Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Te co wymienił kakorot innych raczej nie bierz pod uwagę.

Czy zmiana pomoże nie dowiesz się póki nie spróbujesz :)

Sam mam router Linksys WRT54G2 i konfigurowałem go raz 3 lata temu gdy go kupiłem.

Od tego czasu leży za szafą i wszystko działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok to może podrzucicie link jakiejś "perełki", ja się na tym nie znam kompletnie, wiem, że idę troche na łatwiznę ale wolę mieć pewność, że kupię porządny sprzęt.

Przede wszystkim musi mieć dobry zasięg wi-fi, bo w domu są podłączone 2 laptopy używane w innych pokojach niż router.

Druga sprawa to konfiguracja, samemu to ogarnę, jest gdzieś może jakaś instrukcja jak to odpalić? Bo nigdy sie w to nie bawiłem, przyszedł koleś z UPC podłączył i tyle.

Edytowane przez KoRcZuS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej poszukaj gdzieś w necie o routerach dobrze działających z UPC.

Konfigurowałem u brata dziewczyny router do neta z UPC kiedyś i teoretycznie podłączasz i działa (ewentualnie klonowanie adresu MAC).

W co w ogóle grasz online, że mówisz że słaby komfort gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pes2013. Na forum tutaj niektórzy piszą, że gra im się tak jak off-line a mają przykładowo tylko 6mbit/s a ja co mecz czuję, że nie ma tej płynności, więc nie wiem o co w tym chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam router d-link, nigdy nie miałem z nim problemów i z czystym sumieniem mogę go polecić

Dodam że internet mam w UPC

Edytowane przez Mati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który byście polecili?

http://allegro.pl/tp...3034613970.html

http://allegro.pl/ro...3063976291.html

http://allegro.pl/li...3035267596.html

chyba, że może jest coś lepszego a przeoczyłem, tyle tego, że człowiek może zwariować ;|

nr1- tplink/ od dawna robią bdb routery, które z ps3 "chodzą" bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki ;) Byłem najbardziej za tym tplinkiem ale wolałem się upewnić, że to dobry wybór :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jaki pisze singularity, bierz tp-link.

W kilki miejscach piszą, że jest to idealny router do ps3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalny z UPC Thomson i nic do niego nie podlaczalem. Probowalem dwa rozne tplinki i zaden nie chcial poprawnie dzialac:/ Wiec zostalem przy oryginalnym, wszysko podlaczone do niego przez wif i problemow nie mam:D Mialem na poczatku problemy z podlaczeniem pleya ale przekierowalem porty i teraz jest ok:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byćmoże to nieodpowiednie miejsce ale mam dziwny problem a mianowicie chodzi o internet w moim PS3.. Po 2 miesiącach przerwy znów podłączyłem sobie neta do konsoli, IP,połączenie internetowe i z PSN wszystko działa tylko do pewnego momentu. Mianowicie nie mogę wejść do ps Store. Sklep się wczytuje do momentu gdy powinny pojawić się oferty gier,dema itd a pojawia się tylko samo tło z dolnym paskiem i nic się nie da zrobić,nawet wyjść "kółkiem". Gdy biorę zakończ konsola się restartuje. Myślałem,że chodzi tylko o PSstore ale nie. Wchodzę normalnie w google, potem w jakąś stronkę i to samo. wczytuje się,wczytuję i zawiesza i znów reset. A przecież połączenie internetowe jest i aktualizacja też pobrana więc o co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie trwa konserwacja tej usługi, jutro rano sobie będziesz mógł spokojnie PSS przeglądać o ile nie przedłużą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalny z UPC Thomson i nic do niego nie podlaczalem. Probowalem dwa rozne tplinki i zaden nie chcial poprawnie dzialac:/ Wiec zostalem przy oryginalnym, wszysko podlaczone do niego przez wif i problemow nie mam:D Mialem na poczatku problemy z podlaczeniem pleya ale przekierowalem porty i teraz jest ok:D

Ale jak? Ty chciałeś do oryginalnego Thomsona z upc podłączać inny router? Jaki to ma sens? Chyba, że ja czegoś nie wiem ale wydaje mi się, ze po to kupuje inny router, żeby go podłączyć zamiast tego badziewia co się często zawiesza i gubi połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalator mi mowil ze modem musi byc i do niego jak juz cos trzeba podlaczyc router:D Tez mnie to dziwilo. Pewnie dlatego nie dzialalo:P No z instalatorem sie nie bede klocil:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w testach mam "Typ NAT - Typ 2"

to jest otwarty bo nic mi to nie mówi:<

Edytowane przez retsam94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz typ nat 2 tzn otwarty ale za routerem więc jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalator mi mowil ze modem musi byc i do niego jak juz cos trzeba podlaczyc router:D Tez mnie to dziwilo. Pewnie dlatego nie dzialalo:P No z instalatorem sie nie bede klocil:P

