Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm kurde wiesz co, ja bym musiał zobaczyć czy moje PSP widzi już ten router. Wiem, że nie umiałem się z tym uporać, potem już PSP poszło do szuflady w zapomnienie albo grywałem offline.  Teraz zakupiłem PS3 i wszystko działa bez problemu także wątpliwa sprawa, że u Ciebie problem będzie leżał po stronie konsoli. Będe miał wolną chwilę i znajde ładowarke do PSP to zobacze czy łączy się z moim routerem. Pozdrawiam

Będę wdzięczny, a biorąc pod uwagę to, że wcześniej miałem sprawdzonego dlinka, to konsola nie miała problemu z połączeniem, dopiero po zmianie oferty w Dialogu i otrzymaniu Innboxa V41 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem z PSN gdy wpisuję się do PSN gry nie chce mi się włączyć Tekken rovolution na telewizorze pojawia się czarny ekran i nic się nie dzieję taki sam problem występuje przy włączeniu Duke Nukem Forever lecz Need for speed włącza się poprawnie prosiłbym o pomoc co może być nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujący problem:

Podczas włączania konsoli od razu wpisuje mnie do PSN, wchodząc do gry (fifa, GT6 bo w te gram przez sieć) jestem w stanie się połączyć ale po kilkunastu sekundach zostaję rozłączony z serwerem i wywalony do menu gry. Na poprzednim routerze który miałem czyli Huawei e5832 nie było takich problemów, obecnie mam router Huawei e5372. Już próbowałem różnych ustawień routera i za każdym razem to samo. Co może być powodem takich objawów i jak to naprawić. Konsola PS3 Fat na oryginalnym sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z graniem online wraz z moimi znajomymi kolegami. Chodzi o to ,że w grach typu Call of Duty Black Ops 2, Uncharted 3 nie mozemy dołączać do stworzonych przez siebie grup. W Uncharted 3 na początku wszystko działało poprawie aż w koncu z niewiadomo jakich przyczyn przestało to działać. W Black Ops 2 jedynym sposobem aby zagrac z moimi znajomymi jest mozliwość dołączenia do ich lobby przed ich grą innego sposobu nie ma. Dodam też ze te problem pojawia sie jedynie wsród moich dwóch znajomych którzy mieszkaja kilka domów ode mnie. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam problem z grą w sieci przy uruchomionych innych urządzeniach korzystających z routera. Po włączeniu lapka, telefonu czy tv i korzystania z internetu wypisuje mnie z PSN i wyświetla się błąd 8002ad3d aczkolwiek dostęp do neta z poziomu konsoli jest ,bo mogę ściągać gry w tym czasie. Posiadam router dlink dir 300. Kiedyś nie miałem z tym problemu,ale nie kojarzę po jakim zdarzeniu tak się stało. Miałem kiedyś problem z netem i był koleś od neta i coś grzebał w lapku i ustawieniach routera chyba też. Wpadłem na pomysł żeby konsolę podłączyć kablem do routera, po testach okazało się że wszystko działa, więc wziąłem się do roboty i po przemeblowaniu, pociągnięciu kabla wokół pokoju co potrwało ze 2 godziny , byłem dumny z wykonanej pracy. Zadowolony odpaliłem konsolę i grę po sieci, włączam laptop i neta .... jeb! "Zostałeś wypisany z usługi PlaystationNetwork błąd 8002ad3d". Macie jakiś pomysł na to? Może wymiana routera? Internet mam osiedlowy. pzdr

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw stałe ip dla wszystkich urządzeń. A konsole dodaj do dmz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw stałe ip dla wszystkich urządzeń. A konsole dodaj do dmz

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka moze byc przyczyna rozlanczania konsoli w trakcie gry online np w gta po 20min? PSn wylogowuje mnie..;/ resetowalem router ale dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka moze byc przyczyna rozlanczania konsoli w trakcie gry online np w gta po 20min? PSn wylogowuje mnie..;/ resetowalem router ale dalej to samo.

moze globalne ocieplenie na to wplywa?

A tak serio podaj wiecej szczegolow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam mam do Was pytanie/prośbę.

Jestem w tych sprawach świeżakiem dlatego pytam. Chcę dobrze skonfigurować obraz TV pod konsole i potrzebuję przenieść 2 obrazki z kompa na konsole. W jaki najlepszy i najbezpieczniejszy sposób mogę to zrobić? Próbowałem przez pendrive, ale konsola go nie widzi, zapewne dlatego, że nie jest sformatowany do FAT32   ale czy jest inny sposób?  Może można ściągnąć te 2 obrazki bezpośrednio z przeglądarki w konsoli ?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne dlatego, że nie jest sformatowany do FAT32

 

sformatuj pendrive do FAT32?????

