Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

To  możesz też zainteresować się wdr3500. Różnica między nim a wdr3600, to brak gigabitowego lanu i jednego portu USB oraz parę złotych w kieszeni. Oczywiście wdr3600 to też dobry wybór. Ewentualnie masz jeszcze Netgeara wnr3500l v2...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć moi panowie mili!
Na strychu cały czas była stara konsolka ps3 fat mojego kuzyna, ale podobno miała yloda czy zepsuty napęd. Rozkręciłem ją i przeczyściłem, (z pewnością nic nie zepsułem). Dziś ją podpiąłem bo kuzyn inny wpadł do mnie i okazało się, że konsola cyka, ino problemik mały jest z internetem...
Wyskoczył mi błąd 80010201 i 8001000B. Poszukiwałem rozwiązania na internecie, lecz nic zbytnio nie działa.
Obstawiam że nie działa karta sieciowa czy coś z wifi.
Co byście mi poradzili?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pobieraniem gier z psn a wlasciwie chodzi o to ze niedawno kupilem saint row 4 zaczolem ja pobierac gdy gra dochodzi do 5.3gb wylacza sie pobieranie kolo folderu z grami jest instalka ktora wazy 5kb probowalem z innymi grami i tez jest ten problem 


Wie ktos moze jak temu zaradzic


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Jak można wyłączyć powiadomienie o aktualizacji gry ?  Nie mam zamiaru ściągać patcha a podczas gry co 2 minuty wyskakuje mi komunikat.
Przełączenie się na tryb offline, gdzie konsola nie ma dostępu do sieci, nie pomaga.

Jakieś inne porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj wreszcie gre to powiadomienie nie wyskoczy :)

Twój post po raz kolejny jak zwykle mało pomocny i zbędny :)   (podobnie jak w poście "ustawienia TV/PS3"

Pisze wyraźnie, że nie mam zamiaru aktualizować, bo w takim Fight Night Champion patch spieprzył całkowicie grę, więc jaki sens jest go ściągać?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój post po raz kolejny jak zwykle mało pomocny i zbędny :) (podobnie jak w poście "ustawienia TV/PS3"

Pisze wyraźnie, że nie mam zamiaru aktualizować, bo w takim Fight Night Champion patch spieprzył całkowicie grę, więc jaki sens jest go ściągać?

sugerujesz mi, ze jak wylaczysz router to mimo to wyskakuje info o aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem odłączyć router. Źle się wyraziłem pisząc, że w trybie offline konsola nie ma dostępu do sieci. Po prostu próbowałem nie będąc zalogowanym na konto PSN.  Nie mam takiej możliwości niestety, żeby odłączać sobie router podczas grania, bo inni domownicy równiez korzystają z internetu.
Czyli mam rozumieć, że nie ma opcji wyłączenia powiadomień o aktualizacji z poziomu konsoli, jedyna opcja jest wyłączyć router ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja gry NTSC na konsoli PAL w PL jakoś przeszkadza w grze po sieci? Chodzi mi o to, czy będzie wyszukiwało do gry ludzi ze Stanów z powodu wersji NTSC gry, czy liczy się przy tym tylko lokalizacja konsoli i ludzie będą z europy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam problem z nat type... Posiadam router Edimax LT-6408n, próbowałem odblokowywać porty podane w podręczniku online, jednak wydaje mi się że coś źle robię. Gdy wpisuję adres IP PS3 zapisanego w routerze do DMZ(przed wpisaniem było to .101[na podstawie adresu mac]) to za chwile pojawia się on w klientach DHCP, jako jeden wyżej(w DMZ jest .101, IP PS3 zmienia się o 1 wyżej). Poniżej dam screeny z wszystkiego co można tam zrobić, liczę na pomoc, bo NAT 3 przeszkadza trochę w GTA Online :sad:

