Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

@up dzisiaj raczej nic nie zadziałasz bo konserwuja PSN i nawet zalogować się nie można ( czasami )

No ale konserwacja PSN ma coś do próby podłączenia konsoli do sieci bezprzewodowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zaden sposob nie potwierdzisz czy konsola sie faktycznie loguje do sieci.

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa. Mam neostradę pod routerem ASUSa. Nigdy z siecią przy PS3 nie miałem problemów. Tydzień temu wyjechałem, wziąłem ze sobą konsolę, podpiąłem się u teściów pod sieć (także neostradę), wszystko cacy. Dziś wróciłem, próbuję się podłączyć pod wifi i dupa. Wybieram ssid, szyfrowanie, wpisuję hasło i niepowodzenie. Upłynął czas wymiany informacji kluczowych... WTF?!

A nie masz przypadkiem jakichś danych sieci wpisanych na sztywno?

Ewidentnie msz coś nie tak na routerze lub konsoli i trzeba to poprawić ale bez widoku na panel admina i ustawienia konsoli można tylko gdybać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podejrzenia że mój internet nie działa dobrze.  Odniosę się teraz do multiplayer w GTA V.  Dzisiaj robiłem serwa i przez kilkanaście minut weszło kilka osób. Przedwczoraj robiłem serwa to przez 1 minute weszło 8 osób!   Cieżko mi jest uwierzyć w to że mało ludzi w to gra.

 w routerze mam upnp,  DMZ włączone,  statyczne ip dla ps3.  porty ustawione według tego
http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200525767-gta-online-connection-sync-problems-losing-connection-to-online-games-empty-lobbies

 
Ps3 podłączone kablem.  Podczas testu połączenia w ps3 pisze że mam NAT2 i pisze że uono niedostępne.  Najdziwniejsze jest to że od jakiegoś czasu muszę wpsywac ręcznie DNS w ps3 bo na automatic mi nie działa. Wpisałem DNS takie jakie są w routerze. Wyszukałem w internecie i dowiedzialem się że są to DNS z Katowic-primary dns (koło mnie) i nie daleko Warszawy-secondary dns

Dziękuję za pomoc!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podejrzenia że mój internet nie działa dobrze. Odniosę się teraz do multiplayer w GTA V. Dzisiaj robiłem serwa i przez kilkanaście minut weszło kilka osób. Przedwczoraj robiłem serwa to przez 1 minute weszło 8 osób! Cieżko mi jest uwierzyć w to że mało ludzi w to gra.

w routerze mam upnp, DMZ włączone, statyczne ip dla ps3. porty ustawione według tego

http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200525767-gta-online-connection-sync-problems-losing-connection-to-online-games-empty-lobbies

Ps3 podłączone kablem. Podczas testu połączenia w ps3 pisze że mam NAT2 i pisze że uono niedostępne. Najdziwniejsze jest to że od jakiegoś czasu muszę wpsywac ręcznie DNS w ps3 bo na automatic mi nie działa. Wpisałem DNS takie jakie są w routerze. Wyszukałem w internecie i dowiedzialem się że są to DNS z Katowic-primary dns (koło mnie) i nie daleko Warszawy-secondary dns

Dziękuję za pomoc!

Internet masz z tpsa? Bo ja ostatnio tez tak mialem ze automatycznie dnsa mi nieprzypisywalo a polaczenie adsl bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się. Albo przekierowanie portów albo DMZ. Sprawdź czy router nie ma Jeszcze jakiegoś firewall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ma firewalle jakies. No ale DMZ powoduje że firewall nie działa na konkretny adres ip nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak jest dodatkowo ISP Firewall włączony i blokowanie anonimowych ping requestów to też to może Ci ludzi blokować.

Pamiętaj że granie z ludźmi to Peer 2 Peer a nie serwer dedykowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam takiego firewalla. Mam SPI, PPTP passthrough, L2TP passthrough, IP Sec passthrough, FTP alg, TFTP alg, H323 alg, RTSP alg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytane - jak wygląda kabel ethernet ? I czy można go jakoś podłączyć do modemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel ethernet to ten którym modem łączy sie z routerem lub z PC jeżeli nie masz routera.

