Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Club - Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze lista rezerwowa nie odzywa sie, to znaczy ze nie spieszno im z dolaczeniem. W PW Grandy napisal mi ze chcialby wejsc do klubu i pomoc zdobyc wyzszy lvl, plusem to ze ma auta typu veyron wiec nie bedzie w club vs club odstawac, ja jestem za, co reszta ekipy na to ?

Mi tam pasuje.

Tylko trza zrobić porządek, bo już sam nie wiem kto jest w klubie, a kto włazi bez zaproszenia.

Jakiś kamciu, kamilex1993, aras784.

Kto to w ogole jest ?

Edytowane przez janki41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze lista rezerwowa nie odzywa sie, to znaczy ze nie spieszno im z dolaczeniem. W PW Grandy napisal mi ze chcialby wejsc do klubu i pomoc zdobyc wyzszy lvl, plusem to ze ma auta typu veyron wiec nie bedzie w club vs club odstawac, ja jestem za, co reszta ekipy na to ?

Jeśli Grandy chce wejść i ma możliwość nadążenia za najszybszymi autami to dawać go do klubu.

Lista rezerwowa się nie kwapi, cóż - zmienił bym zasady przyjmowania do klubu. Ktoś jest chętny to niech daje w temacie znać o której może być w grze i niech wchodzi do klubu. Jak będzie aktywny i nikt nie będzie miał do niego wątków to zostaje i gra z resztą. Nie ma go, nie odezwał się na forum, to trudno, czekamy na następnego. Takie trzymanie miejsca bo ktoś tam kiedyś tam napisał wcześniej, że chce i zniknął nie ma już zupełnie sensu - mógł olać grę, sprzedać ją, cokolwiek. W ten sposób w klubie będą Ci, co chcą grać i czerpać z tego radochę.

Natomiast jeśli kogoś nie znamy z forum, to papa - jest to klub PS3Site i jeździmy tylko z forumowiczami - musi choć raz odezwać się w temacie i pokazać jakiego ma nika na PSN.

Hogwh :happy:

Resor, dobrze gadam?

Odrobinę samozaparcia i każdemu będzie lepiej ;)

Ktoś jeździ dzisiaj? Bo mam głoda na klubowy wieczór po wydłużonym przymusowo weekendzie poza konsolą :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też 4 dni bez grania :confused: i duża chęć odwetu za ostatnie niepowodzenia :rolleyes: Jestem chetny na wieczór :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra lepiej cos powiem zeby nie bylo hehe...

A wiec ja wciaz jestem chetny na dolaczenie do klubu tylko jeszcze nie teraz. Gry jeszcze nie posiadam, o dziwo ciezko jest ja zdobyc w sklepach :/

W tym tygodniu pojade jeszcze raz moze juz bedzie.....

A i jeszcze takie pytanko Veyron to autko DLC czy tylko jakas dopicowana wersja, a "zwykla" normalnie mozna zdobyc w "czystej" grze??

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze takie pytanko Veyron to autko DLC czy tylko jakas dopicowana wersja, a "zwykla" normalnie mozna zdobyc w "czystej" grze??

Bugatti Vayron 16.4 i Bugatti Vayron Grand Sport masz już normalnie w grze. Dokupić ewentualnie możesz w PS Store: Bugatti Veyron 16.4 Centenaire, Bugatti Veyron Super Sport(o niego właśnie wszyscy się zabijają :tongue: ) lub Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Sang Bleu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też wydaje się, że jak ktoś dużo gra i lubi grać (i oczywiście jest regularnie na forum żeby sprawdzać czy nie planujemy jakiejś ustawki) to spokojnie po poinformowaniu nas na forum dołącza do klubu. Ja teraz niestety nie gram w TDU gdyż kumplowi się spodobało i mu na trochę pożyczyłem (dobry ze mnie kolegabiggrin.gif).

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że powinniśmy troszkę zmodyfikować zasady rekrutacji. Przyłączam się do propozycji pozostałych. Dawać "stałych graczy i forumowiczów" z którymi będzie można częściej pojeździć a nie czekajmy na tych co się nie bardzo interere :)

Z tego co się orientuję są minimum 2 miejsca jeszcze w klubie. Może by tak przeprowadzić rekrutację co by nie opóźniać rozwoju klubu... Co ZARZĄD i członkowie o tym sądzą?

PS: online będę po 22. Może ktoś jeszcze będzie to pośmigamy :)

dj_slavek.png

Edytowane przez master20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj będę około 22, wkońcu musze przetestowac mojego SS ; ) A odnośnie rekrutacji to się zgadzam w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tej samej sytuacji, sporo gram wiec popieram tych którzy mają chęci i czas na granie oraz chcą wspomóc nasz klub :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście się z Wami zgadzam co do tego, że powinniśmy przyjmować aktywnych ludzi bo coś ostatnio nie mogłem jakoś nikogo w klubie zastać. :whistling:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja jak najbardziej dalej sie pisze, aczkolwiek człek, od którego kupiłem TDU2 od dwóch dni się nie odzywa, a pieniążki przelane (jak dotąd ponad 300transakcji na allegro i nikt mnie jeszcze nie wydymał) :/ Mam nadzieje, że gra na dniach dotrze, mam teraz sporo czasu, żeby was troche podgonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli kupię sobie na psn np. Veyrona super sport to w grze muszę za niego zapłacić?

Ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Musisz zapłacić trochę ponad 3 miliony ; )

Edytowane przez Showon23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto? o.o

Z tego co widziałem to Veyron 16.4 za półtora miliona ma 200 koni mniej.

Aż taka znaczna różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze warto. Naprawde 3 miliony to nie jest jakis duzy problem (przynajmniej dla mnie nie byl, bo jeszcze nie skonczylem wszySStkich mistrzostw i pucharow-zrobilem pierwszy puchar na oahu i wpadlo) a teraz ciesze sie najlepszym SSamochodem w grze ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy Grand Sport.

Chyba że sprzedają kupony do PSN za 5-15 zł? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jezeli musialbys kupowac ta karte 100zl na doladowanie do psn to nie warto. Ja mialem to szczescie ze dawno dawno temu cos kupowalem i na koncie zostalo mi jeszcze okolo 10 zl ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojeździliśmy wczoraj z Krypto, Esqiro i master20 w klubie i wpadł kolejny tysiączek XP, jest coś ponad 51k XP i ponad 9 mln $ - czyli połowa potrzebna do trzeciego levelu.

Coś pustawo w klubie bywa ostatnio - porządki przedświąteczne macie? :P

Z master20 pokombinowaliśmy jeszcze wieczorem i ustrzeliliśmy wspólnie dwa trofiki - Multi-Challenger`a i Mummy :happy:

Wbrew pozorom dało się to łatwo zrobić i to za jednym zamachem, potrzeba było tylko trochę czasu. Mianowicie lecieliśmy do kliniki po bandaże i ustawialiśmy się przy jakimś wyścigu multi. Jeden wchodził i zakładał grę quick game ranking, a drugi za chwilę jej szukał i się dołączał. Potem wystarczyło przejechać 10 razy po 5 wygranych na jednego. Przy okazji wpadało 10 wyścigów na bandaże, które idealnie po dziesiątym znikały. Trzeba było tylko pilnować czy nikt nie przyłączył się do tej ustawianej gry. Potem kolejny raz klinika i następna dziesiątka.

Po czymś takim Mummy wpada bez problemu.

Wpierw zrobiliśmy wyścigi, potem radary i mi po tym wpadł drugi trofik - okazuje się, że wygrane w wyścigach klubowych również są wliczane, gdyż są one rankingowe. :biggrin:

Tak więc jak ktoś poluje na te puchary to trzeba dobrać się we dwóch i śmigać - oczywiście hs straszliwie pomaga i przy okazji nie nudzisz się w trakcie okrążeń. Dwie godziny i po kłopocie :P

Master20 wielkie dzięki za grę :thumbsup: Mam nadzieję, że przyjdzie nam się jeszcze nie raz pobujać po wyspie B)

Robimy jakąś ustawkę w czwartek wieczorem? Dzisiaj jestem offline (trzeba wyjść do ludzi czasem :unsure:).

P.s. Veyron SS kosztuje 2,9 mln $ a 4 level około 2 mln$ na tiuning - ale warto, już na starcie bierzesz zwykłe Veyrony. Aczkolwiek jeśli masz wysokiego skilla, to dasz radę wygrywać z SS np w wyścigach - tak jak to czasem się zdarza w klubowych walkach. To tak do powyższych rozważań :)

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde,gdybym dysponował kartą kredytową już miałbym tego veyrona -.-

Trzeba skombinować od ojca :D

Edytowane przez Grimdar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartę nie veyrona oczywiście :D:D

Chociaż może .... :D

(nie mogłem edytować po raz drugi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wczoraj dostałem Kremulek od ciebie kilka zaproszeń, ale cały czas błąd wychodził :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wczoraj dostałem Kremulek od ciebie kilka zaproszeń, ale cały czas błąd wychodził :confused:

Faktycznie widziałem, że łapałeś zaproszenia, ale nie mogłeś dołączyć. W takich sytuacjach trzeba zrestartować grę - ponowne podłączenie się do serwerów tdu naprawia tego typu błędy (trzeba oczywiście wiedzieć, że to błąd, a nie koniec sesji - ale zazwyczaj trzykrotne takie zdarzenie można kwalifikować jako błąd serwera - pomijając próby dołączenia się do wyścigów klubowych, one rządzą się swoimi prawami ;)).

Nie przejmuj się, że wczoraj nie mogłeś dołączyć - robiliśmy z masterem prywatny wyścig z liderem, ale zarzuciliśmy go po dwóch razach na rzecz tego co opisałem powyżej. Zagramy wspólnie następnym razem :thumbsup:

@Geimdar: Posta można edytować ile się chce, jak masz problem to przeładuj stronę ;)

A karta kredytowa podłączona do psn to samo złooo :P

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu samo zło?

Można chyba za 5-15 zł doładować sobie portfel prawda? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×