Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Club - Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie ja tylko Brzoza wink.gif

Sorry. Wiedziałem, że oboje jesteście w "zarządzie" :D Dokładnie nie popatrzyłem.

No to niech Ci co chcą dołączyć piszą do brzozy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy robimy spocik ? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj obowiązkowo wybieram się na Hawaje B) Liczę, ze pojawię się ok 18 jak zrobię update`a konsoli.

I jazda ! :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja niestety dopiero koło 20 :confused:

Kurde ktoś przy mnie wywalił CrazyArka. :confused: Byłem tylko ja i 2 nowych klubowiczów. Podobna sytuacja była z Brzozą. Jak to jest możliwe?

Edytowane przez Mario1212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączają świeżaki i dzieci neo to się cyrk robi. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur**, dobrze wiedzieć!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Jak się dowiem kto mnie wywalił to ....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hm... Odpaliłem TDU i... ja też nie jestem już w klubie...

Nosz szlag, a tyle dla niego zrobiłem... eh... ide szukać go na liście...

Edit: No dobra, nie wiem co się stało, ale jak dojechałem w pełnym szale do klubu i w końcu się do niego wbiłem (serwery nie chciały mnie wpuścić) to okazało się, że wciąż jestem w klubie. Nie ma jak ciepłe przywitanie przez serwer TDU :P

Z radości wpłaciłem parę $ i w klubie jest 13 mln$ i 57k XP.

Stara gwardia również jest na liście.

Ustawki ludzie czas zacząć! :whistling:

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kłopocików ciąg dalszy. Serwery sie nie spisują. Udało nam się zrobić 2 wyscigi club vs club i zdobyc kilka pt xp. Bawiliśmy się też w pałycjantów i złodziei a później nici z jazdy. Kolejna ustawka dziś ok godz 21. Może coś się poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna !!!!

Właśnie szczęśliwy wchodzę na PSN z komputera zobaczyć jak to wygląda z nową platynką w AC2 a to gówno cofnęło mi wszystkie trofki jakie zrobiłem po crashu...

TOTALNA załamka.. mam nadzieje że to tylko błąd i jak tylko wejdę na konsolę to się naprawi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już z Brzozą rozmawiałem wcześniej, to mam nadzieję, że pamięta o mnie jeśli chodzi o klub.

Z mojej strony możecie liczyć na udział w ustawkach, organizowanie ustawek, spory wkład finansowy jak i własnej gry w klub, itd.

Ja wracam do TDU2 już na dniach, góra tydzień. Z tego co czytam, to serwery jeszcze mają czkawkę, dlatego przeczekać te kilka dni i może będzie lepiej.

W między czasie zdążę ukończyć jeszcze Wipeouta bo niewiele mi zostało i biorę się ostro za TDU2.

@Grimdar

Ale na konsoli jak wejdziesz w listę pucharków to mam masz te co zdobyłeś podczas przerwy PSN?

Zdążyłeś zrobić synchro w ogóle czy po prostu zniknęły same od siebie?

Bo jak na konsoli wszystko masz to bez obaw, wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam o Tobie Patricko i jestem jak najbardziej za zebys wszedl, ja tez pewnie w przeciagu kilku dni wroce do tdu..

Co do chetnych wpisze Was jutro, zarowno z PW jak i z topicu, choc z ta lista zrobil sie niemaly balagan. Jak ktos bedzie online w klubie nich sprawdzi czy ja jestem nadal w klubie czy znow ktos mnie wykasowal. Przy okazji niech sprawdzi stan klubu z pierwszego posta i niech sie wypowie tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś Brzoza w klubie, nie martw się, tak jak wspominałem wcześniej stara gwardia jest obecna i chętna do działania ;)

Obecna lista klubowiczów, alfabetycznie:

- aras784 (?)

- brzozalukpl

- dj_slavek

- Edi022

- Grimdar

- janki31

- kamill65

- kremulek

- lewybvb (?)

- mario1212

- Oblech (?)

- ProfesorResor

- Showon23

- szym3kk (?)