Wgląda podobnie do telefonicznego tylko że jest szerszy i ma więcej żył.

Wpisz w google "ethernet" to zobaczysz jak wygląda.

Jeżeli chcesz rozdzielić sygnał to (jeżeli nie masz) potrzebujesz do tego router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok tyle że u mnie nie ma tego kabla bo na usb internet podłączony jest z modemu xD

Trudno bd na single grał.

Edytowane przez ReveePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Nie znam sie na polaczeniach internetowych ani specyfikacjach konsol i komputerow.

Znam ogolne zalozenia tylko swiatka informaycznegi i technologicznego.

Kupilem wczoraj PS3 w zestawie z Gran Turismo 6. Glownym zamierzeniem bylo dla mnie gra on line w wyzej wymieniona gre.

No niestety jesli wchodze z wlaczonym wi fi do GT6 na starcie czeka mnie przymusowa aktualka

("swiateczna" lekko ponad GB danych). Jesli zgadzam sie na nia, to instalacja gdzies w okolicach 38 procent sie przerywa i wyskakuje blad 80710723. Konsola radzi zresetowac polczaenie i konsole.

Zrobilem tak i nic nie pomoglo. Troszke pogrzebalem w necie i dowiedzialem sie ze to jest problem

zamknietych portow w routerze i ze trzeba je ( z tego co zrozumialem przekirerowac), a na konsoli jesli wszystko byloby oki mialbym aktywne upnp, a nie mam. Troszke grzebalem z tymi portami sam bazujac na poradnikach i forach internetowych. Efekt byl taki, ze odcilalem sobie jakims cudem net na dwie godziny. Szukam kogos kto mi pomoze od poczatku do konca. Wszystko dokladnie wytlumaczy normalnym jezykiem, ktory zrozumiem.

Mam ruoter ( nie wiem czy to wazne - w sieci Plus) Edimax LT-6408n. Wszedlem poprzez wpisanie IP do ustawien Edimaxa. Mam w ustawieniach zaawansowanych:

-QoS

-DDNS,

-Przekierowanie portow (tutaj sie bawilem - jesli ktos wie o co chodzi to chce wiedziec jakie dokladne ilosci wpisac w polach Prywatny IP, Zakres kodow(dwa pola), Uwagi. I czy zostawic domyslne TCP&UDP? I ile takich "wersow w tabelce" zapisac? Wiecej niz jeden?

-Strefa zdemilitaryzowana (DMZ), tutaj tez wpisalem IP konsoli, nic sie nie zmienilo ale jak znaznalczylem opcje Wlacz DMZ, to zaczely sie problemy z internetem (nie bylo go).

-Fail-Over,

-Kontrola limotow.

Dodam, ze wszyscy mowia ze ten blad to na pewno problem z ueterem i przekierowanie portow pomoze. Tylko ze oprocz tej nieszcesnej aktualki GT nie mam problemow z internetem via wi fi na PS3. Moge siedziec na przegladarce, logouje sie bez problemu do PSN, nawet demo pobralem bez zadnych bledow. Dlatego nie rozumiem juz jak to mozliwe ze to wina routera.

Mam nadzieje ze ktos mi pomoze i proszcie nie piszcie jezykiem specjalistow bo nic nie zrozumiem.

Chce wiedziec od poczatku po kolei jakie czynnosci mam wykonac, jakie wartosci gdzie wpisywac, co na konsoli zmienic, co powinno pisac w polach szczegolow polaczenia na konsoli (podobno upnp wlaczone ma byc, i NAT2? Czy w programie Edimaxa mam sie bawic ze zmiana firewalli (takie rzeczy tez slyszalem na forach). Szukam fachowej pomocy dla laika krok po kroku.

