Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Club - Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Też myślałem o garbusie, bo to wrak i pewnie wszyscy już mają (albo mieć będą). Jego raczej nikt nie tuninguje, ale mogę się mylić. Może być MiTo.

Ważne jest aby start z wduszonym gazem do oporu wyglądał u wszystkich tak samo i później równo się samochody rozpędzały. Podobnie jak to zrobiliśmy pięknie z 2CV, o której wspomniałem, a nie jak później mieliśmy niezłe zamieszanie z Daytoną :whistling:

Pomysł ze zmianą skrzyni na manuala może być ciekawy, prowadzący narzucał by przez hs moment zmiany - trzeba by poćwiczyć.

Akurat do tego trofika wydaje mi się, że wystarczy dobrze ruszający samochód, który równo przyspiesza, a zmiana na manuala dała by efekt przy biciu rekordów na tablicy wyników jadąc furami z dobrą prędkością maksymalną :)

Dobra, do trofika potrzeba 8 graczy z klubu.

Jeździmy Garbusem (wrak, na 0 poziomie tuningu). Niedziela okolice 20.

Wstępnie piszą się:

1 janki41

2 BrzozaLuk

3 kremulek

4 ....

Kto chętny niech kopiuje listę i się dopisuję i tak do 8 miejsca.

Może kiedyś uda nam się ustawić w wymaganej liczbie osób :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, do trofika potrzeba 8 graczy z klubu.

Aha. I co ciekawe...

Ludzie tak marudzili i narzekali, że nie są w 1 etapie klubu i w ogóle :scare:

A teraz co ? Możemy mieć 16 ludzi, a ja nadal widze 8...

To może ja do okulisty skoczę, bo wg mnie to teraz się już ludzie powinni zabijać o to, że ktoś jest a ktoś nie jest już w 2 poziomie klubu, a jakoś nie widzę chętnych do dołączenia :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. I co ciekawe...

Ludzie tak marudzili i narzekali, że nie są w 1 etapie klubu i w ogóle :scare:

A teraz co ? Możemy mieć 16 ludzi, a ja nadal widze 8...

To może ja do okulisty skoczę, bo wg mnie to teraz się już ludzie powinni zabijać o to, że ktoś jest a ktoś nie jest już w 2 poziomie klubu, a jakoś nie widzę chętnych do dołączenia :whistling:

Hehe :D

Spokojnie, poczekajmy do weekendu, część nie może zagrać/nie zagląda na forum w tygodniu. Dlatego też lepszy jest termin niedzielny, bo przynajmniej po imprezach się nie rozlezą :teehee:

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale nie trzeba czekać na zaproszenie od Resora. Można dołączyć do klubu prosto z ulicy. Wystarczy pojechać do siedziby klubu, wejść do środka i wybrać Join Club z menu. Znaleźć nasz klub i już.

Potem wrzucić trochę kasy (info w 1 poście) do klubowej pustej szkatułki i bawić się razem z nami :happy:

W ten sposób dołączali do nas ludzie całkowicie nam nie znani, ale czujni włodarze pozbywali się ich jeszcze szybciej :ninja:

Tak więc dołączajcie ludzie z listy rezerwowej - dobry humor gwarantowany :thumbsup: (nie ma to jak odrobina propagandy :P )

@Edit: Przypominam o liście z mojego poprzedniego posta :rolleyes:

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym nadmienic ze dodatkowo zbliza sie nowy miesiac.. Oplata czlonkowska miesieczna 100 tysi:p oprocz wpisowego oczywiscie. Jedyny zwolniony z niej o ile pamietam to time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym nadmienic ze dodatkowo zbliza sie nowy miesiac.. Oplata czlonkowska miesieczna 100 tysi

No ja właśnie wpłaciłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym nadmienic ze dodatkowo zbliza sie nowy miesiac.. Oplata czlonkowska miesieczna 100 tysi:p oprocz wpisowego oczywiscie. Jedyny zwolniony z niej o ile pamietam to time.

Hm.......................................................... :confused:

Czegoś nie rozumiem.... jaka opłata miesięczna??:shok:

Nigdzie nie było o tym mowy to raz. Dwa, kasa z nieba nie spada. Trzy - jak wpłaciłem więcej na dzień dobry to też mam płacić?

Oj Brzoza, co żeś wymyślił, hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 tysiecy to raptem 9 minut zabawy z wyscigiem, bez przesady. Jak chcesz uzbierac 10 milionow? Poxa tym cukier poszedl w gore a co chwila w klubie znika z cukiernicy, pewnie ktos kradnie do domu:p

Pewnie Janki bo tak grzecznie wplacil hehe

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to jest niewielki czas jazdy aby to zarobić, ale wyskoczyłeś z tym tematem tak ni z gruszki ni z pietruszki. Nie był poruszany wcześniej, więc się mocno zdziwiłem. Napisz o tym w pierwszym poście.

