Skocz do zawartości
kill

Dungeon Hunter: Alliance

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , a zdobył już ktoś to trofeum ?

One For All

Beat the final boss in a 4-player multiplayer game.

Mieliście już ostatniego bossa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill który masz lvl ? :)

Jakiś trzydziesty któryś ;p, nie pamiętam teraz, chyba 35.

Panowie , a zdobył już ktoś to trofeum ?

One For All

Beat the final boss in a 4-player multiplayer game.

Mieliście już ostatniego bossa ?

Po kilkunastu godzinach gry doszedłem w końcu do momentu gdzie potrzebujemy 5 orbów by otworzyć portal do chyba ostatniego bossa (Królowej). Niestety każdy orb chroniony jest w osobnej wieży przez jednego z pięciu wielgaśnych rycerzy, tych co spotykamy po drodze. Także sądzę, że jeszcze to trochę potrwa zanim stanę do ostatniej walki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu godzinach gry doszedłem w końcu do momentu gdzie potrzebujemy 5 orbów by otworzyć portal do chyba ostatniego bossa (Królowej). Niestety każdy orb chroniony jest w osobnej wieży przez jednego z pięciu wielgaśnych rycerzy, tych co spotykamy po drodze. Także sądzę, że jeszcze to trochę potrwa zanim stanę do ostatniej walki :P

Dzięki Kill.Ja sobie chyba odpuszczę wbicie trofeów na 100 % , na rzecz dobrej zabawy :).Bo gierka naprawdę jest znakomita , jak odpaliłem gierkę to skojarzenie mi przyszło od razu na grę Darkstone z PSX.To były czasy. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie, może trochę głupie, ale dla mnie b. ważne: czy osoba nie znająca angielskiego (tylko parę słówek :P ) poradzi sobie z tą grą? Chodzi mi o wykonywanie zadać, przedmioty i umiejętności ? są jeszcze jakieś inne języki w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie, może trochę głupie, ale dla mnie b. ważne: czy osoba nie znająca angielskiego (tylko parę słówek :P ) poradzi sobie z tą grą? Chodzi mi o wykonywanie zadać, przedmioty i umiejętności ? są jeszcze jakieś inne języki w grze?

Nie ma innych języków. Wystarczy zwiedzać, a questy same się robią. Poza tym miejsca zadań zaznaczone są czerwonym X na mapie, żebyś wiedział co ubić. Z umiejętnościami nie powinno być problemu, natomiast przy przedmiotach czyta się tylko '+1 MP regeneration; '+2 STR'; '+20HP' itd. więc chyba nie będziesz miał problemu jeśli grałeś w RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Gra skończona. Nie mam pojęcia jaki jest czas przejścia, bo grając traci się poczucie czasu ;) Ale obstawiam, że gdzieś około 20 godzin. Ostatni boss na szczęście nie jest jakimś koszmarem nie do przejścia. Moim magiem na 38 lvl poradziłem sobie bez problemów (taaa... się miało 20 potionów to nie dziwne :laugh: )

Zacząłem grać teraz na poziomie Legend no i cóż... ledwo wyszedłem z pierwszego dungeonu :whistling:

Tak jak wcześniej pisałem, skille na tym poziomie trudności można rozwijać do 10.

Chyba zanim zdecyduje się skończyć grę na Legend ponabijam trochę lvl online, bo marne moje szanse, skoro pierwszy napotkany goblinek miał lvl 37 i walił pałką pół życia jednym machnięciem. :biggrin:

Chciałem pochwalić grę za różnorodność. Nie nudziłem się przy niej nawet sekundy. Fajne lokacje, fajni wrogowie, fajne czary, fajna gra. Nie próbuje udawać czegoś czym nigdy by nie była, a jednak w swojej klasyczności i prostocie daje dużą frajdę i kupę zabawy. Nie mam pojęcia jak w to można grać na komórce i nie wiem czy to tak wygląda. Niestety nie miałem do tej pory styczności z żadnym smartfonem ale jeśli tak wyglądają na nie gry to znaczy, że ja żyję już w erze patefonów nakręcanych korbką. Może ktoś miał okazję porównać te dwie gry naocznie, bo aż mi się nie chce wierzyć, że to śmiga w telefoniku.

Może żeby nie było to jakąś wadę opiszę. Hmmmmm.....

Hmmmm...

No dobra, długie loadingi. Początkowe wczytanie się gry można pomylić ze zwisem konsoli. Wczytywanie się rozdziałów to też kilkanaście sekund. Pod koniec gry, kiedy trzeba się kilka razy przemieszczać do miasta i z powrotem może to zirytować.

Już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tez sie skusze, jestem fanem diablo wiec mysle ze ta gra tez mi sie spodoba, a juz z tego co piszecie to nic tylko brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy...

1. dałem raz opcje aby automatycznie szukało mi gry online; znalazło po chwili, wbijam patrze a tam jakieś dziwne lochy, wszyscy na 20-24 lvl'u ja mam sam 13 lvl... Po chwili wyszedłem bo mnie wszystko na strzała kładło, założyłem swoją grę i spowrotem jestem w lochu :) jedyne co mi zostało to dobić online do jakiejś innej gry która jest wcześniej i dolevelować postać aby nie mieć tam problemu...