- timetoshake_PL

- VicksonPL

Tak więc mamy trzech nowych, których totalnie nie kojarzę i aras`a, który siedzi w klubie od jakiegoś czasu, ale nie wiem co z nim. Brzoza, sprawdź czy wiesz coś na temat ludzi z (?) przy nikach, jak nie to wylecą i będzie miejsce dla kolejnych. Jest teraz 16 miejsc zajętych. Listę rezerwowych trzeba napisać od nowa i najlepiej by było, jakby chętni co się odzywali jakiś czas temu i wciąż chcą się dołączyć dali jakoś znak, że interesują się tematem, ale to już od Brzozy zależy, czy będzie chciał potwierdzenia. Jak przyjmować kolejnych chętnych to będziemy zastanawiać się po przejściu na 3 level. Na miejsca, które mogą się zwolnić należałoby przyjąć graczy z odpowiednimi możliwościami ścigania się, aby pomogli klubowi.

O stanie klubowym pisałem wcześniej i nic się nie zmieniło. Serwery dzisiaj miały sporą czkawkę, ale udało się coś tam pojeździć, jednak niewiele to dało dla klubu. Sądzę, że z kasą obecnie nie musimy się martwić, bo po tej przerwie każdy pewnie ma w portfelu co nieco i jak będzie trzeba to się zrzucimy na potrzebne rzeczy. Z punktami XP w końcu dojdziemy do 3 poziomu - potrzeba parę dobrych wieczorów i będziemy je sukcesywnie zbierać. W rankingu jesteśmy obecnie na 364 miejscu.

Witaj klubie PS3MadDriversPL z powrotem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra potencjalnie to dla mnie wszyscy sa do wylotu ze znakiem zapytania, za jednego wskakuje na pewno Crazy, kogo jeszcze wywalilo? jedno miejsce bylo wolne przed awaria psn, proponuje Patricko tak jak wczesniej juz gadalismy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko,sytuacja opanowana głupi ja zapomniał zsynchronizować :D

Ale dreszczyk mnie przeszedł lekki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciaz wyrazam chec przystapienia do klubu ;)

Ale najpierw, musze rozwiazac problem z PSN i odzyskac moje pier****ne konto :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem do Was dołączyć dzisiaj ale macie najwyraźniej full skład :)

@BrzozaLuk

Jak zwolnicie miejscówkę to daj znać od razu, albo wyślijcie zaproszenie, jeśli tak można oczywiście.

No i rzecz jasna jeśli w ogóle wyrażacie chęć na moje przystąpienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dostanę się do klubu(jak na razie serwery szwankują :dry: ) to od razu się miejsce zrobi. :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwila panowie chwila

a gdzie ja ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy tak - usuniemy z klubu nieaktywnych(nawet jeśli są z ps3site) i zrobimy w ten sposób miejsce dla nowych, pełnych energii do gry ludzi? :whistling: Oczywiście żeby nikt nie poczuł się pokrzywdzony to dałbym jakiś tydzień na potwierdzenie jeszcze raz swojej chęci do wspólnej zabawy. B) Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdecydowanie popieram :thumbsup:

Edytowane przez Mario1212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z nieaktywnych trzeba by było wywalić Resora :D (Żart :P wiem, że pożyczył grę na jakiś czas)

Nieaktywnych wywalać nie ma zbytnio sensu, bo jakoś nie widzę masy graczy, którzy czekają w kolejce i straszliwie się niecierpliwią aby się przyłączyć (nie urażając nikogo oczywiście). Z listy, którą napisałem ostatnio wypada 4, wchodzi Crazy i erwines, bo jego też wywaliło. Zostają 2 miejsca. Na jedno wchodzi Patricko. Na kolejne zapewne również zaraz ktoś się znajdzie, ale czy będzie aktywny to nie wiesz. Przed awarią też było miejsce na 1 osobę i jakoś nie zapełniło się nikim sensownym. Poza tym kogo chcesz wywalić jako nieaktywnego? Cała reszta ze starej gwardii ma swój udział mniejszy lub większy w życiu klubu.

Lepiej będzie jak będziemy się aktywnie ustawiać chociaż we dwóch (wiadome minimum) najczęściej jak się da i nabijemy kolejny level prędzej czy później.

A tak w ogóle to gdzie jest Resor? Najlepiej niech on się wypowie, w końcu jest prezesem, nie?

Dobra, kto będzie wieczorem? Może serwery nie będą już wariować i da się przejechać parę wyścigów klubowych :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×