Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni mam internet CDMA z Orange i powiem, że do grania w multi jest całkiem spoko ale ściąganie większych plików(500MB-1GB) to tragediaaa... A do BTS mam jakies 6-8 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jednak sam znalazłem źródło problemu :)

Router dzielił łącze na 4 kompy - dwa laptopy przez wifi i dwa pcty normalnie. Ps3 było piąte i nie dość, że spowalniało net w innych kompach to często mnie rozłączało. Odłączyłem kabelek od kompa i ps3 było czwarte. Efekt - brak jakichkolwiek wyrzuceń z psn, rundka w cooperative w uncharted 2 i platynka :))

Od dzisiaj będę ten kabelek odłączał przed każdą grą w multi! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku proponuję zmienić router lub ewentualnie konfigurację obecnego. Jeśli odłączenie jednego urządzenia ma takie skutki jak opisujesz to ewidentnie kuleje sterowanie ruchem w sieci lokalnej a to jedno z podstawowych zadań routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z internetem w konsoli. W każdej grze, w której chcę pograć w multi - np. Uncharted 2, LBP, Skate. 2 itp., gdy pogram 10minut występuje błąd i zostaje wylogowany z usługi PlayStation Network. Mam tak tylko przy graniu przez neta, mogę się zalogować do psn i nic nie robić i wtedy nic takiego nie wyskakuje. To jest strasznie wnerwiające, bo nie mogę pograć z ludźmi przez neta - do platynki w U2 zostało mi tylko trophy w multi, z LBP tak samo... W Uncharted 2 nie mogę nawet statów nabić, bo wywala mnie z gry i za każdym razem zostaje mi odjęta kasa i doświadczenie.

Da się coś z tym zrobić ręcznie czy to wina internetu? Używam routera, ps3 łapie sygnał przez WiFi. Internet mam osiedlowy, a w routerze jest ustawiony limit dla każdej osoby w domu, żeby było po równo.

Help me :(

ja mam ten sam problem i powiem szczerze ze nie wiem co z tym zrobic a internet mam podpiety bezpośrednio do konsoli lacze sztywne 4 mb i non stop mnie wywala dzwonilem do dostawcy internetu i sprawdzali mi poziom i jakosc sygnalu i jest ok wiec winy bym szukal na serwerach sony pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam taki oto problem:

podłączyłem odpowiednio ruter z ps3 i wszystko mi działa tzn. możliwość chodzenia po www., możliwość gry z ludźmi online ale....

nie mogę grać on-line z osobami których mam w gronie "przyjaciół", wiem że to jest kwestia ustawienia odpowiedniego adresu IP rutera oraz adresu IP w PS3.

ustawienia rutera dokonuje się po przez wpisanie w przegladarkę tych cyfr: /192.168.1.1/ tylko nie wiem dokładnie gdzie to się robi i jak ustawia ten adres IP???

w PS3 mam takie oto namiary (nie wiem co jest potrzebnę więc wypisze wszystkie smile.gif)

adres IP: 192.168.1.102 router domyślny 192.168.1.1 podstawowy serwer DNS 62.179.1.62

jak to wszystko mam poustawiać ? proszę o pomoc

pozdrawiam

dodam jeszcze że posiadam router linksys WRT54GL

Edytowane przez ssiekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam mam pytanie do osób z Warmii lub osób posiadający neta operatora "Multimedia Polska, jaki router byście polecili do modemuTHOMSONA (danych modemu nie mam niestety), cena do 500 zł.Za pomoc dziękiwielkie 

Edytowane przez TerrorPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z podłączeniem internetu do ps3 pod WINDOWS 7 ! Na windowsie XP wszystko działało normalnie, internet podłączony miałem kablem skrosowanym z pc do ps3. Ustawione udostępnianie połączenia, wpisałem odpowiednie dns i wszystko przez rok normalnie działało. Po zainstalowaniu windows 7 nie potrafię uruchomić internetu. Środowisko sieciowe wykrywa mi różne połączenia i raz w ogole nie widzi internetu, raz są różne błędy DNS. Kompletnie nie potrafię tego poustawiać w ustawieniach sieciowych pod tym windowsem. Może ktoś ustawiał już internet pod tym systemem operacyjnym ? Albo wie jak to zrobić ? Bardzo proszę o waszą pomoc tutaj bądź też na GG : 2911496 .