To moja pierwsza zabawa z takimi rzeczami. Net rten mam od pol roku, z wifi na codzien korzystam tez na netbooku i telefonie bez zadnych problemow. Mam nadzieje ze problem wyjasnilem w czytelny sposob. Pozdrawiam i czekam na wasza pomoc.

Bawilem sie DMZ, wpisywalem tam na przemiann aders konsoli i rutera,skutek zawsze byl ten sam ze netu nie mialem.

Podam dane ktore mi sie wyswiertlaja na konsoli..

POLACZENIE INTERNETOWE: WLACZONE,

METODA POLACZENIA: BEZPRZEWODOWA,

NATEZENIE SYGNALU: 100%

SSID: PLUS,

BSSID: 80:1F:02:9F:63:92

KANAL: 11

ZABEZPIECZENIE: WPA-PSK )TKIP),

KLUCZ WPA : (WIADOMO,HASLO)

USTAWIENIA ADRESU: RECZNE,

ARES IP: 192,168,2,101. ,

MASKA PODSIEIC:.....................

RUOTER DOMYSLNY: 192.168.2.1.

PODSTAWOWY SERWE DNS: 192.168.2.1.

DODATKOWY SERWER DNS:0.0.0.0.

ADRES MAC.................

MTU: AUTOMATYCZNE,

SERWER PROXY : NIE UZYWAJ,

UPNP: DOSTEPNE (NA KONSOLI TYLKO WTEDY JAK WLACZE TA OPCJE W MENU  RUTERA W TYM MENU W USTAWEINIACH ZAAWANSOWANYCH ZROBIE TABLEKE PRZEKIEROWANIA PORTOW,

DANE JAKIE WPISALEM: NAZWA KOMPUTERA: ......................,PRYWATNY IP:192.168.2.101(IP KONSOLI),ZARES PORTOW: 80, (WPISALEM WPIERESZEJ TABELCE 80 A WDRUGIEJ CHYBA 88,WPISYWALEM NA SLEPO,WLASNIE NIE WIEM JAKI TEN ZAKRES POWINIEN BYC,)PRTOKOL:TCP&UDP,KOMENTARZ:PREKIEROWANIE),

TYP NAT: 2.

Na takich danych w obecnej chwili konsola dziala pod wifi be problemow (wyszukiwarka,ps stroe, pobieranie, logowanie sie . Jedyny problem to przerywanie sie aktualizacji Gran Tursimo 6 i blad opisany wyzej. Prosze o pomoc.

Problem rozwiazny. Po tym jak sam posuataialem wartosci reczne na konsoli wifi sie rozlaczalo co kilka minut. Od nowa skonfigurowalem wartosci automatcyncze, a w ustawieniach rutera wlaczyem DMZ na IP konsoli tylko w opcji dynamicznej. Wczesniej wybirealem ta druga i wpisywalem IP routera w tamto pole pierwsze to mi net nie dzialal. Treaz jest ok, mam wlaczony DMZ NA konsole, plus UPnP. Nie wiem tylko czy ten DMZ jest bezpieczny i czy jak wlacze firewalla znow bede mial porblemy z siecia. Mieszkam na wsi, i nikt oprocz rodziny nie ma dostepu do siec domowej.  I czy jak mam wlaczone automatyczne ustawienia sieci na konsoli to IP mi sie bedzie resetowalo czy pozostanie stale?

Edytowane przez marcin26161

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio kabel ethernet,podłączyłem nim modem do konsoli i jest problem,bo IP pokazuje że jest dostępne,ale połączenie sieci wyszukuje się dość długo a następnie wyskakuje błąd.Wie ktoś o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey. Nie znam sie na polaczeniach internetowych ani specyfikacjach konsol i komputerow.

Znam ogolne zalozenia tylko swiatka informaycznegi i technologicznego.

Kupilem wczoraj PS3 w zestawie z Gran Turismo 6. Glownym zamierzeniem bylo dla mnie gra on line w wyzej wymieniona gre.