Cóż, może to i jest dobry sposób na zebranie kasy, bo jakoś te 20 baniek trzeba mieć. Jakby każdy tak wpłacał co miesiąc to jakoś się dorobimy za około rok :P

A cukier ostatnio staniał, dzięki pewnemu prezesowi co się boi biedronki :laugh: Choć faktycznie znika szybko, ale ja zawsze dużo słodziłem :P

Jak będę online w końcu to coś tam dorzucę na nowy worek.

@Edit: Przypominam o liście z mojego posta o trofiku :rolleyes:

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo tak ni z gruszki ni z pietruszki na to wpadlem :P oczywiscie wplaty moga byc wieksze, nie widze nic przeciw.. Za rok moze nie, z 5 miesiecy hehehe a pozniej jeszcze 3 miliony na kolejne dwa auta potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się pisał na to ale niestety,w niedziele o 20 na 100% nie da rady.

Albo rano w niedziele albo w sobote rano-18-00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, do trofika potrzeba 8 graczy z klubu.

Jeździmy Garbusem (wrak, na 0 poziomie tuningu). Niedziela okolice 20.

Wstępnie piszą się:

1 janki41

2 BrzozaLuk

3 kremulek

4 ....

Kto chętny niech kopiuje listę i się dopisuję i tak do 8 miejsca.

Może kiedyś uda nam się ustawić w wymaganej liczbie osób :pardon:

Prosiłbym o dopisanie mnie do listy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy jak dołącze do klubu i wpłace te 100k, to mnie wyrzucicie? Jestem na liście kolejnych członków klubu, jednak jestem dopiero 13. Z tego co widzę niestety się nie pali zbytnio nikomu, a ja z chęcią bym z kimś pojeździł.

Pozdrawiam Crazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy jak dołącze do klubu i wpłace te 100k, to mnie wyrzucicie? Jestem na liście kolejnych członków klubu, jednak jestem dopiero 13. Z tego co widzę niestety się nie pali zbytnio nikomu, a ja z chęcią bym z kimś pojeździł.

Pozdrawiam Crazy

Jako, że osobiście jestem zwolennikiem przyjmowania tylko aktywnych graczy(a niektórzy oprócz zgłoszenia się do klubu w ogóle się w jego "życie" nie włączają) tak więc jeśli jakieś miejsce się ostanie to postaram się przyśpieszyć Twoje dołączenie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Krypto, jesli ktos gra czesto a nie tylko chec zaistnienia ze jest sie w klubie, to mysle ze cenniejszy jest taki nabytek dla klubu, krypto przeczytaj jeszcze raz post o dopisywaniu sie :P sam to powinienes zrobic heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cr@zy, nie wiem ,czy zauważyłeś, ale możemy mieć już 16 członków, tak więc dołączaj i śmigaj z nami :thumbsup: Poza tym wyrzucamy tylko osoby nam nie znane, bez zaklepanego miejsca.

I ustawiaj się na zdobywanie trofika, więcej tutaj

Aktualna lista chętnych na niedzielę okolice 20:

1 janki41

2 BrzozaLuk

3 kremulek

4 Krypto

5 ...

Kto chętny niech kopiuje listę i się dopisuję i tak do 8 miejsca.

Grimdar, jeśli nie uzbieramy 8 (a może być ciężko), to przestawimy ustawkę na poniedziałek, lub inny dzień, który będzie pasować większości. Ewentualnie zrobimy podobną ustawkę w innym terminie dla kolejnych chętnych, sądzę, że reszta co będzie miała trofik pomoże, w końcu klub do czegoś zobowiązuje B)

@Edit: Aha, 13 miejsce na liście rezerwowej. Zgadzam się z przedmówcami, najlepsi są aktywni, więc można zrobić tak, że wejdziesz i jak dobijemy do 16 członków i będzie chciał wejść ktoś z wcześniejszego miejsca to będziesz musiał się z nim zamienić. Z resztą niech Resor decyduje :)

@Krytpo: Właśnie, sam powinieneś to zrobić, ale co tam, niech będzie.

Prośba do następnych chętnych, przepisujcie listę, dopisujcie się i dołączajcie linka do mojego pierwszego postu z listą, coby następni wiedzieli o co chodzi.

Zmykam offline, zajrzę kiedyś :unsure:

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o garbusie, bo to wrak i pewnie wszyscy już mają (albo mieć będą). Jego raczej nikt nie tuninguje, ale mogę się mylić. Może być MiTo.

Ważne jest aby start z wduszonym gazem do oporu wyglądał u wszystkich tak samo i później równo się samochody rozpędzały. Podobnie jak to zrobiliśmy pięknie z 2CV, o której wspomniałem, a nie jak później mieliśmy niezłe zamieszanie z Daytoną :whistling:

Pomysł ze zmianą skrzyni na manuala może być ciekawy, prowadzący narzucał by przez hs moment zmiany - trzeba by poćwiczyć.