Teraz mam cały czas błąd DNS 80710102 Próbowałem już różnych DNS i wyłączyłem firewalla. Może cos trzeba zmienić w tych ustawieniach sieciowych windowsa 7 ? Pozdrawiam i czekam na pomoc

Edytowane przez Wrobel1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersie posiadasz Win 7 jak home Premium to zapomnij tylko Prof i Ultimate maja narzędzia do zarządzania siecią (ale mogę się mylić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Firewall w routerze powinien byc wlaczany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy czy jego wlaczenie powoduje problemy z siecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem . Dawno dawno temu kupiłem sobie słuchawkę Bluetooth Logitecha . Podczas rozmów inni słyszą mnie bardzo wyraźnie , a mi cały czas przerywa i jestem w stanie zrozumieć co trzecie słowo . Myślałem że to wina słuchawki , ale na telefonie i komputerze chodzi bardzo dobrze , a kiedyś podczas gry leciał mi dźwięk z czatu przez głośniki i było dokładnie to samo . Zacząłem się zastanawiać czy to nie wina np. internetu . Podobno Mag ma wyjść z oficjalnym Headsetem i takiego bym kupił , tylko muszę najpierw ten problem rozwiązać . Macie jakieś pomysły ? Może w routerze coś przekierować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz cos przekierowac w routerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że mogę przekierować , ale właśnie nie wiem co , i czy w ogóle to mam sens .

A podczas grania zazwyczaj chodzi tylko i wyłącznie Ps3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz cos przekierowywac to zapraszam do watku PS3 A Sieć a przekierowanie moze cos pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko słuchajcie chciałbym mieć internet w ps3 moze tak mam laptopa z internetem przez wtyczke usb z playa(sieć komórkowa) i chciałbym aby przez to mieć internet w ps3 ale nie wiem czy jak kupie kabel ethernet i jak podlacze laptopa z playem(konsolą) to czy to bede mial internet na ps3 plesea pomozcie nie hce kupowac routera bo drogi ok500zl i duzzo zagmatwania jesli da sie tak zrobic jak pisalem(przez ethernet) to zajebiscie ale nie wiem dlatego mam prosbe pomozcie!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno wszystko dzialac.

musisz tylko w laptopie udostepnic polaczenie internetowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam taki problem , że cały czas przerywa mi podczas rozmów w czasie gry , inni słyszą mnie bardzo dobrze , ja jestem w stanie zrozumieć max. co trzecie słowo . Moja słuchawka Bluetooth działa idealnie z telefonem i komputerem , natomiast kiedyś miałem ustawiony dźwięk z czatu na głośnikach i też mi przerywało , więc zacząłem się zastanawiać czy to nie wina konsoli lub internetu . Można by coś przekierować lub przestawić w routerze , żeby to działało , lub czego innego może to być wina ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ale jestem w tym zielony w co wejsc zeby to udostepnic wielkie dzieki za pomoc

a czy taki ehthernet(pewnie zle napisalem ale wiecie o co biega) moze byc?http://allegro.pl/item883037768_kabel_internetowy_sieciowy_cross_over_ftp_rj45_2m.html tyle ze ja bede potrzebowal minimum 3metrowego

Edytowane przez pogoniarz1948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję pomocy z podłączeniem ps3 do internetu

Posiadam laptopa z Windowsem vistą i łącze go kablem z ps3 ale coś nie działa.

Gdzieś wyczytałem że trzeba dać ip lapka na 192.168.0.1 a ip ps3 192.168.0.2, nie wiem czy dobrze to ustawiłem ale zrobiłem to jakoś we właściwościach połączenia sieciowego i podczas konfigurowania połączenia w ps3. wyczytałem też że trzeba odblokować coś aby zezwalało łączyć się za pomocą tego komptera z internetem i też ustawiłem to w właściwościach połączenia.

Gdy testuje połączenie na ps3 z ip niby wszystko ok ale połączenie failed. :/

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić to krok po kroku, używając kabla na lapku z vindowsem vistą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka razy w tym watku wyjasnialem co i jak trzeba zrobic zeby dzialalo, wystarczy POSZUKAC

a czy taki ehthernet(pewnie zle napisalem ale wiecie o co biega) moze byc?http://allegro.pl/item883037768_kabel_internetowy_sieciowy_cross_over_ftp_rj45_2m.html tyle ze ja bede potrzebowal minimum 3metrowego

tak, taki kable moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aster i NAT3 Jak to zrobić bo router podłaczony do modemu mam na górze w pokoju? Ale dekoder jest też modemem (aster tv) przy tv. Mam router WNR2000 a modem atlata ( na górze)

Edytowane przez skatelighting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fajnie wystarczy tylko zamowic 10 metrowy bedzie git a bo w laptopie to wiem gdzie podlaczyc ten kabel a w ps3 to chyba w wejsciu lan prawada? i jak mozesz powiedziec to naktorej stronie w tym watku mozna znalezc jak to wyjasniales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka , mój tata kupił sobie PS3 i internet do niego , problem jest taki że jak chciał sobie z neta ściągnąć Skype to pisało że nie ma windows i czy można ściągnąc Firefox na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka , mój tata kupił sobie PS3 i internet do niego , problem jest taki że jak chciał sobie z neta ściągnąć Skype to pisało że nie ma windows i czy można ściągnąc Firefox na ps3?

OMG

nie nie mozna sciagac skype i firefoxa (przynajmniej narazie). jak masz wersje fat to Twoj tato bedzie mogl sie z linuxem "pobawic".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×