Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

No jak tak samo będzie jak inny ISP. Nawet pod względem napraw usterek itp. Nie wierze że Netia tak samo podchodzi na TP. Kolega który przerzucił się z neostrady na netię jest zadowolony z tego. Mówi że usterki szybciej naprawiają, nie robią łachy, da się z nimi dogadać. O to mi chodzi, wiem że to ta sama technologia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jest orange freedom czy netia czy neostrada wszystko jest jedno i to samo na kablach tpsa więc jakoś internetu jest taka sama a reszta zależy tylko i wyłącznie od parametrów waszej linii telefonicznej i to jaka prędkość na niej pójdzie i czy będzie stabilna, co do telefonu jeżeli nie korzystacie bieżcie abonament socjalny za 28zł. chyba najtańszy jak narazie w tp ofc.

Kolejna dezinformacja .... ludzie piszcie tylko potwierdzone wiadomości - Od ponad roku plan socjalny decyzją UKE został wycofany ze sprzedaży w TP

Co do jakości działania oferty to racja - uzależniona od lokalnie panujacych warunków np: długości kabla od centrali do klienta itp ... jeżeli natomiast oferta już ruszy to działa w 99% bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe podłączenie do czarnuli neta z telefoni komórkowej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Należy udostępnić połączenie internetowe w komputerze podłączonym do ps3.

A jak to zrobić w xp znajdziesz tutaj ->> udostepnianie w xp

Dla innych systemów to wujek google nie gryzie ;)

Pozdrawiam.

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozwiązanie z tym routerem, jakoś się jeszcze nie spotkałem z takim sprzętem dla 3G, trzeba zapamiętać B)

Jestem szybki niczym rozpuszczający się krem na słońcu :ninja::P :D

Szybki jak błyskawica powiadasz? Muszę obejrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna ,sam mam podlaczone ps3 do modemu z playa , wystarczy kabel ethernetowy skrosowany , potem udostepnic połączenie , i to wsio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam pytanie,czy idzie podłączyć ps3 do laptopa przez kabel HDMI tak żeby obraz z konsoli był widoczny na ekranie z laptopa:blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam wejscie HDMI w laptopie ale nie umiem tego zrobic:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99 % jestem pewiem ze masz "HDMI OUT", a nie "HDMI IN"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo masz racje,czyli nie da się w moim przypadku podłączyć ps3 do laptopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z netem w ps3. Mam net z kablówki. Aby podłaczyć do kompa musiałem wpisac wszystko co w karcie sieciowej w tcp/ip czyli 5 linijek cyferek:-) to samo robie w ps3 i ip jest complete ale dalej jest faild. mowi ze error z dns mimo ze wpisalem to co mam na kompie i dziala. w czym prob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha,dzięki za pomoc,temat do zamknięcia:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tzn na kompie wystarczy ze wpisze te 5 rzędów cyfer i dziala nic nie musialem ustawiac w kablowce wiec chyba nie mac. ale nie wiem co jeszcze moge ustawic czytam ze ten prob juz sie pojawial i wystarczylo podlaczyc do rutera ale mam 25 m mieszkanie i nie chce kupowac rutera:-)

ten temat był http://www.ps3site.pl/forum/topic/3872-dns-error-80710102-internet-z-kablowki-z-ps3/ ale poza ruterem nic nie pomoglo

Edytowane przez yarp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na wiki i poczytaj co to MAC to bedziesz wiedzial ocb. Dalej, to moze byc problem z filtrowaniem adresu MAC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kablówkach rzadko kiedy jest filtrowanie MAC. Dziwne też jest, że w komputerze musisz coś wpisywać ręcznie, a IP nie jest przydzielane automatycznie.

Proponuje - przepnij kabel do konsoli, ustaw na auto i odłącz modem z prądu. Z tego co kojarzę modemy kablowe "wiążą" się z MACiem karty ostatnio podłączonej do niego i dlatego trzeba resetować. Jeśli to nie pomoże wpisz ustawienia do PS3 ręcznie i ponów reset modemu (wyłącz-włącz zasilanie).

I daj znać o efektach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ale co mi to dało? wiem co to jest i wiem ze przy tej kablówce nie potrzebuje tego. na kazdym kompie w ktorym wpisze tcp/ip tak jak mam podane od dystrybutora dziala,. wiec czemu ps3 nie dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli z roznymi komputerami dziala, a w konsoli wpisujesz IDENTYCZNE ustawienai jak w PC, to powinno dzialac. Czy jestes PEWIEN, ze nie masz gdzies literowki w ustawienaich ip sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest sprawdzałem wiele razy. szukałem w necie nie tylko ja mam ten prob ale rozwiazania znalezione nie daja nic . taki komunikat: An error occurred while resolving the name with the server (80710102).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ale co mi to dało? wiem co to jest i wiem ze przy tej kablówce nie potrzebuje tego. na kazdym kompie w ktorym wpisze tcp/ip tak jak mam podane od dystrybutora dziala,. wiec czemu ps3 nie dziala?

A nie masz przypadkiem ograniczonej ilości komputerów, które możesz podłaczyć do tego łącza?

Jeśli podłączałeś do kilku komputerów to z każdym nowym sprzętem łącze rejestruje adres MAC sprzętu, po wyczerpaniu tej ilości więcej urządzeń nie podłączysz (chyba, że zapłacisz). W takim przypadku pozostaje zakup routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

rozmawiałem z dostawcą. Adresów MAC wogle nie ma tzn nie ma blokady moge podłączać ile chce i co chce. Powiedział mi że u niego ps3 działa:-)

jego rady :

1. wyłączyć i właczyc modem gdy zmieniam podpięcie z pc na ps3 bo modem zapamietuje ustawienia ---> zrobiłem nie pomogło

2. wpisać w dnsie ip lub adres bramy -----> nie pomogło

Teraz myslę czy routera nie kupic. Cholera nie rozumiem tak na logike ocb. Bo jesli na routerze bedzie dzialalo to dlaczego na kablu nie dziala. IP znajduje problem jest z dnsem ktory niby daje dostawca. Oni mowia ze spoko loko wszystko powinno działac ale czytam ze nie tylko ja miewam takie prob. Tylko jak mam znow wydac kolejna kase na router to wychodzi ze ps mnie ciut wiecej kosztowal niz myslalem i ciagle cos wypada. buuu chlip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli wpiszesz recznei IP to jak ma nie znalezc skoro sam wpisales? Jest tkie jak ustawiles? Jest, to masz succeed wiec nie patrz na ten komunikat. To ze blad DNS najpredzej swiadczy o braku jakiejkolwiek komunikacji.

Pytanie z worka tych oczywistych, wybierasz wired connection czy wireless? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×