http://scr.hu/2p7t/jypg1

http://scr.hu/2p7t/9lxt8

http://scr.hu/2p7t/yfn3d

http://scr.hu/2p7t/yt6fb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że wymieniłem router bezprzewodowy na nowy i od tej pory gdy tylko włącze ps3 zrywa mi połaczenie internetowe w laptopie. Dodam że na ps3 wtedy też net nie działa. Wydaje mi się że to może  być konfikt ip ale mój router powinien obsługiwać do 6 różnych urzadzeń. Czy ktoś miał wcześniej taki problem i mógłby pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam problem z nat type... Posiadam router Edimax LT-6408n, próbowałem odblokowywać porty podane w podręczniku online, jednak wydaje mi się że coś źle robię. Gdy wpisuję adres IP PS3 zapisanego w routerze do DMZ(przed wpisaniem było to .101[na podstawie adresu mac]) to za chwile pojawia się on w klientach DHCP, jako jeden wyżej(w DMZ jest .101, IP PS3 zmienia się o 1 wyżej). Poniżej dam screeny z wszystkiego co można tam zrobić, liczę na pomoc, bo NAT 3 przeszkadza trochę w GTA Online :sad:

http://scr.hu/2p7t/jypg1

http://scr.hu/2p7t/9lxt8

http://scr.hu/2p7t/yfn3d

http://scr.hu/2p7t/yt6fb

DMZ robi prawie dokładnie to samo, co ręcznie przekierowanie portów lub włączenie UPnP. Albo DMZ albo ręczne przekierowanie - router zachowuje się poprawnie zmieniając adresację. Twoim problemem nie są błędne ustawienia, tylko rodzaj usługodawcy od którego masz internet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nie mogę zrobić w takiej sytuacji ? Zawsze będę miał NAT 3 ? 

Zapytaj dostawcy czy może coś na to poradzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Czy jest ktoś kto pomógłby mi w konfiguracji routera? 
Router 8level

Dopasowałem adres IP dla konsoli i dla tego adresu ustawiłem porty
 TCP: 80, 443, 3478, 3479, 3480, 5223, 8080 oraz UDP: 3478, 3479

 

Wciąż jednak mam błąd 80710736 podczas pobierania aktualizacji. Czy ktoś mógłby rzucić okiem na ustawienia jakie wprowadziłem w routerze?

Dziękuję :)

2014_28_20140712131655.jpg
2014_28_20140712131702.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie adresy DNS. Zakładka Network -> WAN i ustaw sobie Googla 8.8.8.8, 8.8.4.4 albo Open'a 208.67.222.222, 208.67.220.220...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie adresy DNS. Zakładka Network -> WAN i ustaw sobie Googla 8.8.8.8, 8.8.4.4 albo Open'a 208.67.222.222, 208.67.220.220...

 

Zrobiłem jak mówiłeś. Oba adresy DNS nic nie dały. Wciąż ten sam błąd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak mówiłeś. Oba adresy DNS nic nie dały. Wciąż ten sam błąd. 

Spróbuj je wpisać jeszcze w ustawieniach sieciowych konsoli. Z routera wywal to ręczne przekierowanie i dodaj adres IP konsoli do DMZ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj je wpisać jeszcze w ustawieniach sieciowych konsoli. Z routera wywal to ręczne przekierowanie i dodaj adres IP konsoli do DMZ...

Oczywiście wpisałem te adresy w ustawieniach sieciowych konsoli. Adres IP konsoli dodałem do DMZ - bez zmian.

A jeśli chodzi o te ręczne przekierowywanie ? 

Próbowałem też dodać adres mac konsoli do dmz ale wtedy całkowicie utraciłem połączenie z siecią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam bardzo dziwny problem otóż: Podczas wykonywania testu połączenia PS3 wszystko działa jak należy UPnP także jednak z jakiegoś powodu nie mogę grać z jednym kolegą tzn ja go zapraszam do gry ale nigdy nie możemy grać razem, z innymi tego problemu nie mam jednak on także mówi że z innymi osobami problemu nie ma tylko ze mną. Tak więc w czym jest problem? dodam że UPnP mam DOSTĘPNE (czyli router automatycznie przekierowuje i otwiera potrzebne porty) NAT mam 2. A więc co jest nie tak? u mnie coś czy u niego? on z kolei ma otwarte porty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja mam taki problem ze jednego dnia mam Nat 2 a na drugi dzien jest Nat 3:/ Porty mam przekierowane, wszysztko niby ok a jednak dupa:/ Wczoraj mialem nat 2 dzisiaj patrze jest nat 3:( Tak to u mnie wyglada: 

 

http://zapodaj.net/75b8e76a51a13.jpg.html

 

Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam router netgar wnr 1000 i internet 30mb/s .Router a ps3 oddziela jedna ściana.Nie wiem z jakiego powodu na ps3 mam tylko 1mb/s pobierania. Siostra która ma laptop ma w takich samych warunkach 27mb/s. Czy wiecie jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×