 

ale głupie pytania zadajesz....  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum, żeby zadawać pytania prawda?  Pytanie czy jest INNY sposób przesyłania plików prócz metodą pendrive, nie jest głupim pytaniem. Chyba, że ktoś jest tak obeznaną osobą jak Pan, Panie Administratorze ;] to fakt...wtedy może się to wydawać głupie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam siły woli,

pacholęciem będąc ujrzałem ja w telewizji Gwiezdne Wojny, od tego czasu trenowałem umysł, w ostatni wtorek udało mi się opanować zdolność przesyłania plików pomiędzy komputerem a ps3 siłą woli.

 

Więc i dla ciebie jest nadzieja, tylko trenuj i najważniejsze: Niech moc będzie z Tobą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Wincenty za późno wyjęty - nie wymądrzaj się tak :D Może jeszcze nagrać na płytkę nie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum, żeby zadawać pytania prawda? Pytanie czy jest INNY sposób przesyłania plików prócz metodą pendrive, nie jest głupim pytaniem. Chyba, że ktoś jest tak obeznaną osobą jak Pan, Panie Administratorze ;] to fakt...wtedy może się to wydawać głupie..

skoro próbowałeś przez pendrive i nie działało bo był zły system plików co sam napisałeś, to żeby osiągnąć zamierzony cel wystarczy szybko sformatować pendrive na właściwy i przenieść. problem i rozwiazanie, koniec tematu. inne sposoby na pewno znajdziesz na forum, choćby w temacie o media serwerach. albo płytę sobie nagraj. a nie twórz niepotrzebnych dyskusji w temacie o czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej (przed remontem) miałem konsolę podpiętą bezpośredino poprzez kabel. Teraz nadeszła konieczność podpiąć internet pod WIFI i... zamula. Po prostu na maksa zamula, avatary w znajomych się dziesiątki minut wczytują, nic się nie da ściągnąć (Internet 30Mbs - multimedia). DMZ nie zrobię, bo miałem pod PS4 zrobioną, a mogę tylko pod jedno IP. Porty... Nie wiem gdzie, nie wiem jakie odblokować - może to jest problemem? Ruter TP-LINk. Siła sygnału to 95-100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej (przed remontem) miałem konsolę podpiętą bezpośredino poprzez kabel. Teraz nadeszła konieczność podpiąć internet pod WIFI i... zamula. Po prostu na maksa zamula, avatary w znajomych się dziesiątki minut wczytują, nic się nie da ściągnąć (Internet 30Mbs - multimedia). DMZ nie zrobię, bo miałem pod PS4 zrobioną, a mogę tylko pod jedno IP. Porty... Nie wiem gdzie, nie wiem jakie odblokować - może to jest problemem? Ruter TP-LINk. Siła sygnału to 95-100%.

PS3 ma wolniejsze WiFi niż PS4 (PS4 na N'kę a PS3 standard G), poza tym możesz włączyć w tym TP-Linku UPnP albo zobaczyć na portforwarding.com - masz tam dokładną (obrazkową) instrukcję przekierowania portów...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DMZ z jednym adresem ip, w PS4 i PS3 ręcznie ustawiłem ten adres i obie konsole śmigają pięknie. Żeby nie było różowo to jest jeden minus, nie mogą być obie jednocześnie podłączone do neta, bo zawsze wywala z psn włączoną wcześniej. Mi to nie przeszkadza bo i tak nie gram jednocześnie na dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej włączyć UPnP albo dla jednej konsoli przekierowac porty a drugą wrzucić w DMZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPnP nie mogę włączyć w PS3. Niby mam włączoone, ale i tak pokazuje, że off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPnP nie mogę włączyć w PS3. Niby mam włączoone, ale i tak pokazuje, że off.

Zrób przekierowanie - niektóre TP-Linki robią focha z UPnP. Szukaj w menu routera Virtual Servers...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie i Panie szukam lekkiej pomocy przy wyborze routera.

Ostatnio zmieniłem łącze na FTTH i mój obecny TPLink WR741ND lekko nie wyrabia po WIFI (łącze 30/30).

 

O ile na PC jeszcze jest w miarę to na konsoli PS3 przy pobieraniu ładnie leci przez 60 min a po chwili zwalnia do ok 2mb. Tak wiem PS3 różnie ciągnie z PSS.

Na Vicie więcej niż 2mb nie osiągnąłem.

 

Światłowód wpada do domu do urządzenia Huawei EchoLife HG8010 i z niego kablem do ww. TPLinka i to dla niego szukam następcy. 

 

Zastanawiałem się nad WDR3600 lub 4300. Ogólnie sprzęt do ok 350 max.

 

Z góry dzięki za konstruktywną pomoc.

 

Ps. Połączenie kablem do PS3 nie wchodzi w grę ;).

Ps. Odległość AP od PS3 w linii prostej ok 6-7 m bez ścian pomiędzy.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ile urządzeń będzie podpiętych do tego routera?

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×