No niestety jesli wchodze z wlaczonym wi fi do GT6 na starcie czeka mnie przymusowa aktualka

("swiateczna" lekko ponad GB danych). Jesli zgadzam sie na nia, to instalacja gdzies w okolicach 38 procent sie przerywa i wyskakuje blad 80710723. Konsola radzi zresetowac polczaenie i konsole.

Zrobilem tak i nic nie pomoglo. Troszke pogrzebalem w necie i dowiedzialem sie ze to jest problem

zamknietych portow w routerze i ze trzeba je ( z tego co zrozumialem przekirerowac), a na konsoli jesli wszystko byloby oki mialbym aktywne upnp, a nie mam. Troszke grzebalem z tymi portami sam bazujac na poradnikach i forach internetowych. Efekt byl taki, ze odcilalem sobie jakims cudem net na dwie godziny. Szukam kogos kto mi pomoze od poczatku do konca. Wszystko dokladnie wytlumaczy normalnym jezykiem, ktory zrozumiem.

Mam ruoter ( nie wiem czy to wazne - w sieci Plus) Edimax LT-6408n. Wszedlem poprzez wpisanie IP do ustawien Edimaxa. Mam w ustawieniach zaawansowanych:

-QoS

-DDNS,

-Przekierowanie portow (tutaj sie bawilem - jesli ktos wie o co chodzi to chce wiedziec jakie dokladne ilosci wpisac w polach Prywatny IP, Zakres kodow(dwa pola), Uwagi. I czy zostawic domyslne TCP&UDP? I ile takich "wersow w tabelce" zapisac? Wiecej niz jeden?

-Strefa zdemilitaryzowana (DMZ), tutaj tez wpisalem IP konsoli, nic sie nie zmienilo ale jak znaznalczylem opcje Wlacz DMZ, to zaczely sie problemy z internetem (nie bylo go).

-Fail-Over,

-Kontrola limotow.

Dodam, ze wszyscy mowia ze ten blad to na pewno problem z ueterem i przekierowanie portow pomoze. Tylko ze oprocz tej nieszcesnej aktualki GT nie mam problemow z internetem via wi fi na PS3. Moge siedziec na przegladarce, logouje sie bez problemu do PSN, nawet demo pobralem bez zadnych bledow. Dlatego nie rozumiem juz jak to mozliwe ze to wina routera.

Mam nadzieje ze ktos mi pomoze i proszcie nie piszcie jezykiem specjalistow bo nic nie zrozumiem.

Chce wiedziec od poczatku po kolei jakie czynnosci mam wykonac, jakie wartosci gdzie wpisywac, co na konsoli zmienic, co powinno pisac w polach szczegolow polaczenia na konsoli (podobno upnp wlaczone ma byc, i NAT2? Czy w programie Edimaxa mam sie bawic ze zmiana firewalli (takie rzeczy tez slyszalem na forach). Szukam fachowej pomocy dla laika krok po kroku.

To moja pierwsza zabawa z takimi rzeczami. Net rten mam od pol roku, z wifi na codzien korzystam tez na netbooku i telefonie bez zadnych problemow. Mam nadzieje ze problem wyjasnilem w czytelny sposob. Pozdrawiam i czekam na wasza pomoc.

Bawilem sie DMZ, wpisywalem tam na przemiann aders konsoli i rutera,skutek zawsze byl ten sam ze netu nie mialem.

Podam dane ktore mi sie wyswiertlaja na konsoli..

POLACZENIE INTERNETOWE: WLACZONE,

METODA POLACZENIA: BEZPRZEWODOWA,

NATEZENIE SYGNALU: 100%

SSID: PLUS,

BSSID: 80:1F:02:9F:63:92

KANAL: 11

ZABEZPIECZENIE: WPA-PSK )TKIP),

KLUCZ WPA : (WIADOMO,HASLO)

USTAWIENIA ADRESU: RECZNE,

ARES IP: 192,168,2,101. ,

MASKA PODSIEIC:.....................

RUOTER DOMYSLNY: 192.168.2.1.

PODSTAWOWY SERWE DNS: 192.168.2.1.