2. jak tworze własną grę to nigdy, przenigdy nie zdarzyło mi się, aby ktoś się do niej podłączył (raz nawet zostawiłem postać i czekałem 10-15 minut... nic). mam zew. IP, NAT typu 2, router co prawda, ale porty przekierowane, nawet ustawiłem DMZ i podałem IP konsoli i dupa.... czemu tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra całkiem przyzwoita :) Nie ma to jak pograć ze znajomymi przy piwku w coś innego niż bijatyki :P Swoją drogą gra roguem jest niesamowicie trudna ze względu na niską przeżywalność :(

Edytowane przez Sith

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna, wczoraj grałem, dobiłem 10 lvl, dzisiaj niestety nie mogłem, ale jutro olewam wyjście i gram:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy...

...

2. jak tworze własną grę to nigdy, przenigdy nie zdarzyło mi się, aby ktoś się do niej podłączył (raz nawet zostawiłem postać i czekałem 10-15 minut... nic). mam zew. IP, NAT typu 2, router co prawda, ale porty przekierowane, nawet ustawiłem DMZ i podałem IP konsoli i dupa.... czemu tak?

faktycznie gra mało osób (mam nadzieję, że na razie tak jest), wczoraj też dosyć długo czekałem i też zastanawiałem się czy nie jest coś nie tak, ale potem dołączali się do mnie i graliśmy do prawie 3 nad ranem xd. może też być, że lokalizacja, w której byłeś nie odpowiadała innym to nie dołączali.

jakby co ja chętnie pogram (niestety tylko wieczorami po 21) - PSN ID podrobiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam problem taki.

Otoz gdy probuje dolaczyc do przyjaciela to ciagle pisze "your character can not join or game does not exist".

Gdy wysle mi on zapro musze dac dolacz i create new character... dopiero wtedy mnie polaczy.

Wiadomo co jest na rzeczy? Nie mam zamiaru ciagle dolaczac i robic nowe postacie z 1 lvl :/

@edit

Spitfire wielkie dzieki za pomoc

@edit2

Wracajac do gierki... ogolnie przezajebista lepiej naprawde grac z przyjacielem online i miec sie jakos dogadac niz solo meczyc cala fabule.

Troche lipa ze nie ma polskich napisow, ale da sie przezyc.

Edytowane przez bili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam problem taki.

Otoz gdy probuje dolaczyc do przyjaciela to ciagle pisze "your character can not join or game does not exist".

Gdy wysle mi on zapro musze dac dolacz i create new character... dopiero wtedy mnie polaczy.

Wiadomo co jest na rzeczy? Nie mam zamiaru ciagle dolaczac i robic nowe postacie z 1 lvl :/

mam ten sam problem, ktoś wie jak temu zaradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem, ktoś wie jak temu zaradzić ?

Tak, ktoś wie. Jakbyś przeczytał kilka postów nad sobą to byś znał odpowiedź. Cytujesz kolegę nad sobą, który na ten sam problem dziękuję innemu za rozwiązanie. Czy to taka wielka sztuka podjechać wyżej i przeczytać post Sptifire'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , wczoraj dosiadłem się z kolesiem po online , od około godziny 15 gralismy nonstop do 23 , gierka za tą cenę naprawdę mocno pozytywna. Jeśli chodzi o grę online my hostując grę (kolega dołączył spamująć x) po jakiejś godzinie ludzie zaczęli dołączać jak szaleni. Myślę iż jest to kwestia błędów online gry niż małej liczby graczy. Na psn ocen gry jak ją kupowałem było okolo 1500. Ale jeśli macie znajomego z ps3 to jak najbardziej polecam gierkę ! nawet na local coop z kolegą i drugim padem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawa godna PS2, ale fun jest. Jeśli lubi się ślepe grindowanie, a do tego grę ze znajomymi to za takie pieniądze nie ma się co zastanawiać. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ostatnie 2 tygodnie siekam w Rifta na PC, a tu taka perełka. Napiszcie mi tylko czy jest z kim grać online i czy jest możliwość handlu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handlu może nie. Ale wszystko można wyrzucić na ziemie. Jest czat głosowy, tekstowego brak.

Ja nigdy nie czekam dłużej niż 5 sekund na podłączenie się do jakiejś gry. Tylko uwaga. Podłączy cię tam, gdzie akurat jesteś mniej więcej fabule. Możesz pojawić się w środku dungeonu a do miasta się nie cofniesz. Jak host wyjdzie z gry, to jeśli dasz single playera pojawisz się na początku tego dungeona, w którym wyszedł host. I trzeba będzie wracać samemu na piechotę.

Wniosek z tego taki, że idąc online, trzeba mieć ze 2, 3 godziny przygotowane, by wraz z drużyną zrobić aktualne questy i ewentualnie zakończyć samemu gdy wszyscy są już w mieście.

Gra online jest niezwykle stabilna, pozbawiona lagów, spadków framerate'a i po prostu masakrycznie przemiodzona. Wczoraj graliśmy w czwórkę, sami magowie. Rozpętaliśmy takie piekło, że obawiałem się, czy nie dostanę napadu padaczkowego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że tylko ja mam problem z multi bo przy każdej próbie połaczenia z jakąś grą mam same problemy typu wyskakuje za każdym razem disconnect aczkolwiek wybieram dobry poziom i akt :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele mogę powiedzieć po 30 minutach grania, ale wydaje mi się, że czekałem na taką grę na PS3. Czy wraz ze zmianą ekwipunku zmienia się wygląd postaci? Na razie z armorów wypada mi tylko Rag i wszytko wygląda tak samo, mam nadzieję, że unikalne pancerze mają swój wyjątkowy wygląd.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×