Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Club - Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Może by znowu jakieś większe spotkanie klubowe zapodać, trofea porobić, albo podzielić sie na grupy i podbić troche punktów do kolejnego awansu bo idzie jak krew z nosa :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole to mam nadzieje ze jak naprawia laczenie sie na mapie to powalczymy z 2-3 wieczory nad wbiciem tych policyjnych ucieczek i lapanek ? ja od wtorku bede gral wieczorami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje łącza to dramat :confused: ale grac sie chce :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole to mam nadzieje ze jak naprawia laczenie sie na mapie to powalczymy z 2-3 wieczory nad wbiciem tych policyjnych ucieczek i lapanek ? ja od wtorku bede gral wieczorami

Ja bym się na takie coś pisał w 100%. Ponieważ oprócz trofea "Exclusive CarS"(które na pewno prędzej czy później wpadnie - mam nadzieje) zostanie mi jeszcze do zdobycia właśnie pucharek "Marshall" i "Fugitive Wanted". :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z Waszym klubem? Ciężko się do niego dostać?

Nie wiem na ile aktualna jest lista z pierwszego postu, dlatego pytam.

Chodzi mi o to czy jak zakupię grę to nie dołączę do Was bo macie full czy z jakiś innych dziwnych powodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założycielem naszego fantastycznego klubu jest Profesor Resor. Wpisowe wynosi 100 tysi + kolejne 100 co miesiąc (jednak większość członków klubu dorzuca znacznie więcej. Są tacy co włożyli w klub już po kilka milionów :))

Z tego co się orientuję aktualnie mamy full (chociaż lista klubowiczów wymaga drobnych korekt) , aczkolwiek 3 level klubu (a co za tym idzie 8 kolejnych miejsc) zbliża się raz większymi, raz mniejszymi krokami. Do osiągnięcia owego 3 levelu brakuje troszkę kasy (właśnie po to są składki + kasa z wygranych wyścigów klubowych) i doświadczenia które napływa wraz ze zwycięstwami naszego klubu. Kupisz grę, poznasz ją trochę, zdobędziesz doświadczenie i konkretne wozy i na pewno nie będzie problemu z dołączeniem do klubu. A to daje gwarancję na świetną zabawę :) Zgłoś chęć wstąpienia do klubu, bądź aktywny, śledź ten temat (zazwyczaj tutaj się ustawiamy na spotkania klubowe) a na pewno razem pośmigamy po Hawajach i Ibizie :).

Przy okazji prośba do zarządu o aktualizację listy z pierwszego postu i stworzenie nowej listy chętnych na 3 poziom :)

dj_slavek.png

Edytowane przez master20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zamówiłem grę. Jak coś będzie nie tak to zawsze mogę sprzedać z małym zyskiem nawet.

Jak coś to niech organizator ligi dopisze mnie do listy chętnych do Klubu.

W momencie jak dostanę grę, to na pewno będę grał przez większość czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gra ktos dzis kolo 21?

wieczorem bede aktualizowac liste i nie tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy klubowicze, jakie jest najlepsze auto do wyścigów z innymi klubami? Dodam iż interesują mnie tylko auta podstawowe, z PSS narazie nie korzystam ;) Pytam, bo mam już trochę odłożonej kaski i przydałoby się coś kupić i trenować, żeby strasznie nie kuleć jak wbijecie 3 level ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veyron grand sport? :D

Chociaż trafiają się leszcze którzy jeżdżą Super Sport a prześcigniesz ich byle czym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 99% będę dziś wieczorem po 21 - chyba, że zasnę jak wczoraj... :pardon:

pizipizil1 (człowieku, kto Ci taki nick wymyślił? trzy razy próbowałem dobrze napisać :P ) bierz Veyrona GS i ładuj na 4 level. Ewentualnie może jeszcze być Koenigsegg CCX lvl. 4, ale to trzeba umieć cisnąć ;)

Edytowane przez kremulek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koenigsegg na 4 jest porównywalny do Super Sport na 4?

Jak to wygląda?

Chodzi mi o nakreślenie różnic na danym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj do SS na 4 lvl nie da się niestety porównać żadnego samochodu.

Koenigsegg na 4 jest prędkością maksymalną porównywalny do SS na 0 poziomie, w zawodach można nadążyć za pozostałymi Veyronam (osobiście nim nie jeździłem, ale wiem z obserwacji).