DODATKOWY SERWER DNS:0.0.0.0.

ADRES MAC.................

MTU: AUTOMATYCZNE,

SERWER PROXY : NIE UZYWAJ,

UPNP: DOSTEPNE (NA KONSOLI TYLKO WTEDY JAK WLACZE TA OPCJE W MENU RUTERA W TYM MENU W USTAWEINIACH ZAAWANSOWANYCH ZROBIE TABLEKE PRZEKIEROWANIA PORTOW,

DANE JAKIE WPISALEM: NAZWA KOMPUTERA: ......................,PRYWATNY IP:192.168.2.101(IP KONSOLI),ZARES PORTOW: 80, (WPISALEM WPIERESZEJ TABELCE 80 A WDRUGIEJ CHYBA 88,WPISYWALEM NA SLEPO,WLASNIE NIE WIEM JAKI TEN ZAKRES POWINIEN BYC,)PRTOKOL:TCP&UDP,KOMENTARZ:PREKIEROWANIE),

TYP NAT: 2.

Na takich danych w obecnej chwili konsola dziala pod wifi be problemow (wyszukiwarka,ps stroe, pobieranie, logowanie sie . Jedyny problem to przerywanie sie aktualizacji Gran Tursimo 6 i blad opisany wyzej. Prosze o pomoc.

Problem rozwiazny. Po tym jak sam posuataialem wartosci reczne na konsoli wifi sie rozlaczalo co kilka minut. Od nowa skonfigurowalem wartosci automatcyncze, a w ustawieniach rutera wlaczyem DMZ na IP konsoli tylko w opcji dynamicznej. Wczesniej wybirealem ta druga i wpisywalem IP routera w tamto pole pierwsze to mi net nie dzialal. Treaz jest ok, mam wlaczony DMZ NA konsole, plus UPnP. Nie wiem tylko czy ten DMZ jest bezpieczny i czy jak wlacze firewalla znow bede mial porblemy z siecia. Mieszkam na wsi, i nikt oprocz rodziny nie ma dostepu do siec domowej. I czy jak mam wlaczone automatyczne ustawienia sieci na konsoli to IP mi sie bedzie resetowalo czy pozostanie stale?

Tak powinieneś miec od samego początku.

Od tego router ma serwer DHCP żeby sam ci przydzielał IP dla urządzeń.

Ewentualnie można im na stałe IP przydzielić po fizycznym adresie MAC karty sieciowej, ale to nadal na routerze a na każdym urządzeniu wszystko ustawiasz na automatyczne.

DMZ oznacza to że dane urządzenie jest właśnie poza wszelkimi firewallami - nic ci się z konsolą od tego nie stanie.;)

Automatyczne ustawienia IP - wszystko zależy od konfiguracji rutera - albo masz na stałe na routerze przydzielone IP dla konosli, albo będzie takie samo do ponownego uruchomienia routera (wtedy sprawdź czy się nie zmieniło i ewentualnie wprowadź nowe IP konsoli dla DMZ)

Kupiłem ostatnio kabel ethernet,podłączyłem nim modem do konsoli i jest problem,bo IP pokazuje że jest dostępne,ale połączenie sieci wyszukuje się dość długo a następnie wyskakuje błąd.Wie ktoś o co chodzi ?

Podłączyłeś konsolę do modemu czy Routera?

To jest spora różnica.

Jeżeli modem bezpośrednio, to sprawdź czy ręcznie nie trzeba ustawiać danych internetu ewentualnie zrób restart modemu na włączonej konsoli żeby sobei zarejestrował nowy adres MAC karty sieciowej.

Jeżeli podpiąłeś router, to w zależności od konfiguracji, ale zazwyczaj jest włączony serwer DHCP więc automatycznie powinien wszystkie ustawienia sobie pobrać z routera i działać (na konsoli wybierasz kabel i wszystko na Auto).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem pod modem,w tym błędzie pisało że trzeba nazwę użytkownika i hasło PPoE wpisać i tu mam pytanie - co to jest  ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem pod modem,w tym błędzie pisało że trzeba nazwę użytkownika i hasło PPoE wpisać i tu mam pytanie - co to jest ? :D

Nie podepniesz bezpośrednio pod modem konosli bo konsola nie obsługuje połączeń PPPoE.