Miałeś rację. W tym tp linku jest tylko wejście WLAN a ja w moim Thomsonie mam kabel internetowy wkecany z takim bolcem ;| czyli musiałbym podłączyć tp linka pod thomsona lub zagadać z upc żeby mi podłączyli zwykły modem i wtedy pod niego podpiąć tp linka, chyba najlepsze rozwiązanie, bo na co mi 2 routery w dodatku jeden którego nie chce ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem jakiś tydzień temu router D-Link 635 wszystko fajnie działało aż do teraz jak tylko spróbuje pobrać jakąś aktualizacje czy pograć przez neta zaraz zostaje rozłączony. A w logach routera mam tylko coś takiego INFO] Wed Feb 27 20:37:44 2013 Blocked incoming TCP packet from 31.13.81.23:443 to 87.207.70.11:58187 as RST:ACK received but there is no active connection [iNFO] Wed Feb 27 20:36:37 2013 Blocked outgoing ICMP packet (ICMP type 3) from 192.168.0.199 to 80.39.194.236 [iNFO] Wed Feb 27 20:36:29 2013 Blocked incoming TCP packet from 173.194.70.125:5222 to 87.207.70.11:58028 as PSH:ACK received but there is no active connection [iNFO] Wed Feb 27 20:36:21 2013 Above message repeated 5 times

zawsze gdy mnie rozłącza pierwszy wpis po rozłączeniu w logu to to

locked outgoing ICMP packet (ICMP type 3) from 192.168.0.199 to 80.39.194.236

i to jest ip PS3 nie wiem co może być przyczyną za bardzo się nie znam na routerach mogę powiedzieć jeszcze tylko tyle że mam włączone Upnp i DMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam do was pytanie, posiadam internet areo2, niestety z przyczyn lokalizacji mojej miejscowosci, ten internet dziala najlepiej nie moge miec nic po kablu, i moje pytanei jest takie skoro ten net rozlacza sie co godzine, jak moge pobrac aktualizacje do gier np. gt5? gdy net mi sie rozlaczy to od poczatku sciaga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,możesz wyłączyć konsole,stracić net,ściąganie się zatrzyma i uruchomi ponownie dalej .

Witam, kupiłem jakiś tydzień temu router D-Link 635 wszystko fajnie działało aż do teraz jak tylko spróbuje pobrać jakąś aktualizacje czy pograć przez neta zaraz zostaje rozłączony. A w logach routera mam tylko coś takiego INFO] Wed Feb 27 20:37:44 2013 Blocked incoming TCP packet from 31.13.81.23:443 to 87.207.70.11:58187 as RST:ACK received but there is no active connection [iNFO] Wed Feb 27 20:36:37 2013 Blocked outgoing ICMP packet (ICMP type 3) from 192.168.0.199 to 80.39.194.236 [iNFO] Wed Feb 27 20:36:29 2013 Blocked incoming TCP packet from 173.194.70.125:5222 to 87.207.70.11:58028 as PSH:ACK received but there is no active connection [iNFO] Wed Feb 27 20:36:21 2013 Above message repeated 5 times

zawsze gdy mnie rozłącza pierwszy wpis po rozłączeniu w logu to to

locked outgoing ICMP packet (ICMP type 3) from 192.168.0.199 to 80.39.194.236

i to jest ip PS3 nie wiem co może być przyczyną za bardzo się nie znam na routerach mogę powiedzieć jeszcze tylko tyle że mam włączone Upnp i DMZ

A z pc lub czymś innym działa normalnie?

Polecam ze strony producenta ściągnąć najnowszy firmware,wgrać go i zrestartować router do ustawień wabrycznych i zobacz czy pomoże,wyłącz też firewalla w routerze.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, mam do was pytanie, posiadam internet areo2, niestety z przyczyn lokalizacji mojej miejscowosci, ten internet dziala najlepiej nie moge miec nic po kablu, i moje pytanei jest takie skoro ten net rozlacza sie co godzine, jak moge pobrac aktualizacje do gier np. gt5? gdy net mi sie rozlaczy to od poczatku sciaga...

Nie jestem pewien ale jak ci sie rozlaczy i zalaczy za jakis czas to bedzie sie pobierac dalej:D Przynajmniej tak jest z grami ktore sie pobieraja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd aktualizacji nie da się pobierać w tle,co za tym idzie nie da się ich spauzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie wiem jak ci pomoc przykro mi:( Jedynie to robisz ze smartfona przenoscny hotspot i przez internet z telefonu pobierasz aktualizacje:P Moze nie bedzie wtedy przerywac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z lagami w BF3. Ostatnio przedluzalem umowe i przeszlem na 10Mb. Wszystko na poczatku bylo dobrze, ale teraz nie idzie grac. Na ruterze ustawilem konsoli statyczne ip i przenioslem ja do DMZ, ale to i tak nic nie dalo. Sprawdzalem ping i wg. http://www.pingtest.net/ na kompie mam ~23ms, a na konsoli az ~80ms.. Ktos wie czemu taka roznica? Dzwonilem nawet do obslugi klienta w neostradzie i mila pani niby "przedmuchala mi rure", ale nadal jest jak bylo. Wydaje sie, ze problem lezy po stronie rutera (livebox 2), ale juz sam nie wiem. Nie chce bawic sie w koszta jak nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×