kabel skrosowany i jak mialem Xboxa nie mialem wiekszego problemu wszystko smigalo ,a teraz nie wiem co mam zrobic gdyz konsola nawet jak jest podlaczona kablem nic nie wykrywa. prosze o pomoc jakbyscie mogli krok po kroku napisac co mam zrobic bym byl wdzieczny i to bardzo jezeli to pomoze to mam Win XP i Neostrade 1 mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zamiar kupić Router wi-fi ale nie wiem jaki doradzilibyście mi coś? Jakiś tani dobry i taki aby się nie rozłączał.Czekam na propozycje

Chcę taki router abym miał neta w PS3 bez włączania PC.

Czy każdy router ma w sobie wbudowany modem?

linksys ma raczej dobre opinie.

nie kazdy router ma wbudowany modem.

Można podłączyć modem przez USB do konsoli? To znaczy kabel Ethernet jest w gniazdku od telefonu stacjonarnego i modemie Neostrady ZXDSL 852 z modemu jest wyjście USB i czy jak podłącze to będzie działał internet w konsoli? Czy można tak zrobić że sam kabel Ethernet z gniazdka podłącze do konsoli to będzie działał internet? Co to jest to Wi-Fi? Proszę o odpowiedź bo nie znam się za bardzo na tym. :rolleyes:

na usb zaden net na konsoli nie zadziala. kabel telefoniczny, a nie ethernet masz podlaczony do telefonu/modemu.

wi-fi - siec bezprzewodowa.

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kakaroto-songo1. Poradzisz mi coś jak najlepiej podłączyć net do konsoli? Mam neostrade 1MB a od gniazdka telefonicznego do konsoli jest jakieś 10 metrów. Co najlepiej by było zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam taki problem z internetem w mojej konsoli taki ze ciągle mi sie razłancza internet z konsoli,nie mam pojecia czym to jest z powodowane,wiec prosze was o pomoc

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Jaki router do PS3 i do laptopa? Nie chcę jakiegoś badziewia, ani super-hiper-wypasionego, po prostu ma spełniać swoje zadanie. Tak do 200zł, chociaż im taniej, tym lepiej.

Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe aby kabel ethernet ... nie pasował do PS3 ? w środku jest coś jakby mały metalowy bolec i przez to kabel "nie chce wejść" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym przeprosić wszytskich za utworzenie nowego wątku ale tylko wtedy będę miał mój problem przejżyście przedstawiany.do rzeczy:

Panowie dzisiaj byłem w neostradzie i mówiłem że chciałbym kupić router ale dowiedziałem się że ten "modem" co wcześniej mi dali model ZXDSL 831AII jest właśnie ROUTEREM tylko przewodowym.I panowie posłuchajcie mnie teraz uważnie.Facet mówił że do tego routera moge podłączyć 3 sprzęty np PC-USB,PS3-Ethernet,X360 Ethernet.i bardzo się z tego ucieszyłem.Tylko jestem kompletnie ZIELONY i nie mam pojęcia jak to mam uczynić aby podłączyć PS3+X360 do tego Routera.Dodam że mam prędkość 1mb/s i PC mam podłączone przez USB.I teraz jak to zrobić aby jeszcze dodatkowo przez ROUTER podłączyć PS3 i X360 ethernetem? co musze zrobić? Gość mówił że musze zakupić jeszcze jakiś "rozdzielacz czy coś".A więc co muszę dokładnie kupić i co robić aby ziścić mój cel? jak to konfigurować bo nie wiem jestem "zerem" w tej dziedzinie.... :(

OCZEKUJE NAPRAWDĘ PROFESJONALNYCH PORAD BO WIEŻĘ ŻE NA TYM FORUM SĄ SAME SPECE....pozdrawiam i czekam na POMOC..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×