Kup router pod aDSL i wtedy pod niego podpinasz już co ci się żywnie podoba.

Modem > Router i dalej już wtedy idzie po kablu czy wi-fi co tam chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra trudno nie potrzebny mi internet w konsoli.Najpierw na jakimś forum pisali że muszę kupić kabel a potem że router -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Precyzuj pytania to dostaniesz precyzyjne odpowidezi.

Zadasz ogólne pytanie to dostaniesz odpowiedź "z dupy".

Co z tego że masz kabel, jak konsola nie umie się komunikować bezpośrednio z modemem jeżeli rzeczywiście jest to aDSL i trzeba ustanowić połączenie PPPoE?

Od tego są właśnie routery żeby na stałe się łączyć z modemami i dzielić łącze na inne urządzenia. W innym wypadku nie masz "stałego" dostępu do internetu tylko wtedy, gdy się z nim połączysz.

Napisz:

- od jakiego usługodawcy masz internet

- model modemu

- czy masz inne urządzenia w domu które koryzstają z tego samego internetu

- jak są podpięte (kabel/WiFi)

Bez obrazy, ale może po prostu mylisz pojęcia (dużo osób tak ma) i masz modem z wubowanym routerem albo pisząc modem mas zna myśli router?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam modem od neostrady firmy ZTE,model ZXDSL 831AII jest podpięty przez kabel USB do komputera i tylko na tym urządzeniu z niego korzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, od razu konkrety i rozwiązanie.

Skonfiguruj modem według tego poradnika:

http://www.orange.pl/kid,4002313894,id,4002317398,title,ZTE-ZXDSL-831-konfiguracja-polaczenia-z-Internetem,helparticle.html

Wtedy po podpięciu kablem ethernet konsoli do modemu powinno wszystko działać b cała konfiguracja jest po stronie modemu a nie urządzenia. Na konsoli ustawiasz połączenie kablem > łatwe > automatyczne. ...ale wtedy najpiawdopodobniej musisz odpiąc kabel USB od PC i możesz nie mieć internetu w komputerze - tego akurat nie wiem więc musiałbyś sprawdzić czy będzie dizałało na raz.

Nadal najlepszym rozwiązaniem byłoby kupienie jakiegos routera i dzielenie nim sgnału na PC i konoslę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, podłączyłem ps3 kablem do swojego modemu. Mam internet z UPC 60 Mb. Jak pobiera mi gre to nie leci mi full laczem. 6,5 GB pobiera mi w godzine gdzie na kompie również po kablu pobiera mi tyle samo GB w ok 30 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na więcej.

Serwery PSN nie są mistrzami prędkości i nic na to nie poradzisz.

Jeszcze gorzej jest w dniu premiery nowych ger w Plusie ;)

Ja się ciesze jak mi leci około 20mb/s a przy UPC 120mb/s to jest jak krew z nosa gdzie na PC po Wi-Fi mam 90mb/s ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jeśli odpowiedź na moje pytanie gdzieś już tutaj jest to przepraszam ale mam swoje lata, małego synka (4L) i nowe PS3 w domu. Posiadam projektor ACER 1200i ekran 2,6mx2m. Internet Aero2, Router TP link. PS3 połączony przez Wi-Fi.

 

Problem polega na tym że: Po odpaleniu np. jakiegoś teledysku na You Tube przez kilka sekund ostrość (jakość) obrazu jest super to jest jakieś 3-5-6 sekund po czym robi się kiepski prawie, że pikseloza (bez przesady). Nie potrafię sobie z tym problemem poradzić. Za podpowiedź serdecznie dziękuję. 

 

Aha, jeśli teledysk się skończy zaczyna następny sytuacja się powtarza przez chwilkę super i po chwili lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×