SS na 4 lvl jest niesamowicie szybki, ale przez to tez jest strasznie narowisty. Ciężko nim hamować - przyzwyczajenie z innych samochodów nic nie da, bo on ma takie same hamulce jak wolniejsze wozy - czyli hamować trzeba znacznie wcześniej. A drobny błąd przy skręcaniu powoduje lot w nieznane.

Pamiętam, ze jak dorwałem SS to sądziłem, że inne wozy mogą się schować przy mojej już całkiem dobrej jeździe. Niestety to był straszny błąd, do tej pory zdarza mi się nie opanować tego wozu, a wygrałem już nim parę wyścigów multi :happy: Teraz przy niektórych trasach wolę wziąć Atoma 500 na 4 lvl - nagrodę za mistrzostwa Oahu 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, głownie tutaj post do Profesora i Brzozy, dosyć dawno nie grałem, nie miałem czasu, ale wracam do tdu... Ostatnio jak grałem kupiłem SS i go ulepszalem wiec nie mialem zbyt duzo kaski, wiec zalegam 50 tysi "miesięcznego"  (mam wpłacone 150k na konto klubu), obiecuję, że do czwartku reszta kasy zostanie wpłacona ;-) A wracając do tematu to z tych aut A1, które można kupić w grze najlepiej mi się jeździło Koenigseggiem (oczywiście nie mówie o wygodzie jazdy, tylko o parametrach i opanowaniu tych parametrów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grimdar blagam Cie przestan wciskac kit o tym swoim wyczynie z SS, raz sie udalo ale uwierz ze niektorzy popierdzielaja ostro. wiadomo zdarzaja sie brytyjscy lub szwabscy kamikadze, ale od kazdej reguly jest wyjatek. Wplacaj wplacaj Showon, za 11 dni kolejna stowa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale chce by na to byla uwaga zwrocona. MIala byc aktualizacja ale byly bledy z laczeniem, poza tym KTOS mnie usunal z klubu.. Kij tam pozycja w klubie i inne duperele, ale jak ktos usuwa jakiegos patafiana i przy okazji mnie, to nastepnym razem niech informuje.. Oszczedzi mi to wkur...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brama do nieba i drzwi od stodoły koło naszego klubu :woot:

20110420021425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh wchodzę dzisiaj na gre, a tu wiadomość że Brzoza opusciłeś klub :confused: zaraz wiadomośc ze wracasz :thumbsup: ciekawe który to taki nadgorliwy, albo zalazleś komuś za skórę :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie Cię Brzoza ktoś udupił.. xDD

Teraz wszystkie pkt. od nowa, ostro bym się wkur....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe zdziwko wczoraj miałem, jak odkryłem, że Brzoza nie jest w klubie. Albo ktoś go z rozpędu wyrzucił z kimś tam jeszcze, albo to był głupi błąd serwera (wczoraj troszkę wariowały) - Janki wspominał, że miał info w telewizorze, ze z klubu ktoś odszedł bez informacji o nicku gracza (puste miejsce było). Pewnie prawdy raczej się nie dowiemy.

A z bramy do nieba i wrót od stodoły Janki wczoraj miał niezły ubaw - nie mógł napatrzeć się jak one pięknie komponują się z otoczeniem :tongue:

Wczoraj udało mi się raz uciec przed policją w online :laugh: i raz goniłem kogoś kogo złapali. Jeszcze po 29 razy :sweat:

Musimy się poustawiać na te pościgi, bo chyba zaczęły już działać. Pamiętajcie, ze aby to sprawnie szło to trzeba minimum po 3 - jeden ucieka a reszta zgłasza się do pościgu. Najlepiej w jakieś odludnych miejscach, coby postronni za bardzo nie nabruździli w tych ustawkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co,rozruszamy się w święta? :D

Piszcie jeśli kogoś ma nie być,wyjeżdża itp. (chyba że bierzesz ze sobą konsolę ^^ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem offline, dopiero we wtorek wieczorem pewnie będę.

Aktualnie jest 56k XP i 12 mln$ - we wtorek i środę z Jankim trochę nabiliśmy punktów.

Jedna sprawa - niech wpierw odpalą PSN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja dopiero w srodę dosiadę konsoli :confused: Przez czwartek katowany wyscig za 20 tysi, w piatek rano wyjazd na święta na południe i TDU 2 dało o sobie znać, przekroczona prędkość o 50 km i 8 punktów karnych :whistling: dobrze że przed powrotem nie będę pod jej działaniem :thumbsup:

Edytowane przez Mario1212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario wracajac bedziesz upasiony, to pewnie spalanie wieksze i leniwe tempo :D

btw Janki to Ty jechales :>? Jak tak to ladny masz telewizor :D

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×