Akurat do tego trofika wydaje mi się, że wystarczy dobrze ruszający samochód, który równo przyspiesza, a zmiana na manuala dała by efekt przy biciu rekordów na tablicy wyników jadąc furami z dobrą prędkością maksymalną :)

Dobra, do trofika potrzeba 8 graczy z klubu.

Jeździmy Garbusem (wrak, na 0 poziomie tuningu). Niedziela okolice 20.

Wstępnie piszą się:

1 janki41

2 BrzozaLuk

3 kremulek

4 ....

Kto chętny niech kopiuje listę i się dopisuję i tak do 8 miejsca.

Może kiedyś uda nam się ustawić w wymaganej liczbie osób :pardon:

Też dołączę. Prawdopodobnie w niedziele koło 20 będę online. Na 90 %.

dj_slavek.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, do trofika potrzeba 8 graczy z klubu.

Jeździmy Garbusem (wrak, na 0 poziomie tuningu). Niedziela okolice 20.

Wstępnie piszą się:

1 janki41

2 BrzozaLuk

3 kremulek

4 Krypto (Edi022)

5 master20 (dj slavek)

6 ...

Kto chętny niech kopiuje listę i się dopisuję i tak do 8 miejsca.

Już zrobione. :tongue: A co do ludzi, którzy nic nie robią dla klubu to myślę, że tylko zależy im na trofeach z wiązanych z nim. <_< TAKIM MÓWIMY STANOWCZE NIEE!!!

EDIT: Dopisałem Cię też master20.

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy jak dołącze do klubu i wpłace te 100k, to mnie wyrzucicie? Jestem na liście kolejnych członków klubu, jednak jestem dopiero 13. Z tego co widzę niestety się nie pali zbytnio nikomu, a ja z chęcią bym z kimś pojeździł.

Pozdrawiam Crazy

Poczekamy jeszcze trochę i jak rzeczywiście mało osób dojdzie to, za zgodą reszty, wejdzieszthumbsup.gif

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, do trofika potrzeba 8 graczy z klubu.

Jeździmy Garbusem (wrak, na 0 poziomie tuningu). Niedziela okolice 20.

Wstępnie piszą się:

1 janki41

2 BrzozaLuk

3 kremulek

4 Krypto (Edi022)

5 master20 (dj slavek)

6 .Grimdar

7...

Kto chętny niech kopiuje listę i się dopisuję i tak do 8 miejsca.

Tyle tylko że ja w niedzielę wieczorem nie mogę :/

niedziela rano,po południu albo w sobote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, do trofika potrzeba 8 graczy z klubu.

Jeździmy Garbusem (wrak, na 0 poziomie tuningu). Niedziela okolice 20.

Wstępnie piszą się:

1 janki41

2 BrzozaLuk

3 kremulek

4 Krypto (Edi022)

5 master20 (dj slavek)

6 .Grimdar

7...

Kto chętny niech kopiuje listę i się dopisuję i tak do 8 miejsca.

Tyle tylko że ja w niedzielę wieczorem nie mogę :/

niedziela rano,po południu albo w sobote.

To po co się dopisałeś skoro nie możesz ? tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że ja w niedzielę wieczorem nie mogę :/

niedziela rano,po południu albo w sobote.

Jak nie możesz w niedzielny wieczór to wpisz się jako rezerwowy ponieważ jak na razie termin pozostaje bez zmian. :whistling:

EDIT: Będzie ktoś teraz grał w TDU?

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tym by do klubu dołaczali aktywni gracze, ja niestety nie mam dostepu do konsoli od tygodnia, ale juz jutro powinienem dolaczyc do klubu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaproponować minimalny lvl, od którego byśmy przyjmowali nowych członków. Jak dla mnie 40 jest odpowiednim ponieważ dopiero od tego levelu posiada się samochody z klasy A1 z którymi można podchodzić do wyścigów "Club vs Club". Bo co z tego, że będziemy mieli więcej członków. Wększość z nich nie będzie przekraczała 40lvl i nie da rady się ścigać. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od 40 lvl mozna miec samochody klasy A1 ? Ja jestem aż tak niedoinformowany? Nie pamiętam, ale raczej nie mam nawet 20 lvl a został mi do zaliczenia jeden test na zdanie licencji A1 ...

Edytowane przez Showon23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero od 40 lvl mozna miec samochody klasy A1 ? Ja jestem aż tak niedoinformowany? Nie pamiętam, ale raczej nie mam nawet 20 lvl a został mi do zaliczenia jeden test na zdanie licencji A1 ...

Tu nie chodzi o jakiekolwiek samochody z klasy A1 tylko o te najlepsze(np. Verona). Ja będziesz miał Verone to możesz spokojnie wbijać do klubu mając lvl niższy niż 40. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×